Jump to content
Reborn fórum

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?


Arcik

Otevrit WoE SE hrad?  

79 members have voted

  1. 1. Otevrit WoE SE hrad?

    • Ano
      48
    • Ne
      31


Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Miltank
Mozna to tu jeste nepadlo ale SE tu uz byly rozebehle, zastavili se pro neschopnost ten hrad dobyt + prehnany drop OCA z hradu + osobni vypady hracu na GM spojene s bany...

 

 

Hele ja si moc dobre vzpominam jak to vypadalo kdyz ty SEcka byly zakempeny 40 lidma + dalsich x dualu v slave guildach co branili prvni warp.

 

Ani 3 aliance to nedokazaly prorazit.

 

Jestli mi tohle nekdo hodlate rozmlouvat tak si bud lzete sami do vlastni kapsy, nebo ste tam nebyli.

 

Pokud by to ted melo vypadat stejnym zpusobem - Zatnu (jak mi radi miltank zuby) a na gw zvysoka kaslu.

 

Ja jsem mluvil o tech GW SE(i o guardech), jak tu byli nastavene driv na Rebu. A prehnany drop? Myslis, jako ten drop, ktery tu meli RNR asi ctvrt roku v jednom 100 invest hrade a druhem asi 50+ a nikdo na ne pritom nechodil, protoze skoro nikdo na Rebornu GW nehral? Pritom jim z toho hradu padaly asi trikrat lepsi veci a nestalo je to vubec nic, krom tri hodin tydne, kde afkovali v hrade. Narozdil od nas, kdy nas kazde SE GW stali okolo 2k bomb a X tisi dalsiho materialu.

 

A co si pamatuju, tak od doby co byli zavedene GW SE ani tolik lidi co pises na Rebornu GW nehralo. Vetsinu casu tu byli RNR+Gumi vs PF/Templ s tim, ze obcas na GW zaslo par RiC(kdyz jeste nemeli ali s RNR). Pocty odhaduju na takovych 45 lidi ze strany RNR a GuM vs nas tak 25 max 30 plus +/-10 RiC. To bylo v dobe kdy hrad branili RNR a nejvetsi problem byl s barikadama, ktere mely 600k HP a slo je predevsim okamzite opravit, coz byla proste kravina. Ten hrad se dobyl hlavne diky tomu, ze Dark prestal GuMovat u RNR(a nas zaclo chodit taky trosku vic, tak 30-35 lidi na GW), takze nemeli zadnou organizaci a dalo se to dobyt i pres ty barikady. Nekdy v te dobe si hodili RNR ali s RiC, ale prestoze jich ze zacatku chodilo dohromady asi 50, tak to nedavali. To ale nebylo chybou barikad, protoze co si pamatuju, tak ve vetsine pripadu nebyli ani schopni rozbit oba stouny(kdyz u nich hold nebyl nikdo, kdo by na ne poradne zarval, jako Dark, tak to neslo :confused1: ).

 

A btw ja nic o zatinani zubu nepsal. To napsal Rith. Je docela smutne, ze si nepamatujes ani co se stalo par hodin z5, ale pritom mi chces tvrdit, ze si pamatujes lip udalosti nejaky ten 3/4-rok zpatky. Ja jsem pritom chodil skoro na kazde GW(protoze RO=GW! :evillaugh: ), tak bych to mel vedet trochu lip nez ty. Za koho si vlastne v te dobe hral? Nebo nebehal si tam v te dobe, za nejakeho toho 70 lvl HP? To se pak ale nemuzes divit ze na tebe ti guardi byli moc mocni. :teehee:

Edited by Miltank
Link to comment
Share on other sites

 

trouble mam pocit ze som bol na apsolutne vsetkych co sa SE hrad pretocil RNR. Prosimta prestuduj si najprv celkovy koncept gw a potom nebudes porovnavat dve odlisne veci par ti ich priblizim

