Jump to content
Reborn fórum

Your music


Frozt

Recommended Posts

Tak vás ví­tám v topicu kde bych rád abyste se pochlubily tí­m co posloucháte. AÂť už jde o jakoukoliv hudbu :P PodÄlte se s ostatní­mi i nějakou pÄknou nahrávkou kterou sem postnete aÂť mají­ ostatní­ něco pro srovnání­ ;) Třeba si dí­ky hudbÄ najdete i ve hře nové přátele o kterých ste to ani netučili ;) Cí­lem topicu NENí nÄkoho zesmÄÄovat za to co poslouchá nebo co se mu lí­bí­, každý jsme nějaký tak to respektujte ;) Jinak si tu mužete o hudbÄ debatovat v klidu něco okomentovat ale prostě žádný super flame typu "GW topic"(na to máte zmiřovaný topic) ;)

 

Abych tu nebyl jenom za kecala tak sem hodí­m něco z mojí­ hudební­ vÄtve ;)

Mí­m hlavní­m hudební­m stylem je metal (pro odborní­ky "Melodic Black", "Melodic Death" ale může být i nějaká jiná kategorie).

 

Mezi oblí­bence patří­ kapely:

 

Children of Bodom, Slipknot, Graveworm, Arch Enemy, Crematory, Stone Sour, Dimmu Borgir

 

A tady pár ukázek pro přehled :)

 

SlipKnot - Duality :megalol:

Graveworm - Legions Unleashed

Arch Enemy - Nemesis :megalol: (zpÄvaÄka je feÄná)

Crematory - The Fallen (hodnÄ melodic, možno i křehÄí­ ouÄka :)

Stone Sour - Through Glass (nejlibovÄjÄí­ ze vÄech, pokud ste neposlechli předchozí­ tak tuhle si určitě dejte, bude se na 99% lí­bit ) /kis

(pÄknÄ svižná metalovka k videjku z W3)

 

Tak tolik u mÄ :) doufám že se přidají­ ostatní­, aÂť už je to cokoliv :) (vidite co sem tu vyplodil já ;) ). Tak se nebojte postujte klidnÄ i reagujte :megalol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No musim rict, ze sem uz dlouho na rebu nepotkal nekoho s tak vybranym vkusem :megalol:

CoB, Slipknot, Arch Enemy, Dimmu Borgir mam taky rad :megalol:  navic treba DevilDriver, Six feet under...

Akorat posledni dobou nejvic asi Cannibal Corpse (nejak sem par dni zpatky dostal chut si poslechnout nektery "starsi" pisnicky a nejak se me to zatim drzi). 

DevilDriver - Not all who wander are lost

Six feet under - When skin turns blue

Edited by Moonfighter
Link to comment
Share on other sites

čiste btw, pod názvem topicu, metalisti a diskanti sem... když se v hospodÄ naposled potkal diskanta co pustil cosi v jukeboxu, tak sem mu tam hodil celé cd sepultury a jako třeÄniÄku na dortu anal narthak (neví­m jak se to pí­Äe a mám vypito ;) )... neví­m co si myslet...

 

ale něco vám tu hodí­m, samé nádherné eposy, sice naprd kvalita (youtube rox), ale stojí­ za poslech

nightwish - ghost love score

sonata arctica - white pearl black oceans (s hustym fanklipem ;) )

nightwish - phantom of the opera

pink floyd - high hopes jak ří­ká kamarád, když je ti fajn a poslechneÄ si to, je ti stokrát lí­p, a když je ti blbÄ, pak je ti stokrát hůř

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik
Ä když se v hospodÄ naposled potkal diskanta co pustil cosi v jukeboxu, tak sem mu tam hodil celé cd sepultury a jako třeÄniÄku na dortu anal narthak (neví­m jak se to pí­Äe a mám vypito ;) )... neví­m co si myslet...

 

Tak to jsi mu to ale natrel... reskept.

