Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

mam takovej napad - nedalo by se psat do novinek kdy budou casy eventu? pac furt se prokousavat forem na to nemam cas... takhle jsem prisel o pevnost boyard ;):bye:;)

 

jinak Koco mohls aspon upozornit na to ze dnes bude event kdyz jsi daval odpoledne ty 2 restarty...

Edited by hyah
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vysledky z Pevnosti Boyard - vsichni jste peclive sbirali, nekteri jste prisli se skvelou taktikou a legrace u toho byla spousta :)

 

1. Lide - 352 nasbiranych penez!

2. Draci - 268

3. Andele - 249

4. Demoni - 222

5. Broucci - 209

6. Nemrtvi - 191

 

Vsem dekujeme, vyhercum gratulujeme a uzijte si zpomalovaci cepicky :)

 

P.S.: Vyborne jste se zbavovali vahy, posbiral jsem po vas: 28 Yggdrasil Leaf, 8 Awakening Potion, 50 Aise's White Potion, nejaky Fly Wingy a taky pasti :)

 

Akce na tento tyden: na pocest ogretootha bude behem zitrka po dobu jednoho tydne otevrena geffenie jen pro nase oddily a bude tam vypnute ztraceni expu, tak si tam budete moci uzivat :) Kazdy z vas si bude moci vybrat jeden den, kdy tam pujde, jindy nebude mit moznost!. Pouze 24 hodin. Dale mate tyden na to, aby jste nam dodali prezentacni foto sveho oddilu. Udelejte nejaky pekny tematicky snimek, ktery bude nejlepe vystihovat vas oddil :) To je prozatim asi vse, dalsi informace budou jiste zde nebo u Roberta.

 

Hyah: na foru mas zobrazovani novych prispevku od posledni navstevy, mas pristup do sekce oddilu a cely oddil lidi, kterych se muzes zeptat, tak nebud linej si neco precist :) Jinak nektery informace zobrazuje i Robert, hlavni je ale tady forum

Link to comment
Share on other sites

Nic moc eventik, bylo to jenom a jenom o poctu. Lidi a Draku bylo mozna aj 2x tolik. Nerozhodovala moc taktika, ci skill, a nebo vychytralost...proste pocet, a to neni OK :)

 

Snad se dalsi eventiky vyvedou vice, jinak diky za organizaci :)

 

Nemůžu souhlasit, poÄet byl sice prvotní­, ale spoustÄ lidem nedoÄlo, že když se naloží­ tÄsnÄ pod 50% tak nebudou zpomalení­, u nás na to nehledÄlo dost Älenů, takže půlka nás tam bÄhala jak Äneci, veří­m, že kdyby tým o poloviÄní­m poÄtu lidí­ nosil s váhou tÄsnÄ pod 50% tak nás trumfnou

Link to comment
Share on other sites

Naopak, i taktika zde mela svoje misto :) Ukazali nam to draci, kteri ikdyz nebyli nejpocetnejsi, tak ziskali spoustu bodu. Natahli si potvurky k Monique, kde je zabili, sesbirali loot a pekne odevzdali :) Nebyli jedini, kdo to tak udelal, ale udelali to nejlip a vyslo jim to na pekny druhy misto :)

Link to comment
Share on other sites

Naopak, i taktika zde mela svoje misto :) Ukazali nam to draci, kteri ikdyz nebyli nejpocetnejsi, tak ziskali spoustu bodu. Natahli si potvurky k Monique, kde je zabili, sesbirali loot a pekne odevzdali :) Nebyli jedini, kdo to tak udelal, ale udelali to nejlip a vyslo jim to na pekny druhy misto :)

 

Holt v pevnosti Boyard neskákaly růžové balónky, co žraly zlaÂťáky a Äly dotlačit za padají­cí­ mří­ž :) koho to má napadnout :P

ale chybÄly mi skořápky a jekot ženských, které hledaly klí­Ä v nádobÄ s hady pavouky a kdoví­ jakou dalÄí­ havÄtí­ :)

 

Bohužel poÄet zde dnes opravdu zásadní­ :)

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

no bože včichni si stÄžujete na poÄet... naÄ oddil je samej high priest nebo priest co kulovy unesou a jediny dovod proc nemame body je moje blbost kdy jsem nekolikrat napsal Äpatne heslo což me mrzi zadupal jsem tim hodnÄ Äasu takže si taky myslim že to bylo hodne o taktice a ne jen o tom poÄtu a jinak qvestik sranda rozhodnÄ lepči než fotbalek ktery si bez chyb zavodnÄ a na body mohly zahrat už jen postupujici oddily Äkoda... ale to nic nemÄni že tenhle event byl super...

Edited by trco
Link to comment
Share on other sites

No nejenom pocet ale i slozeni party. Lidi bez str. nosnost 2,5k, s hodne str. 2-3x tolik ?

