Jump to content
Reborn fórum

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?


Arcik

Otevrit WoE SE hrad?  

79 members have voted

  1. 1. Otevrit WoE SE hrad?

    • Ano
      48
    • Ne
      31


Recommended Posts

Koncept 1.1

 

Gw 2x do tyzdna z toho by boli jedny WoE 1.0 a druhe Woe 2.0(SE)

 

- bez licencii

- bez assumptio v hrade

- povoleny urgent

- bez alianci

- Emperium 150k hp

- otvorili by sa GvG,SE test areny

 

WoE 1.0

 

- kazde 2 mesiace 4 nove hrady ktore by sa striedali za sebou

- v den gw otvorene dva hrady

 

WoE 2.0(SE)

 

- v den gw otvoreny len jeden hrad

- kazde 2 mesiace 2 nove hrady ktore by sa striedali za sebou

- baricady nepojdu opravovat

 

v pripade ze by to fungovalo postupne by sa pridali aliancie, viac hradov atd...

 

spisal som tu +-veci co sa tu pisali pokial by sa niekomu nieco nepacilo tak piste

nech dame dokopy niaky ten koncept :)

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mno trosisku bych to poopravil ...

GWcka jsou priorita. Sice ne nejvyssi, ale jsou. Myslim, ze se v posledni dobe toho udelalo pro GW celkem dost. Sam GW nehraju proto potrebuju abyste se nejak dohodli vy, co vas NEbavi a jak to chcete mit, misto nejakyho hadani a mereni pindiku. Radi to tak pro vas udelame kdyz bude zpracovanej koncept.
Link to comment
Share on other sites

Gw 2x do tyzdna z toho by boli jedny WoE 1.0 a druhe Woe 2.0(SE)

jako 3.GW v tydnu bych dal buÄ ty Novice GW nebo bych proste jen stridal WoE 1.0 a WoE 2.0 SE, nechtel bych se nechat pripravit o dalsi GW.

Link to comment
Share on other sites

- po kazdom mesiaci menit hrad a mat ho aj nainvestit je asi nerealne ale tiez by sa mi pacilo mat casto nove hrady -> jsem myslel ze to udelame ala CzRO *uhyba se kamenu* a budem tocit hrady a zmrazovat invest, pokud je to teda technicky mozne (mam pocit, ze by to nemusel byt problem)

- viac ako 1 hrad je na reborn vela pokial nebude chodit cca 90 hracov staci podla mna jeden a nech sa pekne bojuje :)-> vic hradu umoznuje i nejake taktiky mimo primeho boje (vylakavani a pod.), plus pokud prijde nejaka nova nebo slabsi guilda tak ma sanci mit hrad...a ano i hrad na jedny GW s 0 investem dokaze lidem v takovehle guilde zvednout hodne moralku, za predpokladu ze maj trvalejsi zajem o GW a nejakou ctizadost. Jsu spis za 3 WoE 1.0 hrady / 1 WoE 2.0 hrad, pokud se osvedci tak mozna i 2.

 

menenie 3ch hradov a len jden otvoreny na gw by mozno prilakalo ludi ked im hrad po dobyti ostal 2-3 tyzdne -> nebo by ty zmrzle hrady mohli hazet i drop (primerenej samozrejme, v klidu i modifikovanej oproti tomu v momentalne otevrenem hradu) / pristup do GD a pod.

 

Update v 2.0

 

Edit: jeste hodit to empo na 120k a je to fajn :P

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Stejne se nakonec dopracujete k nastaveni rotaci hradu a oprav bran jako je na Czechru. :) Jen upravte stringy na spravny nastaveni a hlavne zruste to pitome assu. :P

Link to comment
Share on other sites

Tady je ta nevyhoda ze vetsina RNR ma proste lepči eq ... nez nekteri z FoE a skoro cele Ordo..<nic ve zlém>

No to by si sa cudoval... :P

 

Ja nevim jak ty ale ja vidim furt same Ordo sicari v pvp, proc radsi misto te pvp nehunti? aspon toho marca/ed,tharu + (beretu sezenou snadno...)