 

o poctoch sa nehadam ale pribudnu detaily ako asu nepouzijes ani na barikady, barikady neopravis. Toho co sa obava jedna strana ako su extra AD /sinx/asura sa tak isto obava aj druha strana, preto pokial sa niekto boji AD tak nech si do guildy nabere vela creatorou a vyuzije to :o

 

tieto zmeny mozu priniest zmenu v buildoch ( znovu sa zacne troch expit ), pracovat na taktike ( nie vzdy je vsetko o pocte ), ziskanie novych equipov na gw ( casom zmiernia odstranenie asu ) a mnoho dalsich veci ktore na server bez wipu proste patria inak cim dalej menej ludi nebude mat co robyt hlavne velke guildy ( nakolko v parte ide vsetko lepsie a rychlejsie )

 

To ze gw budu lepsie ti nikto nezaruci a mozno nebudu ale iste je to ze horsie uz nebudu preto aj ked upravi su radikalne urcite sa ich oplati vyskusat na dhsie obdobie.

 

Pokial budu guildy mat zaujem o gw, nebudu sa snazit o navratenie starych, taktikamy nechodenia na gw a budu naplnat guildy rozumne podla toho co sa hodi. Zacnu fungovat ako kolektiv aj mimo gw v prekonavani vsetkych hranic, MVP, atd. Tak gw budu super.

 

Neuraz sa trouble ale pokial budu mat hraci ku gw pristup ako ty tak ty mozem zarucit ze fungovat nebudu a neni treba ich ani vyskusat :confused1:

pokial poznas fakty pre ktore by nemali fungovat (nie take ako - zo starym nastavenim nefungovaly, alebo okomentovat drop z hradu ktory keby si si prestudoval tak vies ze zohnat ho je dost tazke alebo urcene na dlhe obdobie) tak ich sem napis

 

 

Ja jsem mluvil o tech GW SE(i o guardech), jak tu byli nastavene driv na Rebu. A prehnany drop? Myslis, jako ten drop, ktery tu meli RNR asi ctvrt roku v jednom 100 invest hrade a druhem asi 50+ a nikdo na ne pritom nechodil, protoze skoro nikdo na Rebornu GW nehral? Pritom jim z toho hradu padaly asi trikrat lepsi veci a nestalo je to vubec nic, krom tri hodin tydne, kde afkovali v hrade. Narozdil od nas, kdy nas kazde SE GW stali okolo 2k bomb a X tisi dalsiho materialu.

 

suhlasim zo vsetkym ako napriklad to ze R.N.R. po odchde Darka nevdelo najst vedenie, RiC ho nemalo lebo ja som sice v tej dobe guild master bol ale WoE SE som nepoznal :teehee:

 

Sry ale nesuhlasim s tym ze RNR to mali zadarmo a vy nie, este som poriadne nehral na reborne ale prve co sa mi dostalo do povedomia bola vasa taktika najprv dohody z guildou FF kedy ste si vzajomne chodili pomahat proti RNR ( mam pocit ze v tej dobe to zabalil const) a nasledne nekonecne taktiky pokial to nevieme dat nebudeme hrat pokym sa neunudia a potom to dobijeme. Keby sme sa riadili ludmi ktory presadzovali taktiku na cas to zabalit potom ich bude menej tak by ste to maly tiez zadarmo :o

 

" RNR mali zadarmo " znamena teda to ze si za to mozete sami ked ste na nich nechodili a este davali priklad aj druhym guildam ktore to radi vyuzivaju dodnes :evillaugh:

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

Tym horlivym obhajcom zrusenia assu na GW pripomeniem jeden velmi rozumny post.

