Jump to content
Reborn fórum

Ragnarok online - Score live


Leontinka

Recommended Posts

Sem dneska vyhrabal v hlouby disku toto videjko, po kterem se par lidi shanelo...nikde jsem ho nenasel. Mozna to nekde kennik ma, a nebo to jirkan nekam hazel ale pro pripad ze by byl nekdo stejne telatko na hledani jako ja, tak to muze najit zde

 

http://rapidshare.com/files/252944722/ro_score.avi.html

 

Ma k tomu nekdo nejakej blizsi info? Ci to byl napad, jakou to melo odezvu...nejaky pikantnosti z nataceni...:) jak dopadl mozny pozdejsi rozhovor se spravci serveru? Bude se to opakovat?:)

Link to comment
Share on other sites

Sem dneska vyhrabal v hlouby disku toto videjko, po kterem se par lidi shanelo...nikde jsem ho nenasel. Mozna to nekde kennik ma, a nebo to jirkan nekam hazel ale pro pripad ze by byl nekdo stejne telatko na hledani jako ja, tak to muze najit zde

 

http://rapidshare.com/files/252944722/ro_score.avi.html

 

Ma k tomu nekdo nejakej blizsi info? Ci to byl napad, jakou to melo odezvu...nejaky pikantnosti z nataceni...:) jak dopadl mozny pozdejsi rozhovor se spravci serveru? Bude se to opakovat?:)

 

Majku dej to kdyžtak na nějakej free =] Nebo mi to poÄli a já to už nÄkam hodim

Link to comment
Share on other sites

Tehdy to byl tuÄí­m nápad Loonyho, nebo Kennyho? hmm pamÄÂť mi už neslouží­ :) . MÄli známého v redakci a domluvili se na recenzi a tuÄí­m že i na CD (byly tehdy už v obÄhu DVD? :P) dávali tehdejÄí­ho klienta, aby sem nalákali lidi.

Doufám teda že to je ono, nemám Äas ani chuÂť to stahovat :)

 

Edit: tak je to ono... btw jsem slavný , mihnul jsem se tam u rulety :P

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...