Jump to content
Reborn fórum

PVP na Rebornu


Mitheress

Recommended Posts

Mno nejdem si uplne jisty jestli jsem to pochopil, ale podle toho co pise Mitheress tak bych se nechal inspirovat hrami jako je warhamer atd.

 

Celá koncepce by byla nastavena tak, že team by chodil do areny uplne bez equipu (nebo jen omezene na "zbran" atd.) ale myslim ze nejsnazsi bude uplne omezeni na hmotnost 0 jak pri vstupu tak i nutna hmotnost 0 aby mohl clovek odejit. (znamena, ze si nic neodnese)

 

Na zacatku by team mel k dispozici napr. 1500 zetonu a od npc by si v arene vymenil zetony za equip/usable predmety (boxy na wp/bp) pro celou partu.

To znamena:

WP box stoji 45 zetonu

Element armor 120 zetonu

Karta xxx zetonu

.... Dalsi equip podle diskuze a nasledneho vyberu (nebo jako jsou npc v dote - zkratka si za penize koupite equip a je jen na vas pak jak se rozhodnete)

s tim ze seznam vsech veci a jejich ceny by byl rozepsan na foru a lide by si mohli pred zapasem zpocitat na co vse jim vyjde a co zvoli. Party leader jim jen pak rozdeli penize a oni si to rychle proklikaji a vybavi se.

Pokud to pak bude formou turnaje tak bude zase fixni obnos, ktery dostanou mezi zapasy nato aby obnovili svoje zasoby (ti, kteri si nenakoupi tolik potu mezi zapasy si pak muzou koupit dalsi kartu nebo equip napr.)

 

Timto zpusobem by slo snadno regulovat to co se muze pouzit a vice by se hralo na skutecnou taktiku a rozmysl dane party jak svoje zetony rozlozi mezi equip podle slozeni atd.

 

Udelalo by se forum, kde by lide psali jaky equip si tam preji (kazdy char by mel bys schopny se vybavit zakladnim equipem) a po takovem tydnu dohadovani by se zacalo testovat. Mno a za takovy mesic by mohl byt po spouste hadani udelan cely system.

 

Hlavne nezapomenout na Vstupne, ktere bude snizovat finance v ekonomice. 500k na ucastnika - 5m za partu atd.

 

Edit> Berte to jen jako koncept. Sam v tom nachazim spoustu nejasnosti, ktere je potreba doresit (Napr. kde budou hraci mezi turnaji. Jak zajistit aby spolu nemohli obchodovat pri cekani na dalsi zapas. Atd. Atd.) Zakladni myslenka je "Dostanou fixni pocet zetonu ... proklikaji npc... oblecou se a za par minut muzou zacit."

Cele by se pak zapisovalo do CPcka a zebricku, pro kazdeho hrace zvlast podle toho kolikrat byl v perte, ktera vyhrala ... na konci turnaje se rozdeli pouze penize, ktere se ziskaly ze vstupneho + random cepky (pokud to vetsina chce) Mno a po pul roce by pak bylo uzavreni ligy spolecne s cenami (itemy z battle groundu atd.)

Edited by Azuel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mno nejdem si uplne jisty jestli jsem to pochopil, ale podle toho co pise Mitheress tak bych se nechal inspirovat hrami jako je warhamer atd.

 

Celá koncepce by byla nastavena tak, že ......

 

Zaujimave, velmi zaujimave..., pripada mi to, ako nova eventova hra v hre...som za ten zetonovy system, ale myslim, ze s tym bude vela prace to doladit. Ale zaujimave by to bolo, splnovalo by to vacsinu pripomienok a poziadavok na turnaj PvP v partach.

Link to comment
Share on other sites

No a když by se tohle udÄlalo na test serveru, nakopí­rovalo pár postav, zmÄnilo nastavení­ GW, redukcí­ nebo Äeho, tak si tam můžeÄ vybrat equip, pomlátit se, blabla, a po skonÄení­ se to vÄechno hezky smaže :)

Link to comment
Share on other sites

...

Zajimavej napad, ale ...

pro gm by to bylo hadam mrte prace

vyuzivani hraci ... z dlohodobeho hlediska si myslim ze minimalni

a uz me napadlo jak si za zetony nakoupenej equip nechat -> reset pozice v cp :)

Link to comment
Share on other sites

Zajimavej napad, ale ...

pro gm by to bylo hadam mrte prace

vyuzivani hraci ... z dlohodobeho hlediska si myslim ze minimalni

a uz me napadlo jak si za zetony nakoupenej equip nechat -> reset pozice v cp :)

 

Neboj i to me napadlo, ale ono z Jailu ti taky reset nepomuze... takze to si myslim nebude ten nejvetsi problem :)

A jinak u tohole systému opravdu nejde o to, že se 2x zapne a konÄí­ se (Vynaložený Äas mnohonásobnÄ převýÄí­ efekt) Spí­Ä jde o snahu, aby si mholi vsichni v prubehu hrat neco jako GW, kdyz gw na rebu je opravdu spis jen minulostí­, protože se zvýÄenými raty a menÄí­ hráÄskou základnou je servr prostě moc starý a dávno se od myÄlenky GW jako základ hraní­ odklonil.

