Jump to content
Reborn fórum

Jaký typ eventu se Vám lí­bí­


Iscar

Recommended Posts

čistÄ pouze zájmovÄ :chair:

A protože už s tí­m asi neumí­m ... tak PvP, hádankový, chodí­cí­ nebo luckersky :prop: ... a nebo jdou i kombinace anebo pří­padnÄ řeknÄte, co se Vám nejví­c lí­bilo ... a nebo i nelí­bilo :yay:

Edited by Iscar
Link to comment
Share on other sites

v jednoduchosti je krása, eventy jako letní­ tábor jsou sice taky fajn, ale moc organizace, nespolehliví­ lidé apod. to kazí­, a proto preferuju eventy spontánní­, rychlé a jednoduché

 

a každý má rád překvápka, něco vymysli :chair:

jinak z nabí­dky asi hádankové :prop:

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

čistÄ pouze zájmovÄ :chair:

A protože už s tí­m asi neumí­m ... tak PvP, hádankový, chodí­cí­ nebo luckersky :prop: ... a nebo jdou i kombinace anebo pří­padnÄ řeknÄte, co se Vám nejví­c lí­bilo ... a nebo i nelí­bilo :yay:

pvp - ja radsi tvt -ty me moc bavili

hadankovy - taky dobry -zjisti jsem ze mi vetsinou nejdyl trva precist otazku :D

chodici - ujde -pokud se nemusi moc hledat

luckersky - to me moc nebavi -jsem rozeny smolar

 

Cim vic lidi tim lip, ale zas aby se naslo pro ty lidi vyuziti. Hrat fotbal s 50+ hraci nebo cekat na to az vsichni po jednom neco udelaji (ruska ruleta) je otrava.

Link to comment
Share on other sites

pvp - ja radsi tvt -ty me moc bavili

Hrat fotbal s 50+ hraci nebo cekat na to az vsichni po jednom neco udelaji (ruska ruleta) je otrava.

 

To mÄ se zase luckerský event ve stylu Ruská ruleta moc lí­bil :yay: Jiank býval i event v pronterském hradÄ kdy se hráči rozdÄlili do týmů a včichni najednou bojovali o hrad :D Event byl jen pro non adv. chary :D zají­mavá vÄc tenkrát :chair: Jinak já myslim že eventy co nám GM dÄlaj doteÄ sou fajn a není­ k tomu co na stÄžování­ :D Komu se do toho nechce, tak aÂť se eventu neůÄastní­ :prop:

Edited by Frozt
Link to comment
Share on other sites

No za sebe - obecne spis eventy typu "neco nahodit zacina to u Franty Vomacky v pronte a pobezi to do pristiho restartu", idealne kdyz nejde jen o zabij neco a dones, ale je to necim prolozene :chair:

A mam to nejradejc proto, ze i na jinak vyborny "okamzity" event po 12+ hodinach v praci proste vetsinou nemam chut, kdezto tohle si muzu obehat v klidu.

Link to comment
Share on other sites

kazdy event je fajn...mne sa napriklad najviac pacil fotbal v letnom tabore :prop: mohol by sa znovu zorganizovat mensi turnaj bola by sranda...a eventy typu "dones toho co najviac" ako bol napriklad Zakliaty poring (priznajte sa kto ich ma este v Kafre :yay:) boli tiez fajn :chair:

Link to comment
Share on other sites

No za sebe - obecne spis eventy typu "neco nahodit zacina to u Franty Vomacky v pronte a pobezi to do pristiho restartu", idealne kdyz nejde jen o zabij neco a dones, ale je to necim prolozene :chair:

A mam to nejradejc proto, ze i na jinak vyborny "okamzity" event po 12+ hodinach v praci proste vetsinou nemam chut, kdezto tohle si muzu obehat v klidu.

uplne suhlasim, takych by mohlo byt viac

Edited by Freesia
Link to comment
Share on other sites

Tak ja jsem vseobecne aniteventovy a antiquestovy typ hrace,vzhledem k casovemu vytizeni,hraju vetsinou vecir a absolutne bych nestihal eventy typu "dones milion toho a milion tamtoho",dale me odrazuje od eventu vetsinou ti lidi,kteri se ho ucastni a to bud za jejich spam ci chovani behem a hlavne pred zahajenim eventu (obdivuju GM za jejich trpelivost,ja bych 3/4 lidi pozaviral a rozkousal klavesnici :chair: ).

