Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Neni to primo problem s klientem, ale mam plne opatchovany sakray i Reborn a kdyz se ve hre podivam na obrazek nove karty ci na testu nekdo nasadi ci vytvorim novy headgear, vyhodi mi hra chybovou hlasku(y), kterou odkliknu a hraju dal. Ale obrazek se mi neukaze. Nevim nejak co s tim :D ...

Link to comment
Share on other sites

Reinstalace Rebornu ( patcher z 17.9.06 - ten s hudbou z Yuna) nepomohla. Plne sem opatchoval Reborn a dela mi to to same. Sakray opatchovay je taky, ale nejde mi patchovat pres Reborn-Sakray (ten se mi zasekne pri pokusu o patchovani na nejakem souboru *.txt) ale jen pres klasicky Sakray patcher. To mi ale dela uz hodne dlouho a nikdy problem nebyl.

Takhle to vypada kdyz kliknu na nejaky novy predmet ve hre. Napr. Aliza card.

 

errorbn4.th.jpg

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

Tak Reborn patch kterym jsem pridaval novy karty mas v poradku. Chybi ti ty obrazky ve hre.... takze jedine stahnout novyho klienta kdyz se ten tvuj tvari jako opatchovanej tak se ti zrejme podarilo preskocit nejaky patche.

Link to comment
Share on other sites

Problém s heslem už se tu sice řečil, ale...

V heslu mám jedno Äí­slo, jakmile se přihlásí­m > chybné heslo.

Přihlásí­m se s anglickou klávesnicí­ > OK

Přihlásí­m se s tí­m, že Äí­slo napí­Äu na numerické klávesnici > chybné heslo

Přihlásí­m se a Äí­slo napí­Äu s Českou klávesnicí­ přez shift+(neco) > chybné heslo

 

Sice bug, kterej se vyřeÄí­ zmÄnou hesla nebo Copy a Paste, ale myslí­m že to zaviní­ spoustu problémů lidem co to neví­...

Link to comment
Share on other sites

Problém s heslem už se tu sice řečil, ale...

V heslu mám jedno Äí­slo, jakmile se přihlásí­m > chybné heslo.

Přihlásí­m se s anglickou klávesnicí­ > OK

Přihlásí­m se s tí­m, že Äí­slo napí­Äu na numerické klávesnici > chybné heslo

Přihlásí­m se a Äí­slo napí­Äu s Českou klávesnicí­ přez shift+(neco) > chybné heslo

 

Sice bug, kterej se vyřeÄí­ zmÄnou hesla nebo Copy a Paste, ale myslí­m že to zaviní­ spoustu problémů lidem co to neví­...

nebude to Äí­slem, ale spí­Ä zámÄnou y/z na Äeské/anglické klávesnici :)

Link to comment
Share on other sites

Co takhle zmena hesla ? :)

 

No LOL!!! Prečti si co jsem psal o pár postů nahoru. Já to už vyřešit nepotřebuju, přihlásí­m se, ale když jsem to nevěděl, dlouho jsem přicházel na to, jakto, že mám furt blbý heslo. Jen chci ušetřit starosti jiným v připadě, že by to někdo opravil... That's all... :)

 

 

EDIT:

to k3dT :Cisla prez numlock fakt nejedou. Ja cisla jinde ani nepisu :) Ale radsi to zkontroluju jeste vecer az vypadnu z prace...

 

EDIT2:

Ehm, SHAME ON ME... Tak to není­ čí­slem, ale velkým pí­smenem v heslu. Každopádně s českou klávesnicí­ tam není­ možné napsat heslo které v sobě má velké pí­smeno :)

Edited by Lucky Luke
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

zdravim, od doby co mám aktuální­ho reborn clienta(plně opatchovanýho) mi hra neskutečně laguje při větší­ch akcí­ch(hlavně gw a větší­ expení­-lab,niff,majo) často mám až 10s záseky. Můj problém by snad vyřešil nějakej offic. client a vzhledem k tomu že sem těch oficialní­ch našel ví­c, moh by mi někdo poradit kterej bude ten pravej??

tady sou odkazy těch co sem našel:

1..

2..

3..

