Jump to content
Reborn fórum

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?


Arcik

Otevrit WoE SE hrad?  

79 members have voted

  1. 1. Otevrit WoE SE hrad?

    • Ano
      48
    • Ne
      31


Recommended Posts

přijde to jen mnÄ nebo i jiným připadne že CP je ví­ceménÄ jen zdržovaÄka na zaÄátek která za ví­c matroÄe udrží­ delÄí­ dobu nÄkterý warp? nemluvÄ o tom že jsou hrady kde je tam spousta "okýnek" po stranách kam CP nedosáhne a lidi klidnÄ hodí­ magnet/sg/něco

 

jinak SE hrad by bylo fajn otevří­t jen na trénink

třeba na budoucí­ turnaje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No z CP nehodí­Ä (skoro)instant ME ani instant 170/180 int SG, což může bejt docela rozdí­l. Třeba v tom, že ty socky, co se normálnÄ jen svezou s ostatní­ma, dostanou v CP stun / dmg od aoe a umřou, když jim nemá kdo pomoct.

Link to comment
Share on other sites

přijde to jen mnÄ nebo i jiným připadne že CP je ví­ceménÄ jen zdržovaÄka na zaÄátek která za ví­c matroÄe udrží­ delÄí­ dobu nÄkterý warp? nemluvÄ o tom že jsou hrady kde je tam spousta "okýnek" po stranách kam CP nedosáhne a lidi klidnÄ hodí­ magnet/sg/něco

 

jinak SE hrad by bylo fajn otevří­t jen na trénink

třeba na budoucí­ turnaje

ta "zdržovaÄka na zaÄátek" kdysi zdržovala i celou hodinu... :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Jen pro poradek:

SE guardiani z Rebornu davali dmg(bez asu) cca za 1-1.5k ranou. Na Czechru je to tak 3-4k, s eske jsou to temer instanty. :confused1: Takze jestli si o tech Reborn guardech myslis, ze byli "husti",tak si neprej zazit ty skutecne. :) Nic to ale nemeni na tom, ze se daji velice dobre zneskodnit, nebo odtahat.

 

 

Diky za doplneni.

To co jsem chtel vyjadrit bylo to ze guardy odtahnout muzes, pokud ti tam nebeha slepice ze spratelene guildy zpatky. Zabijet to nemelo cenu protoze se sumonili rychle jako certi. :))

 

 

BTW:Co kdyby nejaky nadseny anglictinar oslovil GMka z toho feel ro jestli by nam nedali celou konfiguraci toho svyho Turnament serveru?

Mozna by byli vstricni, bylo by skoda to nezkusit kdyz uz maj tu eathenu taky.

Link to comment
Share on other sites

Troubliku, neci se te dotknout, ale nebylo by pro server prinosnejsi, kdyby lidi spis hrali normalni GW nez se soustredili na naky turnaj? Jako ja to porad nechapu .... hromady lidi tady vymysli, jak zpestrit hrani na serveru a co nejvice priblizit GW lidem, ne-li pritahnout na ne dalsi lidi, ale sami o klasicke GW nejevi zadny zajem. Neberto to nikdo zle, ale proc se proboha lidi neseberou a nedou si zahrat GW a udelat je kvalitnejsimi? Dlouho sem GW nehral, poslednich par sem si byl ale zahrat a neverim, ze by situace tech poslednich par GW co sem ted byl byla jina, nez situace radove tyden az pul roku zpatky.

Link to comment
Share on other sites

Troubliku, neci se te dotknout, ale nebylo by pro server prinosnejsi, kdyby lidi spis hrali normalni GW nez se soustredili na naky turnaj? Jako ja to porad nechapu .... hromady lidi tady vymysli, jak zpestrit hrani na serveru a co nejvice priblizit GW lidem, ne-li pritahnout na ne dalsi lidi, ale sami o klasicke GW nejevi zadny zajem. Neberto to nikdo zle, ale proc se proboha lidi neseberou a nedou si zahrat GW a udelat je kvalitnejsimi? Dlouho sem GW nehral, poslednich par sem si byl ale zahrat a neverim, ze by situace tech poslednich par GW co sem ted byl byla jina, nez situace radove tyden az pul roku zpatky.

