Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

>>> K3dt

Hi,

udÄlala jsem co jsi mi poradil, ale stejnÄ mi to hlásí­ "Chyba aplikace - s PamÄtí­ nelze provést operaci Read".

Mám i "adminská práva" a na Flahce dost mí­sta, naví­c patcher sám ruÄí­ soubory co sám už udÄlal.

Musí­m pouÄtÄt stále Runme a stahovat vÄe znova? Už to dÄlám asi po 7x, staÄí­ mi už pouÄtÄt jen Sakray? Nebo nejdří­v Runme (a vÄe znovu stáhnout) a pak mi sám pustí­ Sakray?

Link to comment
Share on other sites

>>> K3dt

Hi,

udÄlala jsem co jsi mi poradil, ale stejnÄ mi to hlásí­ "Chyba aplikace - s PamÄtí­ nelze provést operaci Read".

Mám i "adminská práva" a na Flahce dost mí­sta, naví­c patcher sám ruÄí­ soubory co sám už udÄlal.

Musí­m pouÄtÄt stále Runme a stahovat vÄe znova? Už to dÄlám asi po 7x, staÄí­ mi už pouÄtÄt jen Sakray? Nebo nejdří­v Runme (a vÄe znovu stáhnout) a pak mi sám pustí­ Sakray?

A co třeba vÄechno z flashky zkopí­rovat nÄkam na disk, flashku komplet smazat a spustit na ní­ kontrolu chyb (vlastnosti - nástroje - kontrola chyb), RO opatchovat na disku a po íşspÄÄném dokonÄení­ ho nakopí­rovat zpátky na flash? VÄechny ty chyby vypadaj, jako by byly způsobený tí­m pamÄÂťovým médiem, ne systémem nebo právama.
Link to comment
Share on other sites

Flash pemÄÂť jako médium je dost Äpatná vÄc, má hrozný pří­stupový doby a naví­c vÄechen zápis je z 80% cacheován OS (Windows), jelikož má Flash jako pamÄÂť omezenej poÄet zápisů(kvůli technologii).

 

Takže chtí­t patchovat něco na Flash disku ze kterýho mi bÄží­ nějaká patchovací­ aplikace je dost ...

A hrát z Flash disku nějakou hru musí­ být taky dobrý, když máÄ 80% v cachi a zbytek se Äte 3MB/s.

 

Takže pokud sem to dobře pochopil a dÄláÄ to na Flash disku, rada je asi taková: kup si disk, 300GB - ~2 000-.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Takže pokud sem to dobře pochopil a dÄláÄ to na Flash disku, rada je asi taková: kup si disk, 300GB - ~2 000-.

:)

 

 

No ona to ma nejspis kvuli tomu, aby to mohla prenaset z pocitace na pocitac ze...

A ohledne technologie, to ze to je "pomalejsi" medium, neznamena ze to kvuli tomu nebude fungovat.

 

Urcite skus to co psal MichalPelc, tim nemuzes nic zkazit.

Nejlip tu flasku potom co zkopirujes nekam ty data rovnou preformatovat, pokud je vadna, tak by ti to mohl ten format rict.

 

Ale tohle - .. Nelze provést Writteln do pamÄti. to je divny. Kolik ma ten pocitac pameti? Jak velky ma pagefile? Je dost mista na c: toho disku?

 

Obligatni otazka - a co viry? Nemas tam nejakou havet? Jaky mas antivir? Co firewall a nejak anispyware programek, pouzivas?

Link to comment
Share on other sites

>> MichalPelc

Už to zkouÄí­m :-)) Možná máÄ i pravdu. Jednou jmse na Flash disk (z windows oken) 2 klikla a napsalo mi to, že Avast naÄel vira (asi Trojského konÄ) ve složce L:\Recykled\... soubor.... - tak jsem ho hodila do koÄe (schránky - truhly ...tak nějak). A pak zaÄala Flashka blbnout - hlásila Pří­stup odepřen - ale při "Automaticky přehrát" se normálnÄ otevřela ???

