Jump to content
Reborn fórum

Co takto spravit zraz v Brne?


Tinka

Kedy chcete zraz?  

64 members have voted

  1. 1. Vyberte datum.

    • 5./6. 12. 2008
      4
    • 12./13. 12. 2008
      3
    • 9./10. 1. 2009
      2
    • 16.1./17. 1. 2009
      24
    • neskorsi datum
      6
    • je mi to uplne jedno
      25


Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podotykam ze by som chcela do Vianoc vediet kto pride :) aby som to mohla zarezervovat :)

 

Z toho vseho co jsem pochytil z celeho topicu, mi neni jasne, kdy to vubec bude. Coz znamena, ze se nemuzu do te doby zavazne prihlasit...dalsi kriterium je to ... jestli bude moznost nejakeho ubytovani...a dalsi, ktera hospoda to bude ... (jakoze s urcitosti) muj nazor je ze A2 by byla ok ... :)

Edited by Leontinka
Link to comment
Share on other sites

... ze se nemuzu do te doby zavazne prihlasit...

ten seznam je hlavnÄ orientaÄní­ (pro poÄty) stejnÄ se tam pár lidí­ neukáže a pro zmÄnu jiní­ neoÄekávaní­ pří­jdou... nikdy to neřekneÄ na 100%

a když tak koukám na anketu, tak termí­n 16 / 17.1. je jasný.

 

Jinak ja se taky přiklání­m k A2 nebo Vačici, ale jestli máÄ Avery známost v tom Rockpubu tak by to byla asi nejlepÄí­ volba (mohli by jsme tu kamarádku uplatit a přespat tam :)) ... otázka je jak to tam vypadá, aby se nÄteří­ nelekli až uslyÄí­ z jukeboxu hrdelní­ hlas death metalu :-D

Pub vypadá draze

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Na tu rockovu hospodu by som sa nespoliehala minuly tyzden nas tam pekne oklamali s rezervackou/ zrusili ju 3 dni predtym ze idu rekonstruovat kazdopadne sa tam mozem ist spytat ze co s tym oni tam rezervacky vobec nemavaju pretoze to nie je vychytena krcma.

 

druhy dotaz: da sa A2 vobec zarezervovat?

treti dotaz: za pub by som kludne bola je to tam hezke robia tam dobre lacne topinky super pivo (ja ho zas tolko nevypijem aby sa mi to odrazilo na penazenke).

 

Hlavne musim najprv vediet pocet az potom rezervovat stoly zatial to vyzera na 35 ludi cca :)

 

a bude to 17.1.2009

jeden den pretoze dva dni tomu obetovat nebudem moct 20. mam skusku :)

 

prespat sa da u nas na koleji v hoteli cena je do 100ky na noc pre jedneho studenta :) ludi do 18 rokov neubytovavaju :)

je to kolej Komarov na ulici bri Zurku 5 telefonne cislo 549492715

jazdia sem saliny 9 a 12 je to na konecnej takze sa neda stratit smile.gif

kto by mal zaujem o blizsie info napr ako sa dostat zo zastavky na kolej nech mi napise na icq mam ho v profile

 

letne ubytovanie stalo 120 korun/noc teraz to bude asi tiez tak :) ked vas ubytuje kamos tak je to za polovicu (neviem ako to je na inych kolejach)

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

uz vidim ako to dopadne ako amdma zraz plus nejaki novi :) inak co const ashi myjka a ostatni s brna?

 

Pch, bude lidu a lidu, si prece nemuze nikdo nechat ujit :)

A brnaky muzes zapocitat rovnou vsechny, u tech to je samozrejmost :)

Link to comment
Share on other sites

gell u teba je vsetko otazne :) ale ak chces dam tam vykricnik.

ak nas bude takto malo ako teraz tak staci ak tam nabehnu traja ludia a kazdy rezervuje tym ich oklameme ja sa tam pojdem spytat. ak nie toto brala by som skor ten pub aspon prijemna zmena :) a je tam aj fotbalek co si pamatam (alebo nepamatam? s pubu si toho nikdy vela nepamatam)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...