Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

Skoncilo zachranovani Kralovny vil, a tady jsou vysledky:

 

Vila 1 - Adrianka - hu_fild02 (273,276) - Demoni

Vila 2 - Amalka - prt_fild10 (244,177) - Lide

Vila 3 - Ayumi - um_fild02 (299,309) - Broucci

Vila 4 - Allein - yuno_fild11 (247,149) - Broucci

Vila 5 - Aqua - mjolnir_12 (200,190) - Lide

Vila 6 - Aridina - moc_fild18 (308,154) - Broucci

Vila 7 - Agron - gef_fild05 (188,242) - Demoni

Vila 8 - Aidus - mjolnir_07 (56,273) - Demoni

Vila 9 - Auron - pay_fild06 (245,287) - Andele

Vila 10 - Azimutan - ra_fild12 (205,174) - Lide

Vila 11 - Astromina - cmd_fild05 (220,69) - Broucci

Vila 12 - Abrakun - ve_fild04 (98,247) - Lide

 

Andele - 1 bod

Lide - 4 body

Demoni - 3 body

Broucci - 4 body

 

 

Vzhledem k tomu, ze broucci konci a vsechny body delali pouze 2 lidi, tak po dohode obou dvou mohou byt body presunuty do jejich novych oddilu. Zalezi kde budou a jak se dohodneme, ale moznost presunu bodu tu jiste je.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je pekné, že sme spoloÄnými silami zachránili kráÂľovníş ví­l, ale Äo je to za odmenu a kedy sa spustí­?

Odmenou je zvyseni ratu serveru na 3/3/2, tzn. 50% vic experienci z monster a questu (krome huntu) po dobu jednoho tydne (tzn. do pondelka 18.8. do vecera).. bezte expit :pinch:

 

 

 

Na vikend (nedele odpoledne, cca 15 - 16 hodin) cekejte neco mensiho, pravdepodobne Velkou Morockou (s ucasti pro vsechny + mozny bodovy zisk pro taborniky), at je nejaka sranda :) Pokud nevite o co jde, tak Velka Morocka je rychlostni zavod. Beha se nezbezpecnou trati, vytycenou mezi koliky (Greatest General) a samozrejme ze vyhrava ten nejrychlejsi :) Budou zakazane rychlostni boosty, equip a pecove a bude nekolik kol, vcetne zapleho PvP nakonec, jako vzdy :)

Link to comment
Share on other sites

ahoj ahoj ahoj mam tu dost zajmave zjiÄteni pro vÄechny co nejsou z rozpadleho oddilu!!! lidi co byli z rozpadnutych brouÄku maji možnost ziskat u roberta druhy field manual jeden ziskali jako brouÄci a druhy po jejich rozpadnu a zařazeni do noveho oddilu přijde mi to nefer vuči tem co patři do oddilu ktere se nerozpadly!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak, rozdelil jsem body z velky morocky, nasledovne: bod za kazdeho hrace oddilu, ktery se umistil alespon jednou, body hracum podle poctu umisteni. Druhy PvP zavod se nepocital a taky se omlouvam tem, ktere jsem zapomnel :)

 

Andele: Galbatorix 1 bod, lukluk 1 bod, oddil 2 body

Lide: Lord LAGer 2 body, oddil 1 bod

Nemrtvi: Mefist 2 body, HarunoSakura 2 body, oddil 2 body

Demoni: Dark warrior 1 bod, oddil 1 bod

 

 

Dale - Deli (prcek) presunut do oddilu Lide, Josifek do draku.

Link to comment
Share on other sites

ahoj jestli jeÄte mÄnite neaktivni hraÄe tak my bychom radi vymenili Dexi, Dyonos, galovglas, Yakashi, Kvapa Krve... tito lidi se naprosto odmitli zucastnit a kopu z nich jsem od fotbalu ve hre ani nevidÄl... a nÄkteři z nich podle tabulky ani neudÄlali lvl což mi za mesic u postavy na 50lvl prijde dobry dukaz pasivity... =)

Link to comment
Share on other sites

prazniny konci za chvili tak neni duvod proc je hazet ne? kdyz nechodi na eventy nemaj odmeny...

 

 

nějak nechapu uÄel tve reakce... pokud umim dobře čist svoje přispÄvky tak je tam napsano >jestli jeÄtÄ mÄni< a tim je myÄleno jestli nezbyli jeÄtÄ nějaci nahradnici co by se aspon na zaver radi angažovali... neznamena to to že se prostě musi vymÄnit... takže nějak nechapu logiku tveho připÄvku... :)

 

btw: docela by mÄ zajimalo nějake vyjadřeni nÄkoho z GM tymu k moji připomince vramci field manualu... chtÄl jsem vědět jak se k tomu stavi oni... a ne ti co dostali druhy field manual... jejich nazor je mi: 1) vcelku jasny >že jo kdo by taky nadaval<

2) upe ukradeny =P

Edited by trco
Link to comment
Share on other sites

btw: docela by mÄ zajimalo nějake vyjadřeni nÄkoho z GM tymu k moji připomince vramci field manualu... chtÄl jsem vědět jak se k tomu stavi oni... a ne ti co dostali druhy field manual... jejich nazor je mi: 1) vcelku jasny >že jo kdo by taky nadaval<

2) upe ukradeny =P

 

Ach jo, ty zavistivko jedna:-D že já ti vůbec něco ří­kala:-D

 

To je jen male odÄkodnÄní­ za to, že se nám rozpadla guilda...

