Jump to content
Reborn fórum

Prázdninová akcička


Leontinka

Recommended Posts

Blí­ží­ se Äas prázdnin. Bezesporu jedno z nejkrásnÄjÄí­ch období­ roku nejen lidiÄek ze Äkolní­ch lavic:)) Už delÄí­ dobu přemýÄlí­m, jestli by nebyl Äpatnej nápad, udÄlat nÄkde nějakej srázek. Ale ví­m, že ne každej má tolik volna o prázdninách jako já.

Tak mÄ napadlo se zeptat, jestli by byl vůbec nÄkdo ochotnej nÄkam přijet, aÂť už by to byla Praha/Brno či jiná prdel, ale spis tak ze zají­mavosti.

A druhej nápad kdo by to organizoval.... :vava:

 

Snad mÄ za mojí­ zvÄdavost neukamenujete... :clap:

Link to comment
Share on other sites

No já sem pro každou Äpatnost, a pro srázek sem dvojnásob, jelikož sem jeÄtÄ na žádnym nebyl :vava:

S organizací­ to bude problem, paÄ u k nám do Lí­py by asi tÄžko přijeli lidi :) tak se spí­Ä ptám tÄch ostatní­ch z Brna/Prahy jestli by o nÄÄem nevěděli :clap:

Link to comment
Share on other sites

Teda koneÄnÄ se nÄkdo odhodlal alespoř napsat ten impulzní­ post :vava:

Jedu, aÂť už kamkoliv, aÂť už za kýmkoliv, a s kýmkoliv jedu :)

 

Jinak pár postřehů co jsem kde chytil: kdyby už to mÄlo stát zato tak na ví­ce dnů a třeba do kempu. ale tohle už nechám na nÄkom kdo by se toho hrdinsky ujal. :clap:

Link to comment
Share on other sites

Co by to bol za zraz keby som sa nepripojila,? kazdopadne sa hlasim ale iba vtedy ak to bude nejak posledny mesiac prazdnin,,,a druha polovica...lebo inak mam prax a som v zahranici :vava:) takze od 17teho.8 som fraaaj..a bola by som radsej keby to bolo niekde v Brne :clap: a tiez niekde u vody..lebo z tych monitorov urcite nejaku tu farbu nechytite :) a ak prvy mesiac prazdnin..tak jedine vikendy:harhar:

Link to comment
Share on other sites

uz sa nad tym rozmyslalo problem je ze to organizoval Const, ktory nam s tym tento rok nepomoze (to je moj postreh mozno sa nad nami zlutuje) a nikomu sa do toho nechce. Kazdopadne ked sa najde dobrodinec co by nieco take zorganizoval rada pridem ^^

ak poznate nejaku lokalitu ktora by sa dala objednat trebars kde ste boli ako mali na tabore pre okolo 60/70 ludi tak sa nebojte :vava:

Link to comment
Share on other sites

Pokud to bude v Praze (pří­padnÄ okolí­), pokud to bude v lidskou dobu (ví­kend s trochou ÄtÄstí­, nebo odpoledne), a pokud tam bude Frozt, nemám nejmenÄí­ch námitek. ;)

 

Já přijedu kdykoliv, kamkoliv a vezmu sebou celej "Äeská Lí­pa R.N.R. Squad" :vava:

 

Mimo to jestli by to mÄo být v BrnÄ, určitě by to ylo asi nej paÄ by přijelo asi nejvic lidi. ToÄ muj osobní­ pohled na vÄc. Jinak ví­kend nebo týden. Kdo chce tak rodiÄům pří­padnÄ Äéfovi v práci prostě řekne jak to bude s dovolenou :clap: . V dneÄní­ dobÄ se ptát je fakt zbyteÄný :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

Nemyslite, ze je nacase obnovit tento topic?:-))

 

Jenom me to tak napadlo, pac se opet nezadrzitelne blizi cas prazdnin. A ja pomalu zacinam premyslet co vsechno budu a nebudu delat. Hodne lidi se me ptalo, jestli bude zase nejaka vetsi akcicka jako loni a predloni. Byl by zajem?:))

Ano, je to hodne hodne dopredu, ale zachvili si budou lidi planovat dovoleny, a tak.

 

Co myslite? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nemyslite, ze je nacase obnovit tento topic?:-))

 

Jenom me to tak napadlo, pac se opet nezadrzitelne blizi cas prazdnin. A ja pomalu zacinam premyslet co vsechno budu a nebudu delat. Hodne lidi se me ptalo, jestli bude zase nejaka vetsi akcicka jako loni a predloni. Byl by zajem?:))

Ano, je to hodne hodne dopredu, ale zachvili si budou lidi planovat dovoleny, a tak.

 

Co myslite? :rolleyes:

My nemyslime... my vime... koleje chce rezerovat drive, at dostaneme levne studenske ;)

 

Zacal bych vymyslenim terminu.

 

Kazdopadne jsem spis pro mensi skupinu, zadnej velkej super sraz. Vime jak to dopadlo minule ze...

Link to comment
Share on other sites

Kazdopadne jsem spis pro mensi skupinu, zadnej velkej super sraz. Vime jak to dopadlo minule ze...

Ono to tak imho dopadlo, protože nebyl pevnÄ daný program, takže Äel nÄkdo do Zoo, nÄkdo na koupák a nÄkdo spal :) ... kdyby se to napsalo předem tak se to nerozuteÄe :-P

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...