Jump to content
Reborn fórum

System - [Uspechu]


Mitheress

Recommended Posts

Skywalker> skus este raz, z +9 na +10 ale upgraduj v pronte(resp, tam kde sa neda upgradovat naraz)

 

Funguje to, si tesne vedla :)

 

Tyrex> dukaznych listin nie je tak vela typov, urcite sa casom budu vymienat a predavat... teda vymienam uz teraz :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[Nervy z oceli] - NapÄtí­, nervy a smůla tÄ mohou provázet při vylepÄování­ výzbroje na +10, ale tebe nic nerozhází­.

 

vyzkouseno v Yuno i pronte, v obou pripadech naplusovan knife/3/ na +10, uspech to nedalo

 

MnÄ to v prontÄ fungovalo, plusla jsem rodku na +9 a hned se mi objevil íşspÄch :)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

V cp se u MPV uspechy spatne vypisuje pocet splnenejch (napr. jsou vypsany 4 ale je tam napsano 3/9) - pravdepodobne se nezapocitava Pan Orku.

Link to comment
Share on other sites

to Upgradovani... bohuzel jsem nevedel, ze jsou dva druhy upgradaku. Pridam fce i do dalsiho.

 

to Dukazni listiny <-> najem - presne tak to bylo zamysleno.

 

to betr - na to bych se zatim moc nedival... casem se to doladi.

 

to [Ritualni obet] - zmenil jsem cteni casu v podmince, snad to pomuze. Po restartu.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Jak jsem tu psal ze mi nejde chlastat ty gp na zelena se line zare, tak jsem se tedka pohrabal v biosu, neco tak ruzne prenastavil a uz to jde :blink:

Link to comment
Share on other sites

Neni to trochu na skodu, ze snahu o uspech muze te parte znemoznit kdokoliv kdo prijde na tu mapu a portne? Jak si maji ti lidi pohlidat aby tam nikdo nevlezl a neportnul?? Napsat na main oznameni : pokousime se splnit uspech na RSX, prosime at sem nikdo nechodi se spis rovna jistote ze nekdo prijde a ten uspech znemozni.

Dlaždice za warp a každýho pří­chozí­ho ukecat aÂť neportuje :blink:

 

Jo a teÄ jsem si všiml.. tento post je Äasován jako napsaný v 5:15 a přitom už je o dvÄ hodiny ví­c...

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Jo a teÄ jsem si všiml.. tento post je Äasován jako napsaný v 5:15 a přitom už je o dvÄ hodiny ví­c...

OT: Nastav si casovou zonu v tvem profilu na foru jinou nez UTC :blink:

Link to comment
Share on other sites

[berserk!] - BijeÄ se jako Äábel, dosáhni 190 aspd! - jak mam tohle udelat s hp ??

 

Za předpokladu, že máÄ 1 agi 25 dex HP- agi, bless, bison+thorn (má skoro každý), pantie+undershirt, ledger of death se dvÄma cecilama (doc urÄo má), flappy wingy, berserk pot od linknutýho alchy, dex agi marionettka, advaned adrenalin/impresive riff=190 aspd, kdyby to nestačilo při nějaké ÄpatnÄ konstelaci hvÄzd tak staty z gospela :blink: Bez jí­del, ty pomůžou jen u low agi marionettky

 

EDIT: Kubo řekl bych, že atroce neoblí­kne s HP :P

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Za předpokladu, že máÄ 1 agi 25 dex HP- agi, bless, bison+thorn (má skoro každý), ledger of death se dvÄma cecilama (doc urÄo má), flappy wingy, berserk pot od linknutýho alchy, dex agi marionettka, advaned adrenalin/impresive riff=190 aspd, kdyby to nestačilo při nějaké ÄpatnÄ konstelaci hvÄzd tak staty z gospela :blink: Bez jí­del, ty pomůžou jen u low agi marionettky

 

popr. si zapujcit od nekoho Atroce card :P)

 

Marw : dulezity je ze Wizard ano,takze zacinam setrit ;)

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

To je ten spravny zpusob... hledani cest jak toho dosahnout a ne jen konstatovat ze to nejde, kdyz jsem to ani nezkusil.

 

Ono to to HP dá i pÄstí­, to není­ v této epizodÄ problém. Akorát chary jako TK ranker, soulinker, ninja nejspí­Ä ostrouhají­ :blink:

Link to comment
Share on other sites

K tomu RSX... po dalsim restartu jsem to trosku upravil a to tak, ze pokud nekdo portne pouze v dosahu bosse porusi event. Porad tam zustava, ze kdokoliv portne. To menit nebudu, nebot je to slozite jak na mazani, tak je to zbytecna promenna.

Link to comment
Share on other sites

Dnes som fasoval DL (Plantážnik). Ten íşspech mám už pár dní­ hotový a bez DL. Takže tá DL je zbytoÄná a zmí¤toÄná.

 

Edit: bolo to tým patchovaní­m, DL sa zmenila na ((Nuda v Brne), Äo ani potuchy nemám, ako sa mám nudiÂť v Brne). Hru spíşÄÂťam stále cez patcher, t.j. mi to patchuje stále pri spustení­ hry, ale zdá sa, že si to musel dávaÂť do patcheru behom dřa, keÄ som už mal hru spusteníş.

Edited by yellow4
Link to comment
Share on other sites

Dnes som fasoval DL (Plantážnik). Ten íşspech mám už pár dní­ hotový a bez DL. Takže tá DL je zbytoÄná a zmí¤toÄná.

Zpusobene bud chybou v popisku nebo nejsou popisky v patchi. Zkontroluji.

 

Edit: popisky na serveru jsou v poradku, Plantaznik tam puvodne mel byt, ale uz neni. Byl nahrazen jinym uckem. Zkus si opatchovat.

Link to comment
Share on other sites

Tak potom su ale dost zvyhodneny hraci ktory maju domcek v prenajme pretoze ostatny sa uz nedostanu k Důkazní­ listine, ak si ju samozrejme nekupia na trhu za 100k, A ostatny na tom budu este aj zarabat.

Taky jsem chtel byt spravce Harvardskych fondu, ale mam smulu zarobil nekdo jiny.

 

Pocet domku je limitovan. Bohuzel jich v tuto chvili vice nejde mit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...