Jump to content
Reborn fórum

System - [Uspechu]


Mitheress

Recommended Posts

[bony, bony] - Rád bys mÄl luxusní­ či zahraniÄní­ zboží­? Není­ nic jednoduÄÄí­ho. Zí­skej 101 bonů a utraÂť je u Veksláka v Tuzexu. :)

To tezko :) protoze pokud utratis zaroven 101 bonu, tak ti ucko da se 102 druhy :) Proste kontrola na pocet utracenych je az po kontrole na to jestli mas nebo nemas ucko a uplne nakonec pricitani... je to kvuli mazani zbytecnych promennych po sobe a kontrole v co nejmene if. Je to globalni dynamicka fce pro vsechny. Az me napadne lepsi reseni tak to opravim.

 

Edit: donutil jsi me premyslet... po restartu to bude reagovat presne na 100 a vic utracenych bodu, i kdyby to melo byt naraz. ;) Musim si zavest TODO list... klidne se pripominejte, kdybych na neco zapominal.

 

Kazdopadne diky betre za pripominky.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teprve dneska jsem se dostala k otestovani uspechu [Chce to salinkartu]... po procestovani 1M kaprou jsem ten uspech normalne dostala :teehee:

 

V podstate mas pravdu, bol to ten isty problem ako s "bony, bony" , predtym som precestoval 1M a nic, dnes som urobil jednu cestu do veinsu a dalo mi to ten (Chce to salinkartu) uspech.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Funguje [Rituální­ obÄÂť] ? nebo to obnasi neco vic nez zabit moba do 1sec po "Trhuhly v guildovnich hradech se respawnuly!" Jsem ted tesne po tomto napisu dorazil Pickyho a nic :teehee:

edit: [Kdo huntí­, má equip] - nefunguje, ted mi padla karta a Ucko se nepripsalo :(

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Po splneni [Novy zivot] sa mi objavilo v CP [Nezname ucko] - nie je to nejaky error? :teehee:

 

edit: [Kdo huntí­, má equip] mi tiez neslo, aj ked som si myslel, ze je to tym, ze som to rozklikol hned po nabrani do guildy, a aspon nerelogol

Edited by morgoth
Link to comment
Share on other sites

Po splneni [Novy zivot] sa mi objavilo v CP [Nezname ucko] - nie je to nejaky error? :teehee:

 

edit: [Kdo huntí­, má equip] mi tiez neslo, aj ked som si myslel, ze je to tym, ze som to rozklikol hned po nabrani do guildy, a aspon nerelogol

To prvni overime.... je mozne ze neni v seznamu ucek na CP

 

to druhe je tim, ze chyba v popisku... je treba mit 50 bodu.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
To prvni overime.... je mozne ze neni v seznamu ucek na CP

 

to druhe je tim, ze chyba v popisku... je treba mit 50 bodu.

Tak aspon vim o kterej papir bude nejmensi zajem :teehee:

A co ta ritualni obet ?

Link to comment
Share on other sites

Tak aspon vim o kterej papir bude nejmensi zajem :teehee:

A co ta ritualni obet ?

Script je jednoduchy... pokud zabijete monstrum v 0hodin 0minut 0sec tj presne o pulnoci dle serveroveho casu, dostanete ucko. Znova to otestuju, ale fungovalo to na lokalu.

Link to comment
Share on other sites

[stará technologie] - Zabij RSX-0806, aniž by se kdokoliv portnul. - Nefunguje

 

Edit: nedá UÄko, i když nikdo neportnul. zkouÄeli jsme to 3x, na mapÄ nikdo kromÄ nás nebyl.

Edited by Gracy
Link to comment
Share on other sites

mozna by bylo dobry napsat, co je na tom blbe... jestli to ten uspech neda, kdyz se nikdo neportne, nebo jestli to ten uspech da, i kdyz se nekdo portne... nebo o co vlastne jde :teehee: usnadni nam to spousty prace :(

Link to comment
Share on other sites

[stará technologie] - Zabij RSX-0806, aniž by se kdokoliv portnul. - Nefunguje

 

Edit: nedá UÄko, i když nikdo neportnul. zkouÄeli jsme to 3x, na mapÄ nikdo kromÄ nás nebyl.

Funguje to, zkousel jsem to uz predtim a nic se na tom nemenilo.

 

By me zajimalo jak vis, ze tam krome vas nikdo nebyl.

Link to comment
Share on other sites

Funguje to, zkousel jsem to uz predtim a nic se na tom nemenilo.

 

By me zajimalo jak vis, ze tam krome vas nikdo nebyl.

 

Neni to trochu na skodu, ze snahu o uspech muze te parte znemoznit kdokoliv kdo prijde na tu mapu a portne? Jak si maji ti lidi pohlidat aby tam nikdo nevlezl a neportnul?? Napsat na main oznameni : pokousime se splnit uspech na RSX, prosime at sem nikdo nechodi se spis rovna jistote ze nekdo prijde a ten uspech znemozni.

Link to comment
Share on other sites

Neni to trochu na skodu, ze snahu o uspech muze te parte znemoznit kdokoliv kdo prijde na tu mapu a portne? Jak si maji ti lidi pohlidat aby tam nikdo nevlezl a neportnul?? Napsat na main oznameni : pokousime se splnit uspech na RSX, prosime at sem nikdo nechodi se spis rovna jistote ze nekdo prijde a ten uspech znemozni.

Bohuzel jinou implementaci ea neumoznuje. Moznosti tu jsou, ale ty jsou tak slozite, ze by popiraly zakladni myslenku ucek a to delat co nejjednodusi kontroly. Me osobne se to libi, tak jak to je.

Link to comment
Share on other sites

Neni to trochu na skodu, ze snahu o uspech muze te parte znemoznit kdokoliv kdo prijde na tu mapu a portne? Jak si maji ti lidi pohlidat aby tam nikdo nevlezl a neportnul?? Napsat na main oznameni : pokousime se splnit uspech na RSX, prosime at sem nikdo nechodi se spis rovna jistote ze nekdo prijde a ten uspech znemozni.

 

ono je jich vicero delano tak aby to nebylo tak snadne splnit na prvni pokus. me se zprvu i zdalo ze nektere jsou pro urcite chary temer nesplnitelne zamerne. by bylo fajn kdyby tam byli i veci typu: vylec nekoho za 3100hp :( clovek by aspon mohl dlouhe hodiny spekulovat jak by to splnil i s jinymi chary nez BC/priest/creator... a verim ze pro mnohe by se reseni naslo... bohuzel ale jak vidim z predchozi debaty, tak je trend spise opacneho smeru, a delat vsechny Ucka splnitelne kazdym classem. no ale to uz zalezi na vkusu, hlavne ze si maji hraci jak zablbnout, ne?:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ako sa mam ku dokaznej listine dostat, ked domcekov je malo a vsetky su permanentne obsadene? Budu sa dat listiny predavat?

Daji se prodavat, tradovat.. cokoliv.

 

Je mozne i dalsi pridani domku. Btw slysel jsem ze Jakubicek prodava svuj dum. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Ako sa mam ku dokaznej listine dostat, ked domcekov je malo a vsetky su permanentne obsadene? Budu sa dat listiny predavat?

Nj, kdyz nekomu nestaci jeden barak a ma jich vic ...

Link to comment
Share on other sites

Tiez mi Rituální­ obÄÂť nefungovala. Dal to vobec niekto?

Ja som sniperom sundaval hydry, a trufnem si povedat, ze pauza medzi strelami bola menej nez sekunda, zacal som par sekund pred polnocou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...