Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SubbKnightovi pridan do oddilu LK SubbKnight a Torri uz je v oddilu 3 (nevsimli jsme si), a tak se do oddilu broucku dostal Pho3n1x. Reknete mu to nekdo, at si skoci za Robertem do prontery pro 100 kostymu a do Izlude pro dalsich 20 + manual. Diky :confused1:

 

Jinak s nahradnikama to je takhle: Kdyz se nekdo rozhodne, ze chce odejit, nebo kdyz se oddil shodne, ze ho chteji vykopnout (neucast, nespoluprace,..), tak prichazi na radu nahradnik.

 

 

Diky za dnesni ucast, tesime se priste a nezapomente si udelat pokriky! Na fotbalu se vam to bude naramne hodit :)

 

Aussie: Asi te nejak pritahuju :P

 

OT: Ren a jeji cepicka: http://www.pixelgirlpresents.com/images/de...y/neko_1280.gif ;)

Link to comment
Share on other sites

Idefix:to ví­Ä musí­Ä si poří­dit takový magnet na kóÄu jako mám já ;)...... jááj ja už vidí­m ten fotbálek to zase bude si vzpomí­nám na ten předeÄlý už nwm co to bylo za eventí­k ale ten konec ten teda byl ;) si pamatuju jak sme se urputnÄ bili ale bohužel jsme se nedobili ale bylo to napí­navé ;)

Link to comment
Share on other sites

Informace k nadchazejicimu eventu:

 

 

POKRIK

- kazdy oddil si vymysli svuj vlastni, nejlepe originalni pokrik

- musi obsahovat nazev oddilu

- delka neni nijak stanovena

- vedouci oddilu nebo jeho zastupce jej do tydne posle pomoci PM zde na foora bud mne, nebo Kocovi

- na konci tydne dame vsechny pokriky na odiv a pokochani se

- pokriky se vam ale muzou hodit uz pri nasledujicim eventu ReuboRO 2008, takze je klidne uz vymyslejte :-)

 

 

ReuboRO 2008

- jedna se o znamy a jiz poradany fotbalovy event

- den konani je prozatimne stanoven na ctvrtek a sobotu opet kolem 7 hodiny vecerni (ctvrtek i sobota tento tyden)

- do te doby chceme od vedoucich jednotlivych tymu znat jejich oddilovou reprezentaci (5 hracu + 2 nahradnici v pripade, ze by si nekdo odskocil, nebo nemohl prijit) - jinak budete hrat v nevyhode

- tymy na akci budou pojmenovani podle oddilu

- do reprezentace muze vedouci zaradit pouze 2 stejna povolani (pocita se i Priest a Hpriest - dalsi monk uz vsak byt muze)

- Peco Peco neni povolen

- pro lepsi prehlednost byste se meli barevne odlisit

- povzbuzujici latky povoleny :-)

- Trvani jednoho polocasu bude 5 minut - tedy 10 min na zapas

- neukazneni hraci misto barevnych karet (cervenych, zlutych) budou za prestupky a prohresky jako neuposlechnuti GM, drivejsiho vykopavani a podobne, dostavat jaily a tym pak bude hrat v oslabeni. Pokud bude vyloucen cely tym, automaticky vyhrava druha strana, i kdyby mela mene golu :-).

- podpurne skilly jsou povoleny, bude-li vsak nekdo hazet napr. plosnaky na pokazeni hry, zavedeme ho do jailu

- fanousci maji zakazano vstupovat do prostoru hriste, nebo budou razne potrestani

- kdyby nekdo netusil jak se ten fotbalek na Rebornu vlastne hraje, proctete si nasledujici topic: http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=682

 

- hraci pavouk je nasledujici:

Budou 2 zakladni skupiny, jedna bude z oddilu 1 - 3, druha 4 - 6. V te budou hrat kazdy z kazdym, cili 3 zapasy na skupinu. Ti, kteri budou mit nejmene bodu, vypadnou. Nakonec zbydou jen 4 tymy - semifinale. Vitez skupiny A s druhym ze skupiny B a naopak. Porazeni si zahrajou o 3. misto a vitezove pujdou do finale. Celkem nas tedy ceka 10 zapasu. To je na dlouho, proto to bude rozdeleno do vice dni. Tento ctvrtek budou zapasy v zakladni skupine a v sobotu budou zbyvajici vyrazovaci zapasy. Tesime se na vase tymy ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vsechny ;)

Event jsem bohuzel nestihl, tak se chci zeptat, jestli nekde bude nejake prubezne skore oddilu.

Dik

 

EDIT: No s Bodlou souhlasim - ja teda kvuli praci, ale stejnej problem. Dostanu se domu az po 6, takze by mi taky vyhovovalo, kdyby se eventy presunuly az po 7.

Edited by Coud
Link to comment
Share on other sites

No a máme tu básniÄku nemrtvých....pokřik bude samozdřejmÄ teda snad kratÄí­ ale mÄ se lí­bila a tak ji sem hážu a snaha se cení­....

 

BásniÄka od nemrtvých by Snitch

Nemrtví­ bryle nasadi, do pohody te naladi

Enny sonic dava, prach ze zeme vstáva

Tao za nim priejde a vsechnu haved zamete

Vzapeti Haruno uhodi - nikdo ho nevidi

Dava totis grymtooth, kdyz maj vzdycky lexy

Na toto nam zbrane dela vzdycky jenom pixi

Obcas si i kreslí­ a nato ma on fixi

Pak tu mame nase huntry - Archlonga a Aussi

healujou nas high priesti - nejlepsi ve svem oboru

Jsou to Ynie, Tori Lord (a ten je na moonu)

Zachvili mezi nimi bude i Yuufka, ktera zatí­m doufám

Zato ted si dava gran crossy vzdycky kdyz jde an bossy

Staci zavolat Snitchi a sipi uz svisti

Nebo taky White Snipere a ten nam to vsem natre

Casto i Saravok arrow dava steel crow

Naopak Simson umi enchant poison

Zato zase laurea se hidne a pak vsechny strafne

Angel ol Loony - nase crusna, ktera se nezda

Nakonec nam Fujiwara zatanci,..Pockat! Nikdo se nelouci! O.o

Tohle jsme jen my! Vzdy a pro Vás - Nemrtví­!

