Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To spí­Ä ty brouÄky no... i když takový obleÄek s Marcem by nemusel být Äpatný, brouÄci zní­ ví­c kawaii :)

 

Btw: řekl bych, že se přihlásí­ nejménÄ jeÄtÄ tak 2-3 lidi od nás, takže snad to vyjde :)

 

 

Tak já naplřuju limit hlásí­m se taky:-) By Almir

Link to comment
Share on other sites

Sice sem rada, ze se hlasi novi lide.. ale narovinu reknu, ze se mi moc nezamlouva, ze se posledni oddil bude skladat prevazne z Xenogears (vyuziti toho, ze je to posledni doplnkovy oddil a vsichni, co se nahlasi se dostanou do tohoto oddilu).

Luke je posledni xeno kvuli zachovani alespon castecne toho, o co se usilovalo od zacatku. Ostatni zajemci z xeno budou razeni az jako opravdovi nahradnici, kdyby nekdo behem eventu vypadl.

 

Jinak zbyva poslednich pet mist, tak doufam, ze se naplni ;-)

Link to comment
Share on other sites

Perthe.. co tim myslis hodna?

 

Vsichni meli sanci se prihlasit uz predtim. Do te doby, nez bylo znamo,ze se z nahradniku udela novy oddil, tak jste se mi nehlasili. Myslim, ze mam duvod, proc se mi to nelibi, nebo ne? Kolik lidi od vas se chce jeste zucastnit?

Navic uz je rozdano dost svitku.. a nevim, jestli by se ostatni clenove oddilu, kteri mozna uz spolu komunikovali a jsou radi, ze s nekym sou, nebo se smirili, ze jsou s kym nechteli byt... tak par dni pred zahajenim prehazovat :)

Link to comment
Share on other sites

To me omluvte, ale v tomhle musim souhlasit s Ren. Veskery dulezity informace jsou budou napsany tady a my budeme potrebovat, aby jste to vedeli. Takze urcite chceme, aby si lidi cetli forum. Nebudem vsecko opakovat ve hre, ani delat z Roberta klikaci knihu na pokracovani.

 

Za druhy - novej oddil. Po tom, co se to behem vecera zaplnilo, sice dost lidi kricelo, ale lidi co se ozvali se seriozni zadosti o zarazeni bylo na prstech jedny ruky. Proto se dalsi oddil nevytvarel. Pri kontrole registraci se vykoplo 18 lidi (kteri nebyli schopni precist si prvni post na foru nebo se zeptat nekoho z tabora), to je skoro celej jeden oddil. Prehazovat lidi mezi oddilama se ted uz prakticky neda a me samotnymu se taky moc nelibi, ze jste se domluvili mezi sebou at se vas co nejvic nahlasi, jen abyste zaplnili misto. Nechceme mit za mesic poloprazdny oddily.

 

Kostymy uz nedostanete, nemate je placat na blbosti. Jinak stovka je vazne hodne a vystaci vam to na dloouho a jeste vam zbyde. Kdo to uz vyplacal, ma smulu.

Link to comment
Share on other sites

Juj to fakt vypadlo takovejch lidi?

Ja myslim, že koho zajima souÄastnej event, stejnÄ musí­ na forum, paÄ každej kdo přijde k NPC tak to vÄechno odklika a nazdar, takhle si to přeÄte a bude vědět o co /GO

Link to comment
Share on other sites

Aussie: jj, v poho. rekni to ale hlavne lidem v oddilu, at te nevykopnou. Pokud se oddil shodne, ze chce nekoho vykopnout, tak se tak udela a misto nej prijde nahradnik.

 

Kyuubisek: vetsina eventu bude pro vsecky, takze se budes moci ucastnit. Ucastnici tabora ale budou dostavat specialni body, ktere se budou na konci vyhodnocovat, takze zas o tolik neprijdes.

Link to comment
Share on other sites

Z nahradniku bude preci jen vytvoren novy oddil - Broucci. Zitra po restartu.

 

Stale se nenahlasili vedouci! Kazdy oddil at si zvoli sveho vedouciho, ktery za vas bude mluvit! Zacnete spolupracovat :D

Link to comment
Share on other sites

Tito:

 

Torri

trco

Illapa

Josifek

Illyria

Perthorn

SubbKnight

Arek Daemonheart

Baraka

Almir Rising

LuKe

Blahsen

Luciolka

Fuji

Kyuu

Lokinka

 

 

Nahlaste, jake postavy tam chcete mit. Zitra po restartu (nekdy odpoledne) vam je tam zacnem hazet do noveho oddilu a u nekterych si nejsme 100% jisti, jakou postavu chteji mit v oddilu a nechceme vam tam dat spatnou :D Staci na ICQ napsat, my to sem uz doplnime

Link to comment
Share on other sites

Koco ja jakožto trco jsem ti hlasil že už jsem zaregistrovany na tabod do družiny demonu s postavou Abraka že jsem to stihl v tom nahradnim terminu a at me vymažeÄ ze seznamu nahradniku a tys me ted zasadil do družiny brouku takže mam dve postavy co maji jet na tabor a nerad bych z toho mÄl pruser =) tak to prosim naprav diky

Link to comment
Share on other sites

Koco ja jakožto trco jsem ti hlasil že už jsem zaregistrovany na tabod do družiny demonu s postavou Abraka že jsem to stihl v tom nahradnim terminu a at me vymažeÄ ze seznamu nahradniku a tys me ted zasadil do družiny brouku takže mam dve postavy co maji jet na tabor a nerad bych z toho mÄl pruser =) tak to prosim naprav diky

Ou, jasne sorry :D Tim lip, dostane se na dalsiho v poradi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Zitra mi zacina mesic bez internetu na ktery se moc moc tesim /sob ;)

 

Tak vsem preju at se eventy a tabor moc vydari

R-e-n a Kocourovi pevne nervy .) :D

a vsem ostatnim at se krasne bavi

 

Uzijte si to /kis

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...