Tak jsme ji odpojila (to Älo ?? - přes BezpeÄnÄ odpojit Hardware) a restartovala poÄí­taÄ. Tak jsme ji připojila a co mi to nÄdÄlá - Dvojklik a otevře se okno "Otevří­t soubor v ..." - Já to rozhodnÄ nechápu, a "Automaticky přehrát" zase funguje, tak jsem vÄe přesunula a naformátovala a už mi funguje. Až na ten Sakray,...

 

>> trouble

Flash mám kvůli přenosu dat ze Äkoly do Äkoly, a taky protože doma nemám net T_T, a jeÄtÄ dlouho nebude (aspoř si to myslí­m).

Při formátování­ mi nic neřekla. A to jmse už jednu vadnou mÄla, ta se naÄtení­ bránila chipy, dráty :-)) A formát mi k tomu nic neřekl. I pro zjiÄtÄní­ zda je HW funkÄní­ mi hlásilo OK, a to vÄude kde se to dalo zjistit - prostě OK, navzdori tomu že byla KO.

No Ragnaroka hraji na PC ve Äkole, a kde teÄ sedim, jsem ho myslí­m už i hrála (než se mi zničila stará flashka), jinak na C mají­ 351 MB volného. Jiné vlastnoasti asi nezjistí­m, protže k tÄm má pří­stup jen administrátor T_T.

 

??? 2006-06-04BGM.rgz mi hlásí­, že je poÄkozený (při kopí­rování­) => a to bude ta chyba on je už ÄpatnÄ stáhnutý a patcher Sakray s tí­m nemůže nic dÄlat. Myslí­m, že tohle mi hlásil i doma.

 

Možná postaÄí­, když se to dobře stáhne. Můžete mi nÄkdo ten soubor poslat na maila <twinsXD@centrum.cz>?

 

Arigatou :) , za vÄechny rady a Gomene :idea: za vÄechny hrubki ... :-)))

Link to comment
Share on other sites

??? 2006-06-04BGM.rgz mi hlásí­, že je poÄkozený (při kopí­rování­) => a to bude ta chyba on je už ÄpatnÄ stáhnutý a patcher Sakray s tí­m nemůže nic dÄlat. Myslí­m, že tohle mi hlásil i doma.

mno chyba ze ti to nejde stiahnut moze byt aj v tom ze ten subor na patchovacom serveri uz nie je, pretoze uz je docela stary

a poslat ti ho tiez nie je jednoduche, pretoze niekto by si ten subor musel prekopirovat pocas patchovania potom ti ho poslat :)

ale niekde na nete boli patchovacie subory, len neviem ci tak stare a uz ani neviem kde :idea:

Link to comment
Share on other sites

??? 2006-06-04BGM.rgz mi hlásí­, že je poÄkozený (při kopí­rování­) => a to bude ta chyba on je už ÄpatnÄ stáhnutý a patcher Sakray s tí­m nemůže nic dÄlat. Myslí­m, že tohle mi hlásil i doma.

 

Možná postaÄí­, když se to dobře stáhne. Můžete mi nÄkdo ten soubor poslat na maila <twinsXD@centrum.cz>?

 

Tenhle soubor je pozustatek patchovani. Bud ti spadnul patcher pri prubehu patchovani, nebo pouzivas nejaky upraveny patcher, ktery tyhle docasne soubory po stazeni a opatchovani nemaze. Kazdopadne neni to soubor potrebny ke spusteni a hrani hry, takz timhle by to byt nemelo.

 

Nejlepsi bude stahnout celeho klienta znovu, takze pak bude jasne, zda je to jenom spatne opatchovanym klientem, nebo maji tyhle problemy jinou pricinu.

Link to comment
Share on other sites

HI,

tak nevim, teÄ mi to už u nÄj nehlásí­, ale u "2006-12-27sdata_k.gpf operace: read"

Taky by mÄ zají­malo jak má Sakray fungovat. Stáhne mi 2006-12-04BGM.rgz (pokud pouÄtí­m i Runme tak to stáhnnu 2x - Přes Runme a přes Sakray), a ten ho pak smaže. ObdobnÄ "naÄte, stáhne" i dalÄí­, ale ty už neruÄí­, jakto že jen ten první­?? Je to chyba?