Co si pamatuju,tak uz je to hodne stary event a ten me docela bavil (nevim uz jmeno/nazev),ale bylo to zaplava monster,ktery utocili na mesta ci tak neco podobnyho,v alberte pristalo hafo potvor z labu apod.,ikdyz dnes vzhledem k poctu asur a creatoru by to byla nuda a zase by si zablbli jedinci.Kdyz event tak pro kazdy typ charu jiny.

Link to comment
Share on other sites

Tak z Äasového hlediska taky ty delÄí­ (nějaký ten den/týden trvají­cí­). A nejlepÄí­ jsou s aktuální­ tématikou dÄní­ ve svÄtÄ / svátky a tak (dost mnÄ iritují­ opakují­cí­ se eventy (vánoce halloween...) kdy už hráči vyloženÄ Äekají­ na raty, Äepičky zdarma a tak). Dale bych omezil eventy sezen si partu lidi a snazte se, to muze byt problem, zvlast pri vetsich partach.

 

A typ? každopádnÄ něco vtipného, a ne vyhunti to a to a to (pár vÄcí­ třeba jo ale když to je velké množství­ tak už je to nuda), nejlépe něco se zápletkou a když je GM čikovný a vymyslí­ tam nějaké hádanky nebo jeÄtÄ lépe hří­Äky, logické íşkoly na splnÄní­ (tí­m znovu nemyslí­m přines, zabij...) jmenoval bych třeba srandovní­ nahánÄní­ peco peco v questu na peco feather band... něco v tom smyslu a napří­klad tehdejÄí­ taneÄní­ event, kdy se na vás mohli přijí­t podí­vat ostatní­ jako publikum byl fakt naprosto vymakany. Tech veci jde vymyslet spousta (inspirovat se klidne muzete v questech pro zmenu jobu postavy), mrzi mne kdyz to obcas GM flaknou tim ze daji do pronty NPC na zmenu v priseru, hodi do mesta par mobu a vy si hrajte... to je dost nemastné neslané a uz i docela ohrane imho.

Tusim ze jsi to byl ty Iscare kdo tu chtel kdysi daaavno Reborn olympiadu a to by imho bylo docela zabava, kdyby se tyden po tydnu konaly nejake discipliny, udelal by se pavouk a z umisteni pak zebricky... :chair:

Link to comment
Share on other sites

Ja by som tiež bola za dlhčie trvajíşci v rámci pár dní­, ale skí´r s hádankami, dáke detetí­vne pátranie.. je jedno, či by to bolo pre jednotlivca alebo partu ale dáke, aby si to mohli spraviÂť vÄetci, aj naprostý nováÄci, pretože pri niektorých eventov ma nahnevalo, že na to boli potrebné veci, ktoré jednoducho íşplný nováčik nemá Äancu zohnaÂť a nemí´že sa preto zíşÄastniÂť.