Link to comment
Share on other sites

TrÄo přes tohle by jsi se mÄl přenést, protože lidé, kteří­ k vám od BrouÄků přiÄli tak za to stojí­ .... jsou to mnohdy leadeři hry a přinejmenÄí­m zkuÄení­ hráči a pochybuju, že by jim nějak ten manuál pomohl ... promiř ale 30 minut není­ moc

Link to comment
Share on other sites

Toho field manualu jsem si nevsim, clenove dostanou novou registraci a jeji soucasti jsou kostymy + manual, zapomnel jsem na to. Kazdopadne to muze byt brano jako kompenzace za rozpadly oddil a nemyslim si, ze je to prehnana "odmena".

 

Co se eventu tyka, tak se vazne omlouvam, rad bych pro vas jeste neco prichystal, ale popravde ja na to nemam moc casu, prace me zamestnava. Nevim jak to maji ostatni. Rad bych vam slibil, ze pro vas na nedeli neco prichystam, ale sam v jednom cloveku to nezvladnu, videli jste minule na velky morocky. Pokud bych se odhodlal k necemu, tak vam dam vedet.

Link to comment
Share on other sites

TrÄo přes tohle by jsi se mÄl přenést, protože lidé, kteří­ k vám od BrouÄků přiÄli tak za to stojí­ .... jsou to mnohdy leadeři hry a přinejmenÄí­m zkuÄení­ hráči a pochybuju, že by jim nějak ten manuál pomohl ... promiř ale 30 minut není­ moc

ani tÄch 25% není­ moc, naví­c sem dost tÄch manuálů vidÄl na trhu, takže si jich lidi zrovna dvakrát neváží­ (akorát trÄka ne, ten by jich chtÄl co nejví­c :) )

Link to comment
Share on other sites

Iscar: mno to je fajn že sme ty leadery dostali do tymu možna že to jsou super hrači na super lvlech ale k Äemu to když k nam přiÄli až po vilach a jak to tak vypada dalčiho eventu už se nedoÄkame bohužel...

 

Koca: mno přijde mi divne odmÄřovat nÄkoho z tymu ktery se rozpadl kvuli male uÄasti ale dobře...

 

BTW: Iscar a president: buÄ neumite čist nebo psat... nevim kde ste v mem jmenÄ >trco< naÄli >Ä< a pokud to bych naschval tak vas žadam at to nedÄlate ja vaÄe přezdivky taky nezeÄmÄÄnuji ani nekomolim!!!

Edited by trco
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, prazdniny konci a je cas jit do skoly :wub: Kvuli zamestnani jsme ale nemeli cas pro vas pripravit vsechny planovane eventy, ani vcas uzavrit tabor. Proto se tabor protahuje. Od nedele (po restartu) budete mit moznost dale zamichat poradim - Od Roberta dostane vedouci oddilu troje specialni bryle, ktere bude moci rozdat lidem ve svem oddilu. Kazdy, kdo si bryle nasadi, tomu bude z jakychkoliv potvor padat predmet, ktery pozdeji budete moci menit za oddilove body. Tento event bude probihat cely tyden, do pristi nedele. Pres pristi vikend (za 14 dni) se na vas chysta posledni event, kde budete moci naposledy zamichat poradim, vyhodnoceni a zaver.

 

Mezitim se venujte hlavne skole, zatim ahoj :)

Link to comment
Share on other sites

Iscar: mno to je fajn že sme ty leadery dostali do tymu možna že to jsou super hrači na super lvlech ale k Äemu to když k nam přiÄli až po vilach a jak to tak vypada dalčiho eventu už se nedoÄkame bohužel...

 

Koca: mno přijde mi divne odmÄřovat nÄkoho z tymu ktery se rozpadl kvuli maleuÄasti ale dobře...

 

BTW: Iscar a president: buÄ neumite čist nebo psat... nevim kde ste v mem jmenÄ >trco< naÄli >Ä< a pokud to bych naschval tak vas žadam at to nedÄlate ja vaÄe přezdivky taky nezeÄmÄÄnuji ani nekomolim!!!

 

Takže Trco omlouvám se, ale dle zvyku doplřuji háÄky tam, kde je mnoho lidí­ nepí­Äe anebo mají­ problémy ...

A být tebou tak bych si odpustil konfrontaÄní­ tón .....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...