Jump to content
Reborn fórum

System - [Uspechu]


Mitheress

Recommended Posts

- (vetesnik) zaplnit kafru nie je problem, dostat za to ucko je problem, nedalo mi to nic

- (spokojeny pritel) ak ma mat zvieratko radsej ako cokolvek na svete, snad to znamena, ze je oddane,...mam spustu oddanych petov, ziadny uspech (tu to mozna ma nejaky hacik, co z popisku nechapem)

 

-vetesnik > taktez nic

-spokojeny pritel > taktez nic

 

 

Urcite to healovanie za 1M funguje, spravil to uz niekto? Predvcerom som otrocil asi hodinu v pvp a nic (aj ked s creatorom :confused1: )

 

-ja s vitatou clipem a dohealoval jsem chybejici HP a take nic,ale pravdepodobne to bude chtit vic lidi nez jen jednoho,ale uz si to netroufam zjistovat

 

[Nech ho myslet si, že vyhrál] > resil jsem na IRC a radeji at se k tomu vyjadri tvurci,abych tu nedaval presny navod jak na to,ale neverte popisku :)

 

Mno na zaver bych dodal,ze me Ucka prestali bavit a nabizim prenechani baraku,tak kdo bude mit zajem za 2 dny mi vyprsi najem popr. muzu hned na nekoho prevest.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[Nech ho myslet si, že vyhrál] > resil jsem na IRC a radeji at se k tomu vyjadri tvurci,abych tu nedaval presny navod jak na to,ale neverte popisku :confused1:

 

Ono by stacilo premyslet :) Vem si - Nech ho myslet si, ze vyhral... tak je jasny, ze kdyz zabijes vsechny moby okolo, ze by si asi nemyslel, ze vyhral, ne? tzn. logicky musi zemrit parta a nekdo ho dorazit...

Jinak co se tohoto Ucka tyce, v parte mejte jen lidi, co jdou plnit Ucko...

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
jj stejne jako ze 100 znamena prece 101,ze o pulnoci neni o pulnoci,ze nejdriv sezrat svitek a pak sedet atd atd atd.Vsechno ma logiku :confused1:

Prosimte .. to by to bylo moc jednoduchy, kdyby 100 neznameno 101, kdyby o pulnoci nebylo pred pulnoci, kdyby 30 neznamenalo 50, kdyby ses nemel dostat na mapy kam se neda dostat (nektere morocke plane) a ani po opraveni to nefungovalo, kdyby ...

Urcite spravne funguje Lecitel ? S mym beznym healem 3188 a rychlosti 8 healu za 10 vterin je to na 6,5 minuty. Dneska jsem byl s lidma na mouse - tj. nekolikrat dele nonstop heal sacri a i (dny) predtim jsem se tak uplne neflakal a tohle ucko nemam .. a co jsem koukal na prvnich par lidi v zebricku v cp tak ho nema nikdo.

Aby muj post nevyznel moc negativne tak bych chtel autory za Ucka pochvalit - jsou super, jen by to chtelo dotahnout do konce :)

Link to comment
Share on other sites

Aby muj post nevyznel moc negativne tak bych chtel autory za Ucka pochvalit - jsou super, jen by to chtelo dotahnout do konce :confused1:

co takhle se přihlásit a ří­ct "dÄcka, uÄka sou supr nápad, nechcete pomoct s testování­m nebo tak?" mí­sto toho, že by "to chtÄlo dotáhnout do konce" ? :)

Link to comment
Share on other sites

Urcite spravne funguje Lecitel ? S mym beznym healem 3188 a rychlosti 8 healu za 10 vterin je to na 6,5 minuty.

 

Musis vic "premyslet" :) Reknu ti jak na to,musis healovat jen za 3186 a jen kazdy sudy den v dobe od 21.34 do 22.12 na morrocke pousti 11 a nesmi byt vic jak 300 hracu online :confused1:

Link to comment
Share on other sites

rypat umi kazdy... ale nabidnout pomoc nikdo... tak bych asi mela zacit rypat taky a na vsechno se vybodnout... :confused1:

 

Kuba: jako napred chces sedet a pak sezrat svitek? co treba to, ze ti neco musi pustit timer? :) nebo si myslis, ze pri kazdym sednuti postavy se ti pusti sam?

 

kdyby nebylo kdyby, asi by tu byla nuda ;)

Link to comment
Share on other sites

rypat umi kazdy... ale nabidnout pomoc nikdo... tak bych asi mela zacit rypat taky a na vsechno se vybodnout... :confused1:

 

Kuba: jako napred chces sedet a pak sezrat svitek? co treba to, ze ti neco musi pustit timer? :) nebo si myslis, ze pri kazdym sednuti postavy se ti pusti sam?

