Jump to content
Reborn fórum

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?


Arcik

Otevrit WoE SE hrad?  

79 members have voted

  1. 1. Otevrit WoE SE hrad?

    • Ano
      48
    • Ne
      31


Recommended Posts

Assu v hrade bych asi nechal, pro vetsinu lidi je ten sinX fakt smrt a to nemluvim o EDP grimmu pod SG, ja si myslim ze mam celkem nadefovanej eq na snipera, ale stejne pokud me chytne bez Assu a ma malinko lepsi eq tak jdu dolu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Assu v hrade bych asi nechal, pro vetsinu lidi je ten sinX fakt smrt a to nemluvim o EDP grimmu pod SG, ja si myslim ze mam celkem nadefovanej eq na snipera, ale stejne pokud me chytne bez Assu a ma malinko lepsi eq tak jdu dolu.

cross s lepÄí­m equipem má vÄechno sundat, tak to je správnÄ :rolleyes: jenže assu v hradÄ se stejnÄ ručit nebude, byla by mí­sto toho potřeba lv10 KE a tipuju že to mají­ tak 2-3 HP na rebu

Link to comment
Share on other sites

cross s lepÄí­m equipem má vÄechno sundat, tak to je správnÄ :) jenže assu v hradÄ se stejnÄ ručit nebude, byla by mí­sto toho potřeba lv10 KE a tipuju že to mají­ tak 2-3 HP na rebu

 

preco by sa nemalo menit asu :) zmena je zivot ked sa zacaly pouzivat dazzler gypsy a este sa zkvalitnily stringy tiez to bola zasadna vec nakolko na rebu maju vit asi len FS povolania. Na zaciatku to bude drsne ale da sa to v pohode a bude sa musiet chodit viac pokope oprasia sa stare postavy + ti co budu mat cas zacnu znovu expit

 

mam poci ze pre par ludi by bolo idealne nastavenie - asu 50-99% redukcia, GW SE bez barikad,guardianou, stounov, do pasci by sa nechytalo,

a empo by malo pri ich utoku 60k hp+ a pokial by to obranovaly aspon 500k nech sa to stihne zapastit, zbehnut na cigaretku pozret tv a na konci gw niekoho sundat na empe :rolleyes:. Omg vsak neblazni 60min gw by mali byt aspon trochu akcne.

 

 

vyberaju si tie co im neuskodia a to je podla mna najhorsie co moze byt nakolko to smeruje k pasivnym a stereotypnym gw :)

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

nevim co mate tady za guardy, ale u nas nejde asu v hrade, a guardi maji aspd 190 a atak jako ti v thoru :rolleyes: jsou boss a vidi v hidu, jdou na ne boosty :) a docela kousou :)

aspd maj mensi, v hidu vidi, nejde na ne assu :) jen abimpo a mozna jeste cosi..

 

byla by mí­sto toho potřeba lv10 KE

CO?!

Link to comment
Share on other sites

nechapu,nejdriv chcete vsechna oficialni nastaveni a pak si vybirate ?! Tak kdyz uz jsou stringy,pasti,quag (snad) spravne tak i assu,vcetne dropu z truhel

no pasce bohuzial niesu oficialne. Ani nejdu odhodit arrow showerom, ani nejdu zrusit heavens drivom :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ohledne tech guardu na SE zceal souhlasim s matem.

Neco se s nima musi udelat. Budto jich musi bejt min, nebo nesmej mit tak rychlej resp nebo by meli bejt takovy jaky jsou na normalnich GW, nebo by na ne mela fungovat redukcni karta.

 

5 guardu roseka kohokoli odtahovat to je nesmysl. Tak jak jsou jsou dobry na server kde utoci milion lidi, pak opravdu nevadi ze vybijou 10 lidi z guildy.

 

To ze by mel jit guard stone opravit az za 5 min je taky dobry. A to kdyz padnou oba stouny tak nejde healovat hradba by taky nebylo od veci.

 

Vsechny ostatni navrhovane zmeny se mi nelibi...

 

Ohledne quagu mam novy poznatek. Na gw funguje tak ze dunda agi up, a kdyz je clovek v nem tak ma agi down.

Kdyz z nej vyleze agi down zmizi. Drive to bylo tak ze agi down nezmizelo...