 

 

:) Tak nejprinosnejsi by asi bylo kdyby lidi nehrali pocitacove hry vubec a soustedili svoji pozornost na budovani kapitalizmu ze. ;))

 

zitra k tomu napisu vic :)

 

 

 

edit: tak k tomu dopisuju vic

 

prislo mi lepsi testovat gw skill a i buildy na testovacim serveru kde nejaka ta chybka v dropu nijak nenarusi chod low rate serveru. (rozumnej rebornu)

 

- myslim si ze na takovy testovaci server by chodilo na gw mnohem vice lidi nez na soucasne gw

 

Kdyby ten test server 1x tydne fungoval podobnym zpusobem jako onen turnament server - tak by byl jiste plny hracu co by si radi zahrali gw "zadarmo"

tj bez dlouholeteho expeni, hunteni potu atp.

 

Navic bysme si tam mohli davat do drzky z czechrem coz by bylo asi vice nez dobre motivacni...

(Diky tomu ze bysme meli vsichni +-stejny eq a moznosti by se mohlo konecne ukazat kdo to hraje lip)

 

 

 

Cele to resim jenom kvuli tomu ze na tom turnamentu jsem se vybnul jako nikdy -> na 100% pujdu i na ten dalsi -> musime se zlepsit jako celek.

Kempeni warpu nam jde dobre ale chce to jeste zdvihnout kvalitu utocne formace jinak priste na medailovou pozici urcite nedosahneme.

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Podla mna ludi je dost a urcite by som do toho siel hlavne to aspon vyskusal. Pred par dnami malokto veril ze sa vyskladame 60ti na WOE Tournament

a nakoniec nas bolo cez.

 

WoE SE su super hlavne sa na nich da naucit hrat spolocne. Problem z PFT podla mna nebolo az tak to ze hrad bol nedobitny, ale v drobnostiach ako zle

buildy postav (moc vela stunu).Rychlo sa naucily spolupracovat a efektivne vyuzivat moznosti hradu. Mi sme nechodili pokope ale stale rozlietany po

celom hrade. Nenasiel sa nikto kto by poznal WoE SE system a velil tomu. Vsetci akonahle prislo k utoku 1 vs 1 boli v stune alebo sa im nechcelo

ist dopredu a stale sa to motalo dokola okolo Guardian Stonov,Guardianov atd. :)

 

2. brany? nedaji se znicit?

S tym co si tu napisal suhlasim, problem podla mna je najviac pocit ze su nedobytne. Preto si myslim ze keby boli zredukovane a postupne sa priblizovaly k

realnemu nastaveniu tak by to mohlo fungovat.

 

Kedze gw su absolutne pasivne tak by som to skusil rozbehnut uplne odznove, zaviest system s ktorym by sme sa dopracovali az k normalnym gw :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

co skusit nieco taketo

 

Gw 2x do tyzdna z toho by boli jedny WoE 1.0 a druhe Woe 2.0(SE)

 

- bez licencii

- bez assumptio v hrade

- povoleny urgent

- bez alianci

- v den gw otvoreny len jeden hrad

- bez investu, drop boxy ( co z nich by sa neskor doriesilo )

- Emperium 60 000 hp

- otvorili by sa GvG,SE test areny

 

WoE 1.0

 

- kazde 4 mesiace 3 nove hrady ktore by sa striedali za sebou

 

WoE 2.0(SE)

 

- kazde 3 mesiace 2 nove hrady ktore by sa striedali za sebou

- rok by sa rozdelil na 4 etapy, na zaciatku by barricady, Guardian Stony, Guardiany maly stvrtinu hp,dmg

2 etapa by mali tretinu az by sme sa dostaly na 100% hp,dmg

 

v pripade ze by to fungovalo postupne by sa pridali aliancie, viac hradov atd...

Link to comment
Share on other sites

zaujal mÄ urgent.. zniÄení­ Guard stone se vypisuje na celé mapÄ do chatu?

a na normální­ch GW... by urgent znamenal obranu jedinÄ v emproomu

 

nemluvÄ o tom že spousta guild by musela dÄlat třeba nÄkolik Glvlu aby vubec na urgent vysly skilly

Link to comment
Share on other sites

s tema branama se to vysvetlilo, protoze u nas nefunguje asu na brany a ani nejsou opravovat pokud je nekdo znici. takze pokud se zmeni tohle bude to bohate stacit. brany se daji stavet jen pokud nekdo veme pevnost, pak ma moznost postavit si brany, ale pokud mu je nekdo znici, uz ma smulu :o)

 

nam urgent povolili nedavno po dlohotrvajici lobby :o) vetsina gild nemala problem si doexpit, ale i kdyby tu byl, tak myslim ze neni takovy problem aby vam kenny vyresetil guild skily a vy si body dali znova jak chcete :o)

zniceni kamenu se vypisuje po celem hradu stejne jako rozbiti brany.

