Jump to content
Reborn fórum

2nd Summer Reborn fest!


Mitheress

Recommended Posts

Musim souhlasit s Majkem i kdyz palice mnÄ nebolela, dneska vstávat v 10, když jsme do 6 s LuKem chlastali to podÄlané ví­no co už nikdo nechtÄl bylo fakt luxusní­ :) . KaždopádnÄ pro nači guildu mám ÄÂťastnou zprávu, za vÄerejÄek jsme udÄlali 3 empty bottly :wub: (jen mám neblahé tuÄení­, že je Arek Älohnul :wub: )

Taky si hodí­m sprchu, něco do huby, králí­ka z klece a hodí­m pana bramboru s paní­ paprikou na rajÄe. *složitá to vÄta :) *

PS: Fee pří­ÄtÄ jedeÄ chtÄ nechtÄ ... :)

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest barbar_6

Byl to skvely sraz .)

Diky Conste, Nestea, Ensi, Xarusko, Bee, Gilgo, Dannisi a vsem ostatnim zucastnenym .) /kis

Edited by barbar_6
Link to comment
Share on other sites

Tak dobry srazek, uzil jsem si pekne :) . Jen v sobotu to nebylo 2x dobry ze na koupaku nas bylo 6,5.. ale pak vecer byl dobry, ja osobne sem si uzil, pobavil se .. :) ÄlobrÄaÄky na koupaku :wub:. Jinak desto mozna ze ses az tolik neozral ale spis te dorazilo to ze uz vcelku dost na lity si dost tancoval.. a to musela byt dehidratace jako svina.. :X bych neprezil :X. Jinak Danis a Frozt dobrej pasr :wub: , a vsechny holky okolo taky , o leontilakovi a beepovi to uz vim davno . Jinak tesim na foto "Frostik s vestickou >.<"

Edited by frostsilenec
Link to comment
Share on other sites

předem mého postu bych chtÄl podÄkovat constovi za sraz, jako vždy práce na jedniÄku

za druhé, bude nÄkdo hromadnÄ uploadovat fotky na rajÄe? rád bych se kouknul, člověk nestí­hal být vÄude

 

(vzkaz pro feeho: pří­Äte jedeÄ i kdybychom si pro tebe museli do toho temelí­na :) , co jsme tak přemýÄleli, tak si byl jeden ze tří­ lidí­, co tam chybÄli :P )

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Upload na rajce prave probiha... bohuzel tam ty fotky lezou cim dal pomaleji. Uz jsem nemel nervy delat popisky, tak se omlouvam. Jinak kazdy by tam mel mit aspon jednou napsany nad fotkou svuj nick.

Edited by Marcop
Link to comment
Share on other sites

Srazí­k byl parádní­, skvÄlé zakonÄení­ prázdnin Äkoda jen že jsem nějak prospal tu zoo s koupákem, pří­ÄtÄ se musí­me domluvit předem. Co se na ty fotky koukám, tak splřuju vÄechny pravidla... na vÄech vypadám jak magor :P Se mi nepovedla snad ani jedna :)

No seznámil jsem se s hromadou lidí­ ... i když oni nepoznali mnÄ :P

Jinak jsou foteÄky super... můj skromný pří­spÄvek je zde:http://perthorn.rajce.idnes.cz/letni_reborn_sraz_08/ jak jsem sliboval ... absolutnÄ nekompromisnÄ bez cenzury :) (dodateÄné popisky jsou dole pod fotkou)

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Presne podle ocekavani vypadam vze hrozne .D HH

Destuv ring jsem videl naposled na neci ruce co mi podavala tacek pod pulitr .D ale koho hh tezko rict

Link to comment
Share on other sites

add MUJ prstynek : muzete mi nekdo rict kdo ho ma? hh

myslí­Ä destův prsten moci, pomocí­ kterého jste chtÄli ovládnout rnr? :) (neboj, odhalili jsme vás :P )

 

edit:k tomu podlézání­ stolu, nebylo to 10:0, ale kdo prohraje, podlézá, taková lama nejsem :P (že jo majku :P )

edit2: perthe luxusní­ popisky, pří­Äte ví­ce soucitu s přebÄhlí­ky :)

edit3: ulricu co bude v listopadu?

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Tak ted ja:)) Predem bych chtel podekovat Constovi, ze to spachal:)) Dalsi podekovani patri Beebopovi, ashimu, kuzmovi, frostovi a zase constovi za vyborny romanticky obed ( to dlouho nezapomenu )

 

Dale chci podekovat vsem, ktery se mnou stravili par chvil, a prohodili par vet:) Bylo to moc fajne a tesim se na dalsi akci:))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...