Jump to content
Reborn fórum

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?


Arcik

Otevrit WoE SE hrad?  

79 members have voted

  1. 1. Otevrit WoE SE hrad?

    • Ano
      48
    • Ne
      31


Recommended Posts

Jak sem postřehl, můžete brány opravovat okamžitÄ. To je naprostá pitomost a neřikejte mi, že to nejde vypnout. U nás prostě prorazí­te bránu a dokud neseberete hrad nebo neskonÄí­ GW, tak tam ta dí­ra pořád bude. Jestli nemáte 5 min cooldown na opravu Äutru, dalÄí­ hovadina. ÂŽe je eAthene blbÄ nastavená a Champové maj delaye na určitý skilly a jde s nima jen Asura, tak se nedivte, že za to hraje každej druhej. TeÄka taková osobní­ vsuvka: Nechápu, jak tady může to povolání­ nÄkoho bavit, mimo GW zábavnost nulová, protože delay na nejdůležitÄjÄí­ vÄc a stává se z toho jen jednoskillový povolání­ (konec vsuvky). Em... Se Satan Morrocem přiÄel nebeskej eqp pro Asuráky, takže ručit Assu.. No nevim, nehraju tady, ale jestli chcete udÄlat hrad dobytelnym, tak nesmí­te mí­t povolený stavÄní­ rozbijtejch barikád. ÂŽe Champové budou snapovat na Äutr, aby ho zničili, to je taktika. Ale jedna otázka, abych si mohl rozÄí­řit sloupeÄek o blbym nastavení­, pokud bude kladná odpovÄÄ. Když řikáte "skákat", to jako nemáte delay po Snapu na Asuru?

 

Skákat = imo asurovat :devil2: za champa nehraju, tak neví­m jak je to s delayem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Miltank
Edit: to miltank : zajimavy ze me nekterej champ dokaze skocit i s devilem, jak uz tu bylo receno ktery hp ma 10KE ?

 

No v doddleru jsem diablos robu, ani ring nenasel, ale vyvazil jsem intou spcka cca tak, aby to odpovidalo stavu s tim equipem a pri 110 str to na takovej dmg nevychazelo. Ale tak co ja vim, co maji ty Champove za buildy. :devil2:

 

Jsem zvedavej na ucast na woe:se, kdyz na beznejch gw je ucast +-40 lidi, z toho 20rnr, 10ric, a zbytek protivnici.

 

Ja si taky odzacatku myslim, ze to zadna vyhra nebude, ale kdyz jste se tu o tech GW SE zacli bavit, tak jsem chtel jen nektere veci uvest na pravou miru. :)

 

nehraju 4 roky a ghosta nemam, pujcenyho sem ho mel 1x a nepredpokladam ze bych se k nemu jeste nekdy dostal, devila sem mel tak 10x protoze v gilde je spousta dulezitejsich charu a starsich hracu co ho nosi. takze k temhle vecem se zase tak casto nedostanu. na turnaji sem byl taky schopnej pobihat s LK se zakladnim eq, jelikoz zakladni eq meli i champove. v posledni dobe prevazne diablos ringy davaji champum tolik sp, ze jako LK to nejsem schopnej dohnat tim ze mam vic hp nez vetsina charu. a rekneme ze LK sem si neudelal proto abych sebou bral champy do mesta, ale proto, ze LK ma nejvetsi sanci ze prezije. Sem zvedavej jak dopadnou ty zmeny a jestli to k necemu bude.

 

Podle toho kolik RNR dycky mrzlo, jsem myslel, ze maji tak 5+ ghostu. A zrovna LKcko mi prijde jako dobry uchazec o ghosta. Nvm, jak schopni professori ted hrajou na Rebornu, ale driv jsem mel za LKcko skoro permanentni dispel, takze mi to asu bylo docela na houby. Jestli si videl Jahyho video z toho turnaje, tak si srovnej tvoje pobihani a to jak tam pobiha Dark knight. :) Btw docela velkou vyhodou eatheny je, ze tam jde mnohem rychlejc potovat, oproti aegisu. tak bud rad aspon za to. :)

 

Ale jedna otázka, abych si mohl rozÄí­řit sloupeÄek o blbym nastavení­, pokud bude kladná odpovÄÄ. Když řikáte "skákat", to jako nemáte delay po Snapu na Asuru?

