Jump to content
Reborn fórum

Novy capky


Koca

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Novy capky, ktery padaj z potvor:

 

5364 - Evil snake lord hat -> 0,5% Evil snake lord (1418); STR + 1, INT + 1, AGI + 2

5363 - Helm of abyss -> 0,02% Abysmal Knight (1219); Increases 3% resistance from Boss monster. Reduced 3% resistance from Demihuman monster.

5367 - Hyegun hat -> 0,02% Yao Jun(Hyegun) (1512); Add a 5% resistance against Demon monster, MDEF + 3

5365 - Magnolia cap -> 0,02% Magnolia (1138); Enables use of Level 1 Flasher. Adds 5% resistance to the Stun.

5420 - Mask of Ifrit -> 2% Ifrit (1832); STR + 1, INT + 1, Mdef + 5, Add a 5% resistance against Fire Property monsters.

5352 - Poporing hat -> 0,02% Poporing (1031); lvl 1 Detoxify

5385 - Yoyo hat -> 0,02% Yoyo (1057); Level 1 Pick Stone a Level 1 Throw Stone.

 

Pridany funkce tem capkam, ktery nemely:

5490 - Anubis Hat -> anubis (0.02); INT +2

5473 - Nipper Crab Hairpin -> crab (0.02); Level 3 Cold Bolt

5501 - Pirate's Pride - Pirate Skeleton (0.02); VIT +2

5518 - Large Baphomet Horns - Baphomet (2%); Adds 6% resistance against Demi-Human monster.

 

 

Popisky v db jsou aktualni, u klienta budou pozdeji (nejspis v prubehu dne ocekavejte patch)

Link to comment
Share on other sites

nic proti novym cepickam ale ten drop je strasny az nasiraci...radsej green ferus kartu ako ciapku, radsej abyss knecht kartu nez capku...tot muj naozor

 

To možná. Ale uvÄdom si, že když se _přidá_ možnost, že něco padne, rozhodnÄ to neznamená, že se omezí­ drop karet. Tyhle dvÄ situace (drop Äepice a drop karty) spolu nikterak nesouvisí­. Dokonce se může stát, že padnou obÄ najednou. To, že padne něco jiného než to, co si nepřejeÄ, neznamená, že kdyby Äepice nebyla, že by nezbytnÄ musela padnout karta.

Link to comment
Share on other sites

To možná. Ale uvÄdom si, že když se _přidá_ možnost, že něco padne, rozhodnÄ to neznamená, že se omezí­ drop karet. Tyhle dvÄ situace (drop Äepice a drop karty) spolu nikterak nesouvisí­. Dokonce se může stát, že padnou obÄ najednou. To, že padne něco jiného než to, co si nepřejeÄ, neznamená, že kdyby Äepice nebyla, že by nezbytnÄ musela padnout karta.

PřesnÄ... asi jako Giearth karta taky nepadá mí­sto elvenů...

Link to comment
Share on other sites

To možná. Ale uvÄdom si, že když se _přidá_ možnost, že něco padne, rozhodnÄ to neznamená, že se omezí­ drop karet. Tyhle dvÄ situace (drop Äepice a drop karty) spolu nikterak nesouvisí­. Dokonce se může stát, že padnou obÄ najednou. To, že padne něco jiného než to, co si nepřejeÄ, neznamená, že kdyby Äepice nebyla, že by nezbytnÄ musela padnout karta.

 

no pozri bol by si radsej za green ferusa alebo trhlu capku? kazdopadne si povies...ach k**** do p*** to mohla byt karta, asi tak ked som vymlatil 15k raydricku a padol mi j**** iron cain...asi tak a este sa mi nestalo zeby mi na karotvy drop padli rovnake veci...

Link to comment
Share on other sites

no pozri bol by si radsej za green ferusa alebo trhlu capku? kazdopadne si povies...ach k**** do p*** to mohla byt karta, asi tak ked som vymlatil 15k raydricku a padol mi j**** iron cain...asi tak a este sa mi nestalo zeby mi na karotvy drop padli rovnake veci...

To chce trpÄlivost a ří­ct si spí­Ä než ******** ří­ct aspoř ta ÄepiÄka

Link to comment
Share on other sites

no pozri bol by si radsej za green ferusa alebo trhlu capku? kazdopadne si povies...ach k**** do p*** to mohla byt karta, asi tak ked som vymlatil 15k raydricku a padol mi j**** iron cain...asi tak a este sa mi nestalo zeby mi na karotvy drop padli rovnake veci...

proste smula, s tim nic neudelas :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Urcite nedela, ale musim ted upozornit, ze questy na capky se dlouhodobe neplanujou. Na zpracovani ceka jeste 5 navrhu na questy. Ale nezoufejte, vetsina cepic z tech screenshotu pujde ziskat. Nemuzu s urcitosti rict kdy, snad v prubehu cervence nebo srpna

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mám takovej dotaz/problém.. Ted sem dodÄlal Q na Observer a asi sem tak nějak možná naivnÄ doufal,že až si ho nasadim tak se mi v seznamu skillů zobrazí­ skill sense jako u wizny a budu ho moc použí­vat ale nic nikde nemám. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Neví­m jak je informováno vedení­ serveru... ale nějakým updatem se vrátily funkce nÄkterých ÄepiÄek, které se předtí­m omezovaly.

 

...

vratil jsem to, protoze v item databazi vubec nebyly tyhle zmeny oznaceny jako reborni. I tak ted jen 3 cepky ziskaly zajimavou funkci.. nechame to takhle, uvidime.

Link to comment
Share on other sites

Diadem

Hockey Mask - Zabrano

Observer - Quest hotov

Poring Party Hat

Sacred Palma

Deporte Doll Hat - Zabrano

Glarice Doll Hat - Zabrano

Sorin Doll Hat - Zabrano

Tailring Doll Hat - Zabrano

Vinit Doll Hat - Zabrano

W Doll Hat - Zabrano

Songkok - Navrh hotov

Selendang - Navrh hotov

Gangster Scarf - Quest hotov

Ninja Scroll - Quest hotov

Baphomet Horns - Zabrano (dlouho zadna odezva, mozna volne)

Orc Hero Headdress

Bunny Top Hat - Quest hotov

NewYear Suit Hat

Angel of Ghost - Zabrano

Crunch Toast

Old Bandana

Mandragora Cap - Zabrano

Bone Head - Zabrano

Hunter Hat - Quest hotov

Santa Poring Cap - Nepristupne :D

Loki Mask

 

 

Kdypak budou dokonÄeny rozvrtané questy na Äepky?

KonkrétnÄ mÄ zají­má Angel of Ghost? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Potrebujem poradit s questom Rainbow Scarf.

Knihovnik mi povedal, ze "Kapra ve Veins je moje kamaradka, a chtela ochutnat banan."

NPC Kapra nijak nereaguje, a inu nikde nevidim.

 

edit: Tak uz to mam. Bola to Kafra. Moja chyba.

Edited by strauchy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...