Jump to content
Reborn fórum

PVP na Rebornu


Mitheress

Recommended Posts

majk: a bez miniboss atd karet, na czro už takové turnaje fungují­ a je to tam zakázané, třebas k tomu mají­ důvod... (zkus zapřemýÄlet, bolí­ to já ví­m)

 

Ja sem se na ten duvod ptal, a ty mi odpovidas otazkou. Zajimave... Tak mi to zkus rict ty...jaky je duvod?

 

ty se zají­máÄ jen o to, co z toho budeÄ mí­t a jestli si nahrabeÄ...// rika ten "Dejte mi varianty, nebo odejdu z guildy!" :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Miltank
Ja sem se na ten duvod ptal, a ty mi odpovidas otazkou. Zajimave... Tak mi to zkus rict ty...jaky je duvod?

Aby to bolo cisto o skille a ne o tom, kto si co nahrabal za tu dobu, co tu hraje.

Link to comment
Share on other sites

Aby to bolo cisto o skille a ne o tom, kto si co nahrabal za tu dobu, co tu hraje.

 

Dobre, vsem rozdat EQ co se da kupovat NPC(Bootse neslot, chain maily neslot)To pak bude o skillu.Jinak bych pak mohl protestovat, ze nekdo ma marca a ja ne, protoze jsem si ho proste nestihnul nahrabat za tu dobu co hraju.(priklad)

Link to comment
Share on other sites

Anatole a presi: Já sem to nenavrhoval, byla to jen taková poznámka, co se mi lí­bilo. V RO to možná Älo se 2nd classama, ale s transcendent už ne.

 

F0rm1: Ty chceš zas mí­t souboje nekoneÄný, kde budou lidi padat jen na asury, lex ad, lex sb? Nějak mÄ nenapadá, jak jinak bys chtÄl protivní­ky umlátit, když ti to budou furt dochlastávat. MnÄ přiÄlo samozřejmý, že budou určitý omezení­ na složení­ party, equip a usable vÄci.

 

Rasho: Koukni se na tenhle a GW topic. Nemám jedinej důvod se vůbec kdy znova lognout, krom toho, abych se smazal.

 

Leontinka: A nebo by se to mohlo hrát na test serveru, 99/70 chary s buildem pří­mo na tenhle event a s libovolnÄ sestaveným equipem. To by taky bylo jen o skillu.

Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

Moje predstava "PVP turnaju" by byla:

 

- kazdy char muze mit pouze jedno zastoupeni v teamu a v nominaci

- volne slozeni party (slozeni bych nevazal nijak na guildu)

- clenove teamu nemusi byt vsichni v parte

- 6 vs. 6; pocet na to, aby se do party dalo to, co je potreba a zaroven kapacita je takova, aby se tam neveslo vsechno.

- nominovani 9 charu a budou dopredu zverejneny (GM se nahlasi primo povolani a nick charu, ale zverejnit pouze povolani); prostor pro pripravu na den "D" a zaroven vyssi moznost sestaveni sesticlenneho teamu.

- mod prostredi: skilly odhazuji, zpusobeny DMG nejde videt, (i GW redukce? tezko rict) (nevim jestli takove prostredi existuje, pripadne narocnost jeho vytvoreni. Pokud by to neslo, tak jsem pro PVP prostredi)

- zadne omezeni v "uzitkovych" vecech (poty, jidla, svitky... )

- miniboss a mvp karty zakazat

- skilly: resurrection, warp portal, teleport a ice wall zakazat

- zakazan homunkul

- dat to jako celodenni event pod dohledem GM v presne stanovenem harmonogramu. Podle narocnosti organizace a ohlasu od samotnych hracu opakovat v pravidelnem intervalu (ctvrtletne? na czro to maji jednou rocne, ale tam maji zivy GW, Tady to chceme jako "nahradu" za slabe GW (aspon tak jsem puvodni myslenku pochopil))

- mapy na kterych by se to melo odehravat dopredu uverejnit.

- odmena.. neprehnana; spise financni (tim se predejde vetsine kritiky)

 

Pozn.: nemam poneti, jestli se turnaje zucastnim, takze NE, nenavrhuju si turnaj na miru. Jsou to vlastne mirne prepracovane czro podminky turnaju (kterych jsem fanouskem :)).

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
- clenove teamu nemusi byt vsichni v parte

Toto je prave jedno z pravidiel ktore by som zaviedol, ze musia byt. Ono mind break v PVP prostredi...fail.

