Jump to content
Reborn fórum

Stalker - buildy


Gildor

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
nepoznate nejaku do

bru zbran na STALKERA :) :) :)

 

Ehm ...

Stalker ma v podstate tri zakladni buildy a to:

1/Melee

2/Magic

3/Bow

Mozna te to prekvapi ale kazdy build vyuzije zcela jinou zbran , ale jen tak ...

1/ kartovany +10Main gauche (4) / Ice Pick, pří­padnÄ něco rychleho

2/ Bazerald jednoznaÄnÄ ( Rudra taky ujde ale Baz je lip sehnatelnej )

3/Gale, Burning, Earthen, Freezing Bow

Edit 14.10.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Muj planovany skill build na int/dex GW Stalka

Envenom 8

Detox 1

Hiding 10

Steal 10

Improve Dodge 10

--------------------------

Diverst helm 5

Diverst armor 5

Diverst shild 5

Diverst weapon 5

Full strip 5

Stalk 5

Gang 4

Mug 4

Backstab

Stealth 1

Sightless Mind 5

Snatch 5

Intimidate 10

Preserve 1

 

a mam dilema jestly dat 5 jobu do Counter Instinct 5 nebo Vulture's Eye 5.

 

EDIT: Popripade bych ocenil radu kam ty skill pointy mam dat

Link to comment
Share on other sites

Muj planovany skill build na int/dex GW Stalka

Envenom 8

Detox 1

Hiding 10

Steal 10

Improve Dodge 10

 

Je možné, že to zmÄnili, ale co si pamatuji, tak se mohlo přestupovat z high thiefa na stalkera až od lvlu 45, tak jenom abys s tí­m poÄí­tal :).

Taky doporuÄuji 5 bodů do Chase Walku (Stealth), je to mnohem zábavnÄjÄí­ skill než Stalk ;) . Pokud ten Counter Instinct fakt chceš, tak bych spí­Ä ubí­rala ze Stalku, Vultures eye mi přijde úplně jako zbyteÄnost :)

Link to comment
Share on other sites

Je možné, že to zmÄnili, ale co si pamatuji, tak se mohlo přestupovat z high thiefa na stalkera až od lvlu 45, tak jenom abys s tí­m poÄí­tal :).

Taky doporuÄuji 5 bodů do Chase Walku (Stealth), je to mnohem zábavnÄjÄí­ skill než Stalk ;) . Pokud ten Counter Instinct fakt chceš, tak bych spí­Ä ubí­rala ze Stalku, Vultures eye mi přijde úplně jako zbyteÄnost :)

Jo zapomel jsem tam dat 10 DA o vulture mi jde o to, ze muzu hazet na GW v precastu arow shover oproti magnumu z clipu. A k Stealth vadi mi desne ty stopy proto preferuju stalk.

Link to comment
Share on other sites

Jo zapomel jsem tam dat 10 DA o vulture mi jde o to, ze muzu hazet na GW v precastu arow shover oproti magnumu z clipu. A k Stealth vadi mi desne ty stopy proto preferuju stalk.

Noo ten chase podle me vyuzijes lip, paac jsi v nem rychlejsi nez v stalku(s linkou este rychlejsi, dovolim si aj rict, ze by se ta rychlost dala srovnavat k pecovi) Rozhodne ty stopy nejsou tak videt, aby ti tak vadili, pokad to mas na gw, tak pochybuju, ze je tam nekdo postrehne:)

Link to comment
Share on other sites

 

Stopy jsou vidÄt pÄknÄ, když má člověk dobré oči. Problém je v tom, že je tÄžké takové torpédo vyhodit z chase walku nějakým ploÄřákem pokud nevleze stalker do pasti nebo nechytne nějaký Äkaredý status :P

Ale ti bossové /no1, a to i v lehÄí­ch lokací­ch jako třeba abyss lake atd. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
a jake by som mal mat asi staty ?

klasická rada ze vÄech rad nejklasiÄtÄjÄí­, proÄti si tenhle topic, udÄlej si rogue tak 95lv+ abys věděl co se tak asi dÄje, co vůbec umí­ a na co je dobrý a pak si až udÄlej build na stalka (a myslet to troÄku vážnÄ, ukázat i eq co by sis představoval, ne že chci to a to, aby to umÄlo tato a tamto a udÄlejte mi build... připomí­námi to... assassin master nebo jak se jmenoval? jak chtÄl crosse, to bylo epic :D )

Link to comment
Share on other sites

Totko: Da se to urcite pouzit, jen nejak zaokrouhlit staty s eq samozrejme, ale jestli chces fakt na GW tak bych mozna trochu pridal do dex at mas vetsi sanci na divest, ale otazka z ceho ubrat. Str mas hodne ale tu bych urcite neubiral, vit je uz slusna i proti tomu stunu uz je celkem dobra dobry a z agi by se mozna dalo ubrat...ale jestli to chces hlavne jako empobreakera tak bych to asi nechal, zalezi co od toho presne chces.

Link to comment
Share on other sites

tak str 91kvuli bonusu a zaokrouhlovani protože je vždycky lepÄí­ mí­t STR zaokrouhlenou a nehonit to dodateÄnÄ žrádlem/equipem,

VIT +-50, staÄí­.. třeba 46 aby to bylo zaokrouhlené i když u té VITy to není­ zkázou svÄta...

agi a dex si pořeÄ krz ASPD, ale dex by byla fajn aspoř 58 (job bonus +12 opÄt zaokrouhleno...), tj. s blessem a jeÄtÄ bez equipu 80 což je ví­c než má takový sinX/pala/LK/WS nÄkdy i HPÄko :blum:

Link to comment
Share on other sites

OhlednÄ emp breaker stalkera by jsi se mohl zeptat Pana Jakubí­Äka, ten by ti mohl poradit :blum: Ale 50 vit přijde hodnÄ málo. I s valky armorem budeÄ dostávat stun od soniků, pokud nebudeÄ mí­t tolik flee, aby tÄ missoval cross. Pokud budeÄ divestovat, což je podle mÄ priorita stalkera na GW, tak musí­Ä mí­t solidní­ survabilitu- svlí­káÄ nablí­zko. íčinnost rank CWP s linkou bude fajn i tak, ale statusy budou bolet. Pokud to bude spí­Ä do pvm tak je to fajn build

 

Dweepe divil by jsi se nÄkdy kolik dex může sacri pala mí­t, 80 na nÄkteré bude málo

 

EDIT: ty mlÄ anakine, Convena má na 83 lvlu už přes 90 dex! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak Vittku,Stalker je od toho aby dokazal svliknout hlavne SinXe,LKacka....tedy empobreakry...

Ale koho by na GWckach divest nepotesil..treba takovy Sacri palda bez protektu.. to je pekna lahudka pokud ma min dex :)

PS:Vittku,Morgie dokaze svliknout i treba takovyho snipera jako jsem ja,a to ze tech 99 base dex mam..sice az na nejaky ten pokus ale preci jen me svlikla... :X

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...