 

kdyby nebylo kdyby, asi by tu byla nuda ;)

 

pomoc jsem nabizel,byl jsem odpalkovan

 

technicky tomu nerozumim (ty asi vic no),ale ano clovek neznali muze mit ten dojem,ze kdyz si sedne v prontere tak se spusti.

Link to comment
Share on other sites

ja tomu taky nerozumim, programovani pro me byla vzdycky spanelska vesnice... ale takhle bych to tipovala ja :confused1: Kazdopadne ja to testovat nestiham, mam ted moc skoly...

 

jinak k tomu spokojenemu priteli: Dr Yueh to Ucko ma, takze asi fungovat bude :)

Link to comment
Share on other sites

Rad se vyjadrim.

 

Chapu vase stiznosti a pripominky. Bohuzel posledni dva tydny jsem nemel moc casu se venovat Rebornu, natoz svemu osobnimu zivotu. Lucka, prace, nejake to skoleni, WoW a takove ty bezne denni potreby.

 

Verim, ze plno z vas je nastavano, ze za vynalozeny cas, nebyl zadny vysledek. Bohuzel eathena neni zrovna vhodny nastroj a moc svobody nedava, urcite si reknete, ze nez neco pustit, tak radsi testovat, bohuzel na to nemam kapacity a v dusledku by to znamenalo, ze by se k vam nemuselo dostat nic. Tim jsem rozhodne nechci rict, ze nic netestuju, ale podminky, se vyrazne lisi a veci ktera ja vidim jako tvurce zcela jasne, nemusi byt jasne ostatnim. Lidi na testovani malo, i kdyz Kuba se nabidl, tak po zjisteni co vse je treba udelat nez zacne testovat a jeho udivem jsem ho radsi nezapojil.

 

Na druhou stranu nikoho nenutim, az budu mit volny cas, rad ho tomu budu venovat a pokusim se vyladit problemy. Jasne, nic za to nechci, ale to prece neznamena, ze ta prace nema nejak vypadat. Pokud jsem tedy nekoho primo ucky nastval, tak se omlouvam. Rovnez uvitam napady jak praci zlepsit, popr testery do meho tymu. Prosim rozmyslete si, nez mi napisete. Mam na ICQ ve skupine testeri asi 10 lidi a ani jeden nikdy nevydrzeli dele jak tyden. Me povolani je testak, takze vim o cem mluvim :confused1:

 

Rozhodne si cenim vsech pripominek v tomto topicu.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
co takhle se přihlásit a ří­ct "dÄcka, uÄka sou supr nápad, nechcete pomoct s testování­m nebo tak?" mí­sto toho, že by "to chtÄlo dotáhnout do konce" ? :confused1:

Jde taky o urcite tajemstvi - clovek by mel u nejakejch ucek vymyslet jak toho dosahnout. Verim tomu ze se tvurcum nechce zdelovat "beznejm" hracum vsechny podrobnosti ke kazdymu ucku. Kdyz to budu chtit testovat a gm mi reknou udelej to a to / jde to tak a tak a me to pujde, pisnu to na gild forum, za chvili to vedi i lidi z ali a kratce nato kazdej koho to zajima, nebo to nikam nenapisu, nekdo si s tim uckem nebude vedet rady, mrkne na prvnich par v zebricku a posle mi pm (a ze takovejch pm uz par bylo).

Pokud by ovsem prinos byl vetsi, tak se do testovani rad zapojim. Jen nevim zda mi iq betra bude stacit :)

PS: uz jsem minimalne jedny cely gw stravil resenim Ucka, hranim slovniho fotbalku, prochazenim diskuzi, ctenim vtipu, ... tak bych mel aspon co delat ;)

Link to comment
Share on other sites

tak po zjisteni co vse je treba udelat nez zacne testovat a jeho udivem jsem ho radsi nezapojil.

 

No ja jsem ti nabizel pomoc s vymyslenim novych Ucek,to me bavi,ale ty jsi rikal ze jich mas dost a tim to zkoncilo.

Ja nerikam,ze Ucka jsou spatny,naopak me se cely koncept libi,ale spis me otravilo "Vase" chovani,kdyz jsem se zeptal co delam spatne a vy jste akorat reagovali slovy ze "musim vic premyslet" a ze "mi nereknete presny navod" apod.