- coz je fer

 

 

Rithvariel tu tu zase hravas nebo proc tu poustis ty moudra?

Nejdriv tu bachorku s tim jak hidujes asuru a ted zase tu jak se ty guardi v pohode tahaj.

Tady je to presne tak jak rikal mat, nijak nezabranis zastupum "zpratelenych" LK/Palachum aby ti natahli vsechny guardy na 1 warp.

 

Kdyz je ten 1 warp na klasikalu + 4 guardi + wizny s minbreakem taj se ti neda prorazit...

 

 

Jako nemam nic proti novym myslenkam ale jako co se to tu rozjelo za demenci ze nam zacinaj lidi z czechra(budiz mu zeme lehka) radit jak si mame nastavit gw aby se jim tu dobre hralo? pfffffff

 

To asu v hrade proboha fakt neruste - 9 z 10 gw HP maji ke jen na 1. Me by omylo kdybyk mel dalsi 4 roky expit HP. :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Kamenujte me dyztak, ale na CzRO si dovedou poradit s jeste silnejsima guardama. A kdyz to jde tam, tak to pude i tu. Je na rebornu neco co by tomu mohlo branit, nebo by zlepsovalo ty guardy oproti CzRO?

 

... spatne zkusenosti? :confused1:

Link to comment
Share on other sites

... spatne zkusenosti?

/facepalm

 

edit: tak tohle bude delsi.

 

Trouble:

 

ad hrani: na czro nehraju, jen mi v rozhledu nebrani cute headgear. Hral jsem cca 90% WoE SE na rebornu za guildu, ktera mela moznost si na vlastni kuzi vyzkouset vsechny aspekty WoE SE(rebornich), dovolim si rict, ze mam predpoklady na to abych o tom neco vedel.

 

ad hide: za champa hraju 2-3 roky, aktivne na WoE. A v klidu se vsadim s tebou o symbolicke 1m (ale jsu pristupnej i k BH / berry / seed), ze kdybych vzal kohokoli kdo hraje WoE vic jak rok a vyuziva hide tak mi hidne 7/10 asur. Cast mam 0.26 vteriny.

 

ad guardi: Ok, puvodne jsem chtel sem quotnout vsechny me posty za posledni 2 dny tykajici se WoE, ale forum tolik quotu nepovoli :|.Takze mas quest. Je uplne jednoduchy a ikdyz nedostanes kawaii capku, nebo nejakou jinou posahanou odmenu (treba pristup do GD za hunty) tak se vyplati. Pokud najdes jeden post kde zminuju jak rikas "Nejdriv tu bachorku s tim jak hidujes asuru a ted zase tu jak se ty guardi v pohode tahaj." Tak mas u me symbolicke 1m.

 

Ad dmnce z czra: Uvidime. V navrzich bylo dost veci, ktere byli inspirovane CzRO nebo taky iRO, neboli ofic. nastavenim. Pokud vsechny zminene navrhy failnou, mas u me zase jednou krasne, symbolicke 1m na podporu lidi s nouzi o eq a lvl.

 

Ad asu / ke / HP: Enjoy, ja mel combo-asura champa. Nerfli ho delayem mezi kombama. Neexistuje post / radek v IRC logu (iirc) kde bych si stezoval, ze mi maj resetovat stat / skill pointy, chtel ponechat nastaveni kvuli buildu a podobnej bullshit.

 

Co takhle jednou zatnout zuby a hledat reseni sam, ikdyz muze byt drasticke?

 

ps: V postu jsou zminky o nastaveni (konkretne huntu a GD), ktere nemam prostudovane. Zmineni tohohle faktu o vyseuvedenem nastaveni je ciste ucelove.

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Ohledne tech guardu na SE zceal souhlasim s matem.

Neco se s nima musi udelat. Budto jich musi bejt min, nebo nesmej mit tak rychlej resp nebo by meli bejt takovy jaky jsou na normalnich GW, nebo by na ne mela fungovat redukcni karta.

 

5 guardu roseka kohokoli odtahovat to je nesmysl. Tak jak jsou jsou dobry na server kde utoci milion lidi, pak opravdu nevadi ze vybijou 10 lidi z guildy.