Skoda ze se nedaj prehazovat ty capky na jiny postavy :)

Link to comment
Share on other sites

Hyah: na foru mas zobrazovani novych prispevku od posledni navstevy, mas pristup do sekce oddilu a cely oddil lidi, kterych se muzes zeptat, tak nebud linej si neco precist :) Jinak nektery informace zobrazuje i Robert, hlavni je ale tady forum

 

Koco vim o zobrazovani novych prispevku ale na to jsem fakt nemel kdyz jsem celej vikend byl na LAN party tak sedet a procitat forum kdyz jsem skoro nespal fakt nelze... budu se sice snazit ale mohli by ste na to aspon v prubehu dne kdy bude event probihat parkrat ve hre upozornit urcite jsem nebyl sam kdo to propasl...

Link to comment
Share on other sites

Ahojte mÄ až ted Älo založit íşÄet na foru tak chci poprosit jestli jeste muzu do tábora zaplatil jsem s postavou Anaztazie 10 000 zenu a mÄ to přijde nespravedlivé abych nedostal nic když jsem zaplatil.Prosí­m odpovÄzte.
Nepotvrdil jsi registraci v terminu... Muzu te zapsat jako nahradnika, jestli budes chtit
Link to comment
Share on other sites

prohod draky a nemrtve, prece jen, lide vedle nemrtvych... takhle budou "zli" a "hodni" odeleni neutralnimi :)

 

 

pfff ja jsem neřečil kdo kde Äel jsem jak jsou řazeny tymy v control panelu a zapsal jsem je po smÄru hodinovych ručiÄek jde spiÄ o to aby se udelal nejaky řad a nebyl v tom taky chaos jako dicky a navic nastupy k taborum neodmyslitelnÄ patři!!!

Link to comment
Share on other sites

ahoj.predne bych chtel podekovat za pevnost boyard.Jen tak dal:).Mam taky jednu otazku.Proc nemuzou mit

knighti/LK/crus ... Peco??? Ja vim ze diky nemu vic uneseme a jsme rychlejsi ale podle me to patri k temhle postavam.

taky nezakazujete wiznam kouzlit a priestum healovat:) Tak proc by se nam nemohl nechat pri eventech peco?

Link to comment
Share on other sites

ahoj.predne bych chtel podekovat za pevnost boyard.Jen tak dal:).Mam taky jednu otazku.Proc nemuzou mit

knighti/LK/crus ... Peco??? Ja vim ze diky nemu vic uneseme a jsme rychlejsi ale podle me to patri k temhle postavam.

taky nezakazujete wiznam kouzlit a priestum healovat:) Tak proc by se nam nemohl nechat pri eventech peco?

 

V tomhle eventu by to asi byla podstatná výhoda, merchům byl vozí­Äek taky k niÄemu

Link to comment
Share on other sites

priesti nemeli moznost agi up? nesel backslide, ani snap nesel, vozik nefungoval, jen snad bloody axe fungovala, coz je skoda ...

dost postav bylo timto "omezeno" ... ja s tim naprosto souhlasim :)

 

Event byl super, jen tak dal :)

Taky doufam, ze se co nejdriv rozjede celotaborovka :)

Link to comment
Share on other sites

No je to ponekud diskriminujici, zvlast kdyz mas ne-agi build. U takoveho charu pocitas s tim, ze z toho peca neslezes nikdy, protoze jsi bez nej uplne nanic. Kazde povolani ma proste sve vyhody, tak nam neberte tu nasi, pokud se teda nezacneme znevyhodnovat vsechny (coz je nesmysl). A nekamenujte me.

 

E: OK, mlcim

Edited by Kaiya
Link to comment
Share on other sites

..tak nam neberte tu nasi, pokud se teda nezacneme znevyhodnovat vsechny..

VždyÂť už to tu padlo. ZnevýhodnÄni byli včichi (ví­ceménÄ) stejnÄ. VÄechny skilly pozitivnÄ ovlivřují­cí­ pohyb byly nepoužitelný.

Link to comment
Share on other sites

jj, a navic uz je event za nama, zbytecny to resit ted :P Bylo to omezeny hlavne kvuli vaze... proto jak rika Coud - do voziku nesly dat penize a tim padem ani peco. (taky nesly premistujici skilly) Vsem jsme sebrali stejne... na rychlost chuze by to vliv mit vubec nemelo, protoze status, kterej nahazuje ta capka, obchazi vsecky ostatni bonusy a nastavuje walkspeed na pevnou hodnotu. Takhle bude fungovat i nadale, zrusi se akorat shozeni peca:

 

Vaha pod 50% -> zadny status (libovolna rychlost)

vaha 50 - 90 -> walkspeed 400

vaha > 90 -> walkspeed 800

 

Zakladni rychlost chuze (clovicek bez agi, bez peca, proste jen tak po narozeni) je 200, takze 400 by mela bejt polovicni a 800 ctvrtinova.

 

Jinak po skonceni eventu bylo v pronte pekne zeleno, skoda ze jsem si to nefotil :P

Link to comment
Share on other sites

Vaha pod 50% -> zadny status (libovolna rychlost)

vaha 50 - 90 -> walkspeed 400

vaha > 90 -> walkspeed 800

 

tohle se vztahovalo jen na event? nebo i na furt? kdyz pises nadale. Protoze pak treba nekdo, kdo chodi na gw pretizenej by byl v ...:P)) ale asi sem t oblbe pochopil a mysli se jen na event

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...