Link to comment
Share on other sites

jop, toho by som brala, Äkoda, že sa z Niffu vytratil...

iba som poÄula, že stačila jedna pneuma nato, aby ho zastavila, ale ako myslí­m, že by bola sranda

alebo také poripori, to by bolo extra :rolleyes:

poripori už tu byl a toho spamu na fóru bylo ví­c než ve wc topicu :rolleyes: (vyvolal se v boss arénÄ v dobÄ, kdy tam mÄli pří­stup včichni (bÄhem první­ho týdne co ten quest fingoval se mi zdá))

Link to comment
Share on other sites

poripori už tu byl a toho spamu na fóru bylo ví­c než ve wc topicu :rolleyes: (vyvolal se v boss arénÄ v dobÄ, kdy tam mÄli pří­stup včichni (bÄhem první­ho týdne co ten quest fingoval se mi zdá))
Se pleteÄ asi :rolleyes: Poripori je ta mrcha, co vypadá jak deviling nebo to z odin's temple, má to 9 999 999 HP nebo kolik a použí­vá to vÄechno možný .. zato hollow poring je taková obrovská oranžová koule přes půl screenu, vypadá trochu jak halloweenská dýnÄ, jenom mlátí­ a nechá se Äasem vykuchat, kdysi dávno byl na czru v niffu2 :shifty:
Link to comment
Share on other sites

No na tu Albertu musí­m asi zareagovat :lookaround:, protože jestli je to ten event, co jsme dÄlali s Constym, kde se použili mobové z laborky ..... tak to se neuvÄřitelnÄ dí­ví­m :) Teda pokud je to on :) Tehdy to bylo ... pojÄ něco udÄláme a moc přemýÄlet nebudeme :megalol:

Edited by Iscar
Link to comment
Share on other sites

No na tu Albertu musí­m asi zareagovat :lookaround:, protože jestli je to ten event, co jsme dÄlali s Constym, kde se použili mobové z laborky ..... tak to se neuvÄřitelnÄ dí­ví­m :) Teda pokud je to on :) Tehdy to bylo ... pojÄ něco udÄláme a moc přemýÄlet nebudeme :D

ten straslivej utok majo co byl predtim byl vetsi fun nez ti mobove z labu :megalol: tam to ty lidi rezali hlava nehlava to byla sranda :D

Link to comment
Share on other sites

me se strasne moc libi ten event jak utocili ty moby na albertu ale to uz je strasne davno

 

Jestli myslí­Ä to samé co já, tak teda neví­m, to byl nejhorÄí­ event, který jsem zažil. :shifty: A tenkrát na nÄj nadával celý Reborn. I když s odstupem Äasu na to hezky vzpomí­nám. (ress - 1krok - dead - ress - 3kroky - dead - ress - teleport - dead)

 

vzzz.jpg

bzzzz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jestli myslí­Ä to samé co já, tak teda neví­m, to byl nejhorÄí­ event, který jsem zažil. :shifty: A tenkrát na nÄj nadával celý Reborn. I když s odstupem Äasu na to hezky vzpomí­nám. (ress - 1krok - dead - ress - 3kroky - dead - ress - teleport - dead)

 

vzzz.jpg

bzzzz.jpg

tohle byla až druhá Äást myslí­m, mÄ to přiÄlo zábavné docela , to ze ste byly lamy a umí­raly na každém kroku je váÄ problém :-) od nás nikdo nenadával a taky jsme umí­raly ale ne tak často , jsem byl dokonce mvp z toho kiela :-P , ale zábavnÄjÄí­ byl ten íştok majo na té mapÄ vlevo od alberty myslí­m

Link to comment
Share on other sites

tohle byla až druhá Äást myslí­m, mÄ to přiÄlo zábavné docela , to ze ste byly lamy a umí­raly na každém kroku je váÄ problém :-) od nás nikdo nenadával a taky jsme umí­raly ale ne tak často , jsem byl dokonce mvp z toho kiela :-P , ale zábavnÄjÄí­ byl ten íştok majo na té mapÄ vlevo od alberty myslí­m

 

Jak lamky? :shifty: V partÄ s Äervem a já sám jsem mÄl 9k HP a pÄtkovej Mental Strength. Ale jo, byl jsem troÄku lame, to já vlastnÄ jsem jeÄtÄ pořád i po tÄch letech. A Äkoda, že jsem ty Majo nějak propásnul.

Edited by Marcop
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...