Jump to content
Reborn fórum

System - [Uspechu]


Mitheress

Recommended Posts

ChtÄl bych se zeptat jak je to s questy, které jsem už udÄlal dří­ve než se quest na íşspÄchy vůbec spustil?

 

KonkrétnÄ:

 

1) Helm od Darkness, který jsem dÄlal kdysi se Silkem, ale při její­m nasazení­ íşspÄch nedostanu

 

2) Quest SbÄratel také dávno hotový, ale jemu by hádám možná stačilo znovu přinést deset různých karet a íşspÄch by mohl být udÄlen

Mel bys dosat ucko automaticky pri prvnim lognuti do hry od vytvoreni takoveho ucka v systemu. Problem je ze nektere postavy prisly chybou v nastaveni o nektere sve promenne a ve hre to vypada, jako by nektere questy (a nejen questy) vubec nedelaly.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mel bys dosat ucko automaticky pri prvnim lognuti do hry od vytvoreni takoveho ucka v systemu. Problem je ze nektere postavy prisly chybou v nastaveni o nektere sve promenne a ve hre to vypada, jako by nektere questy (a nejen questy) vubec nedelaly.

 

A sákryÄ, tak to mám asi peÄka, automaticky mi to započítalo jen Sign quest. SbÄratele znovu zkouÄet nebudu, nechci zbyteÄnÄ přijí­t o deset karet, když jich potřebuju 100 na dalÄí­ íşspÄch. Helmu si Äasem možná vyhuntí­m druhou jestli mÄ to nechá, ale moc se do toho nehrnu, protože to byla docela zabí­raÄka na itemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

jen maly dotaz, funguji tyto ucka?

 

33. [stří­brokop] - Jakákoliv obtí­žnost map ti nedÄlá problémy, tak zkus vykopat mapy vÄech levelů a zí­skat krásné odmÄny z truhličky.

131. [100 pokladů] - Vykopej 100 libovolných pokladů.

Link to comment
Share on other sites

 

33. [stří­brokop] - Jakákoliv obtí­žnost map ti nedÄlá problémy, tak zkus vykopat mapy vÄech levelů a zí­skat krásné odmÄny z truhličky.

 

Toto ucko jsem ted testoval a nefungnuje:-X Nevim, jak si na opravu najde const cas.

To druhy jsem netestoval.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...