Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

  • 1 month later...

Neviem ci to davam do spravnej sekcie, ale mam mensi problem. Potom ako sa zmenil Payon som si zapol Reborn Patcher, ale ku koncu mi padol net a tak som si myslel, ze vsetky tie veci co sa stiahli nebudu dobre fungovat, tak som ich vymazal a zapol som Reborn Patcher este raz, no uz nestiahol opat tie veci a teraz sa neviem dostat do Payonu bez toho aby mi to nepadlo. Prosim niekoho o radu, co s tym mam robit. Diky vopred za radu.

Link to comment
Share on other sites

Neviem ci to davam do spravnej sekcie, ale mam mensi problem. Potom ako sa zmenil Payon som si zapol Reborn Patcher, ale ku koncu mi padol net a tak som si myslel, ze vsetky tie veci co sa stiahli nebudu dobre fungovat, tak som ich vymazal a zapol som Reborn Patcher este raz, no uz nestiahol opat tie veci a teraz sa neviem dostat do Payonu bez toho aby mi to nepadlo. Prosim niekoho o radu, co s tym mam robit. Diky vopred za radu.

v souboru PatchList.dat muzes odstranit par poslednich radku az po payon.tpp a pak znova pustit reborn patcher (reborn.exe), to je nejjednodussi. Nebo tady je to opatchovany: http://dupeto.cz/~kingkoca/reborn.zip
Link to comment
Share on other sites

Stahl jsem si klienta ze stranek Rebornu a nejde mi opatchovat Sakray.

Reborn patchovat jde.

 

Cim to?

 

Na jinem kompu mam nejakou starickou instalaci a ta jde patchovat bez problemu.

(Bohuzel na nem nejde vypalovacka a ani nemam tak velkou flashku aby to mohl zkopirovat)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Stahl jsem si klienta ze stranek Rebornu a nejde mi opatchovat Sakray.

Reborn patchovat jde.

 

Cim to?

 

Na jinem kompu mam nejakou starickou instalaci a ta jde patchovat bez problemu.

(Bohuzel na nem nejde vypalovacka a ani nemam tak velkou flashku aby to mohl zkopirovat)

 

Skus si stiahnut toto, nakopirovat do adresaru s Rebornom a pustit :cool:

A pouzivat aj na dalsie patchovanie sakrayu :P

Link to comment
Share on other sites

Skus si stiahnut toto, nakopirovat do adresaru s Rebornom a pustit :cool:

A pouzivat aj na dalsie patchovanie sakrayu :P

Tak bohuzel, stale nepatchuje.

Nakopiroval jsem instalaci i z kompu kde mi to chodilo a stale nic, uz jsem z toho na nerv.

Nevim jak dal..

 

(ve windowsech mam pouze windows firewall a nod)

 

f_ragnarokzzzm_fc11391.jpg

Edited by joechip
Link to comment
Share on other sites

Fungujou ti vubec nejaky stranky v Internet Exporeru? Jestli ne vypni si nastaveni proxy.

 

tak ten chodi v poho, jinak pouzivam operu.

Ted jsem zkusil i nainstalovat neve ciste windows(bez antiviru atak) a bohuzel stale nic.

ten druhy pocitac mam pripojeny k jinemu pripojnemu bodu myho providera a tam to chodi uplne v pohode.

tak uz jsem z toho uplne poring

(asi budu muset stale tahat sem a tam z jedne vesnice dodruhe celej HDD s instalaci:((

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hi,

dlouho jsme RO nehrála a ani nepatchovala. Naví­c mi spadla Flaska a musela jsme ho znovu instalovat. A teÄ se mi objevil tenhle problém, který nemůžu vyřečit.