 

Oficiální­ nastavení­ není­ dÄlané na servery jako je reborn. Na ofiku se nestane, že by dva asuráci vyskákali půlku íştoku. Je tam prostě ví­c cí­lů. To samé crossové. WSka tam jsou na hammerfall a ploÄné rozbí­jení­ equipu (dobře to není­ instant :confused1: ). To samé jako creatura. Za bomby co tu utratí­ za hodinu a něco udÄlá, na ofiku s tí­m samým materiálem udÄlá prd. Snad to jako argument proÄ nechat assu staÄí­ :evillaugh:

 

Momentalne pocty hracov GW na Reborne hovoria proti jeho zruseniu. Bez assu padne snad kazdy v CP na dve bomby (ak nie kcipne na stun), a to nehovorim o sonicoch a asurach. I ked je pravda, ze v momentalnych poctoch ani neviem, ci ma zmysel otvarat SE (potrebovali by upravy, ako spominate, aby boli hratelne).

Link to comment
Share on other sites

A btw ja nic o zatinani zubu nepsal. To napsal Rith. Je docela smutne, ze si nepamatujes ani co se stalo par hodin z5, ale pritom mi chces tvrdit, ze si pamatujes lip udalosti nejaky ten 3/4-rok zpatky. Ja jsem pritom chodil skoro na kazde GW(protoze RO=GW! :evillaugh: ), tak bych to mel vedet trochu lip nez ty. Za koho si vlastne v te dobe hral? Nebo nebehal si tam v te dobe, za nejakeho toho 70 lvl HP? To se pak ale nemuzes divit ze na tebe ti guardi byli moc mocni. :teehee:

 

 

Zapominani je funkci mozku, kterou se musis naucit, nikoli defektem tudiz nelituj mne. Ja jsem s tim velmi spokojen. Resp kazdy kdo se to nenauci drive nebo pozdeji zesili...

Sory ze si vas pletu, mam vas oba hozene do stejne skupiny "magoru( v tom dobrem slova smyslu)"

 

A muj pristup ke GW? Je dost skepticky priznavam, naplnili se presne moje vize z doby pred 3 lety.

Jasne ze jsem padal na SEckach predevsim kvuli levelu ...

Bohuzel nepatrim k tem stastnym deckam kterym maminka uvari vypere a koupi pocitac etc a tudiz muzou parit 23 hodin denne.

Proto mi trva nez to doexpim na solo, zato vsak muzu kafrat tady na foru z prace :o)

 

 

Jestli se upravi ty nerozbitne barikady, A ten delay na postaveni guard stonu jsem spokojen.

 

 

Jediny duvod proc by se mohli gw na rebornu ozivit je ten ze sem zacinaji migrovat hraci z czechro, udajne proto ze se tamni admini zblaznili. :o

 

Ale nez tyhle hraci udelaji postavy schopne jit na gw a i tam neco dokazat bude to trvat do vanoc...

Proto ozkouset SE GW proc ne, ale at se z toho zase proboha nestane nedobytna pevnost z 150 investem...

:confused1:

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Stejne tak muzou 2 asuraci vyskakat pul obrany a na zacatku hradu budou utocnici s assu narozdil od vetsiny obrancu.

 

Ehm to je sice pravda, ale o cem budou takovy gw, kde se navzajem vyskacou pulky guild? sem myslel ze chcete na gw pritahnout vic lidi, tzn. i vetsi rozmanitost charu. Ne jen ze si tam asuraci zaskacou. Jestli si myslite, ze lidi bude bavit jen chodit z mesta a v hradu byt jen do pristi asury, tak jste vedle. Asuraci vyskacou spoustu lidi uz ted, pripadne jim pomuze hp ktery hodi na hrace KE. To uz je aspon o spolupraci a ne jen o tom jednoduse skakat, protoze na gw bez assu skocim cokoliv...

Link to comment
Share on other sites

Kdyz budes mit dobre fungujici guildu nakupe tak ti asuraci neskocej nic.

Tim predtim sem jen chtel rict, ze stejny moznosti jako maj obranci maj i utocnici.

 

Edit: Kdo chce behat solo bude mrtvej (mozna)

Edited by Rasho
Link to comment
Share on other sites

Bohuzel nepatrim k tem stastnym deckam kterym maminka uvari vypere a koupi pocitac etc a tudiz muzou parit 23 hodin denne.

