Jump to content
Reborn fórum

Stalker - buildy


Gildor

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
Guest Miltank

Imo chtel rict/myslel PvM(player versus monster) a ne MvP(most valuable player). Dalsi moznost je, ze ma v planu bosse reflektit reject swordem, ale jeho build na to nevypada, nemluve o faktu, ze by mu vetsina bossu na Rebornu stejne portla.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahoj.. Můj nový build.. nejde mi to pořádně načíst takže se to Stalker 1

http://calcx.wushuang.ws/

Za vaše rady ,typy a triky děkuju.

Je to MvP.: :laughing1:

http://calcx.wushuang.ws/?caCbLbibKbxavaVacabEbaaakfdrbSbSaalnehHaaaaaakWezgnaanaiMfylybplIbCfEbKlZbNeeggaikkkaaaaaaaabaaacuaaaaHaaaa to je ono.. :shifty:

 

Neni to spatne, jen bych dal str 92 a vit 34. Nepocital jsi totiz s bonusem do str ze Stealtu (s linkou ti vydrzi dost dlouho nato, aby byl vyuzitelny). Damascus bych jako zbran pro stalkera nebral, lip te vyjdou okartovane mesy a element si muzes menit sagem/priestem nebo konvertorama.

 

Zauvazuj taky nad Timto

Milte, Ele sem s kritikou.

Edit: Samozrejme nakopirovane GC

Link to comment
Share on other sites

jaj tys myslel na exp :D

 

btw ma to byt pvm nebo gw stalker

 

Sekop chtel pvm, cili je to pvm.

 

vzhledem k tomu že má 44vit, tak myslí­m že to dojde úplně každému (jeÄtÄ když pí­Äe že má nakopí­roavné gcÄko, v targetu v calcu má abysmala, atp.)

 

ten abys v targetu je jen proto, ze je to prvni mob ve vyberu :blum:

Link to comment
Share on other sites

Neni to spatne, jen bych dal str 92 a vit 34. Nepocital jsi totiz s bonusem do str ze Stealtu (s linkou ti vydrzi dost dlouho nato, aby byl vyuzitelny). Damascus bych jako zbran pro stalkera nebral, lip te vyjdou okartovane mesy a element si muzes menit sagem/priestem nebo konvertorama.

 

Zauvazuj taky nad Timto

Milte, Ele sem s kritikou.

Edit: Samozrejme nakopirovane GC

ono kdyz ma nekdo na angela, tak podle me by mel mit i na kafra dollku, na poradne glassky s issilou a tim spis na rudru kterou jsem videl uz i za nejakych 30-35M.

a te vit mi precejen prijde celkem malo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdravim zaujmalo by ma ci niekto nevie presny vzorec na Full strip ... ziadne take teoreticke veci ze cim viac dex atd ale cisty vzorec ci niekto nevi nahodou jak sa pipocitava ta dex ku tym zakladnym 15% ... dikes

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zdravim zaujmalo by ma ci niekto nevie presny vzorec na Full strip ... ziadne take teoreticke veci ze cim viac dex atd ale cisty vzorec ci niekto nevi nahodou jak sa pipocitava ta dex ku tym zakladnym 15% ... dikes

5 + 2*skilllv + (dex - targetdex)/5;

cislo je v percentach

Link to comment
Share on other sites

Zdravim zaujmalo by ma ci niekto nevie presny vzorec na Full strip ... ziadne take teoreticke veci ze cim viac dex atd ale cisty vzorec ci niekto nevi nahodou jak sa pipocitava ta dex ku tym zakladnym 15% ... dikes

podle irowiki:

Success Rate = 5 + 2 * Skill Level + (Your DEX - Enemy DEX) / 5

Duration = 135 seconds +/- 1 second per 2 difference in DEX between caster and target

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Zdravím, aura se (velice) pomalu blíží tak je Äas zaÄít přemýšlet na stalkem... trochu jsem to tu proÄítal a pak vytvořil toto:

http://calcx.wushuang.ws/?caCbLbibHblaLa6adabHbaagqeaaaaaaaalnhhHaaaaaakPaagjaaeueOc7lrbolHaajOaalZbNhggaaikkaafafabkkaaaaaaaabaaacMaaaaHaaaa

 

mÄlo by to být na expení pomocí IP (sleeper/goat/ID), pozdÄji snad na snatch do bia... a občas nějaké blbnutí na BG/rush...

 

co vy na to? Budu rád za každou reakci.

 

Hrůzokrálík.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...