Jump to content
Reborn fórum

Anketa: Otevrit WoE SE hrad?


Arcik

Otevrit WoE SE hrad?  

79 members have voted

  1. 1. Otevrit WoE SE hrad?

    • Ano
      48
    • Ne
      31


Recommended Posts

Hele nereste uz tady ty knechty. Za ty 4 roky se tu probiralo snad 10x.

 

 

Drive jich bylo hodne a ted uz je to proste na gwa mrtva postava.

 

Dokud lidi nemeli eq a level tak je to dobra postava ale na rebornu uz jsou odpiskany...

 

Jejich praci ted lepe a levneji zastanou jine chary...

 

Nejake statusovani je dobre tak na tech gw kde je v hradu +150 lidi tam to ma smysl...

 

 

Jestli mi neverite tak se podivejte do control panelu, kolik 99/70LK beha po rebornu. (resp nebeha)

Skoda ze to nezobrazuje taky datum posledniho lognutu do hry...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Miltank
Milte s prominutim uz zavři hubu ... hrál si na tomdle nastaveni 3 nebo 4 roky a ze tady bylo assu ti bylo uplne jedno ... tak se ted do tohodle sakra cpes? Ze jsi ted na CZRO z tebe dela snad neco vic?

 

Tak ted trosku nevis kluku. Cca rok, max rok a pul potom, co jsem tu zacal hrat jsem chtel offic nastaveni. A kdyz se tu o tom mluvilo, tak jsem byl vetsinou spolu s Rodixem mezi prvnima, kdo to prosazovali. Takze jestli tendle post mel ukazat jak si uber, tak si failnul. :(

Link to comment
Share on other sites

 

LK je nahodou fajne postava, je to tank, empobreaker, dava plosne statusy a nejaky ten dmg, oka samozrejme ze na vsechny tyhle veci sou lepsi jine classy, ale zadni neni tohle vsechno dohromady, uz sem taky premyslel, ze na nove nastaveni doexpim LK

Link to comment
Share on other sites

LK je nahodou fajne postava, je to tank, empobreaker, dava plosne statusy a nejaky ten dmg, oka samozrejme ze na vsechny tyhle veci sou lepsi jine classy, ale zadni neni tohle vsechno dohromady, uz sem taky premyslel, ze na nove nastaveni doexpim LK

existuje pro to slovo : vÄestranný

Hele nereste uz tady ty knechty. Za ty 4 roky se tu probiralo snad 10x.

..........

Jestli mi neverite tak se podivejte do control panelu, kolik 99/70LK beha po rebornu. (resp nebeha)

neprotiřeÄí­Ä si?

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Rodix...

 

Takze, aj ked az teraz (viem, ze som vela ludom chybal :P , ale z dovolenky to nejde, musel ma upozornit milt ;)) ale predsa...

Myslim, ze GW, ci uz 1.0 alebo 2.0 som na reborne odohral dost a aj ked tu uz aktivne nehram viac ako rok, pomery sa za tu dobu az tak zmenit nestihli, toho som bol aj svedkom.

 

Ad zmeny: oficialne nastavenie. Hip hip hurray. Dlho sme to presadzovali, ci uz ja, milt alebo kuba. Ale na reborne to 95% ludi v tej dobe nikdy nezazilo a tak tu pred pojmom "oficialne nastavenie" prevladala akasi xenofobia. Aj ked musim uznat, ze teraz je asi uz neskoro, ale aspon predsa. Nechapem sice, preco sa vzorec na stringy menil z int/5 na int/6 ked je to viacmenej uplne nezmyselne (pri 150int clownovi je delay redukcia 100% podla ofiku a podla rebornu "len" 95%, co mi pride dost pointless a pri vacsine skillov to nejde ani postrehnut), no ak sa to uz dalo na int/5, berem spat. Pokial ide o dazzler a buildy na reborne, kde ma kazdy malo vit, neviem co mam na to povedat. Bud si budete musiet zvyknut, ze polovicu GW stravite v stune, alebo si naexpite novy char s vitalitou, ale ja viem, potom budete umierat na dema a bla bla bla. V tom pripade to nehrajte vobec. Nehladajte sposoby, preco ten char nehrat, hladajte sposoby ako ho spravit hrately. Sam som nad niektorymi buildami stravil X hodin pocitanim v kalkulatoroch a testovanim na lokale.

Dalej assu v hradoch. Nazor, ze to posilni utok je :P . Pokial ste stali guilda/ali vs. guilda/ali a obrana ma aspon 2 schopnych profov a priesta, tak s assu si nemohol moc ratat tak pred 3 rokmi, ako dnes. Assu sa aj na ofikoch pouzivalo na oslabovanie CPtrapwarp kempov. Osobne mi ale aj tak pride lepsie Kaite s KE. Assu ti behom 2 sekund niekto zhodi a s kaite aspon prinutis wizarda hrat aj non-GW ist si nahuntit zopar fragmentov. A aktivny linker je dost silna zbran tak do utoku ako do obrany. Nechcem to sem vytahovat, lebo milt bude zase za hviezdu ale sam si pamatam GWSE ked milt za linku a doctor za priesta udrzali elrica na zive asi proti 5 RNR, po tom, co ostal vysiet v lagu.

Oficialne pasce su trosku problem pre zvysok guildy, ktory bol zvyknuty v tom behat ako sa mu chcelo, ale to uz je otazka skillu pasticov a organizacie guildy.