 

A jeÄtÄ maliÄkost. Radí­te mi znovu si stáhnout klienta, to je tento klient jiný, než jaký jsem si stahovala před svým přihláÄení­m sem a nebo je stejný? Je-li stejný, jaký to má pak význam (ptám se, protože net mám jen ve Äkole a trvá to dost dlouho). RO jsem si už přeinstalovávala asi 2x (doma) + dávala nové patchery + vůbec dÄlala vÄe co mi K3dt + spol. radili a pořád nic.

 

Arigato za vÄechny rady :-)))

Link to comment
Share on other sites

No, máÄ staženou starÄí­ verzi klienta. Když si stáhneÄ klienta tady, zí­skáÄ témÄř aktuální­ verzi (= to samý, co stará verze, ale je opatchovanej skoro až k dneÄku). Tohodle novÄjÄí­ho klienta opatchovat půjde, protože aktuální­ nové patche stále jsou na tom korejským updatovací­m serveru k dispozici.
Link to comment
Share on other sites

tak ten chodi v poho, jinak pouzivam operu.

Ted jsem zkusil i nainstalovat neve ciste windows(bez antiviru atak) a bohuzel stale nic.

ten druhy pocitac mam pripojeny k jinemu pripojnemu bodu myho providera a tam to chodi uplne v pohode.

tak uz jsem z toho uplne poring

(asi budu muset stale tahat sem a tam z jedne vesnice dodruhe celej HDD s instalaci:((

(nefungujici pathcovani)

no mozna jsem problem vyresil programem HTTP Tunnel, bohuzel to patchuje rychlosti tak 2kB

nevy nekdo o nejakem jinem tunelu? (skoda ze uz nefunguje Overbond)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Me to nejde taky. Ten soubor na tom patchovacim mirroru jeste neni. Normalne ted pust jen sakray.exe - ono se to stahne normalne z toho originalniho korejskyho FTP...sice pomaleji ale stahne...

 

Dí­ky,

už mi to funguje, ale zase jen na půl u (asi) 2007-10-17BGM.rgz mi to zase hlásí­ nemožnost READ. Na mÄ si ten Sakray snad zasednul... :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Při spuÄtení­ hry mi napiÄe že mi chybý soubory shadow.act a shadow.spr můžete mi je nekdo pls poslat na mail luky.rys@seznam.cz ? nechce se mi to znovu stahovat jenom kvuli dvou souborlm už tak sem na to dlouho Äekal

Link to comment
Share on other sites

Při spuÄtení­ hry mi napiÄe že mi chybý soubory shadow.act a shadow.spr můžete mi je nekdo pls poslat na mail luky.rys@seznam.cz ? nechce se mi to znovu stahovat jenom kvuli dvou souborlm už tak sem na to dlouho Äekal

mno to nebude tak jednoduche, tie su vnutri v grf...patchujes aj niekedy? :baby:

Link to comment
Share on other sites

stahnul jsem si hru z rebornu, nainstaloval do ni reborn klient a kdyz spustim reborn patcher vyskoci okno Odeslat zpravu o chybach/Neodeslat zpravu o chybach..po tom vyskoci male okno bez textu s cervenym krizkem. Kdyz spustim hru pres reexe nejde se mi pripojit, muze mi nekdo poradit? Predem diky

http://www.filefactory.com/file/3ed1df/

http://www.filefactory.com/file/2f0592/

http://www.filefactory.com/file/c88cd3/

Edited by mininho
Link to comment
Share on other sites

Pri patchovani mi hazi oba dva patchery, ze "nejde stahnout 2007-10-04sdata_k.gpf!"

Co s tim? Smazat a nainstalovat znovu? Nebo pockat az se to umoudri?

dik

 

edit: diky moc, zda se, ze to funguje

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...