Jump to content
Reborn fórum

2nd Summer Reborn fest!


Mitheress

Recommended Posts

Zdravim,

pro velky ohlas a spokojenost z lonske akce poradane Ashim a Constem, jsem se rozhodl, ze to spachame znovu.

 

Datum: 29-31.8 2008

 

Misto: Brno - Kralovo Pole

 

Ubytovani: podle nahlasenych lidi zaridim zase koleje.

 

Program:

 

1. den 18:00 - uvodni seznameni neznamych v hospode A2.

 

2. den obed -> koupaliste na Dobraku -> hospoda

 

3. den 12:00 rozluckovy obed na Selepce No.1

 

Jakekoliv dotazy na icq 299937269.

 

POZOR ZMENA!!!

Edited by Mitheress
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vazeni spoluhraci,

urcite jste si mysleli, ze na to vyprdnu a taky ze jo. Uvazoval jsem o tom, nebot momentalne mam dost veci na praci, ale par lidem jsem to nemohl udelat a proto se tedy do toho pustim.

 

Info o ubytovani:

- stejne jako loni, se bude bydlet na kolejich VUT, presneji Purkynovy koleje.

 

Zakladni info o kolejich:

- pokoje po 3 postelich

- cena mezi 100-200kc noc/osoba (ted si to presne nepamatuji, ti co bydleli loni me doplni), ale vic infa bude az tam budu volat na rezevaci.

- mezi hlavakem / autobusak a kolejema jede tramvajovy spoj c. 12,13 smer Technologicky park.

 

Jak se prihlasit o ubytko?

- domluvit se tri lidi mezi sebou a potom mi na mail: xvasut00@stud.feec.vutbr.cz nasledujici:

a) Jmena vsech tri lidi

b) Rodne cisla

c) Pocet noci (1-2) za cely pokoj

 

Info na zaver: Pocet pokoju je omezeny. Nevim kolik presne, ale az budu mit pocit ze ubytovavam dost lidi, tak to proste stopnu.

 

Info o sraze:

Program viz. prvni post... jinak podle poctu lidi. Kazdopadne koupaliste plati pri dobrem pocasi, uz jsem zacal cvicit at vlezu do plavek :harhar:

 

Seznam psat nebudu, kdo prijde ten prijde ^_^

Edited by Mitheress
Link to comment
Share on other sites

Ví­m, že už něco takového zaznÄlo v topicu z minulého roku, ale radči se jeÄtÄ zeptám...

1.-) Jak půjdou hospůdky dohromady s vodnicí­? (předpokladám, že budeme venku ale poÄasí­ jsem jeÄtÄ neobjednával ^_^)

2.-) Mapka co jsem dával do Bapha snad souhlasí­, a Äalinkou 12 nebo 13 by se mÄlo vystoupit na zastávce Nerudova, nebo možná lépe KlusáÄkova? (detail)

3.-) Nějaká hudba? (slyÄel jsem že Zusska tanÄí­ :harhar: )

Link to comment
Share on other sites

Ví­m, že už něco takového zaznÄlo v topicu z minulého roku, ale radči se jeÄtÄ zeptám...

1.-) Jak půjdou hospůdky dohromady s vodnicí­? (předpokladám, že budeme venku ale poÄasí­ jsem jeÄtÄ neobjednával ^_^)

2.-) Mapka co jsem dával do Bapha snad souhlasí­, a Äalinkou 12 nebo 13 by se mÄlo vystoupit na zastávce Nerudova, nebo možná lépe KlusáÄkova? (detail)

3.-) Nějaká hudba? (slyÄel jsem že Zusska tanÄí­ :harhar: )

1. jde prevazne o studentske hospody, takze vodarna neprekvapi, minule byla.

2. souhlasi, ale tam je pouze hospoda, koupaliste je o zastavku dale, presneji: Dobrovskeho a koleje jsou o dalsi dve zastavky dale, presneji: Cervinkova

3. pusti ti tam co budes chtit, pokud tam nebude zrovna nejaka party, coz pochybuju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Deadline pro ubytka je 24.8.2008. V pondeli 25.8. volam na koleje a rezervuji tolik pokoju kolik mam mailu. Pokud se nekdo naaahodou rozhodne ze nepojede pote co mu byl rezervovan pokoj, tak si za sebe sezene nahradu. Uz loni po me chteli prachy za neobsazene pokoje.

Link to comment
Share on other sites

Takze jelikoz const poctive pracuje a nema cas, tak jsem dostala echo, ze mam prevzit starost o ten seznam, takze tady je :P:

 

SEZNAM UCASTNIKU:

Const, Ashi, Myjka, Kuzma, DarkLord, Xaruska, Zusska, Perthorn, Malej a Velkej Zajic, Frozt, Pan President, Nestea, Ensik, Avery, Avengel, Bubu, Arek, Aileen, Fisch, LuKe, Crowley, Safi, Nessa, Aussie, Gilga, Frostik, Baalberith, Edrexa, Looser, Morgoth, Elfinka, Charlie von heavenly, Trcka, Desta, Daniis, Fade, Pharaoh, Almir, Dr Yueh, Re (Gynekis, Kirke... ano mas smulu :P)

 

kdo se tam nevidite a vite, ze urcite dojdete, hlaste se mi na icq :)

Edited by elisea
Link to comment
Share on other sites

Mno me prijde 35 lidi touhle dobou docela dost :) a navic kvalita je dulezitejsi nez kvantita :P

 

Mne jich prijde az moc na to ze jsem tam psala teprv vcera vecer, vsak to vetsina lidi jeste ani necetla... a krom toho na sraz vzdycky dorazi minimalne 2x tolik lidi, nez je na seznamu tak bych to fakt neresila, aspon bude prekvapko :P

Link to comment
Share on other sites

Takze jelikoz const poctive pracuje a nema cas, tak jsem dostala echo, ze mam prevzit starost o ten seznam, takze tady je :P:

 

SEZNAM UCASTNIKU:

.........Charlie von heavenly........

 

kdo se tam nevidite a vite, ze urcite dojdete, hlaste se mi na icq :P

 

Jako pravej charlie? Ten co ma NooBa a spojedenec jutulinky? :)

Link to comment
Share on other sites

Info pro ty, kteri chteji ubytovani na koleji:

 

Dneska jsem tam teda volal, byla tam uplne jina zenska a ta mi rekla ze misto nemaji na Purkynich ale uz jen na Kolejni a to

 

3luzko 780Kc

2luzko za 640Kc

vzdy za cely pokoj na jednu noc

 

Jestli ma nekdo s touto cenou problem, necht mi da vedet na mail. Jsem domluven, ze do stredy jim mam dat vedet.

Edited by Mitheress
Link to comment
Share on other sites

Ja vim, ze je to drazsi nez jsem psal, ale bohuzel situace je takova. Purkynovy koleje jsou plne obsazeny a toto je jedine reseni, ktere mi nabidli. Zkusim tam jeste zavolat jestli nejsou nejake jine ceny pro studenty, jakozto pevne doufam, vetsina z vas je. Na hledani alternativniho reseni nemam cas a tam kde je cena do 200kc bydli ukrajinci. Nemuzu tam zajit ani osobne, protoze pracuju, takze musim volat a to taky neni zrovna levna zalezitost, takze nebojte zaplatim to svama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...