Jump to content
Reborn fórum

Testovací­ server


k3dT

Test server  

104 members have voted

  1. 1. Vyhovuje ti server, tak jak je?

    • Ne, nevyhovuje mi cas, chci ho dele
      45
    • Ne, cas je ok, ale chtelo by to vic zmen
      6
    • Ano, vse je ok, nechal bych to tak
      36
    • Test server je pro me zbytecnost, nepouzivam ho
      18


Recommended Posts

NÄkteří­ lidi sice možná zvolí­ "Ne, nevyhovuje mi cas, chci ho dele", ale to proto že je pro nÄ 35minut duelování­ s 200statama a itemama jako Angra Manyu a Ahura Mazdah málo, pokud si člověk potřebuje opravdu něco zkusit, tak to do té hodinky stihne třeba 2x :)

I když mÄ taky bavilo s 200vit paladinem, 10kovym reflektem a full reflekt equipem zabijet :) (a nejen battle chary ale i wizny)

osobnÄ sem zkouÄel HPÄko (reálný použitelný build, to samé itemy) a to, jak přežije různé druhy íştoků a strávil sem na testu 3 dny :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

osobnÄ sem zkouÄel HPÄko (reálný použitelný build, to samé itemy) a to, jak přežije různé druhy íştoků a strávil sem na testu 3 dny :)

Ja si take zkousel char a to dukladne. Dopredu jsem si navrhl mozne buildy a equip. Vyhledal jsem si ID itemu co pouziju jako equip/ spotrebni material/ whatever..., vyuzil jsem kalkulator (i PVP kalkulator). Dohledal/vedel jsem parametry utoku a jejich zavislost na statech/equipu.

 

S takovou pripravou uz byl test server pouze prevedeni teorie do praxe a na test serveru jsem stravil neco pres 30 minut.

Spise bych spousteni test serveru omezil. Doba behu je vyhovujici.

 

EDIT: par drobnych chyb.

Edited by Tote
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jo mas pravdu. Test hrad byl vypnutej.

 

 

Aktualizoval jsem test server na nejnovejsi revizi eAtheny a synchronizoval s ostrym serverem. Zapnul jsem test hrad (pronta vlevo uprostred, je tam i emperko.

Dale jsou povoleny 13.1 questy - pristup do lokace New World. Na fieldech jsou nova monstra. Questy: http://irowiki.org/wiki/Quests#Ash_Vacuum_Quests

Mapy (mid_camp, man_fild01 az 03, spl_fild01 az 03), jsou v db.

Pribyla tam instance Orc's memorial dungeonu.

 

Respawn mvp monster na mapach je instantni.

 

Spustil jsem test, kdyby nekdo otestoval veci z epizovy 13.1, byli bychom vdecni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraví­m,

 

neví­te nÄkdo ID Gunslingera? Nějak to tam nevidí­m. Dí­ky.

 

EDIT: No blb, no co byste chtÄli :D a jeÄtÄ k tomu slepej - už to vidim (resp. mÄ napadlo použí­t CTR+F) - ale ten výpis tam je fakt vokodlub :)

Edited by Zaxx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja len tolko ze niesom taky uber hrac ako 3/4 tych co tu pisu a mne napr hodinka na testovanie nestaci , v pripade zeby tie postavy ostavali ulozene tak by stacila ale kedze si mam stale hladat ID itemov a vytvarat si novu postavu tak mi to dost trva a ta hodinka mi je naozaj malo ...

Link to comment
Share on other sites

Ja len tolko ze niesom taky uber hrac ako 3/4 tych co tu pisu a mne napr hodinka na testovanie nestaci , v pripade zeby tie postavy ostavali ulozene tak by stacila ale kedze si mam stale hladat ID itemov a vytvarat si novu postavu tak mi to dost trva a ta hodinka mi je naozaj malo ...

suhlas, co tak wipe raz tyzdenne na teste?

Link to comment
Share on other sites

Ja len tolko ze niesom taky uber hrac ako 3/4 tych co tu pisu a mne napr hodinka na testovanie nestaci , v pripade zeby tie postavy ostavali ulozene tak by stacila ale kedze si mam stale hladat ID itemov a vytvarat si novu postavu tak mi to dost trva a ta hodinka mi je naozaj malo ...

Co tam proboha pises? Ja kdyz neco planuju, tak otevru doddler calc, tam si to pekne vypocitam, na papir si napisu co chci(najdu si id) pak to tam naboucham pres @item2 .. za 5 minut neni co resit... to je tim, ze pripravu, ke ktere vubec nepotrebujes server delas pozde. Mozna vec nazoru.

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem stejnyho nazoru jako const. Pokud tam chcete opravdu testovat a planujete novou postavu, udelate si pripravu a neni problem dojit kamkoliv a otestovat to. To, ze se test uz jednou rusil a stejne lidi v prontere vyvolava bomb poringa, svedci o tom, ze vam je test zcela ukradenej a chcete tam jen delat bordel.

 

Povolit prikaz na urcitou mapu eAthena neumoznuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem stejnyho nazoru jako const. Pokud tam chcete opravdu testovat a planujete novou postavu, udelate si pripravu a neni problem dojit kamkoliv a otestovat to. To, ze se test uz jednou rusil a stejne lidi v prontere vyvolava bomb poringa, svedci o tom, ze vam je test zcela ukradenej a chcete tam jen delat bordel.

 

Povolit prikaz na urcitou mapu eAthena neumoznuje.

jenže nemůžeÄ házet do jednoho pytle lidi co si tam opravdu chcou něco vyzkouÄet a (bez pardonu) dementy, co tam jdou marchovat s tí­m, že si naklikají­ co se dá a uaaaa podí­vejte na mÄ...

Link to comment
Share on other sites

A jak to zabrani tomu, proc je @monster zakazany?

 

bohuzel eathenna jeste nepokrocila do takoveho stadia vyvoje a prikaz isdement() je v nedohlednu.

Co to npc dat do areny a nastavit, ze v arene vsecko po nejakym stanovenym case po vyvolani umre

Link to comment
Share on other sites

A jak to zabrani tomu, proc je @monster zakazany?

Neviem presne v com bol problem, ale mam pocit ze ak bol v tom ze po namesti v pronte chodilo 5K bomb poringov tak minimalne problem, ze budes mat neobytne mesta ti to vyriesi... Ale ako povies, ty si sef :giggle:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...