Jump to content

Photo

Problémy s klientem

• Please log in to reply
864 replies to this topic

#41 Ebachan

Ebachan

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 28 February 2007 - 07:45 AM

Patcher mi taktéž hlásil, že nemůže některé soubory stáhnout. Zkusila jsme tedy postup dle Tyrexe, a pak to šlo (musela jsem to udělat pro *-20sdata a pak *-27sdata).
Proč takovou chybu patcher hlásí? Jde tomu předejít?
  • 0

#42 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 28 February 2007 - 01:11 PM

Tezko rict.. potreboval bych aby se to stalo me :/
  • 0

#43 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 28 February 2007 - 10:29 PM

Kdyz jsem si stahnul znova patcher (kvuli efektum), zmizel mi efekt opravare equipu v prontere...a ti co maji puvodni, tak maji zase starej success, ne novej "opravarenskej" :)
  • 0

#44 Aiquen

Aiquen

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 5 posts

Posted 12 March 2007 - 11:56 AM

Snad to patri sem... popis tohoto (prinejmensim podobneho) problemu, jsem tady nasel, ale nejake info o reseni se mi zjistit nepodarilo...
Par dnu zpet jsem nainstaloval XPcka (SP2 5.1), po spouste problemu s Voodoo kartou, ktere se mi povedlo vyresit jsem ve hre zjistil, ze si moc nezahraju, vec se ma tezce:

"Hru zapnu (to se mam), do hry se naloguji (tesim se na hru), dokazu chodit i mluvit i pouzivat veci (tedy aspon ta postavicka to dokaze), vybehnu tedy z Morrocu (tam byvam nejcasteji :laughing1:), stihnu dojit par warpu od Morrocu (myslim, ze na tech warpech nezalezi), nabehnu na pickyho (takovy ten zrodek Peco Peco), a vse v poradku funguje. Jenze po par minutach (RND), se hra sekne zpusobem:

Nemuzu se hybat, nemuzu pouzit skilly, nemuzu pouzit predmety, ale vidim pohyb NPC, sleduji diskuzi Mainu, muzu prepinat herni nastaveni (/bm, ..), po 30s stani mi naskoci "Server Odpojen"

Pochopitelne, prinejhorsim nainstaluji WIN98, ale jak jsem na XP nadaval, tak se mi ted zalibily. Dekuji predem za pripadne pripominky a rady...

Cfg: WINXP Prof. 5.1 SP2, MMX 400Mhz, 256MB Ram, Voodoo 3 (3DFx - 16MB)
PS: Este par hodin v praci, a tu sestavu vylepsim... slibuji :) Aiquen

Edit: Doplnena informace...

Edited by Aiquen, 12 March 2007 - 12:01 PM.

• 0

#45 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 12 March 2007 - 12:01 PM

Zaskrtl si v setup.exe "Check for VooDoo3 users?" Jinak XPcka jsou 1000x lepsi pro beh hry nez Win98 (hral jsem na Celeronu 300 s XPckama RO asi pul roku).
  • 0

#46 Aiquen

Aiquen

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 5 posts

Posted 12 March 2007 - 02:22 PM

Zaskrtl si v setup.exe "Check for VooDoo3 users?" ..

Nevim k cemu ten "Check" je, ale zkousel jsem jak bez nej, tak s nim... no a... samozrejme stejny vysledek :flirt:
Tak s 98ckama jsem mel zatim mene problemu... ale verim, ze jsou XP lepsi... vytvoril jsem si vuci nim nenavist (mou vinou, nepouzil jsem SP2), ale ta vyprchava... ale to sem nepatri :)
  • 0

#47 Aiquen

Aiquen

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 5 posts

Posted 13 March 2007 - 06:13 PM

Taaakze, prece jen, muj problem, tykajici se padani hry nepatri sem do sekce o Klientovi, nybrz do sekce uplne jineho fora... do fora o DSl... diky XPckam, mam takrka nulovy upload, diky tomu se mi cas od casu ztrati spousta paket a tak to zatuhne (hadam, ze diky tomu)... takze to budu muset nejak vyresit, jak to netusim... zatim dekuji :flirt:
  • 0

#48 mkadlec

mkadlec

Deviruchi

• Supporters
  • 108 posts

Posted 22 March 2007 - 07:37 PM

Takova zajimava vecicka, spis prkotinka ale dokaze nastvat. Jakymsi mne zahadnym zpusobem se mi zacaly zpravy od hracu, ty primo na jmeno postavy, zobrazovat do okna. A zaboha to nemuzu vypnout, myslim volba /window nebo /nowindow ted nevim. Nevi nekdo co s tim?
Aktualni sakray i reborn

A druha prkotinka. Prestalo mi fungovat [alt]+[w] na vozejk.

