Jump to content
Reborn fórum

Kvizovy event


Destroyer

Recommended Posts

Takze o co vlastne jde,..

jiz pred par dny jsem rozjel kvizovy event na styl - kdo jako prvni spravne odpovi.. vyhrava odmenu. Zde napisu pravidla a informace, jak si pri takovem eventu pocinat, pokud se rozjede. Nebudu muset skrz tento topic opakovane psat pravidla, ktera jsou nasledujici :

 

- Kvizy, ktere se budou konat.. nebudou dopredu nahlasene. Muze se tedy stat, ze uz prijdete do rozjeteho kvizu. (Samozrejme, ze se muzete pridat.. ucast je dobrovolna)

- Kvizu se muze ucastnit kdokoli - na level / pohlavi / class rozhodne nebude bran zretel.

- Kvizy zpravidla nebudou mit stanoveny limit delky trvani. (Jelikoz je nesmysl dopredu rikat jak dlouho to bude trvat.. tohle pisu hlavne pro lidi, kteri se pokazde zeptaji - "A jak to bude dlouho trvat?" .. sam nevim opravdu :) )

- Kviz nebude probihat nikde ve meste (tam se budou pouze prebirat odmeny), tudiz se ho muze zucastnit kazdy i pri expeni.

- Po polozeni otazky mate moznost odpovedet - odpovidat budete me PMkem na specialni postavu s nickem "Kviz".

- Pokud napisete odpoved, tak jsou dve varianty - PM zprava dojde(a mate taky slusnou sanci na vyhru) / nebo se misto PM zpravy napise "(Kviz)nechce od tebe dostavat zpravy" .. tohle se obevi v pripade, ze mi odpovedi prislo uz dost a bohuzel uz Vasi nepotrebuji.

- Odmeny budu rozdavat ihned po spravne napsane odpovedi. (Zalibil se mi na to Aldebaran, takze nejspis mne najdete pri kvizu posedavat tam)

- Hrac, ktery napise jako prvni spravnou odpoved, bude pred dalsi otazkou vyhlasen spolu se spravnou odpovedi.

- Nikdy nemuzu zarucit dokonalost otazky.. tim chci rict ze vypady proti me osobe a poucovani, ze to melo byt "tak a onak" si nenecham libit a kviz okamzite ukoncim s odkazem na pravidlo c. 1.

- Odmeny se budou menit v zavislosti na levelu otazky - cim vyssi level, tim samozrejme hezci odmena.

- Pred kazdym kvizem ohlasim z jakeho "soudku" otazky budou, takze budete mit par minut na pripravu :).

- Ten kdo si neprecte tyto pravidla, tak samozrejme muze kvizy delat take, ovsem ve hre nebudu odpovidat na dotazy - kde/co/proc/jak .. maji cist fora ;).

 

Snad jsem to sem napsal vsechno, pravidla budu nejspis jeste doplnovat.. takze kdo by mel nejaky navrh, nebo poznamku, tak se mi ji rozhodne nebojte rict a pravidla pridam/upravim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...