 

u nas urgent nepredstavuje zatim velkou hrozbu, protoze vetsina gild nehodla menit GM kvuli urgentu, a jednoho cloveka si pohlidas. navic stejne emp room musis hlidat pred skakaci nebo sinx. Sice uz si predelali gm na champa a sinx ale to neni zas takovej problem, a vzdycky mate moznost rict ze pouziti UR na normalnich gw je zakazane a tresta se smazanim gildy :o)))

Edited by FirstKnight
Link to comment
Share on other sites

- v den gw otvoreny len jeden hrad -> na WoE 1.0 v poho dat i 3 hrady ... bez alianci by se to mohlo uzivit

- bez investu, drop boxy ( co z nich by sa neskor doriesilo ) -> princip investu bych ponechal

- Emperium 60 000 hp -> 60k je malo...nekteri sinxove s equipem byli schopni dat empo s 200k HP za 14 vterin. Pokud snizit tak max na 120k cca.

 

WoE 1.0

 

- kazde 4 mesiace 3 nove hrady ktore by sa striedali za sebou -> 1 max 2 mesice, ale spis ten 1

 

WoE 2.0(SE)

 

- kazde 3 mesiace 2 nove hrady ktore by sa striedali za sebou -> zase 1 max 2 mesice, ale spis 1

- rok by sa rozdelil na 4 etapy, na zaciatku by barricady, Guardian Stony, Guardiany maly stvrtinu hp,dmg

2 etapa by mali tretinu az by sme sa dostaly na 100% hp,dmg -> HP stonum a barikadam ponechat a dat neopravitelne barikady, ala CzRO

 

Ostatni zmeny jsou hodne fajn...hlavne s no-ali, urgentem a no-assu v hrade. :)

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

 

- 60k empo hlavne k tomu aby to nebola az taka sranda a ak sa nemylim ofic nastavenie je 60k

- po kazdom mesiaci menit hrad a mat ho aj nainvestit je asi nerealne ale tiez by sa mi pacilo mat casto nove hrady

- viac ako 1 hrad je na reborn vela pokial nebude chodit cca 90 hracov staci podla mna jeden a nech sa pekne bojuje :)

 

menenie 3ch hradov a len jden otvoreny na gw by mozno prilakalo ludi ked im hrad po dobyti ostal 2-3 tyzdne

Link to comment
Share on other sites

Prijde mi ze sem pisou jen lidi co budou na gw chodit tak jako tak a dale lidi kteri na gw chodit nebudou at uz se zmeni cokoliv (nebo taky nic, me nevyjimaje).

Prvnich nekolik woe se by se snad par lidi seslo, ale neverim tomu ze by se rozumne bojovalo delsi dobu. Jednou to dobijou rnr, jednou to ubranej rnr a pak uz neprijde ani noha .. jako obvykle.

Link to comment
Share on other sites

Jednou to dobijou rnr, jednou to ubranej rnr a pak uz neprijde ani noha .. jako obvykle.

 

A diví­Ä se?

Tak když tak pořad breÄí­s..tak proc zas nerejpnes do rodixe at zase sezene 40 lidí­ co vám natrhnou prdel.. a budou bitky stejne jako pred rokem ci tak nejak..

Protoze abych rekl pravdu me nebaví­ GW,kde je to nejakych 20vs25....GWcka typu 40 vs 40 uz tu dlouho nebyly... A proc? protoze plno lidí­ odeÄlo kvuli Nastavení­ rebornu,nebo nekterym GMkum<nic ve zlem> a jinym vecem.. Odradit lidi je lehké ale natáhnou je z5 je horÄí­..

 

Tak a to je vÄe ted si me kamenujte..

Link to comment
Share on other sites

RE:

A diví­Ä se? - Celkem jo, minimalne mi to neprijde normalni

Tak když tak pořad breÄí­s.. rofl, ja jsem ten posledni kdo tu breci tak proc zas nerejpnes do rodixe at zase sezene 40 lidí­ co vám natrhnou prdel.. nemozny, jeste nemame stovkovej invest... nicmene tentokrat necham podobne akce na povolanejsich ... a budou bitky stejne jako pred rokem ci tak nejak.. jedny akcni gw a pak rada mesicu nic?