Hitlock som nemal tu cest skusit, ale verim, ze ak je aspon z 3/4 taky ako na czre, tak LoV v kombinacii s SG uplne bez akychkolvek problemov nahradi pasce. Najma ak pasce maju dlzku trvania aku by mali mat na ofiku, ktora sa asi pred rokom a pol zavadzala na reborne ale po flame sa to vratilo naspat.

Guardi. To myslim nema zmysel komentovat. Malo kto z rebornu zazil, co to znamena ked vas guard sikanuje velkym klackom...nazory, ze reborn guardi su silny, lebo ich neupotujete 5...na czre je clovek rad, ked upotuje jedneho...ale ja viem, czro, czro, czro...my sme na reborne...teda vy.

 

A k samotnym SE. SEcka niesu stavane na private servery pod 100 ludi na GW. Aj napriek tomu sme sa mohli vela krat presvedcit, ze sa na nich dalo pekne zabojovat. Nazory, ze rachel kedysi ubranili barikady berem uz len ako trapne vystrely do tmy. Sami viete, a vesper to i priznal, ze to skor bolo vasou neorganizaciou. A preco sme to nedokazali, resp. preco sme to dobyjali celu hodinu? Lebo sme tie barikady museli burat asi 10 krat. To zabere trochu casu. Urcite by som zmenil nastavenie barikad, ze by nesli opravovat, resp. ze by sli opravit len vtedy, ked hrad dobyjete. Po zruteni by sa obnovili az na konci GW. Alebo zaviest delay napr. pol hodiny s tym, ze so zmenou majitela by sa tento delay resetol. Guard stony menit netreba. A minimalne na GWSE by stal za zmienku recall. 5 minut delay, ktory nejde resetnut relogom GiMka je tak akurat.

 

K zruseniu ali asi tolkoto...niekedy som bol za, niekedy proti, povedzme si na rovinu, zalezalo to aj od toho ako to akurat na tych GW vyzeralo. Ale s tym, kolko ludi chodilo v poslednej dobe na GW na reborne, co som par krat videl aj z videii, by som to urcite zrusil+zdvyhnut pocet ludi v guilde tak, aby samozrejme nevosla cela aliancia do jednej guildy (24-28).

 

A este par postrehov k niektorym veciam, ktore tu na tych stranach odzneli:

Nechcete hrat GW s instantami? Nehrajte GW na serveri, ktory bezi 5 rokov, alebo to pekne slovicko, ktore zacina na W, konci na E a medzi tym je IP :P

To, ze sa bojite sinXov a asurakov, lebo vymlatia polku guildy ma prinajmensom rozosmialo ale potom som vas az lutoval. Prave tieto chary su kontaktne a vela krat prichadza k tomu, ze sinX a asurak zoberu so sebou 1 az 2 ludi, kym ich poslete do mesta. Ak zoberu viac, je chyba medzi klavesnicou a monitorom. Bojite sa bez assu sinXov a champov, ktorych sa vacsina z vas boji uz aj s asu. To som zvedavy, kedy zacnete oplakavat to, ze vobec nejaky Marwell existuje.

Myslite si, ze akekolvek zmeny prinutia ludi, ktori neboli za 2 roky schopny naexpit 99 adv, expit dalisu GW postavu?

LK s assu neni LK. :P Za LK mam odohratych dost GW a na assu som zvacsa ani necakal, lebo som vedel, ze pri prvom kontakte ho nemam.

 

Ked to mam zhodnotit tak, ako to vidim ja, tak zmeny, ktore ste zaviedli len ukazu, kto sa vie ako prisposobit podmienkam. Neviem sice, ci vas to pripravi na dalsi turnaj, ako to tu niekto napisal. Ak ste videli jahyho video (na czro fore belga), tak vam musi byt jasne, ze na reborne natrenujete maximalne hernu mechaniku ofic. nastavenia. Spolocne taktiky, resp. boje v pocte 80 ludi nejdu trenovat na turnaj kde na screene stoji 200 ludi. A za dalsie, nikdy sa nezohraju guildy, ktore stoja na GW proti sebe. Kvoli tomu zavadzat SE mi pride plytvanim casu tak pre hracov ako pre GM.

Ak chcete nieco taketo trenovat navrhujem vysadit 1 den GW na boje czro vs reborn na prostredi, ake bolo na turnaji. To prostredie neni problem nasimulovat a podla mna by sa aj na czre nasli ludia, ktori by si chceli raz do tyzdna zahrat "velke GW zadarmo". Minimalne to odbremeni ludi, ktory hraju "uz len GW", ci uz na reborne alebo na czre. Chcelo by to vsak z oboch stran prekusnut akesi predsudky s tym, ze by sa silne guildy tak czechra a rebornu dohodli na jednom dni, kedy by sme si dali do huby a minimalne na 1 serveri vyradit 1 GW do tyzdna, kedze dobre vieme, ze jediny den, kedy sa nam GW nekryju je piatok a to by neslo. Mnoho ludi zije aj zivot mimo jedniciek a nul.

 

 

Shame on me... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Vim, ze quotovat sam sebe vypada divne, ale ja proste musim. :P

 

... A aktivny linker je dost silna zbran tak do utoku ako do obrany. Nechcem to sem vytahovat, lebo milt bude zase za hviezdu ale sam si pamatam GWSE ked milt za linku a doctor za priesta udrzali elrica na zive asi proti 5 RNR, po tom, co ostal vysiet v lagu...

 

Bylo jich mnohem vic! Over nine thousand!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...