Jump to content

Photo

Problémy s klientem

• Please log in to reply
864 replies to this topic

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 30 November 2006 - 07:38 AM

Zde můžete popsat nestandardní chování svého klienta (padání, problémy s grafikou, potíže s patchováním atd). Zbytečná diskuze bude mazána - nechány budou jen otázky + odpovědi.
  • 0

#2 Redwizara

Redwizara

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts
  • Interests:viz můj web...

Posted 03 December 2006 - 03:27 PM

Blbne mi klient. Porad mi to vyhazuje tudeltu chybu a ja uz fakt nevim co s tim mam delat :) Kdyz to odentruju vyhodi m ito dalsi chyby a nakonec se to vypne. Dela mi to tak porad, uz nemuzu hart ani pet minut v kuse - a dela mi to ta na dvou kompech kde mam Reborn... Napr. CzechRO jede v pohode :)

Jo a opatchovane am vsechno... Nechapu to...

Posted Image

Edited by Redwizara, 03 December 2006 - 03:31 PM.

• 0
Bratře vrať se k nám, osud do kolíbky dal, jen pár lidem umět bitvy vyhrávat...

Posted Image

#3 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 03 December 2006 - 03:58 PM

Blbne mi klient. Porad mi to vyhazuje tudeltu chybu a ja uz fakt nevim co s tim mam delat :) Kdyz to odentruju vyhodi m ito dalsi chyby a nakonec se to vypne. Dela mi to tak porad, uz nemuzu hart ani pet minut v kuse - a dela mi to ta na dvou kompech kde mam Reborn... Napr. CzechRO jede v pohode :)

Jo a opatchovane am vsechno... Nechapu to...

Posted Image

Pokud se i tvuj Sakray tvari ze je opatchovanej tak potrebujes novyho klienta. viz http://www.reborn.cz/klient nebo pockej do zitra - prave uploaduju novou kompletni opatchovanou verzi herniho klienta i s Rebornem.
  • 0

#4 Guest_-Dragon-_*

Guest_-Dragon-_*
  • Guests

Posted 05 December 2006 - 10:13 AM

hmm stiahol som toho klienta z netu ktoreho si najnovsie uploadoval, po otvoreni mapy lvl1 sa mi vysumonil mob na ktoreho nie su scripty a tak mi to hadze script error. Vsetko full patchnute (sakray,reborn). Co s tym? :laughing1:
  • 0

#5 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 05 December 2006 - 12:52 PM

Hmm jedine ze by to vysumonilo nejakyho porouchanyho Reborn moba. Najdu ho tam ted? Nebo to bylo pred restartem? Jaka mapa?
  • 0

#6 Guest_-Dragon-_*

Guest_-Dragon-_*
  • Guests

Posted 05 December 2006 - 02:41 PM

No mal by tam byt lebo mi to robilo aj dnes doobeda a je to mapa einbroch 2, na mieste kde by mal byt poklad.
  • 0

#7 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 05 December 2006 - 02:51 PM

Tak to byla chyba skriptu pokladu (spawnulo to potvoru ktera nema sprite...) uz se to nestane.
  • 0

#8 Guest_-Dragon-_*

Guest_-Dragon-_*
  • Guests

Posted 05 December 2006 - 03:01 PM

A co teraz s tym pokladom viem si ho vybrat?
  • 0

#9 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 05 December 2006 - 03:24 PM

Tenhle uz nevykopes. Najdi si dalsi
  • 0

#10 Redwizara

Redwizara

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts
  • Interests:viz můj web...

Posted 06 December 2006 - 06:26 PM

Pokud se i tvuj Sakray tvari ze je opatchovanej tak potrebujes novyho klienta. viz http://www.reborn.cz/klient nebo pockej do zitra - prave uploaduju novou kompletni opatchovanou verzi herniho klienta i s Rebornem.

Jezis... no tak to me nepotesilo, kazdopadne mi ale asi nic jineho nezbude... ;) To bude na dyl to stahovat znova :thumsup4: Kazdopadne diky za radu...

Edited by Redwizara, 06 December 2006 - 06:27 PM.

• 0
Bratře vrať se k nám, osud do kolíbky dal, jen pár lidem umět bitvy vyhrávat...

Posted Image

#11 Clavet

Clavet

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 44 posts

Posted 15 December 2006 - 06:32 PM

Mam takovej jeden problem... zapnu klienta..najede mi okno s nickem a heslem... vyplnim jméno (Clavet) a své heslo (a jsem si jistý ťze jsem ho napsal správně) a klient mi napíše jako že to heslo je špatný....
  • 0
Posted ImagePosted Image

#12 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1838 posts

Posted 15 December 2006 - 06:57 PM

Dej si pozor na Z a Y, může se stát, že v menu se to píse opačně než ve windows a ve hře, taky si zkontroluj velká a malá písmena. Dyžtak se zkus lognout do control panelu (ucty.reborn.cz), jestli ti heslo bude fungovat tam.

edit: Mě napadlo ještě že ho můžeš napsat někde ve windowsech třeba do poznámkovýho bloku, zkopírovat a vložit v menu shitf+insert :D Ale to už neni moc praktický řešení ..