Proto mi trva nez to doexpim na solo

 

Nechcem ta poucovat ale skor ti poradit momentalne hravam cca na hodku dve dene ak vobec a neroby mi problem davat za 1-2 dni jeden lvl zacal som ped nedavnom a mam uz 92 lvl :confused1:.

Pokial nemas problen hrat v parte nechces skusit partove expenie alebo sa pridat na trvalejsie do niakej guildy a expit s nou ? potom si dovolim povedat ze by ten lvl mal liezol skoro sam :evillaugh: a niaku guildu by si mozno posilil

Link to comment
Share on other sites

Ehm to je sice pravda, ale o cem budou takovy gw, kde se navzajem vyskacou pulky guild? sem myslel ze chcete na gw pritahnout vic lidi, tzn. i vetsi rozmanitost charu. Ne jen ze si tam asuraci zaskacou. Jestli si myslite, ze lidi bude bavit jen chodit z mesta a v hradu byt jen do pristi asury, tak jste vedle. Asuraci vyskacou spoustu lidi uz ted, pripadne jim pomuze hp ktery hodi na hrace KE. To uz je aspon o spolupraci a ne jen o tom jednoduse skakat, protoze na gw bez assu skocim cokoliv...

 

 

A nemas problem s tim, ze by ti jich 7 z 10 hidlo? :confused1:

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Kdyz budes mit dobre fungujici guildu nakupe tak ti asuraci neskocej nic.

 

Proc by neskocili? Jestli mas na mysli 2 skupiny proti sobe na magnetech, tak jakej je problem pro toho champa cokoliv skocit? pokud myslis ze by zemrel driv nez dojde na druhej magnet tak -> speed pot, sacri a bez problemu.

 

Edit: inspirace troublikovym postem : kdyz ses ve skupine tak navic tezko zaregistrujes na koho jde asura. bych chtel videt jak 20 lidi u sebe hiduje 7 z 10 asur

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Nechcem ta poucovat ale skor ti poradit momentalne hravam cca na hodku dve dene ak vobec a neroby mi problem davat za 1-2 dni jeden lvl zacal som ped nedavnom a mam uz 92 lvl :evillaugh:.

Pokial nemas problen hrat v parte nechces skusit partove expenie alebo sa pridat na trvalejsie do niakej guildy a expit s nou ? potom si dovolim povedat ze by ten lvl mal liezol skoro sam :teehee: a niaku guildu by si mozno posilil

 

viz signatura... :o

Na gw si chystam prekvapko :o Ale nebudu o nem mluvit dokud nenasadi slotove ringy. :confused1:

 

edit inspirovany dark wariorem: Tak to nevim kde dela ten Miltank s tou asurou chybu...

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Jsi chtel rict at zije era nezastunovatelnych champu se spoustou dex,str,vit a diablos ringama, co si v klidu davaji cokoli, ze?:devil2:

 

Champ neda v klidu (1 vs 1) 50% vsech charu, dovolil bych si rict. Jen staci, aby to ten clovek trosku umel hrat, mel slusny build (SW treba) a nezacal zmatkovat, kdyz vidi champa.

Casto se mi na GW stavalo, za takovehle situace, ze ode me champ radeji utikal, nez by po me sel a to ja jako prof, za moc nestojim.