 

Kdysi to tak myslim bylo, ale to uz je hodne davno. Ted po snapu delay je, ale assura by mela jit chainovat pres palm push. Snap, palm push a assura. Ale v praxi se to moc casto nepovede.

Link to comment
Share on other sites

equipem a pri 110 str to na takovej dmg nevychazelo. Ale tak co ja vim, co maji ty Champove za buildy. :devil2:

 

http://calcx.wushuang.ws/

Se mrkni sem. Asi nej calc co znám. Dokonce bez delaye omezuje skilly aspd což jiný calc neumí­ :) Podle mÄ chtÄlo graviti, aby se champové přiblí­žili ostatní­m 80vit +- charům na GW. S equipem z nových zmÄn dokáže i 100 str 1 int champ skočit vÄtčinu cí­lů, na LK si možná nasadí­ alici :)

Link to comment
Share on other sites

Proc by neskocili? Jestli mas na mysli 2 skupiny proti sobe na magnetech, tak jakej je problem pro toho champa cokoliv skocit? pokud myslis ze by zemrel driv nez dojde na druhej magnet tak -> speed pot, sacri a bez problemu.

kam by chodil? snap , íşkrok/palm, asura a s trochou ÄtÄstí­ sféry, snap zpátky

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

 

Kdyz bude profa fungovat a champ z magnetu na magnet neskoci nic, na tohle je dobry i WS, kolikrat si pamatuju ze kdyz nekoho marwel nakliknul tak sel champ mesto a dokonce i sikovnejsi sniper by ho mohl zastavit (pasti sou hrozny svinstvo)

Link to comment
Share on other sites

A ja si myslel, ze pred hradem se asu nahodit da. :devil2: A nebo, kdyz je to CP az treba na tretim warpu, tak co takdle kaite a vybit ten precast co maji na CP? Aj, to by vlastne nekdo na rebornu musel hrat aktivne linkera. Hm to bude asi dost neresitelnej problem . :) Btw to na vsech serverech, co je 100 a min lidi maji asu v hradech? Ja si myslel, ze je to jen reborn feature...

 

Assu před warpem to je asi tak jediná výhoda oproti obráncům co to zruÄení­ assu v hradÄ poskytuje. Jakékoliv sní­žení­ redukcí­ jen posiluje obranu hradu. Obránci se můžou vrátit do hradu s plnýma boostama a doplnÄnýma potama bÄhem nÄkolika vteřin, zatí­mco íştoÄní­ci ne. Takže ani výrok "vÄak assu nemají­ ani obránci ani íştoÄní­ci, je to vyrovnané" neberu vážnÄ (už neví­m kdo to tu psal). V SE hradech, kde se dá dostat přes vlajku na ví­c mí­st to bude jeÄtÄ znatelnÄjÄí­...

 

btw. kaite, zkusí­ to nÄkdo v íştoku a do pÄti minut se na dualového linkera na wiz linku najde mí­sto, popří­padÄ se tam do té doby bude házet FW atd.

Link to comment
Share on other sites

kazdopadne by me moc zajimalo jak si dosel k tomu ze lidi od nas migruji na reborn a jeste k tomu z duvodu jaky uvadis :)) muzes byt konkterni a uvest nejake jmeno? :))

Osobne se priznavam :devil2:

Jinak s tvymi posty absolutne souhlasim...

 

Rebornu:

Verim, ze vetsina vasi nehratelnosti GW:SE neni tim, ze by to neslo, ale ze mate prilis custom nastaveni. Zkuste si vyhadat ofik nastaveni a hned to bude vypadat trochu jinak. Teda o tom jsem presvedcen ja.

