Jump to content
Reborn fórum

Problémy s klientem


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
spustí­m patcher a: "vstupní­ bod procedury GetProcessImageFileNameW se nepodařilo v dynamicky propojované knihovnÄ PSAPI.DLL nalézt", dám ok, vyskoÄí­ to jeÄte jednou, zas ok a pak to jede jako by se nic nestalo...

Z adresare hry smaz psapi.dll a pofachci to :)
Link to comment
Share on other sites

tak nic kocoure :) ("pří­stup zamí­tnut" a já sem taková lama, že se přes to nedostanu :) )

dokud to půjde spustit, tak to přežiju, ža mi RO nepojede vůbec, tak to vyřeší­m drastičtější­m způsobem :)

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Ja mam docela velikej problem.U babicky dyz si stahnu RO a nainstaluju normalne de hrat.Ale kdyz restartuju nebo vypnu pocitac tak mi potom nejde bezdratova klavesnice!??Kdyz pak RO odinstaluju tak normalne jde.Doma mi to jde normalne.Sice nemam bezdratovou klavesnici ale to by nemnelo byt tim nebo jo?? :megalol: Prosim pomocte. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ja mam docela velikej problem.U babicky dyz si stahnu RO a nainstaluju normalne de hrat.Ale kdyz restartuju nebo vypnu pocitac tak mi potom nejde bezdratova klavesnice!??Kdyz pak RO odinstaluju tak normalne jde.Doma mi to jde normalne.Sice nemam bezdratovou klavesnici ale to by nemnelo byt tim nebo jo?? :megalol: Prosim pomocte. :(

Skíşs použiť iníş verziu Mouse Freedom, tj. nájsť niekde na nete iný dinput.dll, RO_MF.bin a RO_MF.ini (eventuálne ich odmazať a skíşsiť tak...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

me uz nejde neco pres 2 mesice opatchovat souborem ragnarok ani sakray, to mi patchuje a pak mi to hodi chybu a konec, srakray-reborn mi hodi chybu hned na zacatku ... co s tim? mam zkusit ten patcher co je tu na nej dokaz nebo neco jinyho? thx za odpoved

Link to comment
Share on other sites

me uz nejde neco pres 2 mesice opatchovat souborem ragnarok ani sakray, to mi patchuje a pak mi to hodi chybu a konec, srakray-reborn mi hodi chybu hned na zacatku ... co s tim? mam zkusit ten patcher co je tu na nej dokaz nebo neco jinyho? thx za odpoved

Uploadnul jsem k jirkanovi novyho opatchovanyho klienta (ke vcerejsimu datu)... je to jen zabalena hra, instalator tam bude pozdeji.

 

Pro vsechny, kterym nejde patchovat, stahujte:

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/klient.zip

Link to comment
Share on other sites

to mi moc nepomuze, jen tohle bych stahoval asi tak 12h s mou rychlosti netu a na to se muzu vis co :) nejake jine reseni?

Muzes zkusit ten novej patcher: http://server.reborn.cz/k3/patcher.zip a pokusit se opatchovat. Ve vetsine pripadu to ale stejne spadne, pokud jsi uz nepatchoval takhle dlouho. Za posledni 2 mesice je tech patchu pres 300 MB, proto jsem k jirkanovi upnul opatchovanyho klienta...

 

Nejlepsi reseni je ale stahnout novyho klienta. Bud sam (asi pres noc), nebo u kamarada, kterej ma lepsi net :P

Link to comment
Share on other sites

Uspesne jsem udelal kompletni vanocni hunt na santa poringy a jako finalni odmenu jsem obdrzel 5íWrapped Box. Kdyz jsem se jeden z nich pokusil otevrit, nabehly tri chybove hlasky a hra spadla. Kompletne jsem opatchoval a zkusil to znovu, stejne tri chybove hlasky a opet hra spadla. O oba wrapped boxy jsem prisel.

Link to comment
Share on other sites

Uspesne jsem udelal kompletni vanocni hunt na santa poringy a jako finalni odmenu jsem obdrzel 5íWrapped Box. Kdyz jsem se jeden z nich pokusil otevrit, nabehly tri chybove hlasky a hra spadla. Kompletne jsem opatchoval a zkusil to znovu, stejne tri chybove hlasky a opet hra spadla. O oba wrapped boxy jsem prisel.

Bohuzel ty wrapped boxy shazujou hru. Vec z nej pri otevreni dostanete, ale stejne.
Link to comment
Share on other sites

tak pres tady ten novej patcher se mi patchnuly cely ty 2 mesice vpohode, jen pak jak se to zapisovalo tak to zas hodilo chybu sakray.exe myslim ze 28.11. ale kdyz sem to pak spustil znovu, tak uz to bylo ok, jinak ten ragnarok neni potreba patchovat? sem byl zvyklej patchovat oba dva soubory ... /thx

Link to comment
Share on other sites

mno,tak jsem upgradoval na 64-bit visty z důvodu zvýÄení­ RAM:) a po spuÄtÄní­ Reborn.exe vyskoÄí­ toto pÄkné okénko:(

 

n20071225313572804.JPG

 

vedle mÄ leží­ notebook s 32-bit vistama a na nich ragnarok jede parádnÄ..neví­te nÄkdo co s tí­m? :) mám nejnovÄjÄí­ ovladaÄe na grafiku,DX taky...zvláÄtní­:)snad to neni nepodporou 64-bit OS,abyste kvůli Chrastymu nemuseli patcher kompilovat pro x64:Dtak dí­ky,chci i na desktopu zahrát:)

zkus pří­ÄtÄ kliknout na podrobnosti :)

Link to comment
Share on other sites

mno,tak jsem upgradoval na 64-bit visty z důvodu zvýšení­ RAM:) a po spuštění­ Reborn.exe vyskočí­ toto pěkné okénko:(

 

n20071225313572804.JPG

 

vedle mě leží­ notebook s 32-bit vistama a na nich ragnarok jede parádně..neví­te někdo co s tí­m?:) mám nejnovější­ ovladače na grafiku,DX taky...zvláštní­:)snad to neni nepodporou 64-bit OS,abyste kvůli Chrastymu nemuseli patcher kompilovat pro x64:Dtak dí­ky,chci i na desktopu zahrát:)

 

Pravdepodobne v 64bit chybi urcite knihovny. Nepamatuju si ale uz jake. Zkus si nahrat do System32 a nebo primo do adresare hry soubor msvcr71.dll (nekde najdi na netu nebo i jineho programu na disku). Ale uz nevim jestli nebylo potreba jeste neco.

Edited by Kurtz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...