Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Zdravim. Muj kamarad ma takovy problem, ze se mu na pocitaci vubec nechce spustit RO. Po kliknuti na ikonku 'Spustit Reborn' mu vyskoÄí­ toto:

erroroa.png

 

Jeho internetovy prohlizec je Opera a na tom stejnem pocitaci mu nejde take napriklad ICQ nebo Facebook. Nevite nekdo co by to mohl byt za problem?

Predem dekuji za pomoc. :(

Link to comment
Share on other sites

no pokud nepouziva proxy server pro pripojeni k internetu tak at se podiva do nastaveni Internet Exploreru jestli tam naahodou nema nejakou nastavenou. To pozna podle toho jestli mu funguje internet v IE. Pokud jo, a v patcheru ne, videl bych problem ve firewallu. Musi povolit pripojeni aplikaci Reborn.exe.

Link to comment
Share on other sites

Takze v Internet Exploreru mu internet funguje, a firewall - at uz je vyply, nebo zaply s povolenou RO vyjimkou - take nema na problem vliv.

Mozna to upresni problem kdyz dodam, ze když zkusí­m v Nastavení­ > řeÄení­ problémů Test Portů, vÄechny jsou offline a pokud kliknu na 'Spustit RO' , vyskoci mi tam sice klasicke logovaci okno, ale pri prokusu o lognuti mi po chvili cekani vyskoci Chyba připojení­ k serveru.

Link to comment
Share on other sites

Tak mi jeste napis jakou ma IP adresu... Zkontroluj jeste jestli naahodou pro pripojeni k internetu nemusi mit nastavenou proxy... pac je fakt divny kdyz je vypnutej firewall ze web jde a nejde hra ani patcher (patcher se pripojuje na http)

Link to comment
Share on other sites

IP Adresa je 192.168.2.102

A jak zjistim to jestli potrebuje mit nastavenou proxy?

Obavam se ze tahle adresa nebude uplne presne to co K3 chtel.

Zkus http://www.whatismyip.com/

Mrkni zda je v ie neco nastaveno v Nastroje - Moznosti internetu - Pripojeni - Nastaveni mistni site - proxy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj

Po mÄsí­ci jsem si řekl, že se zase zajdu podí­vat na Reborn, ale překvapilo mne, že z 6-8 dualů na kterých Äel fallow mód najednou nezapnu ví­ce než 2 chary bez lagů.

Na poÄí­tači není­ žádný vir, spam a ani nic podobného. OS mám win XP.

Dekuji za odpovÄÄ

Link to comment
Share on other sites

Ahoj

Po mÄsí­ci jsem si řekl, že se zase zajdu podí­vat na Reborn, ale překvapilo mne, že z 6-8 dualů na kterých Äel fallow mód najednou nezapnu ví­ce než 2 chary bez lagů.

Na poÄí­tači není­ žádný vir, spam a ani nic podobného. OS mám win XP.

Dekuji za odpovÄÄ

Jestli myslí­Ä follow, tak si vypni /noctrl :P

Link to comment
Share on other sites

Taky mi nejede, asi se na vt zapomnelo:). Hadam, ze to bude mit souvislost s timto:

 

29. července 2010 - Reborn Team

» Server byl uspesne presunut na jiny stroj. Jeste nekolik dalsich dni se mohou objevovat drobne vypadky ci lagy. Diky za pochopeni. [k3dT]

 

Jinak k3, neuvazoval jsi napriklad o serveru TeamSpeaku nebo Mumble? Ventrilo je na Windows 7 dost problematicke(az minutove "lagy", kdy je ticho, pak zmacknes mluveni nebo prepnes kanal a slysis to cele ze zaznamu :), nejhorsi je kdyz maj dva lidi 7cky, to si nepokecaj temer vubec :P).

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

[quote Ventrilo je na Windows 7 dost problematicke(az minutove "lagy", kdy je ticho, pak zmacknes mluveni nebo prepnes kanal a slysis to cele ze zaznamu :sadbye:,

 

Taky mám ten stejný problém, a u tÄch kdo mají­ od nás win7 je to to samé. NejlepÄí­ bylo když jsem byl na HP mimo partu :D Když jsem uslyÄel : dej mi prosim heal. Heal . HEAL. hmm tak uz nic :D

Link to comment
Share on other sites

mame vyzkouseno s Delim, jsme spolu sami dva na VT, oba mame win7, jakmile on chvilku nemluvi, tak mu pak vse prijde s hodne velkym spozdenim... tak to musi resit tak, ze si pusti druhej notas, kde ma XP nebo visty a tam ma puste ne jen ventrilo. Ale proste Win 7 a VT nejak nejdou k sobe :giggle: nebo se musi porad mluvit, coz neni zrovna idealni :sadbye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po koupení­ nového PC jsem si 3x reinstaloval klienta, dvÄ verze, reinstaloval MirAI... a problém přetrval:

Při každém zapnutí­ se mi vypne skin, nastaví­ asi defaultní­ hladiny zvuků i hudby a homun bÄhá jak daleko chce i když mu odbí­hání­ omezuju třeba na 5 cellů.

Äí­m to může být? Dá se s tí­m něco dÄlat? Mám Win7... myslí­te, že to bude kámen íşrazu?

Link to comment
Share on other sites

Po koupení­ nového PC jsem si 3x reinstaloval klienta, dvÄ verze, reinstaloval MirAI... a problém přetrval:

Při každém zapnutí­ se mi vypne skin, nastaví­ asi defaultní­ hladiny zvuků i hudby a homun bÄhá jak daleko chce i když mu odbí­hání­ omezuju třeba na 5 cellů.

Äí­m to může být? Dá se s tí­m něco dÄlat? Mám Win7... myslí­te, že to bude kámen íşrazu?

Mozna blbost, ale mas RO v Program Files, nebo nekde jinde ? (Kdyztak to zkus nainstalovat nekam mimo.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...