 

děkuju za pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

Jedine kRO klienta stahni. To co si nasel je iRO a Euro klient. !!TY NEPOUZIVAT!! Pochybuju ze to vyresi jinej klient. Reborn klient je presne to co dostanes kdyz si nainstalujes kRO klienta.. Pokud to prece jen chces kusit najdi si RAG_SETUP a SAK_SETUP + nainstaluj do toho Reborn patcher.

Link to comment
Share on other sites

Jedine kRO klienta stahni. To co si nasel je iRO a Euro klient. !!TY NEPOUZIVAT!! Pochybuju ze to vyresi jinej klient. Reborn klient je presne to co dostanes kdyz si nainstalujes kRO klienta.. Pokud to prece jen chces kusit najdi si RAG_SETUP a SAK_SETUP + nainstaluj do toho Reborn patcher.

tak teda nechápu čim by to mohlo bejt :( Äpatný připojení­ to nebude když v jinejch hrách mám pingy do 50ms...musí­ to bejt jedinÄ clientem a nebo mám nÄkde po cestÄ straÄlivej packet loost...jeÄtÄ na to dneksa mrknu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Snad to patri sem... popis tohoto (prinejmensim podobneho) problemu, jsem tady nasel, ale nejake info o reseni se mi zjistit nepodarilo...

Par dnu zpet jsem nainstaloval XPcka (SP2 5.1), po spouste problemu s Voodoo kartou, ktere se mi povedlo vyresit jsem ve hre zjistil, ze si moc nezahraju, vec se ma tezce:

 

"Hru zapnu (to se mam), do hry se naloguji (tesim se na hru), dokazu chodit i mluvit i pouzivat veci (tedy aspon ta postavicka to dokaze), vybehnu tedy z Morrocu (tam byvam nejcasteji :laughing1:), stihnu dojit par warpu od Morrocu (myslim, ze na tech warpech nezalezi), nabehnu na pickyho (takovy ten zrodek Peco Peco), a vse v poradku funguje. Jenze po par minutach (RND), se hra sekne zpusobem:

 

Nemuzu se hybat, nemuzu pouzit skilly, nemuzu pouzit predmety, ale vidim pohyb NPC, sleduji diskuzi Mainu, muzu prepinat herni nastaveni (/bm, ..), po 30s stani mi naskoci "Server Odpojen"

 

Pochopitelne, prinejhorsim nainstaluji WIN98, ale jak jsem na XP nadaval, tak se mi ted zalibily. Dekuji predem za pripadne pripominky a rady...

 

Cfg: WINXP Prof. 5.1 SP2, MMX 400Mhz, 256MB Ram, Voodoo 3 (3DFx - 16MB)

PS: Este par hodin v praci, a tu sestavu vylepsim... slibuji :) Aiquen

 

Edit: Doplnena informace...

Edited by Aiquen
Link to comment
Share on other sites

Zaskrtl si v setup.exe "Check for VooDoo3 users?" ..

Nevim k cemu ten "Check" je, ale zkousel jsem jak bez nej, tak s nim... no a... samozrejme stejny vysledek :flirt:

Tak s 98ckama jsem mel zatim mene problemu... ale verim, ze jsou XP lepsi... vytvoril jsem si vuci nim nenavist (mou vinou, nepouzil jsem SP2), ale ta vyprchava... ale to sem nepatri :)

Link to comment
Share on other sites

Taaakze, prece jen, muj problem, tykajici se padani hry nepatri sem do sekce o Klientovi, nybrz do sekce uplne jineho fora... do fora o DSl... diky XPckam, mam takrka nulovy upload, diky tomu se mi cas od casu ztrati spousta paket a tak to zatuhne (hadam, ze diky tomu)... takze to budu muset nejak vyresit, jak to netusim... zatim dekuji :flirt:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Takova zajimava vecicka, spis prkotinka ale dokaze nastvat. Jakymsi mne zahadnym zpusobem se mi zacaly zpravy od hracu, ty primo na jmeno postavy, zobrazovat do okna. A zaboha to nemuzu vypnout, myslim volba /window nebo /nowindow ted nevim. Nevi nekdo co s tim?

Aktualni sakray i reborn

 

A druha prkotinka. Prestalo mi fungovat [alt]+[w] na vozejk.

 

Dik za kazde nakopnuti spravnym smerem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...