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Sry ale nesuhlasim s tym ze RNR to mali zadarmo a vy nie, este som poriadne nehral na reborne ale prve co sa mi dostalo do povedomia bola vasa taktika najprv dohody z guildou FF kedy ste si vzajomne chodili pomahat proti RNR ( mam pocit ze v tej dobe to zabalil const) a nasledne nekonecne taktiky pokial to nevieme dat nebudeme hrat pokym sa neunudia a potom to dobijeme. Keby sme sa riadili ludmi ktory presadzovali taktiku na cas to zabalit potom ich bude menej tak by ste to maly tiez zadarmo :)

 

" RNR mali zadarmo " znamena teda to ze si za to mozete sami ked ste na nich nechodili a este davali priklad aj druhym guildam ktore to radi vyuzivaju dodnes :)

 

Tady jsme si nerozumneli. Ja mluvil o dobe po nasem "odchodu". ;) Tzn, kdyz byly nove dropy a na GW nechodili ani Vladci, max tak 15 lidi. A co se tyce tech taktik, tak tohle uz se to probiralo nekolikrat. Je pravda, ze jsme o prazdninach 2008 nechodili na SE GW, ale na normalni GW ano. A hlavni duvod proc jsme nechodili na SE GW byl, ze pokouset se dobyjet SE hrad v poctech 25 vs 40, jeste s tim, ze ti barikadu GuMko z cloacku opravi nez ujdes tri screeny je proste nerealne. Doufam, ze zase nezacne nekdo resit, proc nas bylo tak malo a vas tak hodne. ;)

 

Momentalne pocty hracov GW na Reborne hovoria proti jeho zruseniu. Bez assu padne snad kazdy v CP na dve bomby (ak nie kcipne na stun), a to nehovorim o sonicoch a asurach. I ked je pravda, ze v momentalnych poctoch ani neviem, ci ma zmysel otvarat SE (potrebovali by upravy, ako spominate, aby boli hratelne).

 

A ja si myslel, ze pred hradem se asu nahodit da. :) A nebo, kdyz je to CP az treba na tretim warpu, tak co takdle kaite a vybit ten precast co maji na CP? Aj, to by vlastne nekdo na rebornu musel hrat aktivne linkera. Hm to bude asi dost neresitelnej problem . :) Btw to na vsech serverech, co je 100 a min lidi maji asu v hradech? Ja si myslel, ze je to jen reborn feature...

 

Zapominani je funkci mozku, kterou se musis naucit, nikoli defektem tudiz nelituj mne. Ja jsem s tim velmi spokojen. Resp kazdy kdo se to nenauci drive nebo pozdeji zesili...

Sory ze si vas pletu, mam vas oba hozene do stejne skupiny "magoru( v tom dobrem slova smyslu)"

 

A muj pristup ke GW? Je dost skepticky priznavam, naplnili se presne moje vize z doby pred 3 lety.

Jasne ze jsem padal na SEckach predevsim kvuli levelu ...

Bohuzel nepatrim k tem stastnym deckam kterym maminka uvari vypere a koupi pocitac etc a tudiz muzou parit 23 hodin denne.

Proto mi trva nez to doexpim na solo, zato vsak muzu kafrat tady na foru z prace ;))

 

 

Jestli se upravi ty nerozbitne barikady, A ten delay na postaveni guard stonu jsem spokojen.

 

 

Jediny duvod proc by se mohli gw na rebornu ozivit je ten ze sem zacinaji migrovat hraci z czechro, udajne proto ze se tamni admini zblaznili. ;)

 

Ale nez tyhle hraci udelaji postavy schopne jit na gw a i tam neco dokazat bude to trvat do vanoc...

Proto ozkouset SE GW proc ne, ale at se z toho zase proboha nestane nedobytna pevnost z 150 investem...

:devil2:

 

Ja te nelitoval, jen jsem rekl, ze je to smutne. Ja taky furt rikam, ze nejsem normalni. Koneckoncu, kdo muze rict, ze je normalni, kdyz hraje tudle hru? :)

 

Myslim, ze vesper ti na to odpovedel docela dobre. Krom toho ja si te pamatuju, jako cloveka, co furt neco jen kouma, ale vubec neexpi. Btw vzpominam si, jak jste k nam do guildy prisli jeste s Knechtem. jestli se nepletu, tak taky chodil do prace. A expit mu nedelalo problem. Naopak i me a nekolika dalsim pomahal(za to mu patri velke diky :) ).

