Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Blbne mi klient. Porad mi to vyhazuje tudeltu chybu a ja uz fakt nevim co s tim mam delat :) Kdyz to odentruju vyhodi m ito dalsi chyby a nakonec se to vypne. Dela mi to tak porad, uz nemuzu hart ani pet minut v kuse - a dela mi to ta na dvou kompech kde mam Reborn... Napr. CzechRO jede v pohode :)

 

Jo a opatchovane am vsechno... Nechapu to...

 

error.JPG

Edited by Redwizara
Link to comment
Share on other sites

Blbne mi klient. Porad mi to vyhazuje tudeltu chybu a ja uz fakt nevim co s tim mam delat :) Kdyz to odentruju vyhodi m ito dalsi chyby a nakonec se to vypne. Dela mi to tak porad, uz nemuzu hart ani pet minut v kuse - a dela mi to ta na dvou kompech kde mam Reborn... Napr. CzechRO jede v pohode :)

 

Jo a opatchovane am vsechno... Nechapu to...

 

error.JPG

 

Pokud se i tvuj Sakray tvari ze je opatchovanej tak potrebujes novyho klienta. viz http://www.reborn.cz/klient nebo pockej do zitra - prave uploaduju novou kompletni opatchovanou verzi herniho klienta i s Rebornem.

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-

hmm stiahol som toho klienta z netu ktoreho si najnovsie uploadoval, po otvoreni mapy lvl1 sa mi vysumonil mob na ktoreho nie su scripty a tak mi to hadze script error. Vsetko full patchnute (sakray,reborn). Co s tym? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Pokud se i tvuj Sakray tvari ze je opatchovanej tak potrebujes novyho klienta. viz http://www.reborn.cz/klient nebo pockej do zitra - prave uploaduju novou kompletni opatchovanou verzi herniho klienta i s Rebornem.

 

Jezis... no tak to me nepotesilo, kazdopadne mi ale asi nic jineho nezbude... ;) To bude na dyl to stahovat znova :thumsup4: Kazdopadne diky za radu...

Edited by Redwizara
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dej si pozor na Z a Y, může se stát, že v menu se to pí­se opačně než ve windows a ve hře, taky si zkontroluj velká a malá pí­smena. Dyžtak se zkus lognout do control panelu (ucty.reborn.cz), jestli ti heslo bude fungovat tam.

 

edit: Mě napadlo ještě že ho můžeš napsat někde ve windowsech třeba do poznámkovýho bloku, zkopí­rovat a vložit v menu shitf+insert :D Ale to už neni moc praktický řešení­ ..

Edited by MichalPelc
Link to comment
Share on other sites

Dej si pozor na Z a Y, může se stát, že v menu se to pí­se opaÄnÄ než ve windows a ve hře, taky si zkontroluj velká a malá pí­smena. Dyžtak se zkus lognout do control panelu (ucty.reborn.cz), jestli ti heslo bude fungovat tam.

 

edit: MÄ napadlo jeÄtÄ že ho můžeÄ napsat nÄkde ve windowsech třeba do poznámkovýho bloku, zkopí­rovat a vložit v menu shitf+insert :D Ale to už neni moc praktický řeÄení­ ..

 

 

v nejhorsim muzes poprsit GM aby ti ho zresetovali a poslali na email z registrace

Link to comment
Share on other sites

po dlouhé dobÄ jsem si nainstaloval strého klienta na reborn(instalaÄka ragsetup.exe a saksetup.exe mám je z lonského roku).stáhnul jsem si patcher a zaÄalo to patchovat od 5.10 2005.vÄe Älo v pohodÄ až do souboru z 24.10 2006 (2006-10-24aSakexe).u toho mi vždycky vyskoÄí­ chybová hláÄka, že program musí­m být ukonÄen.neví­te nÄkdo co s tí­m??dí­í­ky

 

přesnÄji ta hláÄka vyskoÄí­ po stáhnutí­ toho souboru při jeho zapisování­.

 

tak se jen tak ze zají­mavosti dí­vám na vači plnou instalaÄku klienta a má jenom 1,11 Gb.moje instalaÄní­ soubory mají­ dohromady 1,8 Gb.Äí­m to proboha.musí­m snad stáhnout celou tu novou instalaÄku?

Edited by Anei
Link to comment
Share on other sites

po dlouhé době jsem si nainstaloval strého klienta na reborn(instalačka ragsetup.exe a saksetup.exe mám je z lonského roku).stáhnul jsem si patcher a začalo to patchovat od 5.10 2005.vše šlo v pohodě až do souboru z 24.10 2006 (2006-10-24aSakexe).u toho mi vždycky vyskočí­ chybová hláška, že program musí­m být ukončen.neví­te někdo co s tí­m??dí­í­ky

 

přesněji ta hláška vyskočí­ po stáhnutí­ toho souboru při jeho zapisování­.

