Jump to content
Reborn fórum

Letni turnaj v kostkach


Lambisko

Recommended Posts

Guest betr
Hale Tasartire nechci ti do toho zasahovat ale mas tam chybu :), kdyz sem soutezil hral sem s nejakym HP on hodil 3 a ja 1 coz by znamenalo ze bych mel dostat bod a ja koukam ze si mi napsal 0bodu, takze te chci poprosit prekontroluj si poznamky nebo co sis pri tom delal :).

Dekuju SubbKnight

Hralo se nejmensi vyhrava :)

 

edit: mladicka nerozvaznost .. a nepis o me ze healuju a boostim, nebo uvidis :).. jeste by to chteli i ostani :P

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hralo se nejmensi vyhrava :)

no prave :)

PS: sem nevedel ze ses supporter, pro me si byl jen ten co je slusnej, da se s nim mluvit a na vyzvani vyhealuje nabosti a pozdravi :), bych se te mel asi bat :)

Edited by SubbKnight
Link to comment
Share on other sites

no prave :)

PS: sem nevedel ze ses supporter, pro me si byl jen ten co je slusnej, da se s nim mluvit a na vyzvani vyhealuje nabosti a pozdravi :), bych se te mel asi bat :)

supporter muze byt kazdy.... staci trochu prispet ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hmm a jeste jsem se chtela zeptat, jakym zpusobem se to zapisuje....protoze ja jsem hodila 2 a ta co byla se mnou taky, tak jsme hazely

znovu a ja 1 a ona 2...proc mam vysledna 2 a ne 1 jako posledni hod?

Link to comment
Share on other sites

Hmm a jeste jsem se chtela zeptat, jakym zpusobem se to zapisuje....protoze ja jsem hodila 2 a ta co byla se mnou taky, tak jsme hazely

znovu a ja 1 a ona 2...proc mam vysledna 2 a ne 1 jako posledni hod?

protože platí­ to, co hodí­Ä první­ a druhý je jen rozhodují­cí­ --> nepoÄí­tá se ...

Link to comment
Share on other sites

PřesnÄ tak. Tvůj hod je 2, to je ten, který se poÄí­tá. Druhý hod byl jenom pro orzhodnutí­, komu udÄlit bod. StejnÄ tak to bude v ostatní­ch kolech, poÄí­tají­ se jenom hody do základní­ho poÄtu, ne už ty kvůlli rozhozu, co jsou naví­c.

Link to comment
Share on other sites

Já sem asi blbej nebo co, ale proÄ mám u sebe 0 (jako asi prohra?). Hrál jsem s Natalkou ta hodila 17 (3 + 5 + 1 + 5 + 2 + 1) a Já jsem hodil 20 (6 + 3 + 4 + 3 + 2 + 2). 20 > 17.

Dí­ky Zereges :)

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Uz jsou dopsany vysledky z dnesniho kola Nejmensi soucet vyhrava, ale dvojky se nepocitaji...

 

Avsak nekteri me donutili doplnit pravidla:

Pokud neuposlechnete moji vyzvu nebo Tasartirovu, ze mate jit stranou, uvolnit misto, nebo kteroukoliv jinou, co se organizace tyce, dostanete prislusny trest a budete jako bonus diskvalifikovani z kola, ktere se prave odehrava a nebudete ho moci nikdy opakovat.

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem na tu chybu upozornovala Tasartira, akorat me neposlouchal...

Dostal jsem po kole PM, že se odlhaÄujeÄ z turnaje, bek niÄeho konkrétní­ho (jenom letmá poznámka ve smyslu že když k tomu teda máme takovej pří­stup.. - z toho skuteÄnÄ nijak moudrý být nemůžu.) Až Šafránka se ozvala s nÄÄí­m, Äeho se dalo chytit.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemyslim az po te hre. Bavim se o tom, jak tam jeste vsichni stali a ja rikala, ze nesouhlasim s vysledkem, zadna reakce. Nejenze si Safranka vymyslela, ze mame obe stejne a tak jsme tedy hazely znovu, ale pri druhem hodu me to spadlo a mezi tim nekolikrat Safranka hazela, pricemz posledni, nez jsem se logla ji padla sestka a to hned urgovala, ze se ji to pocita. Kvuli tomuhle jsem se ohrazovala, ze s timhle nesouhlasim. Az pak se tobe ozvala PMkem, ze sem teda mela vic jak ona.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemyslim az po te hre. Bavim se o tom, jak tam jeste vsichni stali a ja rikala, ze nesouhlasim s vysledkem, zadna reakce. Nejenze si Safranka vymyslela, ze mame obe stejne a tak jsme tedy hazely znovu, ale pri druhem hodu me to spadlo a mezi tim nekolikrat Safranka hazela, pricemz posledni, nez jsem se logla ji padla sestka a to hned urgovala, ze se ji to pocita. Kvuli tomuhle jsem se ohrazovala, ze s timhle nesouhlasim. Az pak se tobe ozvala PMkem, ze sem teda mela vic jak ona.

