Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Tondu neslo - to by si kazdej mohl dat tu barvu, ikdyz by nebyl v tymu ... to slo hlavne o novou barvu, nebo jinej rozlisovak...

Mozu si pozhanat nejaky cool headgear, napriklad:

 

Anjeli - angel wing

Ludia - beret?

Nemrtvi - whisper mask :)

Demoni - evil wing

Draci - dragon skull

 

Alebo sa da na farbach dohodnut. Mozno.

Link to comment
Share on other sites

Mozu si pozhanat nejaky cool headgear, napriklad:

 

Anjeli - angel wing

Ludia - beret?

Nemrtvi - whisper mask :)

Demoni - evil wing

Draci - dragon skull

 

Alebo sa da na farbach dohodnut. Mozno.

 

kdyz mi sezenes zadara angel wing jsem pro :) samotnymu se mi shanet nechtej

Link to comment
Share on other sites

Prvni post jsem doplnil o seznam nahradniku, tak kdo bude chtit, napiste sem nebo na ICQ (radeji zde) a budete tam. Pokud se ohlasi hodne nahradniku (tzn. 20), udela se pro ne novy oddil.

 

OT: Ren: vylihnul se ti bezva dinosaur :) Vyroste jeste? :)

Link to comment
Share on other sites

Je to mozna trochu opruz, ale potrebovali bychom po vas, abyste si jeste pred zahajenim eventu zvolili mezi sebou v oddile sveho vedouciho (bude nam tlumocit za cely oddil + se na nej budeme obracet s organizacnimi zalezitostmi :-)

Nejlepe clovek, ktery vi, ze tu bude peceny - vareny. Dekujeme ;-)

Link to comment
Share on other sites

A uz prichazi nova povinnost vedoucich oddilu :) Udelali jsme vam mistnosti na VT (Tabor Rebornicka -> Oddily). Zatim jsou bez hesel, ale po vas se pozaduje, abyste se v oddilu dohodli na hesle a vas vedouci mi (nebo komukoliv jinemu) ho pak nejakym zpusobem nahlasil, aby vas tam nikdo nesmiroval ;) Mate cas do zahajeni eventu, tj do 1.7. :worthy:

 

Dekuji :)

Link to comment
Share on other sites

Kočicaku ja už jsem v demonech přihlaÄeny se svoji postavou Abraka takže mÄ nemusiÄ mit na listinÄ nahradniku a zajimalo by mÄ jestli je možne když mam postavu na tabor prihlaÄenou ji vymÄnit za jinou trena mam tam sagini a misto ni bych si tam dal napriklad presta jestli je to po domluvÄ s tebou možne?

Link to comment
Share on other sites

V tomto pripade mne nepremluvite, rikalo se to na zacatku jasne... a menit se bude jen kvuli opravdu nevhodnemu slozeni tymu... v oddile demonu jsme menili HP za jiny char, protoze uz takhle je tam 5 HP a 2 Priesti... z toho vyplyva, ze tvoji vymenu bohuzel neschvalime.

 

OT: fuj, co mi to z toho vyrostlo :-x

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :) Dnes jste kazdy dostal 100 kostymu sveho oddilu. Ty mate na cele 2 mesice, proto je nevyplacejte behem jednoho vecera, dalsi uz nedostanete :) od 1.7. bude probihat prvni event, proto si vsichni pro kostymy skocte k Robertovi, nebo nebudete moci pokracovat!

Link to comment
Share on other sites

No nevim nevim, na novej oddil to jeste nevypada a cas se krati ;-).

 

Btw.. chteli byste radeji byt BROUCCI nebo RYBICKY :-x, formlessove jsou GMka :-) a planty jsou takovy.. :-) i kdyz jako KYTICKY :-x to uz by byl trest pro oddil (co se seskladal pozde) :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...