Jump to content
Reborn fórum

Brno 2009


Tracy

Kdy se zbrnime?  

47 members have voted

  1. 1. Navrhuji tyto tri terminy:

    • 31.7-2.8
      17
    • 21-23.8
      6
    • 28-30.8
      5
    • prijedu kdykoliv
      22


Recommended Posts

Const:

Stim, ze by do konce cervna bylo jasne, kdy. Na pozadani zamluvim koleje, dostatecne dopredu abychom dostali levne mista.

 

Program zadny psat nebudu. Kazdy at si dela co chce, je skym chce.

 

Po zkusenostech z minule neni treba delat zadne rezervace, v A2 je volno porad a Legenda to same.

 

Jedine co bude zmena, tak asi koupaliste... objevil jsem totiz kam presunuli nas lentikovej tobogan, je to sice dal, ale to nikomu nevadi smile.gif

 

Blizsi info na konci cervna.

 

mne doslo ze sem to tu zacal ja takze to musim editovat :\\

 

socky jedouci na sraz :

Top 10 : Koca, k3dt, Trouble, Anatole, Little Punki, betr, Destroyer, Dark Lord, Sir Loony, Kuzma

ti druzi: Myjka , Majk, Presi, Constik, Fisch, Hentai, Nestea, Arek, Pharaoh, LuKe

smudlove: Ashi, ...

 

ti co mozna jo, mozna ne : Ensik, Crowley, Gell

Edited by Tracy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Promazano!

 

Jak jsem slibil, na konci cervna rozhodneme. Budu se drzet hlasovani, tedy konecny termin je: 31.7.-2.8.

 

Program nechame stejny jako loni, kazdy si delejte co chcete.

 

Pokud by nekdo chtel ubytko, tak mi napis na icq, nejak se domluvime. Pri velkem zajmu se obratim na koleje.

 

Lovu zdar

Link to comment
Share on other sites

Taky mám zájem o ubytko, jen Äekám na lidi z guildy až se vyjádří­... abych tÄ s tí­m neotravoval a napsal to najednou.

Předpokládám, že poÄet lůžek v pokoji nenavýčili - čili 3 :)

Program byl i loni bezva, jen nejsem zvyklý na takovou zátÄž :) My toho loni první­ den moc nenaspali, protože jsme po A2 utekli jeÄtÄ do nějakého nonstopu a pak Äli skoro od centra až na koleje pÄÄky, což nic moc. Bez organizace se to neobejde a s tebou mají­ v tomhle včichni dobré zkuÄenosti tak (se) nezlob :)

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Kdepak, na kratochvile typu ochmatung nezletilych slecen a blinkani na schody qvycepu sem uz trochu starej a mam trochu malo casu...

:)

Trabliku nesmol mne, sem te chtel poznat.... ochmatavat muzes koho chces a blinkat taky nemusis jen na schody :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...