Vam se to mozna zda jasne,protoze jste to vymysleli,ale nektere ty indicie jsou dvousmyslne a dost zavadejici a v nekterych pripadech dokonce nepravdive.

Urcite vas nechci od toho odradit a pokracujte dal ve sve praci,je to po dlouhe dobe sakra dobra novinka a oziveni celeho rebornu,akorat ja si najdu jiny druh zabavy,protoze nejsem zrovna clovek trpelivy a hlavne casove neomezeny.

 

P.S. moje nabidka stale plati,popr. mam uz dlouhou dobu navrh na quest,kdyby mel nejaky GM zajem.

Edited by .Jakubicek.
Link to comment
Share on other sites

Kubo, jestli mas spousty napadu, tak si je zapisuj a posli PM zde nebo na email Ellianny. Urcite se na ne podivam, az bude cas.

 

Betre, jestli mas opravdu zajem na testovani ucek, myslis si ze by ti to vydrzelo, tak mi pres vikend napis na icq a domluvime se. Rekni ti blize co to obnasi a co bude potreba.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jen par dotazu ohledne techto uspechu:

[Zab je vÄechny]- to znamena, ze mam zabit vsechny monstra s boss flagem nebo pouze zabit z kazde rasy jednoho bose? Jde toto ucko delat v parte?

 

Vsechny MVP uspechy - z fora jsem pochopil, ze tyto ucka lze delat v parte, ale dostane parta uspech, kdyz nekdo v parte jiz ma uspech udelany?

Link to comment
Share on other sites

Jen par dotazu ohledne techto uspechu:

[Zab je vÄechny]- to znamena, ze mam zabit vsechny monstra s boss flagem nebo pouze zabit z kazde rasy jednoho bose? Jde toto ucko delat v parte?

 

Vsechny MVP uspechy - z fora jsem pochopil, ze tyto ucka lze delat v parte, ale dostane parta uspech, kdyz nekdo v parte jiz ma uspech udelany?

 

z vlastní­ zkuÄenosti (tento íşspÄch už mam) můžu ří­ct, že staÄí­ být v partÄ , která bosse zabije...když v nějaký takový budeÄ, přiÄte sae ti na "íşÄet" smrt takovýho typu bosse, stejnÄ jako expy atd., a pak klidnÄ když půjdeÄ sám, nebo s jinou partou, tak se ti můžou přiÄí­tat jiný typy bossů, jakmile sám nebo v partÄ s nÄkym zabijeÄ vÄechny, máÄ íşspÄch :lookaround:

(je to podle typu - undead/angel/brute atd)

na ostatní­ch postavách v partÄ to nezávisí­, jim se to přiÄí­tá úplně stejnÄ a každej tedy může mí­t zabité rozdí­lné typy bossů:teehee:

 

MVP nevim, tam jsem nemÄl takové ÄtÄstí­, ale dle mého názoru o zbytek party nejde:) jsu to osobní­ íşspÄchy:)

Link to comment
Share on other sites

MVP jsou zpravidla pro vsechny v parte - tj. staci bejt v parte a mas ucko.

Snad jen: [Duel] Zabij Eddgu bez jakékoliv pomoci. - tak tohle by mel clovek delat sam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zdraví­m,

pár dotazů jak je to např. s uÄkem ,,Nezabitelný!" podle statistik nemám za GW žadnou smrt a přesto tento íşspÄch stále nemám nebo na woe tento íşsÄch neplatí­? Äast lidi v guilde jenom vlezla do hradu bÄhem GW nic neudÄlali a po par sekundách hned odeÄli a po skonÄení­ GW a po relogu do hry ihned íşspÄch zí­skali. :D

A jak to třeba s íşspÄchem ,,Od každého něco" musí­m je zabí­t osobnÄ nebo mi může pomoct a zabí­t je pet?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Viator
Ja aby sa nahodou nezabudlo, nebude treba opravit [buÄ při tom!], vzhladom na novinku 12 ludi v parte? :D

Jo jo, už jsem na to taky vzpomí­nal, neboj, ale prima že si všiml a ozval se i nÄkdo dalÄí­ :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ChtÄl bych se zeptat jak je to s questy, které jsem už udÄlal dří­ve než se quest na íşspÄchy vůbec spustil?

 

KonkrétnÄ:

 

1) Helm od Darkness, který jsem dÄlal kdysi se Silkem, ale při její­m nasazení­ íşspÄch nedostanu

 

2) Quest SbÄratel také dávno hotový, ale jemu by hádám možná stačilo znovu přinést deset různých karet a íşspÄch by mohl být udÄlen

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...