Edited by Aritma
Link to comment
Share on other sites

Jen bych rad pripomnel ze nez se vrhnete na ofic nastaveni apod, tak si uvedomte ze reborn nikdy nemel ofic nastaveni a nejsou tu buildy na ofic nastaveni. tzn vetsina lidi bude hrat s buildama delanyma na jiny nastaveni nez jaky se tu zrejme chysta. A po skoro roce a pul co sem ten char expil bych si s nim rad zahral, a ne zacinal expit novy... To bych se spis vybodnul na gw a stal by se ze me dalsi clen skupiny obcasnych vysedavacu ve meste na pokec...

Link to comment
Share on other sites

Muzeme zrusit alianci pripadne asu v hradech... dalsi sokova terapie na gw? :) me by se to libilo. Pripadne k tomu naimplementovat ten system gw o kterych ste se bavili s Constem na VT.

To na siciho bandu kamaradů určitě zabere :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
http://calcx.wushuang.ws/

Se mrkni sem. Asi nej calc co znám. Dokonce bez delaye omezuje skilly aspd což jiný calc neumí­ :) Podle mÄ chtÄlo graviti, aby se champové přiblí­žili ostatní­m 80vit +- charům na GW. S equipem z nových zmÄn dokáže i 100 str 1 int champ skočit vÄtčinu cí­lů, na LK si možná nasadí­ alici :)

 

Dik. Moc peknej calc. :) S mym buildem a komplet SP equipem i morph shawlem(bez shawlu 33 800), to vychazi na nejakejch 36 500 pres redukce(f beret, thara, ray a GW redukce). Zase si nedokazu predstavit jak s 23 base int dochlastavam BPckama 1877 SP(a to mam chain a ne Lich bone wandku) na kazdou assuru. Uz takdle stoji assuraka GW tak 1k BP. Dalsi vec je, ze mam v buildu jen 60 vit, takze kdybych jeste navysil vit na ukor str a int, tak by to dopotovavani bylo jeste pekelnejsi. :)

 

Assu před warpem to je asi tak jediná výhoda oproti obráncům co to zruÄení­ assu v hradÄ poskytuje. Jakékoliv sní­žení­ redukcí­ jen posiluje obranu hradu. Obránci se můžou vrátit do hradu s plnýma boostama a doplnÄnýma potama bÄhem nÄkolika vteřin, zatí­mco íştoÄní­ci ne. Takže ani výrok "vÄak assu nemají­ ani obránci ani íştoÄní­ci, je to vyrovnané" neberu vážnÄ (už neví­m kdo to tu psal). V SE hradech, kde se dá dostat přes vlajku na ví­c mí­st to bude jeÄtÄ znatelnÄjÄí­...

 

btw. kaite, zkusí­ to nÄkdo v íştoku a do pÄti minut se na dualového linkera na wiz linku najde mí­sto, popří­padÄ se tam do té doby bude házet FW atd.

 

To co pises. ale porad nevysvetluje, proc teda assu v hradech neni i na jinych serverech, kde nehraje GW vic jak 100 lidi? Zaroven mi prijde uplne nesmyslne zmenit pasti, ale asu nechat. Ty pasti ti prave davaly sanci zbrzdit ten utok natolik, aby si mohl utocniky vyhazet/podispelovat i pres to asu. Kdyz uz zmenu, tak kompletni. A to ze ma obrana vyhodu, je snad odjakziva jasne, nebo ne? :) A treba na poty mate kafra listky. :)

 

K btw: No wizna dostava dost casto dispell, protoze je na sacri. S dispelem prijde i o tu linku, takze to bych jako takovy argument nebral. A vzdycky je lepsi mit toho linkera aktivniho nez na dual. Alespon zacnete pouzivat na GW dalsi chary. :)

 

Jen bych rad pripomnel ze nez se vrhnete na ofic nastaveni apod, tak si uvedomte ze reborn nikdy nemel ofic nastaveni a nejsou tu buildy na ofic nastaveni. tzn vetsina lidi bude hrat s buildama delanyma na jiny nastaveni nez jaky se tu zrejme chysta. A po skoro roce a pul co sem ten char expil bych si s nim rad zahral, a ne zacinal expit novy... To bych se spis vybodnul na gw a stal by se ze me dalsi clen skupiny obcasnych vysedavacu ve meste na pokec...