Link to comment
Share on other sites

Tak nejakou zivnou pudu jsem tu videl, sice i par flamu, ale to je fuk. Jestli jsem dobre pochopil tak zajem je zatim dvou teamu, zbytek nevi protoze neznam podobu ani pravidla turnaje / ligy. Z cehoz soudim, ze bud neni temer zajem, nebo zajem je, ale az podle hodnoty odmen.

 

Mam svoji predstavu o takoveto lize, co vim uplne na 100% je ze zadny usable item (poty, svitky, .. ) ani nepujdou pouzit, s kartou se do areny ani nedostane a to nejen s MVP, ale vubec nicim, pro ucely pvp tu mame battleground items, ktere budou modifikovany tak aby nahrazovaly soucasne redukce + neco vic. Mod to nebude ani GW, PVP ani normal, ale specialni mapflag, ktery bude specificky nasemu nastaveni.

 

Kazdy mate jinou predstavu o PVP a ze pokud to nebude ten vas napad, tak nemate ani zajem nejak hrat. Jsem myslel ze vas bavi merit sily s lidmi a ne s predprogramovanym NPC, v jakekoliv forme a podminek. Pokud se pletu tak mi to dokazte, pokud je to pravda, tak tu marnim cas.

Link to comment
Share on other sites

Co udÄlat ligu v unrealu v pronte? ProstÄ předem dohodnuté boje 5v5, GW redukce, 15-20min trvaní­ (možná ví­c, jen aÂť to v průbÄhu boje nepřestane bavit). Kdyz jeden zemře nebude hrát dokud nÄkdo nedonese vlajku nebo nepobije ostatní­. Za pobití­ vÄech z druhého týmu +1bod, za zí­skání­ a donesení­ vlajky +2 body. Po skorování­ reset kola a včichni od zaÄátku. Za určitý Äas hra zkonÄí­ a vyhrává tým s vÄtÄí­m poÄtem bodů.

 

PS: Neukamenujte mÄ, je to jen návrh :)

Link to comment
Share on other sites

Co udÄlat ligu v unrealu v pronte? ProstÄ předem dohodnuté boje 5v5, GW redukce, 15-20min trvaní­ (možná ví­c, jen aÂť to v průbÄhu boje nepřestane bavit). Kdyz jeden zemře nebude hrát dokud nÄkdo nedonese vlajku nebo nepobije ostatní­. Za pobití­ vÄech z druhého týmu +1bod, za zí­skání­ a donesení­ vlajky +2 body. Po skorování­ reset kola a včichni od zaÄátku. Za určitý Äas hra zkonÄí­ a vyhrává tým s vÄtÄí­m poÄtem bodů.

 

PS: Neukamenujte mÄ, je to jen návrh :)

CTF battleground ?

Link to comment
Share on other sites

Tak nejakou zivnou pudu jsem tu videl, sice i par flamu, ale to je fuk. Jestli jsem dobre pochopil tak zajem je zatim dvou teamu, zbytek nevi protoze neznam podobu ani pravidla turnaje / ligy. Z cehoz soudim, ze bud neni temer zajem, nebo zajem je, ale az podle hodnoty odmen.

 

Mam svoji predstavu o takoveto lize, co vim uplne na 100% je ze zadny usable item (poty, svitky, .. ) ani nepujdou pouzit, s kartou se do areny ani nedostane a to nejen s MVP, ale vubec nicim, pro ucely pvp tu mame battleground items, ktere budou modifikovany tak aby nahrazovaly soucasne redukce + neco vic. Mod to nebude ani GW, PVP ani normal, ale specialni mapflag, ktery bude specificky nasemu nastaveni.

 

Kazdy mate jinou predstavu o PVP a ze pokud to nebude ten vas napad, tak nemate ani zajem nejak hrat. Jsem myslel ze vas bavi merit sily s lidmi a ne s predprogramovanym NPC, v jakekoliv forme a podminek. Pokud se pletu tak mi to dokazte, pokud je to pravda, tak tu marnim cas.

 

Já bych zájem mÄla akorát jsem si to jeÄtÄ nestihla předtí­m přeÄí­st, přece jen je tento topic starý jen jeden den :-).

 

Jsem pro, aby se nedaly použí­t usable items a lí­bí­ se mi i nápad, že by tam nemohly být použí­vané karty, jen ty battleground items. Taky si myslí­m, že skilly by mÄly být použitelné vÄechny a to s plnou íşčiností­ - i třeba snatch, teleport, různé skilly, co mají­ odhazovat, tak aby odhazovaly a i ress, protože kdyby to bylo jako v hradu, tak se před vstupem znovu tam můžou naboostit, vyhealovat a tak. Mapa by teda podle mÄ mÄla být uzavřená, bez možnosti ji opustit dokud kolo (turnaj?) neskonÄí­ (pokud by ji opustil, tak už by se nemohl vrátit).

