Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

Takova zajimava vecicka, spis prkotinka ale dokaze nastvat. Jakymsi mne zahadnym zpusobem se mi zacaly zpravy od hracu, ty primo na jmeno postavy, zobrazovat do okna. A zaboha to nemuzu vypnout, myslim volba /window nebo /nowindow ted nevim. Nevi nekdo co s tim?

 

mam pocit ze to je alt+i :dance:

Link to comment
Share on other sites

Nevim jest-li se muzu ptat tady, ale spouste lidi funguje dual, no a u mne nejde ani follow. Druhy client pada cca po 3 minutach( mam mosefreedom bez nej to padalo pomalu po jedne minute).

Je mozne ze je to pripojenim, nebo se to da softwarove upravit?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

snazila som sa nainstalovat klienta na druhe pc, kde je win2000, instalacia a patchovanie prebieha v pohode, ale ked sa to snazim spustit vyhlasi chybu v win32.dll a padne.

nenajde sa tu niekto kto to ma tiez pod 2000, pripadne kto vie co s tym? :wub:

Divne, w2k jedu (IE knihovy 5.5 posledni aktualizace), jede vsechno krome Reborn patchera, coz resim cas od casu tim, ze vydyndam na Kennym aktualni reexe.exe a reborn.grf.

STandatdni patcher (sakray.exe) a Reborni patcher sakraye (sakray_.exe nebo Reborn-Sakray.exe) funguje, hru poustim primo pres REEXE.EXE

 

(REBORN.EXE je ten divnej patcher co nefunguje, kterej kdyz zrovna funguje, tak zkusi opatchovat a nasledne pusti reexe.exe, coz je samotny fungujici cisty herni klient)

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Při instalaci klienta mi to nahodilo chybu, že některé soubory jsou "corrupted", v důsledku mi neproběhly poslední­ dvě akce.

 

A ještě při spouštění­ rebornu mi ještě před patchování­m vždy nahlásí­ dvě chyby za sebou ohledně toho, že nemůže nají­t v knihovně vstupní­ bod procedury (nezamezuje však v pokračování­ a normální­mu hraní­)

Edited by Pepsik
Link to comment
Share on other sites

Při instalaci klienta mi to nahodilo chybu, že některé soubory jsou "corrupted", v důsledku mi neproběhly poslední­ dvě akce.

 

A ještě při spouštění­ rebornu mi ještě před patchování­m vždy nahlásí­ dvě chyby za sebou ohledně toho, že nemůže nají­t v knihovně vstupní­ bod procedury (nezamezuje však v pokračování­ a normální­mu hraní­)

 

 

Hra se ti stahla spatne. Na serveru je urcite nahrana spravne. A urcite by se hodily screenshoty tech 'chyb' i kdyz zrejme budou zpusobeny tema chybejicima souborama. Pokud ti to nedela problem stahni si hru znova. Treba pres noc. Adresa: http://www.reborn.cz/klient

Link to comment
Share on other sites

Při instalaci klienta mi to nahodilo chybu, že některé soubory jsou "corrupted", v důsledku mi neproběhly poslední­ dvě akce.

 

A ještě při spouštění­ rebornu mi ještě před patchování­m vždy nahlásí­ dvě chyby za sebou ohledně toho, že nemůže nají­t v knihovně vstupní­ bod procedury (nezamezuje však v pokračování­ a normální­mu hraní­)

 

No tak jsem to stáhl znova, už to aspoň jede, protože patcher byl schopný něco stáhnout. Ale při spuštění­ stále problém: img

 

Plus vždy když patchuju přes sakray-reborn, tak mi vždy padne.

Edited by Pepsik
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Plus vždy když patchuju přes sakray-reborn, tak mi vždy padne.