 

Zrovna u LK, obvzlast kdyz mas jeste 100 vit jestli se nepletu, nevidim duvod proc expit nove. Leda ze by si chtel mit BB misto brandishe. Aspon nebudete furt delat jen cepicky a zacnete si expit nejake poradne GW chary. :devil2:

Edited by Miltank
Link to comment
Share on other sites

Jen bych rad pripomnel ze nez se vrhnete na ofic nastaveni apod, tak si uvedomte ze reborn nikdy nemel ofic nastaveni a nejsou tu buildy na ofic nastaveni. tzn vetsina lidi bude hrat s buildama delanyma na jiny nastaveni nez jaky se tu zrejme chysta. A po skoro roce a pul co sem ten char expil bych si s nim rad zahral, a ne zacinal expit novy... To bych se spis vybodnul na gw a stal by se ze me dalsi clen skupiny obcasnych vysedavacu ve meste na pokec...

 

Sice nvm ako sa meni build LK pre ofic nastavenia oproti nasim ale urcite to bude hratelne skoro rovnako, horsie su na tom povolani ako HW - 99int 99dex 25vit a povolania pod 60vit ale to ze si daly malo vitu je iba ich rozhodnutie a to ze sa dazzler a praktiky ofic servrou zacaly pouzivat az teraz je len stastie pre nich nakolko sa to mohlo vyuzit skor.

 

Lenze dovod preo sa nieco meni moze byt aj ten - co ma hrac robit na servri na ktorom mas skoro vsetok eq vsetko vyexpene? Tim ze hraci okrem mvp nemaju co robit postpne odchadzaju a na gw su cim dalej mensie pocty lebo ty hraci co ostanu maju extra super eq a odradzaju novych :)

 

Tym ze sa zmenia nastavenia ktore pokial si bol na vt a koncept pozrel cely su absolutne primerane a to ze tu asumptio berie niekto za nieco co je zivotne potrebne je fakt humorne.

 

Asu ti maximalne moze pomoct pri prvom nabehu pokial je tam kemp alebo pri pobehovani po hrade a zabavani sa aky som nesmrtelny ked protivnici nemaju profesora :devil2:

Asu podla mna mas na sebe len ked proti tebe ide neschopna parta.

 

Nehovorim ze mi v dobe SE hradov sme boli schopni, to urcite nie lebo v pocte 20 vs 40 keby parta fungovala by sme mali kemp PFT splachnut za 5 min max a ist dalej :)

 

To ze sa kombinuju ofic nastavenia z neoficialnymi velakrat dopadne ako dopadlo preto nevidim problem v ofic nastaveniach pokial sa spustia podla kompletneho konceptu a nie kombinovane

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

 

Mel sem napsany pomerne dlouhy post o tom co se mi na tom nelibi, ale stejne to nema smysl. To ze nejsem nadseny z umyslu zrusit assu uz sem prezentoval rekl bych dost.

Jedna otazecka..co ma delat LK ktery: nic nezastunuje jelikoz lidi budou mit vic vit, nic nezabije ( na tom se nic nemeni), asuru 100% neprezije , a empo se 150k rozbije za nejakych 20-25 vterin, s tim ze stejne musi cekat az se rozbijou barikady, tudiz stejne k empu dobehne vic lidi kteri to utepou s nim. Na zabijeni sou lepsi chary, na empo sou lepsi chary, stun nicemu nedam a uz ani nepreziju. Proc hrat za takovy char?