Edited by MichalPelc, 15 December 2006 - 07:01 PM.

• 0
"The purpose of life is to end."

#13 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1151 posts

Posted 15 December 2006 - 07:04 PM

Dej si pozor na Z a Y, může se stát, že v menu se to píse opačně než ve windows a ve hře, taky si zkontroluj velká a malá písmena. Dyžtak se zkus lognout do control panelu (ucty.reborn.cz), jestli ti heslo bude fungovat tam.

edit: Mě napadlo ještě že ho můžeš napsat někde ve windowsech třeba do poznámkovýho bloku, zkopírovat a vložit v menu shitf+insert :D Ale to už neni moc praktický řešení ..

v nejhorsim muzes poprsit GM aby ti ho zresetovali a poslali na email z registrace
  • 0
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#14 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 15 December 2006 - 08:22 PM

Ozvi se mi na icq. Cislo mam v profilu.
  • 0

#15 Anei

Anei

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 8 posts

Posted 16 December 2006 - 07:17 PM

po dlouhé době jsem si nainstaloval strého klienta na reborn(instalačka ragsetup.exe a saksetup.exe mám je z lonského roku).stáhnul jsem si patcher a začalo to patchovat od 5.10 2005.vše šlo v pohodě až do souboru z 24.10 2006 (2006-10-24aSakexe).u toho mi vždycky vyskočí chybová hláška, že program musím být ukončen.nevíte někdo co s tím??dííky

přesněji ta hláška vyskočí po stáhnutí toho souboru při jeho zapisování.

tak se jen tak ze zajímavosti dívám na vaši plnou instalačku klienta a má jenom 1,11 Gb.moje instalační soubory mají dohromady 1,8 Gb.čím to proboha.musím snad stáhnout celou tu novou instalačku?

Edited by Anei, 16 December 2006 - 08:09 PM.

• 0

#16 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 16 December 2006 - 09:43 PM

po dlouhé době jsem si nainstaloval strého klienta na reborn(instalačka ragsetup.exe a saksetup.exe mám je z lonského roku).stáhnul jsem si patcher a začalo to patchovat od 5.10 2005.vše šlo v pohodě až do souboru z 24.10 2006 (2006-10-24aSakexe).u toho mi vždycky vyskočí chybová hláška, že program musím být ukončen.nevíte někdo co s tím??dííky

přesněji ta hláška vyskočí po stáhnutí toho souboru při jeho zapisování.

tak se jen tak ze zajímavosti dívám na vaši plnou instalačku klienta a má jenom 1,11 Gb.moje instalační soubory mají dohromady 1,8 Gb.čím to proboha.musím snad stáhnout celou tu novou instalačku?

Toho se ti uz ani nepodari opatchovat, protoze uz pro nej davno na tom ftp odkud to stahuje nejsou patche. Stahni si kompletni hru odkaz viz www.reborn.cz/klient staci ten 1.2GB balik. Patcher nestahuj.
  • 0

#17 Guest_-Dragon-_*

Guest_-Dragon-_*
  • Guests

Posted 19 December 2006 - 08:22 PM

Mam stiahnute cele RO z tadeto (ten nanovsi) a ked spustim patcher zastane na 12.12.2006 a napise nelze stahnout 2006-12-12sdata_k.gpf
Co s tym asi je?
:) :)
  • 0

#18 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 19 December 2006 - 09:30 PM

Na to neexistuje rada. Stahni si klienta z Reborn stranek.
  • 0

#19 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 20 December 2006 - 10:54 AM

Mam stiahnute cele RO z tadeto (ten nanovsi) a ked spustim patcher zastane na 12.12.2006 a napise nelze stahnout 2006-12-12sdata_k.gpf
Co s tym asi je?
:) :)

Vcera mi taky blblo patchovani...Kennyho upraveny sakray se mi kousal, tak jsem to stahnul pres normalni a slo to...Kazdopadne pokud nejde ani jeden z nich, doporucil bych se prihlasit na nejaky oficialni (nobo neoficialni) ftp server, odkud se daji vsechny patche stahnout...Pak, po spusteni sakraye, se patchuje z tech stahnutych souboru...Kdyz budes chtit linknu ti sem ten, odkud to taham ja...
  • 0
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#20 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 20 December 2006 - 02:43 PM

Vcera zajimavy zazitek, zacalo to delat nekdy kolem vraceni grafiky novych cepic (+-10 dni?)

Jsme s Anakinem na ancient mumkach, zadna specialita na sobe, zadny specialni mob (jestli tam kolem problehlo nejake GM v nejakem specialnim equipu netusim). Anakin plne opatchovany .exe, sakray i reborn.grf, ja starsi reexe2.exe, starsi sakray, reborn.grf aktualni.

Ve stejny okamzik nam to obema slitlo, ne na chybejici file, ale primo ta hlaska close/exit, obvykle pri mlaceni mimica.

Na pracovnim pocitaci (plne opatchovany Sakray, opatchovany Reborn, exe stare i nove) mi to ted obcas udela taky, opakovane pri mlaceni uz nevim ceho (Magnolia tusim, proste "standardni" mob")

Deje se vam to taky?
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users