 

To ze by mel jit guard stone opravit az za 5 min je taky dobry. A to kdyz padnou oba stouny tak nejde healovat hradba by taky nebylo od veci.

 

Vsechny ostatni navrhovane zmeny se mi nelibi...

 

Ohledne quagu mam novy poznatek. Na gw funguje tak ze dunda agi up, a kdyz je clovek v nem tak ma agi down.

Kdyz z nej vyleze agi down zmizi. Drive to bylo tak ze agi down nezmizelo...

- coz je fer

 

 

Rithvariel tu tu zase hravas nebo proc tu poustis ty moudra?

Nejdriv tu bachorku s tim jak hidujes asuru a ted zase tu jak se ty guardi v pohode tahaj.

Tady je to presne tak jak rikal mat, nijak nezabranis zastupum "zpratelenych" LK/Palachum aby ti natahli vsechny guardy na 1 warp.

 

Kdyz je ten 1 warp na klasikalu + 4 guardi + wizny s minbreakem taj se ti neda prorazit...

 

 

Jako nemam nic proti novym myslenkam ale jako co se to tu rozjelo za demenci ze nam zacinaj lidi z czechra(budiz mu zeme lehka) radit jak si mame nastavit gw aby se jim tu dobre hralo? pfffffff

 

To asu v hrade proboha fakt neruste - 9 z 10 gw HP maji ke jen na 1. Me by omylo kdybyk mel dalsi 4 roky expit HP. :evillaugh:

 

Tak to je masakr. To ze si stezovali lidi z Czechra na guardy jsem jeste bral(preci jen kdyz davaji cca 3,5k jednou ranou s aspd 190 tak je to drsne-presto se ti sami lide nakonec vzchopili a na ty SE GW zacli chodit), ale ze by si nekdo stezoval na Reborn guardy, to by me nenapadlo. :o Prumerne schopny clovek by mel minimalne toho jednoho guarda v pohode uchlastat, pripadne hodit speedpot a utect s nim.

 

Kdyz se trochu zamyslis, tak tomu natahovani z5 lze velice jednoduse zabranit. Obrana brani napr levy sutr. Champ dosnapuje na pravy a znici ho. Pote se guardi, kteri tam zustali diky levemu sutru odtahaji(paklize jsou pro tebe dva guardi s "omg mocnou" ranou za 1.5k takovy problem)smerem k tomu pravemu rozbitemu sutru(primo na nej by nebylo dobre guardy tahat, kdyby ho obrana chtela opravit). No a pak uz staci jen probit se k tomu levemu sutru pres obranu a znicit ho a mas vyhrano. :confused1:

Paklize mluvis o pripadu, ze by obrana pouzila guardy na braneni CPcka, tak driv na Rebornu fungoval warp primo pred SE hrad(na rozdil od FE hradu, tam jde warp jen pred GW mapu). Plus si muzes jeste ve meste nahodit to "imba asu" takze muzes stale jen behat do hradu az to prorazis.

 

Quagmire nikdy po vystoupeni z jeho area effectu zadne spomalovani nenechaval. Dokud si byl v nem, tak si se hybal jako s dec agi a zaroven ti to schazovalo inc agi. Kdyz si z nej vylezl, tak si chodil takovou rychlosti, jako je movement speed bez agi.

 

Nedaji se hiddovat assury? WTF? Cca 2 tydny z5 jsem tu byl na jedny GW a mel jsem s champem 130 dex a za GW mi hiddli nejmin 5 assur, ne-li vic. Zase tolik champu se 130 dex nebeha a kdyz jo tak bud nemaji dmg, nebo nemajit vit, tzn perma stun.

 

Kdyz nabehnes hned ze zacatku GW, tak tam zadny MB neni, ale co ja vim za koho hrajes, treba lehnes na neamplify 120 int SG. :teehee:

 

Ted nvm o kom z Czechra mluvis, to budes muset nejak specifikovat.

Link to comment
Share on other sites

Kdyz je ten 1 warp na klasikalu + 4 guardi + wizny s minbreakem taj se ti neda prorazit...

 

Nesouhlas, pokud mas warp primo pred hrad jak to tady slo tak to prorazis a ty guardiani tu nejsou zas tak silny, si pamatuju jak sem jednoho v pohode uhealoval s HP a jeste sem ho stihal lexovat a i kdyz by se natahli 4 na ten warp tak nejdou prece najednou vsichni po tobe. A kdyz mas problem to vypotovat tak pouzij na tenhle prvni warp treba berinky nebo mastely.

