Jump to content
Reborn fórum

Your music


Frozt

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:in_love:

Fakt ''nejlepsi'' ale me se libi hlas Anette (Ta nova) jak uz sem psal Amaranth.

 

Jj právÄ nový CD sem si stáhl kvůli ní­ protože už to není­ operetní­ hlas ale je takový libovÄjÄí­ a přirozenÄjÄí­ :listen:

Link to comment
Share on other sites

Jj právÄ nový CD sem si stáhl kvůli ní­ protože už to není­ operetní­ hlas ale je takový libovÄjÄí­ a přirozenÄjÄí­ :harhar:

 

Tak neví­m jak ti to hopsání­ kamzí­ka skalní­ho pří­jde libovÄjÄí­... každopádnÄ do takové skupiny se spí­Äe ví­c hodí­ hlas Tarji. Naživo jsem byl jen na dvou revivalech a Annete si nedokážu ani představit jak by to zazpí­vala. Co jsem se bavil se známýma, tak jsem neslyÄel jiný názor, takže bych řekl, že nemluví­m jen za sebe. Jinak se mi nové CeDlo lí­bí­... ale holt je to už něco jiného

 

Btw: proÄ je tu vůbec tenhle topic, když už existuje jeden se stejným obsahem?

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Tak neví­m jak ti to hopsání­ kamzí­ka skalní­ho pří­jde libovÄjÄí­... každopádnÄ do takové skupiny se spí­Äe ví­c hodí­ hlas Tarji. Naživo jsem byl jen na dvou revivalech a Annete si nedokážu ani představit jak by to zazpí­vala. Co jsem se bavil se známýma, tak jsem neslyÄel jiný názor, takže bych řekl, že nemluví­m jen za sebe. Jinak se mi nové CeDlo lí­bí­... ale holt je to už něco jiného

Poznam ludi, ktorym sa viac paci novy Nightwish. Ale myslim ze nikto z nich nepocul nazivo ten stary :harhar:

Link to comment
Share on other sites

Srovnavate jabka s hruskama. Stari NW byli postaveni na hlase Tarji. Ted je to uplne o necem jinym. Jinak NW skoro vubec neposloucham, ale jako podkladova hudba mi to vyhovuje ^_^

Problem je, ze ludia chcu na koncertoch pocut aj stare skladby - najma preto, ze novych moc vela nie je :)

A tie uz musi zaspievat Anetka, ktorej to nejde :harhar:

Link to comment
Share on other sites

S Tarjou odislo caro Nightwishu teraz to vo mne nevyvolava nic. Anette nie je skareda ani nespieva zle(to ani Christina Aguilera a predsa ju nemozem vystat). Neda sa to velmi porovnavat. Aj ked spravia albumy pre jej hlas tak to uz nebude take ako to byvalo. :harhar:

co ma znamenat toto? :

NW :) to je taky polopopik

 

PS: a este ma aj skarede saty ^_^

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Osobne, po prvom Äoku som Anette prekíşsol a nemám proti nej niÄ, keÄ sa načijíş skladby na jej hlas, tak je to dobré, skí´r ma na poslednom albume nezaujala žiadna skladba natoÂľko, ako Ghost Love Score na Once, Fantasmic na Wishmastrovi, alebo Beauty of the Beast na Century Child. To je Äkoda, lebo práve tie ma doníştili si píşÄÂťaÂť tieto albumy stále dookola. Ale proti Anette niÄ nemám :harhar:

Link to comment
Share on other sites

Je to presne tak, jak psal Baal - ty skladby nejsou delany pro tento druh hlasu.

Nightwish jsem slysela nazivo jeste s Tarjou, a at se bude nova holcina snazit sebevic, stary songy v jejim podani se vetsine lidi libit nebudou, protoze na Tarju v tomto smeru proste nema. Holt musi jit malicko jinym smerem, ktery se staci az prilis do popiku (a to ja nezkousnu) :harhar:

 

Je to neco obdobneho jako nova zpevacka Tristanie, pri jejim vykonu jsem nevedela, jestli mam brecet nebo se hystericky smat ...

Link to comment
Share on other sites

Je to presne tak, jak psal Baal - ty skladby nejsou delany pro tento druh hlasu.

Nightwish jsem slysela nazivo jeste s Tarjou, a at se bude nova holcina snazit sebevic, stary songy v jejim podani se vetsine lidi libit nebudou, protoze na Tarju v tomto smeru proste nema. Holt musi jit malicko jinym smerem, ktery se staci az prilis do popiku (a to ja nezkousnu) :harhar:

svatá pravda, chtÄl sem jet na koncert NW jak byl teÄ nedávno v praze, ale když sem se s kamarádama dozvěděl, že annete bude zpí­vat staré songy, tak sem nejel. a z toho jejich nového cd se mi nejví­c lí­bí­ pí­sničky, ve kterých annete nezpí­vá, nebo jen minimálnÄ (trapas je v meadows of heaven ten konec, kdy tam museli na zpÄv sehnat i nÄkoho jiného, bo to annete nedává asi ^_^ )

a jak tady nÄkdo psal o tom amaranthovi, tak to je podlÄ mÄ jedna z nejhorÄí­ch pí­sniÄek z DPP

Link to comment
Share on other sites

tu som videla na masters neprisla mi taka hrozna len si nejak (vobec) nerozumeli s kapelou cele vystupenie bolo fail vobec nekomunikovali s publikom.

 

edit: to bolo k tej tristanii

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

Dokonce si to tí­mto NW pohnojili i mediálnÄ, zatí­mco Tarja přidávala NW kopec originality (v dobÄ kdy operní­ vokál v metalu byl, ale nikoho nepřitahoval) a udÄlala z celkem průmÄrné kapely ze severu (což je už dneska u metalu asi polovina íşspÄchu:P ) něco co tahalo lidi... S její­m odchodem NW totálnÄ zapadli mezi moře hitparádní­ poprockových kapel, kde je i tak převálcují­ mezi popaři nu-metal novinky :harhar:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...