Sakray-Reborn nekdy padne i me, pak staci se pres ten spatny patch dostat pomoci sakray.exe (a naopak, je to veda) :mml:

Nebo smaz poslednich par patchu co mas stazene ale neaplikovane, aby se stahly znova

 

Edit: Jakou mas verzi Internet Exploreru? (i kdyz ho nepouzivas, tak se dost pouzivaji knihovny z nej)

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Sakray-Reborn nekdy padne i me, pak staci se pres ten spatny patch dostat pomoci sakray.exe (a naopak, je to veda) :D

Nebo smaz poslednich par patchu co mas stazene ale neaplikovane, aby se stahly znova

 

Edit: Jakou mas verzi Internet Exploreru? (i kdyz ho nepouzivas, tak se dost pouzivaji knihovny z nej)

 

IE7, no dokud to jede, tak si tu vÄdu odpustí­m :mml:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pustim patcher tam mi napise ze zadny novy patche nejsou pustim hru chci se lognout a po napsani hesla mi to napise server odpojen pritom na strankach vidim ze je server online nevite co s tim ?

 

 

Patchoval si se zapnutou hrou >http://reborn.cz/download/reexe.zip rozbal do adresare hry (prepis reexe.exe).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmm, spustí­m hru, lognu se, vyberu svuj ucet, pustí­m... a pak mi to napí­Äe error ve spritu a nejde to vypnout to mužu už jen pres Ctrl+Alt+Del

 

Patche stáhnutý mám... ale když pustí­m Sakray, tak mi to napí­Äe, že nemuže stáhnout soubor 2007-04-17sdata_k2.gpf

 

A nemužu pustit ani jinej ucet, kterej je v prontere na námestí­

 

Äí­m to může být? :)

Link to comment
Share on other sites

Nemas opatchovano. Tim to je. Patchujes pres sakray.exe nebo sakray-reborn.exe ? Pokud ti to pise sakray-reborn zkus patchovat timhle: http://www.k3dt.eu/sakray.zip

 

Pokud se nemuzes lognout kvuli tomu ze ti chybej soubory, je tu jedna rychla moznost a to presunou postavu mimo mesta - daleko od lidi co maj na sobe itemy ktery tvoje hra nezna. Pozici postavy resetujes zde: http://ucty.reborn.cz/reset_postavy

Link to comment
Share on other sites

Nemůžu na fóru založit topic(nvm proÄ), takže to pí­Äu sem, tak kdyžtak sorry jestli to má být jinde.

 

NormálnÄ sem si nainstaloval na druhym PC(výkonej v pohodÄ) klienta tady co sem stáhl na reborn.cz pak ten patcher opatchoval sem to i sakray...Jakmile pak dám ikonu "spustit Reborn" tak mi normálnÄ naskoÄí­ to okno nahlásí­, že už neni žádnej dálÄí­ patch a když Âťuknu na "Spustit hru" tak se mi restartuje PC...Neví­te co stim?

ps: Instaloval sem si to stejnÄ jak na jinym PC(i když to pustim přes lan-sdí­lený z první­ho PC kde to normálnÄ funguje tak to taky restartuje), takže netučim proÄ to dÄlá..moižná vadí­ nějakej program?

 

 

 

Doufám, že poradí­te :blink:

Link to comment
Share on other sites

no zaprvý si vypni automatický restart ... pravym na tento počí­tač (ne zástupce) > vlastnosti > spouštění­ a zotavení­ - nastavení­ > dole automaticky restart.. to odškrtni a všechno potvrď ok .. teď to zkus spustit znovu (reborn RO) jestliže ti naskočí­ modrá obrazovka, tak je to "správně" .. zapamatuj si co se pí­še v dolní­ polovině .. třeba "nvdisp.dll" nebo tak něco .. bude to na samostatnym řádku a mělo by to být jménem souboru .. NEBO nahoře na tý modrá obrazovce bude třeba "page in non_page_are" nějak takto nebo jiná hláška, taky na samostatnym řádku.. kdyby tam byli oba pří­pady, zapamatuj si oba a pak je sem napiš.. jestliže se ti to toiž samo restartuje, je dosti možné, že máš nějaký problém s ovladačinebo nějakou knihovnou, ale může to být i něco jiného. neří­kám že mám pravdu, ale takhle když to nevidim osobně, tak bych tí­m začal. :blink:

Edited by TheERay
Link to comment
Share on other sites

a ja mam taky problem, trosku podobny, kdyz hraju ve fulls screenu, tak se mi po nejake chvili(10-15minut) znicehonic restartuje pc, kdyz hraju v okne tak se mi to nestava, to ho muzu mit zaply i 12 hodin a nic se nestane. Radsi hraju ve fullscreenu, tak jestli mate nejakou radu, tak prosim poradte.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...