Existuju ludia, ktori maju radi PvP, existuju ludia, ktori maju radi PvM, to nezmenis (sam to poznam na sebe, PvM mi smakuje len ked popritom mam aj nejaku inu zabavku :P )

 

lenost převládá nadevÄe.... koukni na me,taky mi trvalo skoro 1,5 roku nez jsem udelal snipu ..

To nieje lenivost, to je celkom obvykle, casto to trva aj dlhsie :P

 

bych proste jen stridal WoE 1.0 a WoE 2.0 SE, nechtel bych se nechat pripravit o dalsi GW.

Skus si niekedy 2x plne vyuzite WoE SE do tyzdna a budes mat iny nazor :)

Link to comment
Share on other sites

- 60k empo hlavne k tomu aby to nebola az taka sranda a ak sa nemylim ofic nastavenie je 60k

 

kRO empo:

HP 68430

ATK 60 - 71

DEF 40+80 Race Angel

MDEF 50+90 Element Holy1

Perfect Hit 127 Size Small

95% Dodge 191

 

iRO empo (nové):

HP 150000

ATK 60 - 71

DEF 40+35 Race Angel

MDEF 50+67 Element Holy1

Perfect Hit 127 Size Small

95% Dodge 191

Link to comment
Share on other sites

Nie, ty sa len tvaris ze nic nejde, nefunguje, vsetko je zle nastavene, .....

 

Si me nekdy vidÄl ze vies ako se tvarim?

Rád bych vÄdel kde jsem napsal,že NIC nejde,NEFUNGUJE, a ze vsechno je zlé nastavene...

 

Skus sa niekedy zamysliet nad tym co tu pises...

 

Posty,které sem pí­Äu jsou normální­ stejnÄ jako ty vaÄe<az na výjí­mky>...Samethe potom mi napiÄ kde jsem napsal to co je ve tvém postu.....

Asi to nejsem já,ale ty kdo by se mÄl zamyslet co sem pí­Äe =)

 

Omlouvám sa za zbyteÄný spam..

Link to comment
Share on other sites

<flame>

Presi: od tebe opravdu perla :)

ale na druhou stranu jsi tí­m dosáhl satanistického 666. flamerského postu, takže něco jsi prostě napsat musel, co? =)

 

Aniteru: Když tvoje posty zjednoduÄí­m, tak se to dá zhrnout v podstatÄ do Ätyř vÄt

 

1. RNR/RiC mají­ lepÄí­ equip

2. RNR/RiC mají­ ví­c zkuÄeností­ a jsou sehranÄjÄí­

3. My jsme lí­ní­ a mí­sto huntÄní­ jsme radÄí­ v PvP.

4. NÄkdo (GMka?) s tí­m něco udÄlejte!!!

 

</flame>

Edited by Arek Daemonheart
Link to comment
Share on other sites

Tak zatí­m tu zaznÄly tyto návrhy zmÄn:

1. assu nepůjde na barikády

2. jen jeden otevřený hrad

3. barikády nepůjdou opravovat bÄhem GW, jen po dobytí­

 

a jeÄtÄ sní­žení­ HP empa ale to už je to poslední­ :D

Link to comment
Share on other sites

Stale postradam uceleny koncept / navrh na takove GW. Flamovat umite, ale to davno vim :D

 

Budes se muset asi trochu rozepsat jak by sis tu "ucelenost" predstavoval.

(nazvy kapitol, rejstrik, barevne grafy, odkazy, vzorky DNA atp?)

:)

 

IMHO tady minimalene jeden na prvni pohled uceleny koncept zaznel, resp me se to tak jevi...

 

Co v tom chybi?

Link to comment
Share on other sites

No predstavoval bych si tak 3 A4, ktere budou resit vsechny aspekty hry a budou bavit vsechny. Idealne me do mailu.

 

Jestli myslis ten od Firstknighta - tak ten pokud se nepletu je z CzechRo, ja bych chtel slyset, jak by to bavilo hrace z Rebornu.

