Jump to content
Reborn fórum

Trade chat


Tote

Recommended Posts

Pár dotazů k trade chatu:

 

- Je zakázané, "prodávat" item, který člověk nemá (ať už za účelem zjištění poptávky, nebo jiným)?

- Je zakázané, napsat že prodám určitý item (třeba ho i mám), ale evidentně ho nejsem ochoten prodat?

- Je na trade chatu povoleno hledat někoho, kdo v nedávné době prodával/kupoval určitý item? (Například přelognu na jinou postavu a už si nepamatuju jméno, tak se tam zeptám, jestli tu ten dotyčný není.) Nebo je k tomuto už určen main?

 

 

Případně jsou za to už nějaké tresty, případně jaké?

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

- Je zakázané, "prodávat" item, který člověk nemá (aÂť už za íşčelem zjištění­ poptávky, nebo jiným)?

- Je zakázané, napsat že prodám určitý item (třeba ho i mám), ale evidentně ho nejsem ochoten prodat?

 

zavyst pravidlo na kazdou blbost? to ne.. nevidim v tehle bodech problem pokud to nejde do extremu.

 

- Je na trade chatu povoleno hledat někoho, kdo v nedávné době prodával/kupoval určitý item? (Napří­klad přelognu na jinou postavu a už si nepamatuju jméno, tak se tam zeptám, jestli tu ten dotyčný není­.) Nebo je k tomuto už určen main?

 

trade je jen na obchodovani, ne na zjistovani jestli je nekdo online.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

nevidim v tehle bodech problem pokud to nejde do extremu.

Aha, takze tebe pride normalne hodinu sa s niekym dohadovat na cene itemu a potom z toho pablba vyleze, ze ta cely ten cas taha za nos.

Osobne poznam aj lepsie sposoby ako zabit hodinu casu.

Link to comment
Share on other sites

Aha, takze tebe pride normalne hodinu sa s niekym dohadovat na cene itemu a potom z toho pablba vyleze, ze ta cely ten cas taha za nos.

Osobne poznam aj lepsie sposoby ako zabit hodinu casu.

Ponauceni pro priste .. nech si danou vec ukazat. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Ponauceni pro priste .. nech si danou vec ukazat. :devil2:

jj to jsem zkouÄel... nato Äel ten člověk "afk" a už se neukázal

No co, aspoř jsem si přeházel prachy na jeden acc, až budu pří­ÄtÄ něco dražÄí­ho kupovat...

 

k3dT: pokud teda shání­m nÄkoho, jehož jméno jsem zapomÄl, můžu k tomuto íşÄelu použí­t main (protože tam zase íşdajnÄ nepatří­ K/P/V a tohle je tomu dost blí­zké)? Ono se to asi stejnÄ dá vyřečit tí­m, že napí­Äu že prodám/koupí­m ten předmÄt o kterém se jednalo dří­v a dotyÄnej se snad ozve.

Link to comment
Share on other sites

Sir De Bill: Je to celkem jasny - pokud shanis nekoho kdo K/P/V nejakou vec (na tradu) a jde ti o toho cloveka, tak se ptej na mainu. Pokud je ti sumak kdo ti tu vec K/P/V, tak pis na trade.

Taky se mi stalo ze se nekdo chlubil +10sor, nechtel ji ukazat a kdyz jsem na tom trval tak zmizel.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest White Sniper

A co kdyz chci informovat, ze byl pridan novej vykup? Ja vim, ze je to obchodni zalezitost, ale hledani kupce taky, takze tedka si nejsem jistej, muze se to psat na main?

Link to comment
Share on other sites

A co kdyz chci informovat, ze byl pridan novej vykup? Ja vim, ze je to obchodni zalezitost, ale hledani kupce taky, takze tedka si nejsem jistej, muze se to psat na main?

bÄžnÄ to pí­Äu na trade a obvykle mám do jednoho dne koupeno co potřebuju, nepatří­ to na main ...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sice to sem přímo nepatří, ale bohužel nemám práva na to, abych zakládal nové téma a tohle téma mi přijde nejbližší tomuhle problému.

 

Poslední dobou nemám vůbec chuť zapínat main chat, protože se tam začali objevovat individua, co tam píšou naprosté blbosti, buzerují nováčky, kteří se slušně zeptají na nějakou věc, nebo se tam hádají o nějaké věci místo toho, aby si to psali PM. Co je za úroveň napsat na main chat „JA Komenský ho má malého“? Ne jenom to, že se to naprosto příčí zdravému rozumu, ale naprosto to demotivuje normální lidi na ten chat chodit. GM by měli tyto lidi minimálně napomenout, případně dát Jail, nebo nejlépe perma mute na Main. Pokud se s tím nezačně něco dělat, tak za chvilku všichni normální a slušní lidé úplně přestanou na main chodit a ovládnou ho ti, co to nejspíš nemají v hlavě úplně v pořádku.

Edited by Tula
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...