 

have fun... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj vsichni tabornici:).

Mam takovy napad.Neslo by udelat na foru Topic pro kazdy oddil zvlast?Mohl by byt chraneny heslem.Aby sme se tam mohli v ramci oddilu domlouvat.

Jde to i pres main ale prece jen na foru muzem psat i delsi veci nez jen jeden radek:).Zvlast jestli bude vic takovych veci jako je vymysleni pokriku atd.

Je to jen napad no:) ale mohli by sme si tam sdelovat kdo kdy nebude mit cas a podobne a nemuseli bysme to resit pres PM nebo main kdyz se semtam

potkame zaroven online:)

Link to comment
Share on other sites

Je mi to lí­to, ale nejspí­Ä se budu muset vzdát svého mí­sta na táboře. Router odeÄel do křemí­kového nebe, a reklamace bude vyří­zená až v pondÄlí­.. Přeju lidskému oddí­lu hodnÄ ÄtÄstí­..

Link to comment
Share on other sites

Je mi to lí­to, ale nejspí­Ä se budu muset vzdát svého mí­sta na táboře. Router odeÄel do křemí­kového nebe, a reklamace bude vyří­zená až v pondÄlí­.. Přeju lidskému oddí­lu hodnÄ ÄtÄstí­..
Domluv se v oddile, ze par dni budes mimo, urcite ti daji dovolenou ;)
Link to comment
Share on other sites

Co takhle oddí­lům zří­dit nějaký komunikaÄní­ kanál? Nebo třeba nějakou tabuli, k zanechávání­ vzkazů... řekl bych, že dorozumí­vání­ mezi oddí­ly je docela problém.

flex myslim uz pracuje na casti fora, ktera by byla pro oddily udelana - myslim ze je to dobrej napad - budto pod heslem, nebo jednoduse aby kazdej z oddilu dal vedet svuj forum acc kterej pouziva a pro ten by to bylo viditelne (neco jak pro supportery). Jen to asi chce chvilku, nez se to nastavi a uvede v praxi.

Link to comment
Share on other sites

flex myslim uz pracuje na casti fora, ktera by byla pro oddily udelana - myslim ze je to dobrej napad - budto pod heslem, nebo jednoduse aby kazdej z oddilu dal vedet svuj forum acc kterej pouziva a pro ten by to bylo viditelne (neco jak pro supportery). Jen to asi chce chvilku, nez se to nastavi a uvede v praxi.

 

 

jo vim ze na to mužem mit i VT,ale tam by to bylo nepřehledne a kdyby nekdo jeden den nepřisel nevedel by co tam probí­ral jeho oddil myslí­m že je to super napad ;)

Link to comment
Share on other sites

ahojky v oddilu nemrtvich se naskytla menÄí­ ale postatná chybiÄka na control panelu nám v týmu chybý napsaný Snith nwm jak je to možné a v tom pří­padÄ nám nÄkdo přebí­vá ale kdo to netuÄí­m ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest flex

Takze, v sekci Questy a Eventy jsem vam zdridil 6 soukromych sekci fora, pro kazdy oddil jednu. Ted se akorat musi vyresit udeleni pristupu.

Nekterym lidem jsem dal pristup do sekce, pod kterou spadaji podle schody IP ve hre a na foru, popripade podle jinych udaju. Kazdopadne tu mam jeste spoustu lidi, ke terym jsem nemohl priradit ucet na foru kvuli dynamicke nebo sdilene IP.

 

Lide z oddilu, kterym jsem zatim na foru nedal pristup do jejich soukrome sekce:

 

AndÄlé

------------

DarkLords Monk

umyvadlo

Elidath

Dani Filth

Relax

Mufik

Fleuriste

 

 

Lidé

------------

Nostrum

Lord LAGer

Rybnik

Speedmen

Eleison

Rainbow Rudolph

Banger

 

 

Nemrtví­

------------

Torri

White Sniper

papik

Simpson

Lord Moon

Fujiwara

 

 

démoni

------------

Ashly

Sameth

Mirtilli

Sionnan

winstom

Dyonos

galovglas

Moriko

Tahasca

 

 

 

draci

------------

Whisour

Gotfried

Nagedo

Sh00ty

Judinka

Kleo

Baly

Serwus

Devil Priest

Drsnak

Wajt

SAGE xD

Gwindol

 

 

brouÄci

------------

Fuji

Garnet

Luciolka

Pho3n1x

Goodmagus

Lokinka

Roman28

 

Ti, co jsou zde uvedeni, necht me kontaktuji nejlepe asi pres PM tady na foru, popripade na IRC a uvedou oddil, jmeno postavy, se kterou jsou prihlaseni v oddile a jmeno uctu na foru, ktery pouzivaji. Ja jim nasledne dam prava pro pristup do sekce jejich oddilu.

 

Pokud jsem nekomu priradil spatne oddil, nebo jsem na nekoho zapomel, popripade udelal nejakou jinou chybu pri udelovani pristupu do soukromych sekci, tak me take kontaktuje a nejak to spolu vyresime.

 

Prostor fora v soukromych sekcich vyuzivejte dle libosti, je jenom vaseho oddilu a je to pouze na vas, jak si to bude organizovat a co si tam psat budete a co ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...