Jump to content
Reborn fórum

Stalker - buildy


Gildor

Recommended Posts

120 str LK s koncentračkou a aura blade dá větší dmg na BB než 150 str stalker. Nemluvě o tom 99 str overkillu, buď pak nemá stalker vit nebo agi. Tzn. buď chcípne na každý pleskanec nebo ho to LK ještě přespamuje BBčkem. LK s koncentračkou má navíc ještě šílený hit :)

 

O něčem jako, že si divestneš char a pak ho budeš BBčkovat, tomu nevěř :P

A byorgue/porcellio, tj jen situační, v pvm máš v hodně lokacích spíš ele armor a na gw unfro/ED.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

pripájam muj build na GW-divest stalka

 

STR 41+21(41+37 s chw bonusem)

AGI 2+24

VIT 89+11

INT 16+14

DEX 99+31

LUK 1+7

 

HP:15473

SP:921

 

4slot zbran 3xfabre 1xgolem

Vinit dollka s gemini

valk stit s thara frogem

valk armor s marcem

dia boty s GF

dia mantak s raydrikem

EWE

orleanka ze zeromem

dia ring ze zeromem

HT skily:

DA 10

ID 10

hiding 10

envenom 3

detoxify 1

steal 10

 

stalk skilly:

chase walk 5

stalk 5

sightless mind 5

snatch 5

gank 4

mug 4

backstab 4

intimidate 10

preserve 1

a všetky divesty

ostane 1 bodik

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Skilly dobry, ale ten equip a staty sem se chvilema chytal za hlavu. Neuveritelne zbytecne overkillujes dexu. 130 dex jen na Divest je zbytecnych. Misto zeromu gatory. Nejlepe v tech dia ringach, pokud ne, tak Rosarka. Tj -8 dex z accek, cize bonus 23, kdyz to chces nak extra zaokrouhlovat staci 97 dex. Ja bych ale radeji dal 87 (110 s bonusem) a tlacil Str na nosnost, Agi na pasti a 2 body do vit (za chvili vysvetlim proc)

89+11 vit. Dalsi imo blbost. Na stun immune na eathene staci 97vit. Curse s touhle vit taky trva desetiny sekund. Mas tam ale veci na bonus +5 vit.

Nuz s fabre nepocitej, na rebornu uz combat neni problem ziskat. Stalker musi jit do close contactu, tze potrebujes kazdu 1 redukciu.

Vinit dollku z podobneho dovodu nahradi Feather Beret/Angeling Hat. 1 Gemini karta naprosto postrada zmysel. Ono na stalkerovi by i ty 2 byli dost nanic. Je to char, kterej nema problem tahat na GW ED (ktere ti tam btw chybi) a kdyz uz bys mel bryle, tak proti sleepu do nich muzes dat Nightmare. Ono 35% a 52% na demi human (Thara, TopHead, CK, Gent pipe) je vcelku rozdil.

Takze to mas vit z 89+11 > 91+6.

Taky bych do Dia Mantaku misto Raye spis pocital Noxe. Asury beztak prezivat nebudes a jinej neutral dmg nic nedala (na demo mas LR reduce)

 

Takhle bych to sel ja, kdyby me nekdo nutil hrat Divestaka

http://calcx.wushuang.ws/?caCbLbiaYaFbDbzababEbaagvaaaaaaaaalkaa4aaaaaakXaad7aYeuiMbnnDgCnEgKnMdSnMdSaaaaaikkaaaaaabkkaaaaaaaabaaacuaaaakaaaa

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

dik za postrehy...

 

a co INTa? ty tam mas 1+15..nebude to malo? myslim iba z pohledu na učinost BP?

Tie body ti usetria mozno 10-20BP/GW. Za to by mi to nestalo.

Link to comment
Share on other sites

Jestli ti jde o prachy, můžeÄ si spoÄí­tat sám kolik uÄetří­Ä s vyÄÄí­ int. Za 1 bod int se ti zvedne efektivita potů o 2%. Pokud ti jde o nostnost, v drtivÄ vÄtčinÄ pří­padů je str (nosnost)>int(íşčinnost). Pokud taháÄ seedy/berry na SP, tam potřebujeÄ kapacitu sp a str, ne int. Pokud s 1+15 int utratí­Ä na gw 200 BP, s 15+15 int utratí­Ä cca 165 BP. A co se berryn týÄe, s cenou jako je na rebu se zaÄí­nají­ přibližovat k BP, záleží­ kolik BP máÄ na full SP. Např. u low int champa jsou berry lepÄí­ než BP na cenu.

Link to comment
Share on other sites

Jestli ti jde o prachy, můžeš si spočítat sám kolik ušetříš s vyšší int. Za 1 bod int se ti zvedne efektivita potů o 2%. Pokud ti jde o nostnost, v drtivě většině případů je str (nosnost)>int(účinnost). Pokud taháš seedy/berry na SP, tam potřebuješ kapacitu sp a str, ne int. Pokud s 1+15 int utratíš na gw 200 BP, s 15+15 int utratíš cca 165 BP. A co se berryn týče, s cenou jako je na rebu se začínají přibližovat k BP, záleží kolik BP máš na full SP. Např. u low int champa jsou berry lepší než BP na cenu.

