Jump to content
Reborn fórum

Brno 2009


Tracy

Kdy se zbrnime?  

47 members have voted

  1. 1. Navrhuji tyto tri terminy:

    • 31.7-2.8
      17
    • 21-23.8
      6
    • 28-30.8
      5
    • prijedu kdykoliv
      22


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest barbar_6

Bohuzel budu v situaci z ktere se tezko vykroutim, na jakykoli jiny termin prijedu na 100%, ten dosavadni 15%

sance je - uvidime

Link to comment
Share on other sites

Ach jej, tak byÂť jsem na to Äekal témÄř celý rok tak nepojedu. Z guildy jsem nebyl schopen nikoho dokopat, naví­c íşÄast odří­kají­ lidi, které jsem tam chtÄl potkat.

Jet takovou dálku a utratit takový obnos kvůli pár GMkům+pár lidem co si mnÄ ani nepamatujou a 30-ti lidem které vidÄt nemusí­m... to fakt podstupovat nebudu. Radči pořádnÄ dodateÄnÄ oslaví­m plnoletost a toho 31. si dám jednu na vás.

Snad nÄkdy pří­ÄtÄ v hojnÄjÄí­m poÄtu.

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Ach jej, tak byÂť jsem na to Äekal témÄř celý rok tak nepojedu. Z guildy jsem nebyl schopen nikoho dokopat, naví­c íşÄast odří­kají­ lidi, které jsem tam chtÄl potkat.

Jet takovou dálku a utratit takový obnos kvůli pár GMkům+pár lidem co si mnÄ ani nepamatujou a 30-ti lidem které vidÄt nemusí­m... to fakt podstupovat nebudu. Radči pořádnÄ dodateÄnÄ oslaví­m plnoletost a toho 31. si dám jednu na vás.

Snad nÄkdy pří­ÄtÄ v hojnÄjÄí­m poÄtu.

mÄ teÄ napadlo jedno takové oslovení­ kterým jsem byl poslednÄ dost oslovován :teehee:

Link to comment
Share on other sites

mÄ teÄ napadlo jedno takové oslovení­ kterým jsem byl poslednÄ dost oslovován :teehee:

Heh , to jsi mnÄ tam chtÄl opí­t nebo co? :) MÄl si dokopat Almira a mÄl bys tam i mnÄ :-P

KaždopádnÄ se tÄÄí­m na fotky a jelikož Zussku fotografku tam mí­t nebudete, budete se toho muset nÄkdo chopit :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...