Jump to content
Reborn fórum

Stalker - buildy


Gildor

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Bez jakyhokoliv songu: BB

Se Stringy: BB

S Riffem: BB

Se Stringy i Riffem: BB

 

...... takze BB wins !! :). Jen se to chce naucit ty mista kde nefunguje to ze da dva zasahy(pokud to teda u vas neni opraveny).

 

Testovano Doddlerem :)

 

Btw, jen 120-130 STR? Neni to malo? Stalker dokaze dat i 150 bez Gospelu a Godly equipu....

 

Jo a jeste EDIT: na GW kudly nenos(krome IP, Sword/MailBreakeru, etc.), Saber vychazi lip nez Gladius, pac nema postih na velikost cile

Link to comment
Share on other sites

Mohl bych dát 140 str. Ví­c bych ale určitě nechtÄl... už tak jsem ubral abych mÄl vůbec nějakou agi abych mohl taky za nějakou tu dobu rozmlátit emp (bez ice picku samozřejmÄ :) ) Na 150 str budu potřebovat crampa a plno dalÄí­ch blbůstek a když oželí­m nějakou str tak nasadí­m ring se sightem a plno jiných vÄcí­ a pokud bych opravdu nevěděl co s penÄzi tak to vrazí­m za vesper core nebo zherlsta nebo alici...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zaujimal by ma nazor odbornikov :) na tento build.. ci niekde nieco ubrat/pridat

 

str 99+51(pocitane uz s +16str z chase walku)

agi 25+bonus(na doddlerovi niesu niektore novsie itemy takze nesom si isty kolko tam presne bude.. ani u ostatnych statov :))

vit 60+xx

dex 73+xx

int/luk 1

 

equip je stavany hlavne na str, niektore casti by sa dali nahradit jedlom ak budem potrebovat redukcie

skilly

preserve(bowling bash) a full strip

 

inac co sa tyka tych zon kde bb "nefunguje", nemyslim ze by sa to chcelo vyvojarom eatheny programovat takze u nas by mal fungovat normalne :P

Link to comment
Share on other sites

Co se týÄe mých znalostí­ tak bych přidal dex, u BB to možná tak nepoznáÄ řeknÄme rozdí­l mezi 80-110 dex ale u stripu budeÄ mí­t menÄí­ Äanci, naví­c s tou agi nebudeÄ moct spamovat strip tak jak se dá (teda pokud se nepletu a rychlost full stripu se urÄuje podle aspd). A je rozdí­l dávat BB se 150 str do cí­le s redukÄní­ma kartama a velkou def než dávat BB se 140 str do cí­le bez redukÄní­ch karet a def. Nemám sice praktické zkuÄenosti se stalkoÄkem, ale vypotil jsem to svým selským rozumem :) Takže ber s rezervou

Link to comment
Share on other sites

...

no prave mne ide o to ze co by sa vyplatilo viac.. povodne som planoval len 140str ale jak som pozrel krasne to vychadza na 150 pripadne este +10 str jedlo a +20 za gospel... a to uz by mohla byt sranda ;)

tak preto sa pytam ci dat 150/140str a kam dat tie body ak ostanu ci dex/agi, alebo ci by sa viac oplatilo zmenit build na dexovi a na bb s lukom, tam by pekne vyslo 99dex 70agi 70vit, len problem je thara..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Thara je dost podstatná, protože jak chceš full divestit nablí­zko bez thary? A naví­c se Ätí­t určitě hodí­ kvůli close confirme... str dex build je melee dobrý rychlost spamování­ BB na dex docela záleží­ a pokud pojedeÄ spí­Ä str agi build tak možná přemýÄlej o mammu. Nebo testni int dex build ;) Dá se dát i 150 str a 110 dex na íşkor ostatní­ch statů a když budeÄ divestit char co má 60 dex tak máÄ Äanci na full divest 25% se 110 dex což je podle mÄ rozdí­l jestli nÄkoho divestneÄ naÄestkrát nebo naÄtyřikrát...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zají­mal by mÄ váÄ názor, pří­padné rady, připomí­nky atd. k tomuhle buildu (bude to dagger stalker spis na MvP):

