Jump to content
Reborn fórum

Co takto spravit zraz v Brne?


Tinka

Kedy chcete zraz?  

64 members have voted

  1. 1. Vyberte datum.

    • 5./6. 12. 2008
      4
    • 12./13. 12. 2008
      3
    • 9./10. 1. 2009
      2
    • 16.1./17. 1. 2009
      24
    • neskorsi datum
      6
    • je mi to uplne jedno
      25


Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stornuju svou íşÄast na srazu, původnÄ jsem si ří­kal že pojedu (i když bych propásl spoleÄnou oslavu narozenin tří­ kámoÄů a cesta do zamrzlého brna po vánocí­ch není­ levná). Ale to co se tu teÄ dÄje vážnÄ nemá obdoby. Možná jsem jenom nezaujatý nebo ÄpatnÄ informovaný o poslední­m dÄní­ tady ale co jsem se doÄetl na GW topicu (jeÄtÄ před promazání­m) a co Ätu teÄ jinde... řeknu to struÄnÄ:

Je mi z vás ÄpatnÄ (nemyslete si že z tÄch druhých... z vás vÄech). Ano ten bordel co na Rebornu je, je tu pár let ale když teÄ vÄechno tak "hezky", "objektivnÄ", s "podloženými" důkazy a "bez" mlžení­ rozebí­ráte jedno vedle druhého tak je mi opravdu na zvracení­ a stydí­m se za ostatní­.

 

Nejedu, je to mé poslední­ slovo... musel bych mlÄky sedÄt nÄkde v rohu, hledÄt do zemÄ a občas se na nÄkoho usmát.

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Takovych se kteryma bych si rad pokecal tam je jen par ;) ... tak mozna ze nekdy priste, stejne predstava byt v hospe 3 hodiny a pak cekat do rana na vlak se mi moc nelibi, to jeste neberu v uvahu fakt ze bych dostal po Äumáku.

btw normalni veci? co to je? roste to na stromech? ;)

Link to comment
Share on other sites

Perthe ja by som ta rada videla. Uz minimalne tristvrte roka ani len netusim co sa v RO deje a to asi polovicka ludi co idu na zraz je na tom stejne myslis ze by si si nepokecal? Ja neviem fakt co sa deje/dialo v GW topicu a ani ma to nezaujima ak chce niekto riesit na zraze GW nech si riesi ale sam vonku pred hospou. Ja sa tam idem bavit a pokecat s kamosmi pri pivku. Rozumeno?

Link to comment
Share on other sites

Na sraze na konci prazdnin byli taky lidi, ktery sem moc nemusel ve hre, ale tam s nimy byla zabava... :)

Tss... :sadbye:

jo pertiku, nekterym se pri myslence na to, jaky posledni dobou jsi taky neobjevuje na tvari usmev, minule si na me byl moc zly a bez duvodu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...