Link to comment
Share on other sites

Tak zatí­m tu zaznÄly tyto návrhy zmÄn:

1. assu nepůjde na barikády

2. jen jeden otevřený hrad

3. barikády nepůjdou opravovat bÄhem GW, jen po dobytí­

 

a jeÄtÄ sní­žení­ HP empa ale to už je to poslední­ :)

Ja by som 3. vymenil skor za znizenie HP barikad, aspon treba aktivneho GuM. Konkretne nastavenie sa moze testovat.

 

Podla toho ake boli minule WOE je rozhodne zaujimave ked tam tie barikady su, len by sme sa okolo nich mohli mlatit trochu kratsie ako to byvalo predtym. Preto by som mozno bral kludne aj znizenie HP barikady vymenou za fungujuce assu - nech sa nebranena barikada rozbije este rychlejsie.

 

A empo by som nechal s vacsim HP, aspon to nie je o nahodom sinovi zabudnutom v emperku.

Edited by morgoth
Link to comment
Share on other sites

No predstavoval bych si tak 3 A4, ktere budou resit vsechny aspekty hry a budou bavit vsechny. Idealne me do mailu.

Jestli myslis ten od Firstknighta - tak ten pokud se nepletu je z CzechRo, ja bych chtel slyset, jak by to bavilo hrace z Rebornu.

 

Obavam se ze to ti nikdo neni schopen dodat.

1) nidko nezna veskere aspekty hry krome GMek pripadne bitovych stouralu typu Jirkan/marvel/gell/yellow/atp, tyto osoby jsou vsak velice line... :)

2) zatim jsem v tomto vesmiru nenarazil na jedinou vec bavila vsechny - pochybuji ze je to vubec mozne :)

 

Jediny zpusob o kterem se domnivam, ze by byl funkcni (a historie rebu to potvrzuje)

je vyslechnout to co sem lidi pisou, probrat to nekde v hospode s onimi stouraly a pak to prezentovat jako hotovou vec.

 

Ja sam jsem se se stavem na gw uz smiril, resp navrhoval jsem toho za tech 5 let spoustu - vysledek 0.

Lamu nad tim svou rodku. (myslim ze podobny vztah k tomu bude mit asi vetsina lidi co se snazila neco na gw zmenit)

 

 

Presto vsak posilam Muj jasny a uceleny navrh je tento:

- popros adminy z Feelro at ti daj kopii db ktera byla pustena na turnament a hrajme ty SE na testovacim serveru, ozkousejme to tam a pak se uvidi.

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Takze muj navrh:

 

Vseobecne WoE:

-1x tydne WoE SE, 1x tydne klasicke WoE, 1x Smisene

 

WoE Klasicke:

-zadne assu v hrade

-HP empa ponechat na momentalnich 200k

-9 hradu, ktere by se stridali v skupinach po 3ech po 1 mesici. Kazdy hrad si po "zmrazeni" ponecha svuj invest a budou se v nem spawnovat truhly, ktere svym dropem budou znatelne horsi nez v aktivnich hradech. Z hradu bude pristup ke GD, at uz je aktivni (je momentalne otevren pro boje) nebo "zmrazen".

 

WoE SE:

-zadne assu v hrade

-barikady neopravitelne po zniceni (opravitelne po dobyti hradu) s puvodnimi HP / opravitelne s mensimi HP

-HP empa minimalne 120k max 200k

-otevrena 1 pevnost max. 2 pokud se WoE SE uchyti a HODNE zvysi pocet aktivnich GW hracu

-4 pevnosti, ktere by se stridali po 1 mesici. Kazda pevnost si po "zmrazeni" ponecha svuj invest a budou se v ni spawnovat truhly, ktere svym dropem budou znatelne horsi nez v aktivnich pevnostech. Z pevnosti bude pristup ke GD, at uz je aktivni (je momentalne otevrena pro boje) nebo "zmrazena".

 

edit: commence the hate

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

trouble, dobrej napad... to se mi libi...

 

navrhnu datum, predbezne 15.8. v Brne hospoda Plzensky dvur v patek od 18h. Diskuze o tom jak, by se vam libila GW, muze prijit kdokoliv, ale prosim predbeznou ucast mi piste do PM (kdo by prisel)

 

jinak takova vecna poznamka... GW jsou prej o instantech, myslite ze zrusenim assu v hrade se to nejak zlepsi? hmm nevidim prinos...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...