Ty seÄ úplně mimo. To , že prohodí­Ä "Já s tí­m nesouhlasí­m, ale když myslí­te..." není­ žádnej argument obzvláÄÂť v tom bordelu co při eventu je. Hodila jsem jednou tÄsnÄ než ti to spadlo a nevim proÄ by se nemÄlo poÄí­tat, stÄjnÄ to pak nehrálo roli. A to, že to Tas blbÄ spoÄí­tal se snad může stát, já jsem myslela remí­zu z pohledu přehození­ ne souÄtu, a taky jsem se musela ptát asi 5x než jsem se dozvěděla jakým systémem se to poÄí­tá.

 

Když něco chceš musí­Ä holt otevří­t zobák.

Edited by Leela
Link to comment
Share on other sites

Ty seÄ úplně mimo. To , že prohodí­Ä "Já s tí­m nesouhlasí­m, ale když myslí­te..." není­ žádnej argument obzvláÄÂť v tom bordelu co při eventu je. Hodila jsem jednou tÄsnÄ než ti to spadlo a nevim proÄ by se nemÄlo poÄí­tat, stÄjnÄ to pak nehrálo roli. A to, že to Tas blbÄ spoÄí­tal se snad může stát, já jsem myslela remí­zu z pohledu přehození­ ne souÄtu, a taky jsem se musela ptát asi 5x než jsem se dozvěděla jakým systémem se to poÄí­tá.

 

Když něco chceš musí­Ä holt otevří­t zobák.

 

Takže jsi mimo vlastnÄ ty, když sis ani nepřeÄetla, co jdeÄ házet, a pak otví­ráÄ zobák, když tomu nerozumí­Ä a máÄ radči mlÄet..

Link to comment
Share on other sites

Takže jsi mimo vlastnÄ ty, když sis ani nepřeÄetla, co jdeÄ házet, a pak otví­ráÄ zobák, když tomu nerozumí­Ä a máÄ radči mlÄet..

Ne milánku, znova se neházelo proto že já to chtÄla, Tas si to seÄetl.

 

To byl pří­klad, jak si aspoř něco smysluplnÄ zjistit, když něco neví­Ä.

Link to comment
Share on other sites

Ne milánku, znova se neházelo proto že já to chtÄla, Tas si to seÄetl.

 

To byl pří­klad, jak si aspoř něco smysluplnÄ zjistit, když něco neví­Ä.

 

VyproÄuju si ten tón. Komu ří­káÄ milánku? :shifty: MáÄ asi Äpatnou pamÄÂť, protože jsi to byla ty, ne Tasartir, kdo přiÄel s tí­m, že máte stejnÄ. A že zrovna ty, která se musela ptát asi 5x, než se dozvěděla jakým systémem se to poÄí­tá, mí­sto toho, aby si přeÄetla první­ post, kde je jasnÄ napsáno "Nejvyssi soucet vyhrava - hazi se sestkrat a vsechny hodnoty se sectou", mluví­Ä o smysluplném zjiÄtÄní­, když něco neví­Ä. A nebudem to už řečit, nemá to smysl, stejnÄ si budeÄ tvrdohlavÄ stát za svým, ikdyž se mýlí­Ä :)

Link to comment
Share on other sites

JistÄ že si stojim za svým, nemáÄ pravdu.

Apoř se umim zeptat, ptala jsem se, netvrdila. A neřečilo se to jesti jsem se seznámila s podmí­nkama. Nakonec se zjistilo, že to bylo blbÄ seÄtený, dí­ky mýmu "otví­rání­ zobáku", tak nevim proÄ íştoÄí­Ä na mÄ.

 

PS: Jo a za milánka se ti omlouvám, nechtÄla jsem se tÄ dotknout.

Edited by Leela
Link to comment
Share on other sites

A rekni mi, co bylo blbe spocteny, kdyz jasne Tasartir rekl - Sway vyhrala...az na konci hry ty zaclas s tim, ze mame stejne. A spatne secteni 15 versus 23, to by bylo sakra vedle. Nevim, proc si to vlastne vytahla, uz to bylo davno vyreseny. Proste si neprejicna. Dal to resit nechci.

Link to comment
Share on other sites

Hmm...pří­ÄtÄ se na to vykaÄlu a budu mí­t tři body a nebudou mÄ kamenovat na fóru.

 

...a ano jsem nepřejí­cí­ ÄarodÄjnice ze zemÄ Oz. Proto to celý vzniklo, teÄ když už je moje identita prozrazena, tak už nemůžu na kostky chodit.

 

To byl fór, ne íştok Sphearix. Ale vidí­m, že jste prokoukli můj vychytralý plán jak podvádÄt v kostkách na Rebornu: ří­ct, že to byla remí­za, poÄkat že se toho GM chytí­ a nebude vÄřit svýmu souÄtu, nechá nás to přehodit a pak když už je to v suchu ho upozornit, že vyhrál soupeř...na vás si člověk nepřijde...

Edited by Leela
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...