 

O silenstvi GM nic nvm a o migraci uz vubec ne. Jen se objevil navrh, jestli servery spojit, ale vetsina lidi byla imo proti. :)

 

Ehm to je sice pravda, ale o cem budou takovy gw, kde se navzajem vyskacou pulky guild? sem myslel ze chcete na gw pritahnout vic lidi, tzn. i vetsi rozmanitost charu. Ne jen ze si tam asuraci zaskacou. Jestli si myslite, ze lidi bude bavit jen chodit z mesta a v hradu byt jen do pristi asury, tak jste vedle. Asuraci vyskacou spoustu lidi uz ted, pripadne jim pomuze hp ktery hodi na hrace KE. To uz je aspon o spolupraci a ne jen o tom jednoduse skakat, protoze na gw bez assu skocim cokoliv...

 

Kdyz bude mezi magnetama treba firewalla, tak to toho champa na chvili chytne i kdyz bude mit EDcko a speed pot. A ta chvilie staci na to, aby dostal lex demo/dispel/apod. A nvm proc tak podcenujete to KEcko. 30% HP je u Lkcka s 24k+ HP 8k HP. 32k dat assurou je docela problem i s diablos robou, alici s incubem, brejlema s incubem, dvema diablos ringama, variantama, morpheus shawlem a 110 str.

Link to comment
Share on other sites

Jediny duvod proc by se mohli gw na rebornu ozivit je ten ze sem zacinaji migrovat hraci z czechro, udajne proto ze se tamni admini zblaznili. ;)

znam te par dni a osobne muzu rict jedine jsi z nejakeho duvodu velmi zaujaty proti czechru, nejspis nejaka osobni zkusenost :o)

kazdopadne by me moc zajimalo jak si dosel k tomu ze lidi od nas migruji na reborn a jeste k tomu z duvodu jaky uvadis :o) muzes byt konkterni a uvest nejake jmeno? :o)

spis bych rekl ze lidi chodi na gw k nam, z rebornu sem u nas za posledni mesic potkal 6 lidi, neni to moc, ja vim, ale ja moc ve hre nejsem :o)

ale kazdopadne bych si nedovolil rict ze lidi utikaji z rebornu k nam protoze se udajne gmka tady zblaznila.

pokud de o to ze mas problem s tim ze lidi co nechodi na gw mluvi do toho co a jak ma byt... mozna to bude tim ze tenhle topic je verejny a je tu proto ze gm zajimaji nazory hracu. A narozdil od tebe ja Reborn nepovazuji za konkurenci, ale porad za sestersky server a zalezi mi na tom aby fungoval.

A jelikoz u nas funguji GW uz hodne dlouho, rad predam zkusenosti s nasim nastavenim, a reknu o problemech, jake to prinasi a prinese pokud by to bylo tady. Mozna s tim mas problem, ale nikdo te nenuti to cist. Stejne tak to nenuti GM aby delali co rikam... pouze maji moznost si to precist a sami se rozhodnout.

Pokud de o assu v hradech nebo pevnostech, my ho tam nemame, a opravdu se nestane ze by jeden champ vyhazel pulku gildy, pokud ta gilda neni uplne tupa. stejne tak sinx, vynda mozna jednoho nebo dva lidi ale pak ho neco zabije. Ano je snadnejsi prezit pokud mas asu, ale holt u nas se vic hraje tymove a spoleha se hlavne na sacri. Na praci profesoru. A celeho tymu.

Navic ani u nas neni problem nahodit si asu pred pevnosti a vejit do hradu, pokud je tam cpcko, s asu. Asu v hradu funguje, pouze tam nejde vykouzlit.

A i kdyby tam bylo cp, pokud je utok pripraveny, pak na zacatku gw nemaji jeste moznost natahat si guardy na warp, nemaji moznost mit tam i alianci atd. Guardy musi nekdo aktivovat, ne vzdy je to otazka 1s po zahajeni gw. projit cpcko aspon u nas neni takovy problem.