Gank lvl 10

Mug lvl 4

Backstab lvl 10

Stalk lvl 5

Sightles Mind lvl 5

vÄechny Divesty vÄetnÄ Full strip na max - 25 skill pointu

tak a zbyde mi 10 skill pointu. Co s nÄma? Reject Sword na 5 a 5 do Stealt(=chase walk)? nebo do nÄÄeho jinýho? nebo je ten build postavený úplně ÄpatnÄ a bude to na nic?

a pokud to není­ až tak Äpatné, co staty? jak je rozdÄlit a hlavnÄ co si dávat napřed a co potom (skilly i staty) aby se mi dobře expilo a vydÄlávaly zeny?? vim, že je to hodnÄ komplexní­ dotaz, ale tady jsou spií­Ä bow stalkeři (a to já nechci) nebo se baví­te o jednotlivých skillech ale tak nějak vÄeobecnÄ nic :(

Link to comment
Share on other sites

Zají­mal by mÄ váÄ názor, pří­padné rady, připomí­nky atd. k tomuhle buildu (bude to dagger stalker spis na MvP):

Gank lvl 10

Mug lvl 4

Backstab lvl 10

Stalk lvl 5

Sightles Mind lvl 5

vÄechny Divesty vÄetnÄ Full strip na max - 25 skill pointu

tak a zbyde mi 10 skill pointu. Co s nÄma? Reject Sword na 5 a 5 do Stealt(=chase walk)? nebo do nÄÄeho jinýho? nebo je ten build postavený úplně ÄpatnÄ a bude to na nic?

a pokud to není­ až tak Äpatné, co staty? jak je rozdÄlit a hlavnÄ co si dávat napřed a co potom (skilly i staty) aby se mi dobře expilo a vydÄlávaly zeny?? vim, že je to hodnÄ komplexní­ dotaz, ale tady jsou spií­Ä bow stalkeři (a to já nechci) nebo se baví­te o jednotlivých skillech ale tak nějak vÄeobecnÄ nic :(

 

Stalker ma mimo Full Divestu najsilnejsi skill plagiarize(alebo intimidate alebo ako sa to tu vola. proste to co si "ukradnes" skill ineho classu) spolu s preserve. Takze na tvojom mieste by som rozhodne usetril na backstabe a isiel prave tento skill. Ked ho mas su asi zhruba dve verzie stat buildu. str>agi(toto je dagger build) pouzivas skilly ako mammonite a bowling bash alebo int ~ dex(tuto sa dagger asi neoplati), kde mozes pouzivat vsetky kuzla od wizzarda, DS, GC, ME a mnoho inych. U stalkera mi prijde este trosku zvlastne ist gank na 10. nechal by som to na urovni prerequisity. Reject sword mne osobne prijde velmi zaujimavy ale nikdy som ho neskusal tak neviem. kazdopadne ja by som asi dagger Stalkera isiel nejak takto:

 

4 gank

2 stalk

4 mug

4 backstab

5 slightless mind

5 snatch (az potadeto su to prerequisity na intimidate :))

10 intimidate

1 plagiarize

25 full strip(myslim si, ze az potadeto je to viac menej standardny build..)

a 9 skillov navyse. (takze u mna asi 5 counter instinct a zvysok rozdelit medzi chase walk a stealth)

 

V poradi samozrejme ak planujes hlavne pvm tak najprv intimidate s plagiarize (to dosiahnes na 34 jobe)

a ak to nemyslis vazne s gw kludne by som sa vykaslal aj na full strip ktory ma v pvm celkom male(ziadne) vyuzitie a je dost drahy na skilly...