Link to comment
Share on other sites

pokud hrajes char, u ktereho by si se musel ptat proc, tak by si ho hrat nemel, byt knight je vysada samo o sobe, i kdyby neumel nic nez jen stat a klikat na poty :o)

pokud de o vit musim se smat, protoze predstava ze vsichni wizardi zacnou mit 60 vit protoze se boi stunu je legracni :o) wizard s takovou vit zas nebude mit silny kouzla nebo bude pomaly, to uz vic verim ze vsadi na to ze dostane osobni status k ruce.

pokud de o to co by melo delat dobre LK :o) aspon u nas... je to nabehnut ve chvili stretu mezi enemaky, a davat plosny utoky, at uz na dmg nebo na status, neni jediny status stun. Curse funguje lepe aspon neutecou tak snadno :o) nejde o to ze by si je musel zabit, ale jde o to ze pokud mlatis do lidi kteri jsou an sacri paladin nemuze obnovovat sacri na ty co dostanou dispel, atd. Nechce se mi rozepisovat co by mel delat knight, dyt ho hrajes, pokud chces najdi si to na czechro foru, mas tam kompletni manual :o) Byt knight je samo osobe dostatecna odmena :o)

 

 

Jen nevim jak tu gw funguji, kdyz obranci muzou klidne odejit z hradu jit si pro boosty a asu ven a vratit ze zpet do obrany aby se nic nestalo :o) to bylo na toho kdo rikal ze kdyby se zrusilo assu tak obranci si muzou chodit ven pro nove :o)

To mozna chary an kterych nestoji obrana, jako jsou sini, champu, lkacka, ale rozhodne si neumim predstavit ze wizard, profa, paladin si behem braneni reknou, sorry hsi nemam asu pockejte na me, ja si ho du nahodit :o)

ale jo pokud tu je fakt tak malo lidi uze o odrazeni utoku maji obranci cas si zajit do mesta doplnit zasoby nez prijde dalsi utok... pak opravdu nema smysl zavadet gw nebo zmeny :o) protoze na tu bidu uz by to bylo jen plytvani casem a energii :o)

Edited by FirstKnight
Link to comment
Share on other sites

Mel sem napsany pomerne dlouhy post o tom co se mi na tom nelibi, ale stejne to nema smysl. To ze nejsem nadseny z umyslu zrusit assu uz sem prezentoval rekl bych dost.

Jedna otazecka..co ma delat LK ktery: nic nezastunuje jelikoz lidi budou mit vic vit, nic nezabije ( na tom se nic nemeni), asuru 100% neprezije , a empo se 150k rozbije za nejakych 20-25 vterin, s tim ze stejne musi cekat az se rozbijou barikady, tudiz stejne k empu dobehne vic lidi kteri to utepou s nim. Na zabijeni sou lepsi chary, na empo sou lepsi chary, stun nicemu nedam a uz ani nepreziju. Proc hrat za takovy char?

 

pokial by ma LK bavilo co ma nebavi tak by som robila si toto

 

provok na superov

vyslapavanie pasci

mala sanca ze ta asura skoci pokial vies hidovat

bez asu ten spiral moze povolania z menej hp vcelku ohrozovat

pouzivat statusove zbrane

odhalovat ludi v stalku...

pomahat dobijat parte empo

hitovat superou a tym ich spomalovat

.

.

.

.

 

urcite by som nasiel este mnoho dalsich veci a to LK vobec nepoznam a nikdy som za neho nehra takze ten co hra by mal toho vediet o dost vela ale pokial by ma bavilo urcite by som si nasiel nieco a obvzlast to ze LK napise ze ho asura skoci no co k tomu dodat

 

vsetko co tu pises smeruje k tomu ze nerad hras v parte a chces byt dobry hrac ale nie clen dobrej party :devil2:

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

vsetko co tu pises smeruje k tomu ze nerad hras v parte a chces byt dobry hrac ale nie clen dobrej party :devil2:

 

Rekneme ze sem si zvykl na to co se s LK da a neda delat a dle meho nazoru se moznosti co se s nim da delat omezi, coz se me nelibi. Na gw sem se nikdy nesnazil hrat "na sebe".

 

A k tomu ze vysada je uz jen hrat za LK..to je, protoze za ne moc lidi nehraje, a proc za ne moc lidi nehraje?...