 

Problém >>>>>

 

ZaÄátek stahování­ po každém spuÄtÄní­ =>>

2006-12-04BGM.rgz =>> 2006-12-26BGM.rgz Unpack Error .... při 99.mp3

=>> 2007-01-03BGM.rgz velikost 76XXXXX

Stahoval přes 250XXXXX

 

Okno vyvolané Patcherem "Unpack error 2007-01-03BGM" při zapisování­ 107.mp3 =>> kliknu na OK ==> jde dál až k 2007-04-02BGM.rgz =>> Windows Bublina dole u hodin "Soubor nebo adresář ...... \113.mp3 je poÄkozen a je nečitelný. SpusÂťte pomůcku CHkdsk." => Patcher okno "Chyba při zapisování­ souboru. BGM\113.mp3" ==> Patcher "Nelze rozbalit 2007-04-02BGM.rgz"

 

A tady pořád hlásí­ poslední­ vÄtu a nehne se. Už jsem to zkouÄela dÄlat znova, ale pokaždý mi zaÄne od 2006-12-04BGM.rgz a skonÄí­ u 2007-04-02BGM.rgz

 

Možná mám starý Patcher, a nebo je chyba nÄkde jinde. No zkusí­m to jeÄtÄ jednou

Edited by Ebachan
Link to comment
Share on other sites

Hi,

dlouho jsme RO nehrála a ani nepatchovala. Naví­c mi spadla Flaska a musela jsme ho znovu instalovat. A teď se mi objevil tenhle problém, který nemůžu vyřešit.

 

Problém >>>>>

 

Začátek stahování­ po každém spuštění­ =>>

2006-12-04BGM.rgz =>> 2006-12-26BGM.rgz Unpack Error .... při 99.mp3

=>> 2007-01-03BGM.rgz velikost 76XXXXX

Stahoval přes 250XXXXX

 

Okno vyvolané Patcherem "Unpack error 2007-01-03BGM" při zapisování­ 107.mp3 =>> kliknu na OK ==> jde dál až k 2007-04-02BGM.rgz =>> Windows Bublina dole u hodin "Soubor nebo adresář ...... \113.mp3 je poškozen a je nečitelný. SpusÂťte pomůcku CHkdsk." => Patcher okno "Chyba při zapisování­ souboru. BGM\113.mp3" ==> Patcher "Nelze rozbalit 2007-04-02BGM.rgz"

 

A tady pořád hlásí­ poslední­ větu a nehne se. Už jsem to zkoušela dělat znova, ale pokaždý mi začne od 2006-12-04BGM.rgz a skončí­ u 2007-04-02BGM.rgz

 

Možná mám starý Patcher, a nebo je chyba někde jinde. No zkusí­m to ještě jednou

 

 

Ahoj. Smaz vsecky soubory GPF a RGZ v adresari hry (pozor!!! at si nesmazes GRF soubory) a zapni patchovani znova... ju?

Link to comment
Share on other sites

>>> K3dt

Dí­ky.

 

Zjistila jsem, že RunME.EXE je taky patcher (?) a po skonÄení­ mi ří­ká smazat GPR a RGZ. a že spouÄtí­ Sakray.exe, ale nic takového nemám (jen lua, reborn, reexe, runme, Sakexe, Sakray-Reborn s setup).

 

Co po mÄ tedy chce?

 

Ps. Co je s 113.mp3? Stále mi hlásí­ 0 bajtů. (hudbu mám sice vypnutou, ale i tak je to divný)

Edited by Ebachan
Link to comment
Share on other sites

Cau,chtel bych si zahrat akorat mi to pise

 

Aplikace nemohla byt spustena, protoze soucast binkw32.dll nelze najit. Potize pravdepobodne odstranite opetovnou instalaci.

 

Muze mi nekdo pomoct nebo mam znovu instalovat?dik

 

Mas spatne nainstalovany RO. Nejlepsi bude kdyz si stahnes a nainstalujes hru odsud: http://www.reborn.cz/klient

Link to comment
Share on other sites

Hi,

Tak s novým patcherem je to už lepÄí­, ale.... Po spuÄtÄní­ Sakray.exe mi to chví­li stahuje a je to OK, ale u

2006-12-27adata_k6.gpf (asi) mi hlásí­ chybu >> "..... Nelze provést Writteln do pamÄti. OKL - ukonÄí­ aplikaci, Storno - ladit"

 

 

A jednou (při asi 3, spuÄtÄní­) i "PoÄkozený soubor 2007 08 14sdata_k2.gpf je poÄkozen a nečitelný"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...