Link to comment
Share on other sites

dekuji moc. akorát jsem trochu nepochopila: pokud budu mí­t Indimidate a nebudu chodit na GW ale na monstra, tak kde se nauÄí­m ty skilly? :(:)

 

Od nÄkoho ochotného v pvp :) Podle mÄ pokud už naexpí­Ä stalkera tak jet ho čistÄ na pvm je Äkoda. NbudeÄ ho mí­t za pár dní­, ale nějakou tu chví­li to potrvá i když tÄ bude tahat nÄkdo z guildy.

Link to comment
Share on other sites

A staty k tomu buildu by mohly být třeba:

Str 81

Agi 81

Vit 51

Int 20

Dex 50

Luk 1 ?

Nebo by bylo lepsi ubrat int a dát to někam jinam? :(

Najlepsie by bolo, keby si napisala build aj s planovanym equipom a job bonusmi. Takto to celkom nic nepovie. Male rady ktore uz zrejme poznas: STR zaokruhluj na cele desiatky, int sa u postav ktorym nezalezi na MATK zaokruhluje na nasobky 6 (kazdy takyto nasobok sa ti zvysi sp regeneracia). Tak si to este pekne prepocitaj v kalkulacke a postni este raz.

Link to comment
Share on other sites

Takže bez equipu na lvl 99:

Str 81+9

Agi 81+11

Vit 50+4

Int 21+3

Dex 50+12

Luk 1+6

a zbyde mi 7 stat bodu

 

S equipem (Renown Detective's Cap[1], Thief Clothes [1], Buckler [1] nebo Stone buckler [1], Fortune sword, Boots [1] a 2x Rossary[1]):

Str 81+9

Agi 81+12

Vit 50+4

Int 21+3

Dex 50+12

Luk 1+13

Link to comment
Share on other sites

 

 

Moment, baví­me se o rogue nebo o stalkerovi? V tom pří­padÄ neví­m na co máÄ rozárka, buckler úplně staÄí­, na hlavu bych vrazil buÄ alice doll [1] nebo HBH mí­sto thief clothes slotový chain mail (levnÄjÄí­ a dá se teda levnÄji vyplusovat) a to že je tÄžÄí­ str stalkerovi naprosto nevadí­. Dal bych možná mí­ř agi a ví­c str. S tolika agi to vypadá na použí­vání­ mammonitu... str agi a dex zaokrouhluj na celé desí­tky s equipem. A ehm ty chceš expit s fortune swordem? Ten je možná tak na vláÄkování­ a tak, ale na normální­ pvm bych ho nebral...

Link to comment
Share on other sites

Moment, baví­me se o rogue nebo o stalkerovi? V tom pří­padÄ neví­m na co máÄ rozárka, buckler úplně staÄí­, na hlavu bych vrazil buÄ alice doll [1] nebo HBH mí­sto thief clothes slotový chain mail (levnÄjÄí­ a dá se teda levnÄji vyplusovat) a to že je tÄžÄí­ str stalkerovi naprosto nevadí­. Dal bych možná mí­ř agi a ví­c str. S tolika agi to vypadá na použí­vání­ mammonitu... str agi a dex zaokrouhluj na celé desí­tky s equipem. A ehm ty chceš expit s fortune swordem? Ten je možná tak na vláÄkování­ a tak, ale na normální­ pvm bych ho nebral...

 

Dobře a jakou dýku (ROZUMNÄ sehnatelnou) mi doporuÄí­Ä? A jaké accesory? Ten Fortune sword mám +4, nevěděla jsem že je až tak Äpatnej, jinak bych ho neupgradovala :( .