Ale jasne ze to muze byt problem, pokud to bude kempit dvojgilda a utocniku bude polovina :o) ale to bude problem i kdyby tam zadny guardi nebyli a i kdyby meli utocnici asu :o)

To ze nema nikdo moznost v hradu hodit asu, neni problem, protoze to funguje na obe strany, navic utocnici maji malou vyhodu, ze si ho mohou hodit venku, obranci ne.

Opravdu pocit smrtelnosti charu, ze je muze vyndat jedna asura nebo nejaky sinx s edp, lidi nuti drzet se pohromade, a fungovat jako tym... ne behat jak jednohubky po hrade a delat ze sebe tanky, coz treba priesti rozhodne nejsou :o)

Ano znamenalo by to mnohem vic smrti, donutilo by to lidi hrat jinak, pokud chteji uspet, ale rozhodne by to nezniclo hru. Naopak by to znamenalo nutnost opravdu hrat tymove.

Nemusis se mnou souhlasit, muzes mit jiny nazor a muzes si o me myslet co chces, na to mas pravo, stejne jako ja mam pravo napsat tento post :o)

Preji prijemny vecer a trochu vice tolerance pro Tebe a vsechny se kterymi budes muset jednat :o)

Link to comment
Share on other sites

Opravdu pocit smrtelnosti charu, ze je muze vyndat jedna asura nebo nejaky sinx s edp, lidi nuti drzet se pohromade, a fungovat jako tym... ne behat jak jednohubky po hrade a delat ze sebe tanky, coz treba priesti rozhodne nejsou :devil2:)

 

Treba pocit tanku je jediny co na LK zbylo, nic jinyho nez hodne vydrzet i sam a otravovat v nepratelskym kempu, pripadne z dalky nemuze...seber LK jeste to ze jen tak nechcipne a bude z nej naprosty nic.

 

Edit: to miltank : zajimavy ze me nekterej champ dokaze skocit i s devilem, jak uz tu bylo receno ktery hp ma 10KE ?

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

znam te par dni a osobne muzu rict jedine jsi z nejakeho duvodu velmi zaujaty proti czechru, nejspis nejaka osobni zkusenost :))

...

 

 

Neboj je to takova "zdrava rivalita". Vsak na tom vasem foru do rebu taky pekne sijete :)

Jmena tech co mi to rekli zminovat nebudu protoze to ze odesli je jejich vec.

Ale mohu potvrdit ze tyto slova nejednou padla a v porovnani s minulymi letry potkavam hrace z czechra v hojnejsim poctu. Rozhodne si nemyslim si ze by to indikovalo ze czechro vymre :devil2:, i ja jsem zacinal na czechro pred 5lety a hodne lidi zase odeslo odsud na czechro takze => asi opravdu budeme sesterske servery. :)

 

Ohledne taktiky na gw - mas pravdu melo by se to tesat do kamene ci na wikipedii.

Link to comment
Share on other sites

s tim nesouhlasim, je pravda ze u nas moc aktivnich a kvalitnich LK na gw neni, ale ti co jsou, nejdou moc snadno zabit.

a neznam moc hp u nas co by meli KE na 10 :o) pokud maji kyrie tak jen lvl1 aby mohli shazovat asu tem co nabehnou do hradu.

predpokladam ze za 4 roky chodu uz tu bude taky dost napadanych ghostu a deviling s etu taky nejaky najde. Pri poctech lidi co hraji aktivne gw, rekl bych ze by mel byt na kazde strane nejaky. pokud funguje stejny princip dedeni veci a posouvani v ramci gild.

