Jump to content
Reborn fórum

Letni turnaj v kostkach


Lambisko

Recommended Posts

..tak nevim proÄ íştoÄí­Ä na mÄ.

"JežiÄ Sways už má jedinej zatim 3 body, že já jsem na tu chybu upozorřovala :shifty: " Tohle je první­ tvůj íştok, ostatní­ jsou jen následky. Sway vyhrála, ty jsi do toho zaÄala rýpat, nakonec se ukázalo, že vyhrála poprávu. ProstÄ ví­c mysli a ménÄ piÄ. Nemusí­Ä si zde vylévat svoje pocity závisti..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nebyl sem u zminovaneho kola, tak se nechci vyjadrovat. Ale trochu se mi nelibi, jak se do sebe opirate...

 

Pokud neco secetl Tas spatne, tak se ani moc nedivim, kdyz ma co delat s takovyma zastupama lidi a bordelem, kterej se tam deje. Proto bych to pochopil a oprava by mela byt asi resenim. Ale ste snad slepice, kdyz tu mluvite o zobacich? A ani GM nejsou neomylny, tak kdyz neco prehlidne, tak se tolik nedeje. Podam "reklamaci" a opravim to na dalsim terminu :shifty:

 

Ale nadavat si jako maly decka.. To si reste pres PM..

 

 

Pouze muj nazor.

Link to comment
Share on other sites

a ja se k tomu taky vyjadrim... tyhle ty kraviny si reste po PM, zadny rejpani a urazky tu nechci videt... Pokud mate problem, reste ho PMkem s tim, kdo dane kolo vedl... Prala bych vam, abyste nekdy zazili opacnou roli a vyzkouseli si to za nas, za GMka... Pres tuny spamu, smajliku, PMek s problemama, nesmyslama a kdo vi ceho jeste, zaznamenat spravnou hodnotu, spravne si ji zapsat, doufat, ze neprehlednete dalsi hozene cislo a pak jeste spocitat a vyhlasit viteze... A to si jeste predstavte, kdyz mate lag a nevidite jedno cislo... Mimo to jsem byla rada, ze za me to kolo Tas vzal, protoze me vecne lagy a restarty kompu byly neunosne...

Link to comment
Share on other sites

ja bych se chtel optat jak se budou resit neodehrane kola pokud je nekdo bude mit... nebo jestli to bude ze ma clovek smolik a krylo se mu to s praci nebo popripadne s jinymi vecmi :confused1: a bude tak mit o bodiky min... pac vim ze mi na necem zbyva uz jen jeden termin, rad bych ho sice odehral ale je to az za mesic a co bude za mesic tezko rict :jump: prece jen real life je lepsi jak hra a kvuli ni se nezblaznim :))

Link to comment
Share on other sites

ja bych se chtel optat jak se budou resit neodehrane kola pokud je nekdo bude mit... nebo jestli to bude ze ma clovek smolik a krylo se mu to s praci nebo popripadne s jinymi vecmi :confused1: a bude tak mit o bodiky min... pac vim ze mi na necem zbyva uz jen jeden termin, rad bych ho sice odehral ale je to az za mesic a co bude za mesic tezko rict :jump: prece jen real life je lepsi jak hra a kvuli ni se nezblaznim :))

Od žádného kola se neodehrál ví­c než jeden termí­n. Postupky se dokonce nehrály jeÄtÄ ani jednou. UrčitÄ stihneÄ, neboj, snažili jsme se to co nejví­c rozprostří­t. Pokud by ses přesto nemohl zíşÄastnit ani jednoho, žádné postihy tÄ neÄekají­, započítají­ se ti body za kola, kterých ses zíşÄastnil.

Link to comment
Share on other sites

Tak a stalo se přesnÄ to, co jsem věděl už od zaÄátku. ObÄ dvÄ budí­cí­ mÄtody na mÄ byly krátké - a to jsem se jistil zvukem z PC speakeru. Omlouvám se vÄem, kteří­ na mÄ Äekali - zkuste mi napsat a dohodneme náhradní­ termí­n.

Link to comment
Share on other sites

Mohl bys nám teda ří­ct, proÄ byl termí­n vypsán nesmyslnÄ na 2 hodiny v noci, když "jsi to věděl už od zaÄátku"? Chápu, kdyby jsi mÄl nejakou akci a chtÄl to udÄlat, až se vratí­Ä, ale takhle? Možná jsi mÄl zůstat vzhůru stejnÄ jako ti, co na tebe Äekali, zatí­mco jsi sladce spinkal :D

Edited by SpheariX
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tramtadadaaaa! A je to tu!

Na prvnich trech mistech se umistili: Solomon Short, Zereges a Auraiya, kteri dostanou Dice Hat.

 

Vysledkovou listinu najdete tu.

 

Ostatni dostanou odmeny podle poctu odehranych kol:

5 kol -> 3 OPB

4 kola -> 2 OPB

3 kola -> 1 OPB

2 kola -> 2 OBB

1 kolo -> 1 OBB

+ kazdy dostane zeton za ucast na eventu.

 

Odmeny si muzete vyzvednout primo ve hre u me nebo u Tasartira, popripade veci posleme postou.

Vyhercum gratulujeme a vsem dekujeme za ucast. :D

 

Edit: jeste bych chtela podekovat crookovi za pomoc s vysledky :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...