 

Taky nevidí­m jediný důvod, proÄ by team mÄl být vytvořený pouze z Älenů jedné gildy, od toho tu jsou GW... ale zase si myslí­m, že by team mÄl být v jedné partÄ, když by ji nÄkdo opustil, tak kick z arény. UrčitÄ by byla fajn motivaÄní­ tabulka na námÄstí­ s doÄasnými výsledky (nebo aspoř na netu). Ale nevyhlaÄovala bych nejlepÄí­ho hráÄe (tedy toho, který zabil nejví­c lidí­), protože to by nikdy nemohl být support char.

 

Jinak velikost týmu se mi lí­bí­ ta, co navrhoval sici, i s tÄma nominacena (6vs.6, ale 9 nominovaných).

 

Tak to je můj návrh. Ale samozřejmÄ si budu chtí­t vyzkouÄet jakkoukoliv formu, kterou dáte dohromady. A ne, taky jsem si to netvořila "na mí­ru", snažila jsem se to udÄlat tak, aby to bylo fér (přece jen to má oživit PvP a možná přitáhnout lidi na GW, pokud se jim to bude lí­bit, tak aby mÄli aspoř zdání­, že i GW by mohly být o skillu a ne o equipu).

 

Jo a jeÄtÄ ty odmÄny. Možná nÄkterou z té záplavy nevyužitých ÄepiÄek, aby včichni vidÄli, že jsme se toho íşÄastnili. A taky si myslí­m, že odmÄna by nemusela být jen pro ví­tÄzný tým, ale i jen za íşÄast (tak, jak to bylo loni s táborem).

Link to comment
Share on other sites

Myslí­m, že tí­m myslel takový ty itemy, co se ti v inventáři dávají­ do první­ kolonky "item". :)

To bylo brano s nadsazkou, jen jsem nepochopil duvod proc znevyhodnovat nektere postavy. Napr. jidla. kdo by veril ze si nema v buildu pocitat s touto samozdrejmosti. Je pravda ze na SP jsou profove, ale na bomby jsou varici, tak proc asurak ma mit profu a bomber bomby z mesta. Assassin si taky muze varit EDP uvnitr. A WP to je doslova fraska. Neni mi jasne proc ma dostavat vit char vetsi dmg bombou a nedostat z toho zadne vyhody.

Link to comment
Share on other sites

Já bych zájem mÄla akorát jsem si to jeÄtÄ nestihla předtí­m přeÄí­st, přece jen je tento topic starý jen jeden den :-).

zas tak dlouhé to není­ ne?

Taky si myslí­m, že skilly by mÄly být použitelné vÄechny a to s plnou íşčiností­ - i třeba snatch, teleport, různé skilly, co mají­ odhazovat, tak aby odhazovaly a i ress, protože kdyby to bylo jako v hradu, tak se před vstupem znovu tam můžou naboostit, vyhealovat a tak.
teleport? ví­Ä že dobré hp může portit neomezenÄ dlouhou dobu? a určitě by se tu naÄli takoví­ lidi typu "když ne já, tak nikdo" co by to dÄlali
Mapa by teda podle mÄ mÄla být uzavřená, bez možnosti ji opustit dokud kolo (turnaj?) neskonÄí­ (pokud by ji opustil, tak už by se nemohl vrátit).
to je samozřejmost s kterou se poÄí­ta od zaÄátku, stejnÄ tak s kompletní­m dispelem při vstupu (co si nedáÄ sám na turnaji, to nemáÄ, jinak by to bylo lehce pointless)
Taky nevidí­m jediný důvod, proÄ by team mÄl být vytvořený pouze z Älenů jedné gildy, od toho tu jsou GW...

tohle má být náhrada za gw :)