 

To betr> Ale vidis jak to vypada, vetsinou stejne chodi jen skupinky v romezi 5-9 lidi to je takove maximum. A lide se spis bavi PvP stylem nez-li snahou o opravdove dobyti a udrzeni. Tohle si myslim, ze by prilakalo i hrace, ktere gw proste neprilaka. Zde by nemuseli mit zadny 6 mesicu hunteny equip. Nemohli si stezovat, protoze kazdy by mel stejne moznosti. Jen by zaplatili vstupne a zkusili si equip, ktery treba jeste nemaji. A casem by se treba i udelali koorginovanejsi skupinky , ktere by to pak zkusili i na GW kdyz jim to v lize slo.

Edited by Azuel
Link to comment
Share on other sites

Spí­Ä jde o snahu, aby si mholi vsichni v prubehu hrat neco jako GW, kdyz gw na rebu je opravdu spis jen minulostí­, ...

No prave .. jde o to jakej bude zajem hrat "neco jako GW" kdyz o GW je zajem takovej jakej je (i kdyz posledni dobou se to lepsi, diky vsem zucastnenym).

Link to comment
Share on other sites

V první­ řadÄ chci podÄkovat Constovi, že se tady vůbec o něco jako jeden z mála snaží­.

 

Jinak teamy bych dal minimalne 7 vs 7, ale idealne spis 9 vs 9, aby se vyuzilo co nejvic moznosti, ktere RO nabizi.

Redukce bych nechal jako jsou na gw, akorát bych zakazal MVP karty a ghosty,devily omezil tak, že každý tým může mí­t maximálnÄ 1 ghosta +1 devila atd. a nebo taky žádný.

 

Poty, dema, beriny, edp bych povolil. Teda poty a dema ucite.

 

edit: a samozrejme v kazdym teamu pouze jeden hp atd.

 

 

edit2: teamy 2 vs 2 atd mi prijdou jako naproste nesmysli, mozna tak jednou za 3 mesice si dat souboje 2 vs 2, 4 vs 4 ale ne jako ligu

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

No prave .. jde o to jakej bude zajem hrat "neco jako GW" kdyz o GW je zajem takovej jakej je (i kdyz posledni dobou se to lepsi, diky vsem zucastnenym).

 

jeste by stalo za zvazeni jestli takovyto turnaj ve vysledku neodlaka lidi od gw. ono to co psal azuel by se dalo i pretocit na: proc bych si pul roku mel huntit equip kdyz v pvp lize ho po dobu souboju dostanu zdarma?

 

navic kdyz se skyta treba pro me zcela luxusni odmena:

Odmena: velka penezni odmena (500M); equip?

 

Staci?

 

coz je vic nez na co si hraci prijdou poctivym hranim GW a drzenim hradu [treba i se stovkovym investem], kde jsou ty vydaje a naroky na komunikaci a cas precejen o dost vyssi.

pevne doufam ze ve finale se GM s odmenou umirni a pojedou to vice v rovine "for fun" s drobnou pozornosti [cepice, slavnostni vyhlaseni, oca] a ne tak velkou penezni odmenou ktera mi prijde jako dost nestastna. spis by meli z hracu jejich poctive nasyslene penizky tahat a ne jim je rozdavat. tot muj nazor :)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

A co takhle z PvE serveru udelat PvP? :D ...

Stale mi nie je jasne, ci to myslis vazne...ja som dokonca doporucoval tu myslienku urobit turnaj PvP s uzitim zetonov na vyequipovania sa v ramci 1:1, co som ale nemyslel ukoncit GW, toto by malo byt len ako event turnaj, v ziadnom pripade nie ako, nahrada GW. Ako pridu k tomu hraci, co tu hraju dlhsie a maju ten aky-taky equip(podla aza 6-mesiacov), pretoze v rozdielu ucastnikov turnaja vidim len v obmedzeni equipu a pouzivania itemov (potov a pod.). V ziadnom pripade to by nemala byt nahrada GW, len eventovy turnaj za inych podmienok ako prebiehaju GW.

Link to comment
Share on other sites

A co takhle z PvE serveru udelat PvP? :D ...

To je nejvetsi zlo desto! Ted hraju asi dva tejdny WoW a moje zkusenost je nasledujici: Chodim si v klidku po mape, beham po questech, tezim mineraly a zabijim mobiky, kdyz najednou se za mnou obdobi smejdik s lebkou (rozdil vic nez 10 lvl) a hups uz mam kudlu v zadech a umru na jednu nebo dve rany. Nadavam pri tom jak idiot, mlatim kolem sebe, rvu co to tam hraje za svine a muj bracha se zvedne ze zidle, jde me poplacat po zadech a sarkasticky rika "jo bracha TO JE WOWKO!".

Takze me je to jedno, ale pak bych si vzal snipera a sel lidem to hrani tady trosku zprijemnit:)

 

to const: este abych platil za to, ze me tam porad zabijej. Nic takovyho, sem ubozak z neofiku:) A jak me neznas tak sem horda jako remen!