Protoze abych rekl pravdu me nebaví­ GW,kde je to nejakych 20vs25....GWcka typu 40 vs 40 uz tu dlouho nebyly... tak to bys s tim mel neco udelat .. jako ja :) A proc? protoze plno lidí­ odeÄlo kvuli Nastavení­ rebornu stejne tak jako jich plno kvuli nastaveni prislo, nebo nekterym GMkum<nic ve zlem> a jinym vecem.. lidi odchazej a prichazej, vcelku normalni Odradit lidi je lehké ale natáhnou je z5 je horÄí­.. co vim tak prioritou gm nejsou gw a uprav je posledni dobou spousty..

Kdyz srovnam bezne Reborn gw a vysledek z nedavneho Tournamentu, tak to o necem vypovida .. minimalne to ze nejenom gm, ale i hraci muzou pro svuj server a jeho propagaci ledasco udelat.

Link to comment
Share on other sites

To ze jsme vyhrali 3 misto spocivalo v nasi souhre.... tam mel kazdy stejny eq...

Tady je ta nevyhoda ze vetsina RNR ma proste lepči eq ... nez nekteri z FoE a skoro cele Ordo..<nic ve zlém>

a take to,ze nekteri lide od vás z guildy máji vic zkusenosti .. pac tu hraji treba o neco dele nez nekdo od nas a nasi Ali..

 

Edit:To ze GMka nemaji prioritu v GWckach je mi jasne.. :)

Link to comment
Share on other sites

To ze jsme vyhrali 3 misto spocivalo v nasi souhre.... tam mel kazdy stejny eq...

 

Myslim, že kdyby na nas přiÄli gildy co byli vetsinu casu na WoE:SE ze by ta souhra moc videt nebyla :P

 

 

Tady je ta nevyhoda ze vetsina RNR ma proste lepči eq ... nez nekteri z FoE a skoro cele Ordo..<nic ve zlém>

 

Ja nevim jak ty ale ja vidim furt same Ordo sicari v pvp, proc radsi misto te pvp nehunti? aspon toho marca/ed,tharu + (beretu sezenou snadno...)

 

 

Edit:To ze GMka nemaji prioritu v GWckach je mi jasne.. :)

 

Tady hráči rádi shazuji vinu za soucasny stav GW na GM, jenomze to jaky ty GW jsou zalezi na hracich.

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Myslim, že kdyby na nas přiÄli gildy co byli vetsinu casu na WoE:SE ze by ta souhra moc videt nebyla :P

 

To nemužeme nikdo vÄdet,paÄ na nás žadná nepřiÄla.....néé omlouvám se přisla ke konci turnaje.... ale i tu jsme vytlačily..sice byla nejspis druhařadá ..ale také byla vÄtčinu Äasu na WOE:SE... já jsem to alespon postrehl na ostatní­ch videich z YT..

 

 

Ja nevim jak ty ale ja vidim furt same Ordo sicari v pvp, proc radsi misto te pvp nehunti? aspon toho marca/ed,tharu + (beretu sezenou snadno...)

 

:) Jojo to by byl dobrý nápad,ale tak lenost převládá nadevÄe.... koukni na me,taky mi trvalo skoro 1,5 roku nez jsem udelal snipu ..

 

Tady hráči rádi shazuji vinu za soucasny stav GW na GM, jenomze to jaky ty GW jsou zalezi na hracich.

 

Pokud to shazováni viny bylo na me,tak se omlouvám :P Nekteří­ se snazí­ jak mohou aby ty GW vypadaly co nejlépe..ale tech je ted opravdu málo..

Link to comment
Share on other sites

:) Jojo to by byl dobrý nápad,ale tak lenost převládá nadevÄe...

A vo tom to je :P

 

Nekteří­ se snazí­ jak mohou aby ty GW vypadaly co nejlépe..ale tech je ted opravdu málo..

Nekteri bohuzel jen plnou hubou kecu .. <nic ve zlém>

Link to comment
Share on other sites

GWcka jsou priorita. Sice ne nejvyssi, ale jsou. Myslim, ze se v posledni dobe toho udelalo pro GW celkem dost. Sam GW nehraju proto potrebuju abyste se nejak dohodli vy, co vas bavi a jak to chcete mit, misto nejakyho hadani a mereni pindiku. Radi to tak pro vas udelame kdyz bude zpracovanej koncept.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...