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

A kdyz mas problem to vypotovat tak pouzij na tenhle prvni warp treba berinky nebo mastely.

 

Rank WP/CWP dává ví­c hp než mastela

 

EDIT: btw. když jsou 4 guardi na warpu tak tam zaruÄenÄ nejsou pasti :confused1:

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Dovolim se zase zahledet do minulosti, kdyz jsem hral na czechru. Mnoho lidi se tu strasne boji oficialnich guardianu. A co na to rict?

NEBOJTE SE! Co jsem videl na turnaji FeelRO, pro vetsinu hracu by to nemel snad byt velky problem prizpusobit se. Buildy taky neni nutne zasadne menit kvuli asu, jde to i bez KE, proste to chce chvili hrat a prijit na to. Na czechru na to taky prisli, na netu sme meli dokonce nekde i navod na hrani WoE: SE, kterej moc pekne popisoval taktiky a pravidla, treba ho nekde vyhrabu nebo ho sem nekdo prilepi. Verim, ze ta zmena bude znat jen tak prvni mesic nebo dva, nez VSICHNI prijdou na spravnou taktiku.A pak uz se to bude rezat jak se patri! :confused1:

 

EDIT: UKRADENO Z CZECHRA, tak si to upravte podle mirnych zmen tady jinak je to docela prinos: http://madmojo.wz.cz/woese/

Edited by Aritma
Link to comment
Share on other sites

Mozna to tu jeste nepadlo ale SE tu uz byly rozebehle, zastavili se pro neschopnost ten hrad dobyt + prehnany drop OCA z hradu + osobni vypady hracu na GM spojene s bany...

 

 

Hele ja si moc dobre vzpominam jak to vypadalo kdyz ty SEcka byly zakempeny 40 lidma + dalsich x dualu v slave guildach co branili prvni warp.

 

Ani 3 aliance to nedokazaly prorazit.

 

Jestli mi tohle nekdo hodlate rozmlouvat tak si bud lzete sami do vlastni kapsy, nebo ste tam nebyli.

 

Pokud by to ted melo vypadat stejnym zpusobem - Zatnu (jak mi radi miltank zuby) a na gw zvysoka kaslu.

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Hele ja si moc dobre vzpominam jak to vypadalo kdyz ty SEcka byly zakempeny 40 lidma + dalsich x dualu v slave guildach co branili prvni warp.

Ani 3 aliance to nedokazaly prorazit.

Pokud by to ted melo vypadat stejnym zpusobem - Zatnu (jak mi radi miltank zuby) a na gw zvysoka kaslu.

hmm 40+x+3*30= 130+x lidi na gw.. to fakt hrozi

 

ad KE: naco by proboha byla KE vetsi jak 1? na tesne preziti prvniho sonicu...? zbyteÄnÄ by sežrala 9 bodů ( nebo 6 má-li Glorii )

Link to comment
Share on other sites

hmm 40+x+3*30= 130+x lidi na gw.. to fakt hrozi

 

ad KE: naco by proboha byla KE vetsi jak 1? na tesne preziti prvniho sonicu...? zbyteÄnÄ by sežrala 9 bodů ( nebo 6 má-li Glorii )

Prvni rok rebornu, priest ktery nemel KE 10, tak nemel sanci sehnat partu na exp, pamatuji si jak me jako jednoho z prvnich HP, lidi na GW posilali do tmavych mist, kdyz jsem jim nahodil assum i omylem. Takze rict ze KE 10 je zbytecnost, brzy nebude pravda.

Link to comment
Share on other sites

Prvni rok rebornu, priest ktery nemel KE 10, tak nemel sanci sehnat partu na exp
Nebylo to spí­Ä tí­m hitlockem, kdy agi chary spoléhaly na flee a KE je - na rozdí­l od asu - nezasekávala? :evillaugh:
pamatuji si jak me jako jednoho z prvnich HP, lidi na GW posilali do tmavych mist, kdyz jsem jim nahodil assum i omylem.
Protože asu na GW tuÄí­m nefungovalo :confused1: Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...