Link to comment
Share on other sites

Darku,

 

celkem chapu tvoje obavy, ale jde videt, ze jsi velmi mlady hrac co se tyce GW. Tech zmen tu bylo tolik, ze nekteri maji treba 5 GW postav. Ten kdo nechtel delat novou, tak se prizpusobil a zjistil, ze delat si build uplne specialne na jedno nastaveni neni uplne orechove. Server se vyviji, tak jako vsechno. Taky jsem mel konzervativni mysleni jako ty, ale ukazalo se, ze to k nicemu nevedlo. Ctu, jak je na GW malo lidi, jak to stoji za prd. Myslis, ze se to samo vylepsi, kdyz vse zustane pri starem? Ja si to nemyslim, ty ano?

 

Tato zmena ma za hlavni cil pritahnout nove, stare proste lidi na GW. Nevim jak moc budou oficialni, jednak neznam oficialni nastaveni a taky jeste nevim jak presne to chceme udelat, ale verim, ze tato zmena do jiste miry zvedne GW na Rebornu.

 

Verim, ze tebe bavi GW na RO, hrat proti lidem a ne scriptum.

Link to comment
Share on other sites

no muzu ti rict proc za ne moc lidi nehraje :o)

protoze hrat knighta dobre znamena utracet mnohem vic nez ostatni chary :o) a presto nedaval lidi na jednu ranu :o)

praci knighta oceni predevsim gilda, nikoliv samotny hrac :o)

hrat paladina je skoro stejny, jen je to levnejsi a vic musis koukat po ostatnich, aspon pokud jsi sacri :o)

S knightem sem mel na gw spotrebu v prumeru kolem 1200cwp a 300bp, s paladinem je ta spotreba tak polovicni :o) co se tyce cwp a bp je tak na 10x mensi.

Ja se priznam dobrovlne ze knighta bych uz neutahl, protoze bych musel hrat aktivne i mimo gw, je to prilis drahe, navic gilda vic potrebuje sacri :o)

a presto ze jsou gw kdy me to stoji taky 1200cwp, neni to tak narocny jako hrat knighta :o) Ale knighti moc chybi, vim jak me stve kdyz nam na magnet nejaky vlitne a me umiraj chapadla jen proto ze nemuzu protahnout nove.

Kdyby mohl hrat knighta kazdy, nebyl by to pak knight :o)

Edited by FirstKnight
Link to comment
Share on other sites

Normalne se to zkusi. Kdyz budou nejaky reduky nebo skilly moc slaby nebo silny tak se pozmeni.

Proc by neco co funguje jinde nemelo fungovat na rebu. Estli nebudou chodit lidi na valky ani pak

tak se aspon bude moc rict ze snaha byla :( .

Jo a zkuste psat strucne zabere dost casu se tim prokousat.

Link to comment
Share on other sites

To co pises. ale porad nevysvetluje, proc teda assu v hradech neni i na jinych serverech, kde nehraje GW vic jak 100 lidi?

 

Možná ani nechtÄjí­ aby tam hrálo ví­c lidí­... :P

 

Jen aby to nÄkdo ÄpatnÄ nepochopil, nemám problém se adaptovat na jakékoli nastavení­, jen jsem chtÄl vyjádřit svůj názor proÄ se mi to nelí­bí­. Já jsem pro každou Äpatnost, zkusit se to může, ale nevÄří­m, že zrovna tohle bude pří­nosem :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Možná ani nechtÄjí­ aby tam hrálo ví­c lidí­... :P

 

Aneb na serveru se zavede assu v hradech a vsude bude laska, klid a mir, vsichni budou spokojeni a na GW zacne chodit 2x tolik vic lidi, protoze ziskaji pocit nesmrtelnosti? :(

Link to comment
Share on other sites

Aneb na serveru se zavede assu v hradech a vsude bude laska, klid a mir, vsichni budou spokojeni a na GW zacne chodit 2x tolik vic lidi, protoze ziskaji pocit nesmrtelnosti? :(

 

Milte s prominutim uz zavři hubu ... hrál si na tomdle nastaveni 3 nebo 4 roky a ze tady bylo assu ti bylo uplne jedno ... tak se ted do tohodle sakra cpes? Ze jsi ted na CZRO z tebe dela snad neco vic?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...