Dik za kazde nakopnuti spravnym smerem.
  • 0
Moje Reborn postavy
:Herne, ___:Tamasaburu:_:BoloYeoung: :doktor Vonasek :
:Hunter:___:Assassin:____:Star Gladiator::Super Novice:
Jeste taky Ninja Kenpachi ale nemam obrazek, desne nerad se foti :-)

#49 TheERaY2

TheERaY2

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 257 posts

Posted 22 March 2007 - 07:52 PM

to prvni by melo bejt /nm a nebo se koukni do alt+y tušim :) .. to druhý ti asi neporadim no takhle :beg:
  • 0
горделивый орган Final Fantasy
je ne sais pas parler francais mais je peux affirmer que je sais :)

manželé Burning Sacrifice & TheERaY

pro Higura a jeho manželku :P mixed by Dexo
http://muj.edisk.cz/...mp3_8.54MB.html
http://muj.edisk.cz/...mp3_5.83MB.html
http://muj.edisk.cz/...p3_10.56MB.html

(btw zkuste si na netu najít taky Fron Line Assembly - mám to od Baldicka docela cool mjusic :P )

#50 flosbellidis

flosbellidis

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 97 posts

Posted 25 March 2007 - 11:39 AM

snazila som sa nainstalovat klienta na druhe pc, kde je win2000, instalacia a patchovanie prebieha v pohode, ale ked sa to snazim spustit vyhlasi chybu v win32.dll a padne.
nenajde sa tu niekto kto to ma tiez pod 2000, pripadne kto vie co s tym? :dance:
  • 0
Nessa High Priest 99/70 ..... PF+T alliance
Hanaji - Hviezdickyyy 9x/6x
Nessie SinX - na hunty
------------------------------------------------------------------------

#51 wez

wez

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 31 posts

Posted 25 March 2007 - 11:57 PM

Takova zajimava vecicka, spis prkotinka ale dokaze nastvat. Jakymsi mne zahadnym zpusobem se mi zacaly zpravy od hracu, ty primo na jmeno postavy, zobrazovat do okna. A zaboha to nemuzu vypnout, myslim volba /window nebo /nowindow ted nevim. Nevi nekdo co s tim?

mam pocit ze to je alt+i :dance:
  • 0
|FuZZo| ... |9x/6x Champion| ... |Lovely Warriors Guild| ... uz za nej nehraju :P
|Mayu| ... |94/63 High Priest| ... |Lovely Warriors Guild| ... mno a toho moc neexpim ^_^

South Park grupa
|Butters| ... Hunter
|Token| ... GC Crusader
|Towelie| ... Assassin

Posted Image

#52 Rasiel

Rasiel

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 17 posts

Posted 31 March 2007 - 04:01 PM

Nevim jest-li se muzu ptat tady, ale spouste lidi funguje dual, no a u mne nejde ani follow. Druhy client pada cca po 3 minutach( mam mosefreedom bez nej to padalo pomalu po jedne minute).
Je mozne ze je to pripojenim, nebo se to da softwarove upravit?
  • 0
Rasiel
Landohan

#53 TheERaY2

TheERaY2

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 257 posts

Posted 31 March 2007 - 04:32 PM

možná malá ramka ? jinak follow ti bude blbnout i pokud máš zapnuto /nc ..
  • 0
горделивый орган Final Fantasy
je ne sais pas parler francais mais je peux affirmer que je sais :)

manželé Burning Sacrifice & TheERaY

pro Higura a jeho manželku :P mixed by Dexo
http://muj.edisk.cz/...mp3_8.54MB.html
http://muj.edisk.cz/...mp3_5.83MB.html
http://muj.edisk.cz/...p3_10.56MB.html

(btw zkuste si na netu najít taky Fron Line Assembly - mám to od Baldicka docela cool mjusic :P )

