Jump to content
Reborn fórum

Stalker - buildy


Gildor

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Zají­malo by mě, jaký skill se vyplatí­ str stalkerovi zkopí­rovat, když se mi nelí­bí­ Bowling Bash. Vyrovná se mu nějakej skill se ští­tem?

jak pisal eo, najlepsi bude asi shield chain ale je to strasny zrut sp a pokial nemas profesora tak sa na expenie neoplati, s dost vysokou agi je celkom pekne pouzitelna trifecta popripade to mammo ale to je narocne na prachy.. ak to planujes len cisto na expenie a mas schopneho priesta s equipom do party je celkom sranda vziat si gravity field od wizzarda a ist s tym do jupu na venatu :)

a ocult by okopirovat mal ist, ale myslim ze sa neoplati pokial nemas slave monka za zadkom co by ti zakazdym doplnil sfery :)

Link to comment
Share on other sites

Až teÄ jsem si všimnul, že rogue/stalker můžou nosit stone buck, který je na SCH jak dÄlaný, takže souhlasí­m :sorcerer: JeÄtÄ jedna vÄc, může rogue ukrást lexu? Pak bych možná i expil backstabem :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Až teÄ jsem si všimnul, že rogue/stalker můžou nosit stone buck, který je na SCH jak dÄlaný, takže souhlasí­m :sorcerer: JeÄtÄ jedna vÄc, může rogue ukrást lexu? Pak bych možná i expil backstabem :sorcerer:

dává lexa DMG? Nedává --> nemůže se jí­ naučit

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cauky mno tak ja jsem neco precetl a planoval bych toto(sword/dagger/preserve/divest stalka^^hlavne teda na to bb)

str 99

agi 25

vit 60

int 1

dex 73

luk 1

 

skilly

Envenom 9

Steal 10

Hiding 10

Double atk 10

Imrpove dodge 10

 

stalk...

Chase Walk 5

Stalk 5

Sightless Mind 5

Snatch 5

Backstap 5

mug 4

Gank 4

Intimidate 10

Preserve 1

Diveste Helm 5

Divest Shield 5

Divest Armor 5

Divest Weapon 5

Divest All 5

 

Pak equip

Alice Doll(cramp)

Masquearade

Chain Mail(ED)

Valkyrie's Shield(thara)

Muffler(whisper)

Ring(Tarou)

Ring(mantis)

 

weap: saber(2hydry 1 SW) a na high armor chary ice pick^^

Myslite ze bych s tim na gw nekoho zabil?^^

Link to comment
Share on other sites

Myslite ze bych s tim na gw nekoho zabil?^^

 

Rozhodne... s chase walkem a jidlem das v poho 150 str a pokud trefis dobry element (wind na precast, asperko na ED apod) tak je BB stalker velmi kvalitni rozhanec davu. Ve spojeni s divestem je to platny hrac na GW.

Link to comment
Share on other sites

Mno a emp breaker taky nebude tak hrozny ^^ ale ty divesty nwm jestli s tou dex neco stihnu divestnout nez me zabijou:/ :(

 

Ta dex imho neni zas tak hrozna. Asi budes mit problem s profama nebo sniperama, ale spoustu lidi porad svliknes.

 

Jinak co se tyce garmentu, tak kasli na whispera. Na GW mas na flee redukce a s tvoji agi. mno nevim, nevim. Osobne bych tam narval spise redukcni karty (raydric, marse, etc.)

Link to comment
Share on other sites

OsobnÄ bych sundal agi a hodil to do dex-> vÄtÄí­ Äance na divest, rychlejÄí­ cast (s pořádnýma stringama by se možná ta agi i vyplatila, ale berserk pot to troÄku spraví­), menÄí­ rozptyl dmg... vÄtÄí­ Äance na vaření­ papání­ pokud nemáÄ jiný vařiÄ-char :( 150str BB do svlí­knuté postavy i něco udÄlá, možná by nÄkdo hodný mohl srovnat 140str BB LK s boostama a 150str BB stalker do svlí­knuté postavy ...a s icepickem by jsi mohl polechtat i plechovky :)

Link to comment
Share on other sites

Vaření­ není­ podle žádnýho statu :)

Maximální­ dmg/sec bowling bashem sabrem se stringama i bez nich je při 140 str (asi 88-91 base, s +5 žrádlem), 100 dex (včetně +5 žrádla), 60 vit a asi 82 agi (nějak 55+27). Prostě nedávat zbytečně moc dex, protože ty body jsou drahý a sní­žení­ cast timu (hlavně ve stringách) je minimální­, takže pak ví­c rozhoduje aspd (ale zas ne moc, aby s malou dex nebyly strašně pomalýýýý íşdery s krátkejma přestávkama).