 

tak se jen tak ze zají­mavosti dí­vám na vaši plnou instalačku klienta a má jenom 1,11 Gb.moje instalační­ soubory mají­ dohromady 1,8 Gb.čí­m to proboha.musí­m snad stáhnout celou tu novou instalačku?

 

 

Toho se ti uz ani nepodari opatchovat, protoze uz pro nej davno na tom ftp odkud to stahuje nejsou patche. Stahni si kompletni hru odkaz viz www.reborn.cz/klient staci ten 1.2GB balik. Patcher nestahuj.

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-

Mam stiahnute cele RO z tadeto (ten nanovsi) a ked spustim patcher zastane na 12.12.2006 a napise nelze stahnout 2006-12-12sdata_k.gpf

Co s tym asi je?

:):)

Link to comment
Share on other sites

Mam stiahnute cele RO z tadeto (ten nanovsi) a ked spustim patcher zastane na 12.12.2006 a napise nelze stahnout 2006-12-12sdata_k.gpf

Co s tym asi je?

:):)

 

Vcera mi taky blblo patchovani...Kennyho upraveny sakray se mi kousal, tak jsem to stahnul pres normalni a slo to...Kazdopadne pokud nejde ani jeden z nich, doporucil bych se prihlasit na nejaky oficialni (nobo neoficialni) ftp server, odkud se daji vsechny patche stahnout...Pak, po spusteni sakraye, se patchuje z tech stahnutych souboru...Kdyz budes chtit linknu ti sem ten, odkud to taham ja...

Link to comment
Share on other sites

Vcera zajimavy zazitek, zacalo to delat nekdy kolem vraceni grafiky novych cepic (+-10 dni?)

 

Jsme s Anakinem na ancient mumkach, zadna specialita na sobe, zadny specialni mob (jestli tam kolem problehlo nejake GM v nejakem specialnim equipu netusim). Anakin plne opatchovany .exe, sakray i reborn.grf, ja starsi reexe2.exe, starsi sakray, reborn.grf aktualni.

 

Ve stejny okamzik nam to obema slitlo, ne na chybejici file, ale primo ta hlaska close/exit, obvykle pri mlaceni mimica.

 

Na pracovnim pocitaci (plne opatchovany Sakray, opatchovany Reborn, exe stare i nove) mi to ted obcas udela taky, opakovane pri mlaceni uz nevim ceho (Magnolia tusim, proste "standardni" mob")

 

Deje se vam to taky?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pri patchovany Sakray-Reborn sa mi stiahnu patch.txt ale to je vsetko, potom sa nedokaze pripojit k patchovaciemu serveru. Ked skusam spustit hru cez reborn.exe, hra sa opatchuje a spusti, ale ked sa chcem lognut, nevie sa pripojit na herny server. Mam nainstalovaneho klienta z 3.12.2006 a patch.

Za pomoc vopred dakujem

Link to comment
Share on other sites

Pri patchovany Sakray-Reborn sa mi stiahnu patch.txt ale to je vsetko, potom sa nedokaze pripojit k patchovaciemu serveru. Ked skusam spustit hru cez reborn.exe, hra sa opatchuje a spusti, ale ked sa chcem lognut, nevie sa pripojit na herny server. Mam nainstalovaneho klienta z 3.12.2006 a patch.

Za pomoc vopred dakujem

 

Kdyz ti to napise ze se "nelze pripojit k patchovacimu serveru" zavri patcher a pust ho znova a takhle to delej dokud se to nezacne patchovat. Ad to ze se ti nejde pripojit na herni server... to muze byt zpusobeny vice faktorama:

 

1) zkus stahnout http://reborn.cz/download/reexe.zip rozbal a nahraj do adresare RO.

2) jestli mas firewall povol porty 6900,7000,4501

 

Pokud ti to porad nepujde napis mi na icq 264406140 a nejak to vyresime.

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se optat, jestli nema nekdo obdobny problem:

 

Pri patchovani mi po stahnuti souboru 2006-12-26BGM.rgz vyskoci chyba "unpack error", odkliknu to a patchovani pokracuje a skonci na souboru 2006-12-27adata_k6.gpf kdy to zahlasi, ze soubor nelze stahnout. Doposavad mi vse chodilo v pohode :)

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se optat, jestli nema nekdo obdobny problem:

 

Pri patchovani mi po stahnuti souboru 2006-12-26BGM.rgz vyskoci chyba "unpack error", odkliknu to a patchovani pokracuje a skonci na souboru 2006-12-27adata_k6.gpf kdy to zahlasi, ze soubor nelze stahnout. Doposavad mi vse chodilo v pohode :)

Mal som rovnaky problem presne pri tychto suboroch. Musel som ich zmazat a stiahnut znova, to pomohlo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...