 

a navic bych dodal,ze byt neviditelny,je jednim z predpokladu stat se dobrym stalkerem (crossem) :D (ale vzhledem k upravam GRF je to mozna uplne jedno)

Link to comment
Share on other sites

a navic bych dodal,ze byt neviditelny,je jednim z predpokladu stat se dobrym stalkerem (crossem) :D (ale vzhledem k upravam GRF je to mozna uplne jedno)

 

Aj kdyz jsou upravene GRF se s tim dá dostatecne blbnout,bohuzel budes muset vic pouzivat hide nez chase mno .)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahoj.. Napíšu sem build na PvM copy stalka, takze poznamky na GW nic nedas, neprezijes atd. neberu ..;-)

 

Je to delane jen s EQ a Job bonusama .. :-D

 

STR 90+20 (ring, marrionetka, evil/angel wing ears, cramp-tarou, mantis)

AGI 80+15 (HOrn of buffalo, matyr, thief clothes)

DEX 48+12

VIT 39+4 Tady se to moc nepovedlo..:-/ ale dobrejch 9315 HP s Matyrem

INT 21+3 SP 782 coz na PvM podle mne staci

LUK 2+8 xD

S berserkem a dagger type zbrani to ma 180.4 ASPD.. :)

 

EQ- nemam moc dream, ale neni spatnej :-)

 

+4 Marrionete doll - Cramp

evil/angel wing ears

Gangster scarf

+4 Thief Clothes - Porcellio c.

+4 Thorny shield - Redukce

+4 Manteau - Whisper - S tou AGI to je 252 Flee O.o

+4 Boots - Matyr

Ring - mantis

Horn of the buffalo - tarou

Zbran- +5 Elementarni damasky popřípadě okartované Mesy.. :)

 

Předem děkuju za všechny rady a připomínky.. :)

Sekop

Link to comment
Share on other sites

LUK 2+8 xD

Nemůžu si pomoct, ale nemám absolutní tušení jak ti vyšlo 10 LUK, protože mně kalkulátor při stejnym equipu a buildu dává jen 8(2base+6job) - je samozřejmě možný že sem něco opomenul, páč mám teď v novejch itemech docela slušnej zmatek(vrátil sem se k ROčku po třech letech :))

 

Další věc: Horn of Buffalo se dá nasadit jenom jeden? Protože jestli jdou dva, tak když jim nahradíš Ring[1] ubereš 2 base AGI a přidáš 1 base STR tak ti zbyde ještě 8 stat pointu navíc.

 

K equipu: nebylo by lepší Tidal Shoes + Wool Scarf set namísto Boots + Manteau?

Link to comment
Share on other sites

Nemůžu si pomoct, ale nemám absolutní tušení jak ti vyšlo 10 LUK, protože mně kalkulátor při stejnym equipu a buildu dává jen 8(2base+6job) - je samozřejmě možný že sem něco opomenul, páč mám teď v novejch itemech docela slušnej zmatek(vrátil sem se k ROčku po třech letech :))

 

Další věc: Horn of Buffalo se dá nasadit jenom jeden? Protože jestli jdou dva, tak když jim nahradíš Ring[1] ubereš 2 base AGI a přidáš 1 base STR tak ti zbyde ještě 8 stat pointu navíc.

 

K equipu: nebylo by lepší Tidal Shoes + Wool Scarf set namísto Boots + Manteau?

 

Asi máš pravdu, ale já zas nejsem tak bohatej, abych si mohl dovolit Tidalky a wool. S tim Hornem to zkusim jak to pujde. BTW ten LUK jsem napsal špatně.. Má tam být 2+6 ;-)

Jinak děkuju moc za radu.. :D

Link to comment
Share on other sites

AHoj lidi.. V Kalkulátoru udÄlanej build na stalkera, mi nejde na test serveru.. je to tim, ze tam neni high novice?

 

Staty s eq

STR 91+19

AGI 78+17

VIT 41+4

INT 21+3

DEX 48+12

LUK 1+6

Neptejte se na eq.. berte to s rezervou, jen mi prosí­m řeknÄte, zda je to reálné, nebo jak to mam udÄlat na testu.. v kalkulátoru to vyÄlo tahlec. :jump: dÄkuju moc

Link to comment
Share on other sites

AHoj lidi.. V Kalkulátoru udělanej build na stalkera, mi nejde na test serveru.. je to tim, ze tam neni high novice?

 

Staty s eq

STR 91+19

AGI 78+17

VIT 41+4

INT 21+3

DEX 48+12

LUK 1+6

Neptejte se na eq.. berte to s rezervou, jen mi prosím řekněte, zda je to reálné, nebo jak to mam udělat na testu.. v kalkulátoru to vyšlo tahlec. :jump: děkuju moc

Jestli ti to vyšlo v calcu, musí ti to vyjít i na testu, zkus toto:

@job Stalker
@blevel 98
@streset

a pak klikat

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...