#54 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 31 March 2007 - 06:38 PM

snazila som sa nainstalovat klienta na druhe pc, kde je win2000, instalacia a patchovanie prebieha v pohode, ale ked sa to snazim spustit vyhlasi chybu v win32.dll a padne.
nenajde sa tu niekto kto to ma tiez pod 2000, pripadne kto vie co s tym? :wub:

Divne, w2k jedu (IE knihovy 5.5 posledni aktualizace), jede vsechno krome Reborn patchera, coz resim cas od casu tim, ze vydyndam na Kennym aktualni reexe.exe a reborn.grf.
STandatdni patcher (sakray.exe) a Reborni patcher sakraye (sakray_.exe nebo Reborn-Sakray.exe) funguje, hru poustim primo pres REEXE.EXE

(REBORN.EXE je ten divnej patcher co nefunguje, kterej kdyz zrovna funguje, tak zkusi opatchovat a nasledne pusti reexe.exe, coz je samotny fungujici cisty herni klient)

Edited by jirkan, 31 March 2007 - 06:39 PM.

• 0

#55 Pepsik

Pepsik

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 01 April 2007 - 09:57 AM

Při instalaci klienta mi to nahodilo chybu, že některé soubory jsou "corrupted", v důsledku mi neproběhly poslední dvě akce.

A ještě při spouštění rebornu mi ještě před patchováním vždy nahlásí dvě chyby za sebou ohledně toho, že nemůže najít v knihovně vstupní bod procedury (nezamezuje však v pokračování a normálnímu hraní)

Edited by Pepsik, 01 April 2007 - 09:58 AM.

• 0
Posted Image
Fire - wizard
Exodia - crusader

#56 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 01 April 2007 - 12:44 PM

Při instalaci klienta mi to nahodilo chybu, že některé soubory jsou "corrupted", v důsledku mi neproběhly poslední dvě akce.

A ještě při spouštění rebornu mi ještě před patchováním vždy nahlásí dvě chyby za sebou ohledně toho, že nemůže najít v knihovně vstupní bod procedury (nezamezuje však v pokračování a normálnímu hraní)

Hra se ti stahla spatne. Na serveru je urcite nahrana spravne. A urcite by se hodily screenshoty tech 'chyb' i kdyz zrejme budou zpusobeny tema chybejicima souborama. Pokud ti to nedela problem stahni si hru znova. Treba pres noc. Adresa: http://www.reborn.cz/klient
  • 0

#57 Kurtz

Kurtz

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 76 posts

Posted 02 April 2007 - 08:26 AM

Pravdepodobne jde o errory, ktere jsem uz hodne davno postoval do topicu "Pada vam klient?". Bohuzel bez odezvy.
  • 0
Kurtz - H Wizard - Member of Xenogears

#58 Pepsik

Pepsik

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 02 April 2007 - 03:27 PM

No tak jsem to stáhl znova, už to aspoň jede, protože patcher byl schopný něco stáhnout. Ale při spuštění stále problém: img

Plus vždy když patchuju přes sakray-reborn, tak mi vždy padne.

Edited by Pepsik, 02 April 2007 - 03:28 PM.

• 0
Posted Image
Fire - wizard
Exodia - crusader

#59 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 02 April 2007 - 08:30 PM

Plus vždy když patchuju přes sakray-reborn, tak mi vždy padne.

Sakray-Reborn nekdy padne i me, pak staci se pres ten spatny patch dostat pomoci sakray.exe (a naopak, je to veda) :mml:
Nebo smaz poslednich par patchu co mas stazene ale neaplikovane, aby se stahly znova

Edit: Jakou mas verzi Internet Exploreru? (i kdyz ho nepouzivas, tak se dost pouzivaji knihovny z nej)

Edited by jirkan, 02 April 2007 - 08:31 PM.

• 0

#60 Pepsik

Pepsik

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 02 April 2007 - 09:38 PM

Sakray-Reborn nekdy padne i me, pak staci se pres ten spatny patch dostat pomoci sakray.exe (a naopak, je to veda) :D
Nebo smaz poslednich par patchu co mas stazene ale neaplikovane, aby se stahly znova

Edit: Jakou mas verzi Internet Exploreru? (i kdyz ho nepouzivas, tak se dost pouzivaji knihovny z nej)

IE7, no dokud to jede, tak si tu vědu odpustím :mml:
  • 0
Posted Image
Fire - wizard
Exodia - crusader

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users