Ale nevyhlaÄovala bych nejlepÄí­ho hráÄe (tedy toho, který zabil nejví­c lidí­), protože to by nikdy nemohl být support char.
odkdy je nejlepÄí­ hráÄ ten s nejví­ce fragama? :)
Jo a jeÄtÄ ty odmÄny. Možná nÄkterou z té záplavy nevyužitých ÄepiÄek, aby včichni vidÄli, že jsme se toho íşÄastnili. A taky si myslí­m, že odmÄna by nemusela být jen pro ví­tÄzný tým, ale i jen za íşÄast (tak, jak to bylo loni s táborem).
jasnÄ, bez odmÄny ani ránu, zají­malo by mÄ kdy se hráči zaÄnou dožadovat povolení­ @item...
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Mam svoji predstavu o takoveto lize, co vim uplne na 100% je ze zadny usable item (poty, svitky, .. ) ani nepujdou pouzit, s kartou se do areny ani nedostane a to nejen s MVP, ale vubec nicim

Teraz neviem, ci to mala byt ironia, ktoru som nepochopil, alebo si to fakt predstavujes, ze tam nabehnu 99 advancedy, ktore sa budu mlatit s equipom od NPC bez potov?

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne si myslim, ze by se Constik nemel tady nikoho ptat a mel by si to udelat tak, jak to prijde nejlepsi jemu a ostatnim GM, protoze lidi tady na foru se nedohodli nikdy na nicem, rozhodne to ted nebude jinak

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Taky nevidí­m jediný důvod, proÄ by team mÄl být vytvořený pouze z Älenů jedné gildy, od toho tu jsou GW... ale zase si myslí­m, že by team mÄl být v jedné partÄ,

Ciste technicka poznamka - tohle je technicka nutnost kdyz se ti nechce prepisovat pul eAtheny kvuliva GW redukcim

Link to comment
Share on other sites

to Rodix: to rozhodne nechci, chci zavest uplne novy equip (resp ten z battlegroundu, stejne jen bere radky v db)

 

to Tracy: Neboj, davno to mam vymyslene, jen hledam inspiraci, jak co zlepsit ci pridat...

 

to jirkan: tohle se da obejit mnoha zpusoby, napr equip, nemas equip pro areny (nebo-li mas klasicky GW / PVM equip) nemas moc sanci.

Link to comment
Share on other sites

Nvm proc vymyslite dalsi areny a jeste na sebe nechate porvavat: "ja tam chci to, a chci a chci!"

 

pvp fightu je na rebornu dost, že jich hráči nevyuží­vají­ není­ chyba GM. Když už tak moc chcete něco mimo GW, tak co to popostrčit (jak psal tuÄí­m trablí­k) zpropagovat Battlegroundy, dát NPC na port do nich do pronty ke kaÄnÄ, nebo pár eventů s tí­m, že jejich obsahem budou i battlegroundy, nebo ten broadcast.

CTF taky není­ vůbec Äpatný, v pvp arénách si hráči můžou dÄlat team vs team sami ... imho hráÄe akorát je Äí­m dál ví­ce rozmazlujete.

Link to comment
Share on other sites

zas tak dlouhé to není­ ne?

 

teleport? ví­Ä že dobré hp může portit neomezenÄ dlouhou dobu? a určitě by se tu naÄli takoví­ lidi typu "když ne já, tak nikdo" co by to dÄlali

 

jasnÄ, bez odmÄny ani ránu, zají­malo by mÄ kdy se hráči zaÄnou dožadovat povolení­ @item...

je to dlouhé, trvá asi 20 minut než se tí­m člověk prokouÄe...

 

nemohlo by se třeba trefit na magnet? :)

 

Jinak... bez potů to bude hezké a kdyby byly, určitě ne v neomezených poÄtech, protože vozejk :)

Link to comment
Share on other sites

Nvm proc vymyslite dalsi areny a jeste na sebe nechate porvavat: "ja tam chci to, a chci a chci!"

 

pvp fightu je na rebornu dost, že jich hráči nevyuží­vají­ není­ chyba GM. Když už tak moc chcete něco mimo GW, tak co to popostrčit (jak psal tuÄí­m trablí­k) zpropagovat Battlegroundy, dát NPC na port do nich do pronty ke kaÄnÄ, nebo pár eventů s tí­m, že jejich obsahem budou i battlegroundy, nebo ten broadcast.

CTF taky není­ vůbec Äpatný, v pvp arénách si hráči můžou dÄlat team vs team sami ... imho hráÄe akorát je Äí­m dál ví­ce rozmazlujete.

PvP bez redukci je traparna na ego boost:)

Link to comment
Share on other sites

zpropagovat Battlegroundy, dát NPC na port do nich do pronty ke kaÄnÄ, nebo pár eventů s tí­m, že jejich obsahem budou i battlegroundy, nebo ten broadcast.

A o co sa podla teba snazia? Len to trosku inak sformulovali :)

Edited by Sameth
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...