Dark Knight i na turnaji se zakladnima vecma byl schopnej behat s knightem mezi ne, sightovat pred branou kde byly desitky lidi a s lkackem nabral 85 fragu. Slo to i bez asu a uber equipu. Ale je fakt ze on je neco extra, neznam cloveka ktery by dokazal hrat knighta tak dobre :o) ale je dukazem toho ze schopny knight se neztrati :o)

Ale opet to nic nemeni na tom za samotny knight by nemel fungovat jako tank co bdue sam tankovat gildu pul hodiny dokud nedojdou poty. Mel by fungovat jako podpora ostatnich, delat bordel v pripade ze na sebe narazi dve skupiny a na to ma dost sily porad :o) precijen champ musi radeji vyndat ciziho profu, pokud to pujde... navic knighti s reflectem co si obcas sundaj stit nebo nahodi pary posilaj aktivni champy do mesta... a vymena je to dobra pokud jdou oba :o)

Link to comment
Share on other sites

predpokladam ze za 4 roky chodu uz tu bude taky dost napadanych ghostu a deviling s etu taky nejaky najde. Pri poctech lidi co hraji aktivne gw, rekl bych ze by mel byt na kazde strane nejaky.

Dark Knight i na turnaji se zakladnima vecma byl schopnej behat s knightem mezi ne, sightovat pred branou kde byly desitky lidi a s lkackem nabral 85 fragu. Slo to i bez asu a uber equipu.

Ale opet to nic nemeni na tom za samotny knight by nemel fungovat jako tank co bdue sam tankovat gildu pul hodiny dokud nedojdou poty. Mel by fungovat jako podpora ostatnich, delat bordel v pripade ze na sebe narazi dve skupiny a na to ma dost sily porad :devil2:) navic knighti s reflectem co si obcas sundaj stit nebo nahodi pary posilaj aktivni champy do mesta... a vymena je to dobra pokud jdou oba :))

 

nehraju 4 roky a ghosta nemam, pujcenyho sem ho mel 1x a nepredpokladam ze bych se k nemu jeste nekdy dostal, devila sem mel tak 10x protoze v gilde je spousta dulezitejsich charu a starsich hracu co ho nosi. takze k temhle vecem se zase tak casto nedostanu. na turnaji sem byl taky schopnej pobihat s LK se zakladnim eq, jelikoz zakladni eq meli i champove. v posledni dobe prevazne diablos ringy davaji champum tolik sp, ze jako LK to nejsem schopnej dohnat tim ze mam vic hp nez vetsina charu. a rekneme ze LK sem si neudelal proto abych sebou bral champy do mesta, ale proto, ze LK ma nejvetsi sanci ze prezije. Sem zvedavej jak dopadnou ty zmeny a jestli to k necemu bude.

Link to comment
Share on other sites

Jak sem postřehl, můžete brány opravovat okamžitÄ. To je naprostá pitomost a neřikejte mi, že to nejde vypnout. U nás prostě prorazí­te bránu a dokud neseberete hrad nebo neskonÄí­ GW, tak tam ta dí­ra pořád bude. Jestli nemáte 5 min cooldown na opravu Äutru, dalÄí­ hovadina. ÂŽe je eAthene blbÄ nastavená a Champové maj delaye na určitý skilly a jde s nima jen Asura, tak se nedivte, že za to hraje každej druhej. TeÄka taková osobní­ vsuvka: Nechápu, jak tady může to povolání­ nÄkoho bavit, mimo GW zábavnost nulová, protože delay na nejdůležitÄjÄí­ vÄc a stává se z toho jen jednoskillový povolání­ (konec vsuvky). Em... Se Satan Morrocem přiÄel nebeskej eqp pro Asuráky, takže ručit Assu.. No nevim, nehraju tady, ale jestli chcete udÄlat hrad dobytelnym, tak nesmí­te mí­t povolený stavÄní­ rozbijtejch barikád. ÂŽe Champové budou snapovat na Äutr, aby ho zničili, to je taktika. Ale jedna otázka, abych si mohl rozÄí­řit sloupeÄek o blbym nastavení­, pokud bude kladná odpovÄÄ. Když řikáte "skákat", to jako nemáte delay po Snapu na Asuru?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...