 

edit: Jinak ultimátní­ zbraň na BB je combat knife, do oblí­knutejch lidí­ dává ví­c než saber, do LK a paladina neznatelně mí­ň než ice pick (jen o pár procent). Slabší­ než saber je jen na divestlý lidi s malou def, ale tam už je to skoro jedno :( No a naví­c ta redukce :)

Link to comment
Share on other sites

To s tí­m vaření­m jsem netučil:P Ale combat knife je luxusní­ vÄciÄka, slyÄel jsem, že i na CT je suprový, ale troÄku dražÄí­ vÄc, i když IP taky neni levný :( Stalkeři stavÄní­ na dmg deal můžou být docela funny, za jak dlouho vůbec může "normální­" dagger stalker rozmlátit empo? Myslí­m s použitelnýma boostama, ne žádný riff ani gospel :)

Link to comment
Share on other sites

Hm muffik s marse bych v kafre mel^^(na sg predpokladam)

Jinak s buildem co sem psal na Lord Knechta Seyren(vcettne jidla +5 str a +5 dex)-divest all

str 99+31+5 food

agi 26+23

vit 60+4

int 1+14

dex 73+22+5

luk 1+6

 

Hit Ratio 89%

Dodge Ratio 5%

 

 

Casting Time 0.23sec

Cast Delay 0.6s

Minimum Damage 4046(2023 x 2hit)

Average Damage 4112(2056 x 2hit)

Maximum Damage 4180(2090 x 2hit)

Damage Per Second 4391.62

 

 

S buildem

str 91+31+5 food

agi 55+23

Vit 60+4

Int 1+14

Dex 64+22+5 food

Luk 1+6

 

Hit Ratio 80%

Dodge Ratio 13%

 

 

Casting Time 0.27sec

Cast Delay 0.5s

Minimum Damage 3866(1933 x 2hit)

Average Damage 3972(1986 x 2hit)

Maximum Damage 4120(2060 x 2hit)

Damage Per Second 4098.37

Ja v tom vidim rozdil ze ten muj build mi pripada lepsi...ale kalkulatory mno(navic na moba...)... zkusenosti z GW nemam takze nmuzu posoudit... :(

A myslim ze ten divest bych moc nevyuzil u snipu ani profesoru, myslim ze ani nebude treba(backstap,bb,hide(chase walk) a backstap...a porad dokola slo by to s tim?)

Link to comment
Share on other sites

str 99+31+5 food

agi 26+23

vit 60+4

int 1+14

dex 73+22+5

luk 1+6

 

S taktikou ti neporadim, za rogue/stalkera jsem nehral, nehraju ani hrat neplanuju.. jen se vyjadrim k te str. Bonus do atak mas pro str delitelne 10. Takze si bud var +10 jidlo (ehm) nebo pridej 5 str equipem (imho naprosto v pohode) nebo 5 bodu ze str uber a dej je do neceho jinyho.

Link to comment
Share on other sites

S taktikou ti neporadim, za rogue/stalkera jsem nehral, nehraju ani hrat neplanuju.. jen se vyjadrim k te str. Bonus do atak mas pro str delitelne 10. Takze si bud var +10 jidlo (ehm) nebo pridej 5 str equipem (imho naprosto v pohode) nebo 5 bodu ze str uber a dej je do neceho jinyho.

Nebo staci chase walk...(5str s linkou pry na 5 min=))jinak zapomel jsem na alice/marionette doll(1str)=>+53 a snizim tedy str na 97... zradlo to nwm nikdy jsem nekuchtil tak nwm jeslti to je narocny na penize...a promichal jsme agi s dex trochu...agi 42+23, dex 63+27, ale i tak dava to 25 agi, 75 dex vic dmg...

Link to comment
Share on other sites

Základní­ problém je, že máte úplně zbyteÄnÄ 150 str. Když se porovná build se 150 str a 100 dex s buildem str 89+51, agi 53+24, vit 55+5, dex 72+28, luk 3+7, tak mají­ bez stringů naprosto stejnou dmg/sec. Se stringama se cast time BB zkrátí­ natolik, že už nějakejch 5 dex sem tam nehraje vůbec roli a záleží­ na aspd, takže druhý build bude mí­t dmg vÄtÄí­. Naví­c má dost agi na to, aby nestál v pasti půl dne a taky aby nějak přijatelnÄ rozmlátil empo.

Link to comment
Share on other sites

Základní­ problém je, že máte úplně zbyteÄnÄ 150 str. Když se porovná build se 150 str a 100 dex s buildem str 89+51, agi 53+24, vit 55+5, dex 72+28, luk 3+7, tak mají­ bez stringů naprosto stejnou dmg/sec. Se stringama se cast time BB zkrátí­ natolik, že už nějakejch 5 dex sem tam nehraje vůbec roli a záleží­ na aspd, takže druhý build bude mí­t dmg vÄtÄí­. Naví­c má dost agi na to, aby nestál v pasti půl dne a taky aby nějak přijatelnÄ rozmlátil empo.

Asi dam na tvoje rady^^ prece nekdy na ten normalni combat(bez skillu) dojde kdyz dojde mana... a pak by bylo prece jen mit vetsi atk speed nejaky to vyuziti...a ma tam byt tusim agi +23,vit +4, dex +27, luk +26( ma vubec cenu davat 3 luk->9 luk s plusy?) teda pokud to neni zase jidlo... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...