Edited by DarkLord
Link to comment
Share on other sites

coz je vic nez na co si hraci prijdou poctivym hranim GW a drzenim hradu [treba i se stovkovym investem], kde jsou ty vydaje a naroky na komunikaci a cas precejen o dost vyssi.

pevne doufam ze ve finale se GM s odmenou umirni a pojedou to vice v rovine "for fun" s drobnou pozornosti [cepice, slavnostni vyhlaseni, oca] a ne tak velkou penezni odmenou ktera mi prijde jako dost nestastna. spis by meli z hracu jejich poctive nasyslene penizky tahat a ne jim je rozdavat. tot muj nazor :D

 

poctivym hranim ?! kde zijes prosim te,davno poctive hrani (diky mapam,huntum a guild huntum) uz neexistuje.OCA je naprosto spraseny a uz nema takovou hodnotu jako driv a cepice jakbysme (viz.slotove INT,STR atd [nekdo musel slotovat a nekdo si vymyslel quest]).Osobne vidim jako nejlepsi reseni financni odmenu,tim se neda nic zkazit,predevsim jsou dva zpusoby : a) to ulozis a je ti to k nicemu za b) utratis to u merchu a pomuze to rozhybat ekonomiku

Link to comment
Share on other sites

poctivym hranim ?! kde zijes prosim te,davno poctive hrani (diky mapam,huntum a guild huntum) uz neexistuje.OCA je naprosto spraseny a uz nema takovou hodnotu jako driv a cepice jakbysme (viz.slotove INT,STR atd [nekdo musel slotovat a nekdo si vymyslel quest]).Osobne vidim jako nejlepsi reseni financni odmenu,tim se neda nic zkazit,predevsim jsou dva zpusoby : a) to ulozis a je ti to k nicemu za b) utratis to u merchu a pomuze to rozhybat ekonomiku

 

ja mluvil o poctivem hrani GW, tedy o tom fenomenu ze kdyz guilda obsadi hrad tak se ho pokousi i branit. a co tobe osobne vadi na tom ze by za odmenu slouzilo oca ktere je "naprosto spraseny a nema takovou hodnotu jako driv"? kdyz chces tak si bud dekadentni, ale verim ze mnoho hracu by potesilo i to sprasene oca.

ja vam nvm lidi, ty boje 6vs6 beztak casto budou probihat tak ze to maji 4 lidi na dual protoze ne vzdy ma kazdej cas, no holt nekoho vyskakaji a vyADckuji par kol po sobe tak jim dame kazdemu 100M+ i kdyz utratili pouze zlomek z toho a vlastne se bavili uplne rovnak jak ti co dostali ho*no. ale samozrejme zabava jde bokem, protoze to tu uz o zabave neni, je to o tom ze oca jsou spraseny a cepice jakbysmet :D

ono kdyz by jste nebyli spokojeni s chudsi odmenou, tak se ji klidne muzete vzdat v muj prospech :)

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

ja mluvil o poctivem hrani GW, tedy o tom fenomenu ze kdyz guilda obsadi hrad tak se ho pokousi i branit. a co tobe osobne vadi na tom ze by za odmenu slouzilo oca ktere je "naprosto spraseny a nema takovou hodnotu jako driv"? kdyz chces tak si bud dekadentni, ale verim ze mnoho hracu by potesilo i to sprasene oca.

 

oki,omlouvam se,ale vicemene to plati i pro GW (viz.alde a drop za nic),jen jsem chtel rict,ze dnesni fenomen rebornu je "odmena" a bez ni nikdo nic neudela,cituji "to radeji pujdu delat guild hunt".Penize nemuzou zas tolik ohrozit jako vypusteni "uber" cepek a jinych "nedosazitelnych" itemu,vcetne OCA.

Ale je zbytecne resit odmeny,kdyz neni ani doresene a domyslene ty "PvP souboje"

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
jo a taky samozrejme zakazte dualy:) hlavne teda dualy jednoho hrace ve dvou tymech, ale i v ramci jednoho by mohlo platit ze komu neprijde hrac, mel by mit smulu a byt za to potrestan :D

Komu neprijde hrac, ten ma v tymu o postavu min -> je vytrestan dostatecne a netreba cokoli resit.

Link to comment
Share on other sites

Komu neprijde hrac, ten ma v tymu o postavu min -> je vytrestan dostatecne a netreba cokoli resit.

 

nebo by mohli rict: noo nam neprisel hrac, tak jsme se dohodli ze dnes to za nej odehraju ja a priesta pujcime tady externimu hraci aby nam pomohl. priste nam treba neprijde nekdo jiny ale to nevadi, v guilde mame jeste nekolik lidi co nejsou do turnaje prihlaseni, ale rekli ze by nam prisli pomoct. precejen pochopte ze ten a ten je ted na dovolene 10 dni :D

 

edit: a jo jirkane zle jsme se pochopili, ja myslel tim potrestanim prave to ze budou mit o postavu mene. aby si to jen nekdo nevzal na dual nebo nepujcil nekomu dalsimu char.

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...