JeÄtÄ by mÄ taky zají­maly karty, který si mám dát. No bez nich s Alice doll:

Str 90+10

Agi 69+11

Vit 44+4

Dex 58+12

Int 21+3

Luk 1+6

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ty staty to máÄ tÄžký, záleží­ jak toho stalkera pojedeÄ, já osobnÄ bych se nebál s bonusama výbavou a se vÄí­m 150str, pak záleží­ jaký skill chceš kopí­rovat, jestli klasicky bowling bash tak bych ubral o dost agi a přidal dex. Äí­m vyÄÄí­ dex, tí­m rychlejÄí­ BB a vÄtÄí­ Äance na full divestint bych možná ubral, záleží­ na tobÄ a pokud budeÄ chtí­t jí­t na GW tak určitě přidej vit...

K té výbavÄ- plebz na pvm by mohl být:

Zbrař- buÄ VVVS damascus od rankera s endowem na pří­sluÄný element- dobrý na exp s double atackem nebo jednoruÄní­ meÄ buÄ VVVS od rankera na použí­vání­ bowling bashe (nejsem si jistý jestli se přenáÄí­ element zbranÄ) nebo okartovaný +10 sabre (žijme ve snech ;) )

Na hlavu staÄí­ klasický plebz v podobÄ HBH, Ätí­t nejlépe sada okartovaných bucklerů na vÄechny typy monster, do manteau/muffí­ku nejspí­Ä whispera, do botek nejlí­p firelocka (pomÄrnÄ drahý, ale dá se využí­t i v ne +9 botkách) nebo cokoliv jiného využitelného... accesory buÄ neslotové ringy (doÄasnÄ) nebo slotové s mantisama/ kombo tarou + cramp, do brnÄa tÄžko ří­ct co na exp já mám jeÄtÄ rogue a tahám porcellio :wub: ZapomnÄl jsem na něco? Jo a skilly bych doporučil vÄechny prereqs až po preserve, max stealth na +16 str buff (a ne jen kvůli nÄmu) a pak full strip= job 67 good luck (http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/index.html)

 

btw. fortune sword není­ Äpatná vÄc, ale IMHO se nedá použí­t k expení­ pří­mo

 

PřemýÄlela jsi i o jiných než str buildech?

Link to comment
Share on other sites

 

150 str jo

U BB jsou 2 casy, prvni je casttime a ten se snizuje dex/stringama a pak aftercast delay a ten je zavislej na aspd/agi, ale kdyz da vic dex tak se to bude hodit pri stripovani.

A element prenasi tzn kartovany saber + endow

 

A raci bych vzal VVS + element, nez VVVS a byt nucenej se tahat s endowem :wub:

Link to comment
Share on other sites

 

 

U toho BB jsem to věděl, ale pochybuju, že dá tolik dex aby mÄla BB instantní­ a rychlost BB by byla omezena pouze aspd (teda pokud se mýlí­m tak se omlouvám a nÄkdo mÄ prosí­m opravte). A element se přenáÄí­ jen na samotný cí­l nebo na celou ploÄnou dmg? S tí­m stripování­m jsem to shrnul sám... za každých pÄt bodů dex ví­c než má samotný cí­l = +1% Äance na strip, kdyby nÄkdo chtÄl konkrétní­ čísla. A ehm to je celkem vÄc každého jestli má endowera nebo utratí­ Xkrát ví­c za sadu elementární­ch kudlí­ nebo meÄů... ale to už jsme OT že? :wub:

Link to comment
Share on other sites

Tak a co ří­káte na takovýhle build (pořád je to str stalker):

Str 90+20

Agi 52+11

Vit 61+4

Int 15+3

Dex 63+12

Luk 1+6

Výbava: Hot-blooded headband nebo Alice doll - podle toho, na co se zrovna půjde, damascusy s různýma elementama, manteau s whisper kartou, botky s Antique firelock kartou, 2x slotovej ring s tarou + carmp kombem ?

