Jump to content
Reborn fórum

Co takto spravit zraz v Brne?


Tinka

Kedy chcete zraz?  

64 members have voted

  1. 1. Vyberte datum.

    • 5./6. 12. 2008
      4
    • 12./13. 12. 2008
      3
    • 9./10. 1. 2009
      2
    • 16.1./17. 1. 2009
      24
    • neskorsi datum
      6
    • je mi to uplne jedno
      25


Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ked je to teda 17. ..Mata,mozes ma odpisat zo zoznamu,ja nepridem :) mam za 1. akurat ten tyzden (po zraze) tie prijmacky na Cyprus,teda pohovor a ocino ma oslavu narodenin a vecer uz mam nejaky program s kamoskami:) oslava silvestra - oneskorene, ale predsa :) a to si nemozem nehat ujst :)) Takze je mi to veelmi luuuto lebo vidim,ze fakt to bude stat za to ( vidim celkom kvalitny zoznam uchadzaÄov :) ) tak paÄte:)

Link to comment
Share on other sites

Prijde i Muffa, Crage a Tadeas.. :)

nooo s tim Tadeasem pomalu, ten nevi kde ze zitra vzbudi, natoz co bude delat 17teho :) predbezne ale nikam nejdu pokud vim. tezko rict jak bude cas, proto jsem se zatim sam nehlasil [a od tebe kenny je to celkem podraz :)].

Link to comment
Share on other sites

nooo s tim Tadeasem pomalu, ten nevi kde ze zitra vzbudi, natoz co bude delat 17teho :) predbezne ale nikam nejdu pokud vim. tezko rict jak bude cas, proto jsem se zatim sam nehlasil [a od tebe kenny je to celkem podraz :P].

 

Tak to sorry, me bylo primo receno ze jdes ;)

Link to comment
Share on other sites

Klidne si mi pripiste na seznam.

 

Mam tady maly tip pro slecny... aby nemusely vsechny nosit ty masle a kralici usi...

 

http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...s%3Dcs%26sa%3DN

 

 

edit: tak bohuzel, zasr. prace cely vikend 15-17.01 jsem v kopru, takze si me zase vesele muzete skrtnout.

;( ja se do toho brna snad nepodivam....

 

edit: dobra zprava - jedu tam

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Nic noveho pod sluncem, jen, ac nerad, musim potvrdit, ze na sraz nedorazim. (strasna veta, tech carek :)). Rad bych se na vikend na otocku v Brne ukazal jak sem planoval, ale momentalni hodne spatna situace, tady za kanalem, mi to nedovoli.

 

Berte to sim jako oznameni tem par lidem, co by me (snad) radi videli. Dikes

 

Vsem ostatnim preju hodne piv a zabavy !!

Link to comment
Share on other sites

Inak ako pozeram tak nam to zarezervovali na piatu takze keby niekto prisiel skor tak feel free to go there :) kludne si bezte sadnut neprechadzajte sa po Brne v tej kose.

 

Dorezervovali sme s Ensim este jeden stol takze teraz je to tak 50 ludi :) Keby prislo viac, ktori nie su na zozname a tak neviem ci si sadnete pub byva vzdy 2 dni pred datumom cely obsadeny.

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

btw. seznam co sem zatim poskladal

1 -10: Aileen?, Alchus, Ar.Ulric, Arek, Argus Kos, Avery, Auri, Baal, Betr, Cerisek

11-20: Coud, Crage, Crowley, Desto, Edrexa, Ensi, Fisch, Frost, Frozt, Gari

21-30: Gell!, Gilga, GOD, Glorf, Gwindol, HAF, Iscar, James, Jaromil, Jiraya

31-40: k3dT, kenjiro, kočiÄák, Kuzma, Leontinka, Loony, Luke, Mat33gh, Muffa, Myjka

41-50: Nagi, Nessa, Palda, Perth?, Pharaoh, President, Ren, Rulik, Safik, Saqata

51-60: Shealla, Sway, Tadeas, Tracy, Trouble, Xarus + kamoska, Weex, Whisper, +1 :)

 

a jinak to tam vypada zatim takhle:

pub.GIF

Edited by ensi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...