Jump to content
Reborn fórum

Your music


Frozt

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak na tuhle sliÄnou sleÄnu :) jsem dneska úplně náhodou narazil, zaÄí­nala na coverech známých pí­sniÄek a teÄ vydala album... imho mnohem vÄtÄí­ talent než nÄjáká superstar

v druhé Äásti videjka je ta pí­sniÄka, jak zní­ na CD :) ... k dneÄní­mu dni se perfektnÄ hodí­

Link to comment
Share on other sites

Edguy!!!In Extremo!!!Avantasia!!!Sabaton!!!Die Apocalyptischen Reiter!!!Terasbetoni!!!Sonata Arctica!!!Stratovarius!!!Gamma Ray!!!Helloween!!!Korpiklaani!!!Arakain!!!Doga!!!Crematory!!!Deathstars!!!Iron Maiden!!!Hevein!!!Rage!!!Marylin Manson!!!Nostredameus!!!Silent stream of godless elegy!!! a mnoho dalsiho=) Momentalne hraje nejvic Edguy-Tinnitus Sanctus=)

Nekdo kdo by doporucil kapely podobneho razeni ktere jeste neznam?=)

Link to comment
Share on other sites

Edguy!!!In Extremo!!!Avantasia!!!Sabaton!!!Die Apocalyptischen Reiter!!!Terasbetoni!!!Sonata Arctica!!!Stratovarius!!!Gamma Ray!!!Helloween!!!Korpiklaani!!!Arakain!!!Doga!!!Crematory!!!Deathstars!!!Iron Maiden!!!Hevein!!!Rage!!!Marylin Manson!!!Nostredameus!!!Silent stream of godless elegy!!! a mnoho dalsiho=) Momentalne hraje nejvic Edguy-Tinnitus Sanctus=)

Nekdo kdo by doporucil kapely podobneho razeni ktere jeste neznam?=)

Cradle of Filth, Dimmu Borgir nebo Korn ;)

A Marilyn má iy opaÄnÄ :beg:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

XIII Století­ - skvÄla gothic rockova skupina z Jihlavy

Elizabeth - pozdejc se to rozjede

Torquemado - doporucuju nechat celou

Ten stary dum se rozpada - ta je beautiful :D

Skupina je snad vic znama v Polsku nez u nas...

Edited by Frutti
Link to comment
Share on other sites

XIII Století­ - skvÄla gothic rockova skupina z Jihlavy

Elizabeth - pozdejc se to rozjede

Torquemado - doporucuju nechat celou

Ten stary dum se rozpada - ta je beautiful :D

Skupina je snad vic znama v Polsku nez u nas...

 

to je nahodicka, XIII.stoleti jsem dneska poslouchal v praci v aute..

Link to comment
Share on other sites

 

edit: ThisCunt...koukal sem na to a sakra ten hlas ma fakt dobrej :), ze zacatku mi to videem malinko pripomelo Trollech - Ve stinu starych dubu - video na ten song je fakt masakr :)

Edited by Frutti
Link to comment
Share on other sites

 

edit: ThisCunt...koukal sem na to a sakra ten hlas ma fakt dobrej :), ze zacatku mi to videem malinko pripomelo Trollech - Ve stinu starych dubu - video na ten song je fakt masakr :teehee:

Konecne nekdo, kdo posloucha HC, jo? :)

Link to comment
Share on other sites

JJ zalibil se mi teprve nedavno takze moc hardcore kapel neznam, ale tahle je paradni, libi se mi od nich jeste live for this, defeatist :teehee:. Das nejaky tipy na dobry kapely podobnyho stylu?

 

Diky :)

Edited by Frutti
Link to comment
Share on other sites

JJ zalibil se mi teprve nedavno takze moc hardcore kapel neznam, ale tahle je paradni, libi se mi od nich jeste live for this, defeatist :teehee:. Das nejaky tipy na dobry kapely podobnyho stylu?

 

No bohuzel sem ted po formatu disku a nemuzu najit zalohu, tak budu muset zavzpominat :)

Z ceskejch stoji za zminku :

(No jde to trosku do crosscore...)

Trosku mirnejsi jsou napr. As I Lay Dying:

No od tech se da poslouchat asi taky vsechno, pokud se ti tenhle styl libi :]

Dal pokud se by se ti libil klasickej New York HC urcite stoji za zminku Sick of it all (tam uz je trochu slyset punk, ale jde to :)) :)

Link to comment
Share on other sites

Trollech - Ve stinu starych dubu

 

Tohle album a tahle kapela... to je prostě něco otřesnýho :) Když jsem slyÄel blackmetalovým hlasem zpí­vané texty typu "Každý strom je mým pří­telem, každý tvor je mým bratrem..." tak mÄ to dostalo do kolen :teehee: Ale pozitivní­ vÄc- nedá se o téhle kapele ří­ct, že by byla komerÄní­ :)

Link to comment
Share on other sites

Mno :teehee: a jestli jsi videl primo video na tenhle song (je mozny ze je to i album ale je to urcite i song) tak z toho budes umirat :), proste okamzik kdy jeden typek je zahrabanej v listi a tvari se jako by mel umrit a pri tom zpiva...nebo okamzik kdy prebihaji reku to je taky vtipny. Check youtube ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...