 

EDIT: Staty:

Vit 57+4

Int 11+13 s blessem

Dex 68+22 s blessem

Link to comment
Share on other sites

Tak a co ří­káte na takovýhle build (pořád je to str stalker):

ak plati to co si pisala pred par postami, myslim tie skilly ktore planujes, tak sa mi zda prilis vysoka vit na pvm build, skor by som zvysil agi alebo str, do str by si mohla zapocitat napriklad aj bonus za chase walk(+16str) ak mas pristup na nejakeho linkera tak s linkou ho mas na 5minut a to sa da celkom vyuzit

co sa tyka mvp... no stalker podla mna nema velke sance na mvp.. hlavne ak nejde na intimidate a preserve

ale urcite pokial planujes len pvm tak by som dal menej vit a viac agi.. predsa len tu vit skoro nevyuzijes zato agi ti prida flee a aspd a to sa ti ako stalkerovi hodi

a este poznamocka ku ganku.. podla mna sa to na lvl10 neoplati davat... kludne staci lvl4 ktory potrebujes na mug.. vyssi lvl ovplyvnuje len sancu akou sa autosteal spusta a myslim ze ta je celkom dostatocna aj na lvl4.. aspon si to vyskusaj zo zaciatku nechat na 4 a ak sa ti to bude zdat malo tak to zvys na 10 :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

DÄkuji za ten chase walk na ten jsem úplně zapomnÄla :) To je ta str +16 pořád, nebo jen když ho zacastí­m (asi jen při castu, že)? Ale jeÄtÄ se k tomu stejnÄ připoÄte bless a naví­c nemám rozhodnutý jeÄtÄ jaký karty do armoru a Ätí­tu, ale pokud by byly taky se str, tak by to i mohlo vyjí­t zase na kulatý Äí­slo...

Když jsem psala ten první­ topic, tak (jelikož jsem vÄÄný smolař) jsem myslela, že se do žádné guildy nikdy nedostanu. Mezití­m se stal zázrak a nÄkdo mÄ přece jen chtÄl :D

Takže teÄ je to už GW build. Ale pokud je to na Gw pořád Äpatný, tak mi to prosí­m zkritizujte :) . LepÄí­ než abych pak stalkera musela dÄlat znovu. A skilly budu mí­t vÄtev k Preserve a pak vÄtev k Full divestu a reject sword vÄetnÄ, takže na ten gank mi stejnÄ nevyzbydou body:-)

A taky dÄkuji vÄem za vÄechny rady, co jste mi kdy řekli. Jinak bych byla ten nejhorÄí­ stalker v historii rebornu :D

Link to comment
Share on other sites

...

tak ten bonus na str sa zapne po tom co si 30s v chase walku a trva 30s, ak mas rogue linku tak 5minut

inac ak to planujes na gw napisem ti sem svoj build co planujem

skilly preserve a full strip

staty:

str 99+51 (bless chase walk alica cramp tarou mantis 2xring a skeleton manteau/ alebo ring s mantisom a skel manteau nahradim signom, redukcnym muffom a +6str jedlom)

agi 31+24 (s agi up)

dex 72+23(doplnene napriklad +6/+5 dex jedlom)

vit 55+5 (s valkyria armorom by mal byt resist na stun celkom dostatocny, s linkou by zas mali poty od rankera doplnat dost hp)

int 11+13 (s blessom 24, zaokruhlene na regen)

luk 1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Bruky

Bowling bash s lukem je mnohem silnÄjÄí­, než s dýkou) AÂť už je to tí­m, že můžeÄ použí­vát vÄemožné elementy, status Äí­py, není­ závislý na lince a tak vůbec. Taky nechápu lidi, co si myslí­, že bow BB stalk si vezme na divestování­ zase luk) Jste neslyÄeli o přehazování­ equipu nikdy? Ví­tejte v dvacátém první­m století­)

 

KaždopádnÄ dagger má taky jednu výhodu a to je, že může i rozbí­jet empa. Takže kdo chce mí­t oÄéfované player killing techniques volí­ bow, kdo si spí­Ä zahraje na rozbí­jeÄe crystalů volí­ dagger)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...