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

pre vsetkych co neboli na MoR :P

na sonate arctice vypadol zvukarovi prud tak sme mali jedinecny zazitok

 

edit: president po high hopes ti moze byt len dobre ;) musis sa naucit to vychutnavat :P

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

Drum'n'bass

Pixie reload -jenom ukazka ze setu, tak od 3ti minuty se to rozjizdi

xD

 

Jinak kdyz je nalada tak nepohrdnu metalem, nekdy mam zas naladu na hard tekk, nekdy prijdou k chuti prodigy :]

z tech ostatnich to je:

The prodigy - firestarter

- rage to sou proste srdcovka, imho nejlepsi live skupina <3 maj takovej nezamenitelnej styl, kombinace roku, hiphopu, a dalsich

Rage against the machine - Sleep now in the fire

Soil - Halo

Korn - right now

Edited by Premek Prkenapodlaha
Link to comment
Share on other sites

Posledni dobou ujizdim na novych Offspring:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ux1BiUZqbsU a odkazy napravo

 

Rekl bych, ze to novy album se jim hodne povedlo, o hodne lepsi nez nyni uz predposledni Splinter. Stve me, ze mi nevyslo na ne jit na Rock For People :(

 

Jinak kdybych mel vyjmenovavat celej seznam kapel, tak by to bylo na dlouho :megalol:

 

EDIT "tiskova chyba" :P

Edited by LuKe_p
Link to comment
Share on other sites

ked pocujem offspring tak mi to pride akoby som mala znovu 13 rokov

uz by som to asi nedokazala znovu pocuvat

mi to pride skoro ako tie najnovsie EMO kapelky ako stare veci su uplne skvele ale neviem ci to je len preto ze ked som bola mala tak som ich mala mrte rada :mellow:

 

moje:

Tool

Reznor je nenormalne dobry

NIN Closer

Bjork

Link to comment
Share on other sites

Frozte poslouchám dost podobné vÄci, i když vÄtčinou starÄí­- ménÄ komerÄní­ alba :)

Dimmu (nejví­c asi s Clivem Barkerem), Cradle od filth(od nich nejví­c alba Cruelty of the beast, Bitter sites, Midian a Dusk), Children of bodom (to spí­Ä dří­v), Nightwish v dobÄ Wishmastera :P , Machinae Supremacy (taky starÄí­ vÄci), In Flames (Whoracle, Colony, pak už to stojí­ za prd :P ), Metallica :P A Äí­lená hromada dalÄí­ch vÄcí­ od youtube-kytarových amatérů... až po kvalitní­ a oldschool popí­k :P

Link to comment
Share on other sites

Frozte poslouchám dost podobné vÄci, i když vÄtčinou starÄí­- ménÄ komerÄní­ alba :P

Dimmu (nejví­c asi s Clivem Barkerem), Cradle od filth(od nich nejví­c alba Cruelty of the beast, Bitter sites, Midian a Dusk), Children of bodom (to spí­Ä dří­v), Nightwish v dobÄ Wishmastera :P , Machinae Supremacy (taky starÄí­ vÄci), In Flames (Whoracle, Colony, pak už to stojí­ za prd :P ), Metallica :P A Äí­lená hromada dalÄí­ch vÄcí­ od youtube-kytarových amatérů... až po kvalitní­ a oldschool popí­k :)

 

Doufám že jedeÄ na sraz :P Zvu tÄ na pivo a panáka :P

Link to comment
Share on other sites

Machinae Supremacy

Ti jsou dobří­, ale v tÄhle končinách je prakticky nemožný sehnat jejich alba.

Jinak poslouchám Rhapsody of Fire, Offspring, Horkýže Slí­že, Totální­ Nasazení­ a pak se mi lí­bí­ jeÄtÄ desí­tky dalÄí­ch vÄcí­, ale nemůžu se prohlásit za jejich aktivní­ho posluchaÄe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...