Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chtel bych oddily poprosit, jestli by nemohli dokoncit 2 zbyvajici vily, at se muzeme vrhnout na pripravu dalsich eventu. Pokud nevite kde 2 zbyvajici vily jsou, muzu vam jejich pozice prozradit. Pokud chcete vzdat, tak se budete muset obejit bez odmeny (tato moznost pro vas nepripada v uvahu, kdybyste vedeli co je za odmenu, pomahal by vam s tim celej zbytek serveru). Uz je to dva tydny a jeste zmeskame vyroci! tak sup sup :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych oddily poprosit, jestli by nemohli dokoncit 2 zbyvajici vily, at se muzeme vrhnout na pripravu dalsich eventu. Pokud nevite kde 2 zbyvajici vily jsou, muzu vam jejich pozice prozradit. Pokud chcete vzdat, tak se budete muset obejit bez odmeny (tato moznost pro vas nepripada v uvahu, kdybyste vedeli co je za odmenu, pomahal by vam s tim celej zbytek serveru). Uz je to dva tydny a jeste zmeskame vyroci! tak sup sup :jester:

Budu hadat...zvyseny raty? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Porad ty 2 zbyvaji. Uz je to dlouho, co jste se na tom zastavili. Jedna je objevena, ale druha vubec. Takze jen reknu, ze je nekde kolem Rachelu. Uz je to skoro 3 tydny co to trva, tak sup sup. Rek jsem vam toho uz dost, abyste meli dostatecnou motivaci snad :in_love:

Link to comment
Share on other sites

NO.. tak sem se zpetne snazila obodovat ty oddilove fotografie... a na mailu mam jen jednu od demonu... + dve tady andele a lide... je to vazne vse? O_o nebo sem nejakou prehledla

Jinak vsechny objevene fotografie dostaly po 3 bodech :-)

Link to comment
Share on other sites

R-e-n, my (já) jsme zvÄdaví­ (jsem zvÄdavý) na tu démonskou.. PoÄleÄ ji sem, nebo nám to potÄÄení­ nedopřejeÄ? :in_love:

 

Edit:

Jiste.. jestli se spokojis s imageshackem :-))

Naprosto se spokojí­m, dÄkuji :listen:

Edited by Taibur
Link to comment
Share on other sites

Kralovna vil si z cekani jiz okousala vsechny nehty a chysta se na kridla :-)... zbyva posledni portal.. to uz snad zvladnete, ne? :-)

 

 

Kagome: v celem topicu jsem nenasla prispevek od vaseho oddilu... na mailu jsem jej taky nemela.. uzaverka byla uz pred cca 2 tydny -> soutez uz nyni neprobiha

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m... jako zástupce Lidí­ bych chtÄla tí­mto postem poprosit o vyhazov pár postav, které se vůbec eventů nezůÄastnili a tÄmi jsou: Frigonius, Rainbow Rudolph, Banger, Speedmen, Rybnik... DÄkujeme =)

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m... jako zástupce Lidí­ bych chtÄla tí­mto postem poprosit o vyhazov pár postav, které se vůbec eventů nezůÄastnili a tÄmi jsou: Frigonius, Rainbow Rudolph, Banger, Speedmen, Rybnik... DÄkujeme =)

 

revy sry ale Speedmena musim brani tuhle mi vyfoukl kostky s R-e-n tÄsnÄ před nosem syÄák jeden :harhar: nevim jak huntÄní­ vÄcí­ na ví­ly ale tohle se mu povedlo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...